CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

boba245
12. dub 2016

@erijan dr. vravel, ze mam silnejsie davky, aby bolo co najviac vajicok. ty teraz vlastne cakas 2 tyzdne kym si mozes spravit tehotensky test ? alebo aky mas dalsi postup ? neboj vsetko bude v poriadku ;)

erijan
12. dub 2016

@boba245 ja som si pytala vyssie davky aby som mala co najviac vajicok a nechceli velmi ze by to malo stacit na moju vahu, tak skusili takto ako dali, ako som uz vlastne raz mala... ale teraz som mala iny stimulacny protokol a je pravda ze bolo viac zrelych vajicok, mali pravdu. Aj jed do 5.dna sme mali len jedno embryjko ale tesim sa ze aspon jedno 🙂 a kvalitne, tak mu verim. Tehotensky test mam robit az 24.4. Ale to je daleko,ja skusim uz v piatok alebo sobotu, to budem 6.-7.den po ET.

boba245
12. dub 2016

@erijan 24.4 je este daleko, ale 7 den po ET mi pride dost skoro testovat. ja by som potom bola asi v strese ak by naaahodou este neukazal tehu. ale drzim vam päste nech tam su tie // ciarocky 🙂

lnk
13. dub 2016

@erijan vyprdni se na test. já ho měla ještě jedenáctý den sněhobílý. budeš akorát ve stresu, že tam nic není..

erijan
13. dub 2016

@lnk nooo sa ti to povie 😀 ked ja som strasne netrpezlivaaaa 🙂 dnes sme sa stretli s kamaratkou a jej manzelom ktorym sa podarilo teraz IVF na 3.pokus, zajtra ide na 1.ultrazvuk a sa pytala ako sa mam, ci nejaka zmena,tak jej vravim ze nic.ze ziadne priznaky nemam...a na to moj manzel hovori, vies co strasna je neda sa s nou rozpravat, len otvori rano oci a hned hovori ze nema este ziadne priznaky 😀 dam jej po riti a hned bude mat priznaky 😀

erijan
16. dub 2016

@lnk 11.den a bol este snehobiely? A bola si tehu ano? Ake je to zvlastne ze niektorym babam ukaze uz na 7.-9.den po vklade hmmm

lnk
16. dub 2016

@erijan jojo, byla jsem těhotná

erijan
16. dub 2016

@lnk tak to si si asi uz myslela ze to nevyslo, ze? Dobre vediