CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

andela01
6. dub 2016

@erijan na KET půjdeme, až nebudu aspoň tři měsíce kojit. A zatím stále kojime, tak uvidíme kdy to dopadne 😀 A k těm injekcim: opravdu se snaž být co nejvíc uvolněná, mě nebolela ani jedna 😉

erijan
6. dub 2016

@andela01 no ved to ze ja som.si ich pichla sama a hlavne vcera som na chvilku napla zadok...tak dnes uz skusi manzel aby som lezala, tak snad to zvladne 😉

erijan
6. dub 2016

@andela01 a nepamatas si nahodou ci si po odbere vajicok krvacala slabo alebo spinila? Lebo ja v den odberu nic, ale vcera a dnes ano. Nemam bolesti len to slabe krvacanie, najma po utreti na toalete.

andela01
6. dub 2016

@erijan já myslím, že jsem ani nespinila. Ale při jakékoli pochybnosti volej do CARu, ochotně poradí i po telefonu 😉 A u mě se píchání injekci osvědčilo ve stoje, v mírném předklonu. Váhu těla dej na jednu nohu a ta druhá, co je uvolněná, tak do té půlky píchnout. A každý den střídat půlky 😉 Zkus to takto a kdyztak dej vědět 😉 U mě to tak bylo bezbolestné 🙂

erijan
6. dub 2016

@andela01 pockam este do zajtra a ak neprejde to slabe krvacanie tak tam zavolam... no pichala som v stoji presne ako popisujes 🙂 len som asi nebola uplne uvolnena kedze som si to pichala sama. Nevadi, tie dalsie uz snad budu lepsie 🙂 a kolko ste vy mali vajicok, kolko sa oplodnilo a kolko ostalo do 5. Dna? A vysiek ti hned prvy vklad?

andela01
6. dub 2016

@erijan měli jsme 10 embryek, v den transferu zůstaly 4. Dvě jsme zavedly a dvě na nás čekají na KET 😉 Bylo to naše 3.ivf a vyšel et 🙂 máme nádhernou holčičku <3

lnk
6. dub 2016

@andela01 jéé, píchali jsme úplně stejně 😀 😀 teda myslím ty injekce... 😀 😀

andela01
6. dub 2016

@lnk z toho budou ty holčičky 😀 😀 😀

erijan
6. dub 2016

@andela01 jej takze ste mali 4 embryjka... ale ma soklo ze z 10 zostalo 4 😲 som zvedava co zostane nam do 5.dna 😲

lnk
7. dub 2016

@andela01 no my měli jednou kluka a jednou holku 🙂

lnk
7. dub 2016

@erijan klidně at zbude jedno jediný, ale hlavně, aby z něho bylo to miminko 🙂

erijan
7. dub 2016

@lnk ano aj ja tak vravim 🙂 staci jedno jedine a zdeave miminko z neho, nic viac nepotrebujeme 🙂 dnes je 3.den a mame 3 tak ako vcera 🙂 tak sa velmi tesim jupiii

boba245
7. dub 2016

@erijan tesim sa s vami a nech to tak ostane až do soboty a nech pekne rastu tak ako majú ďalej 🙂

erijan
7. dub 2016

@boba245 dakujem 🙂 inac vcera mi pochol tu injekcou s obrovskou ihlou moj manzel po leziacky do zadku a pichol excelentne,ani som nevedela kedy, nic som necitila, super...uz bude pochat len on...zrejme tym ze som si pochala pred tym sama tak som aj trochu napla scad a preto to bolelo. Ale neboj nic zvladnes to a tie do bruska uplne v pohode...ake budes mat lieky?

erijan
7. dub 2016

@boba245 oprava: pichat* 😀

boba245
7. dub 2016

@erijan super, že manžel je sikulko na injekcie. mne ich bude pichat asi . mama lebo priateľ by asi odpadol. ale bol zlaty keď som mu tie ihly spomenula. Mal výraz vydesenej srnky 🙂

erijan
7. dub 2016

@boba245 presne 🙂 nooo ved moj sa vcera riadne zapotil... a prve dve som si musela pichnut sama lebo jemu prislo zle a nenohol sa na to ani pozerat 😀 ale vcera sa prekonal, ale ti poviem ze sa normalne spotil pri tom 😀 chudacik, ti nasi chlapi 🙂

erijan
7. dub 2016

@andela01 potrebujem poradit, manzel mi pichol dalsiu inj.do zadku, vsetko islo hladko ale az ked vytiahol ihlu sme zistili ze nepovytiahol vzduch do striekacky ked pichol ci nejde krv... co teraz? ☹ moze sa nieco stat?

lnk
7. dub 2016

@boba245 hele, můj manžel si vždycky musel nejdřív kopnout štamprli slivovice a pak bodnul 😀 😀

lnk
7. dub 2016

@erijan nemělo by

andela01
7. dub 2016

@erijan taky si myslím, že by se nemělo nic stát

andela01
7. dub 2016

@lnk to můj chlap je na toto sračka 😀 jen nám brali oběma krev, tak ležel na zemi, doktor mu držel nohy nahoře a sestřička utíkala pro vodu 😀 Takže injekce jsem si musela píchat zásadně bez jeho přítomnosti a ty do zadku mi pichala segra. Takže vašim chlapum palec nahoru @erijan 🙂

lnk
8. dub 2016

@andela01 😀 😀 tak předpokládám, že u porodu nebyl 😀 😀 😀

erijan
8. dub 2016

@lnk
@andela01 dakujem baby 😉 nooo veru ten moj sa prekonava, za kazdym je spoteny ze sa z neho leje, ale uz druhy krat to zvladol...a jemu ked beru krv tiez sa nenoze pozerat 🙂 a ked mi robil dr.Maly ultrazvuk na 1.navsteve zavolal ho nech to tiez vidi a skoro odpadol 😀 odisiel prec sa nadychat cerstveho vzduchu hehee

andela01
8. dub 2016

@lnk byla jsem na císaře, takže nebyl 😉

erijan
8. dub 2016

Takze dievcence, dnes je 4.den a mame 2 🙂 zajtra idem na vklad...tesim tesim

andela01
8. dub 2016

@erijan super. Úplně se vzivsm do tvé situace a možná i trošku závidím 😉 ale moc ti to preju a pořád držím pěstičky 🙂

erijan
8. dub 2016

@andela01 dakujem 🙂 a preco mi zavidis? Ved ty uz mas unicatko 😉 myslis ze ked tie dve to do dnes rana zvladli,tak do zajtra budu ok aby bol transfer? Ja nemam z predlzenou kultivaciou skusenost,lebo pri 1. Ivf sme mali jen jedno embryo a na 3.den bol transfer a pri druhon ivf sme nemali ani jedno oplodnene vajicko,cize ziadne embryo.

andela01
8. dub 2016

@erijan určitě to vyjde 🙂 MUSI 😉 No závidím v tom smyslu, že to tak prožívám s tebou, v myšlenkách se vracím zpět a vybavují si, jaký to bylo krásný 🙂 Ale jasně, unicatko máme a moc jí miluju. Ještě brášku a budu nejšťastnější 😉

erijan
8. dub 2016

@andela01 nooo tak pre mna to bude krasne ked si najdem po tych rokoch trapenia 2 ciarky na teste 🙂 verim ze mate radost z malej, juj aj chceeeem tiez 🙂 akurat teraz som si citala ze ktore dni kultivacie embryjka su najrizikovejsie a nic take som nenasla...akurat jedna holka mi napisala ze 3.a 4.den...ale ked oni zadavaju do systemu ako to vyzera v dany den kultivacie rano, tak to znamena ze ked dnes je 4.den a napisali tam ze mame 2 embryjka, tak to ako zvladli ten 3.den alebo akoze uz 4.den? Nerozumiem tomu

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru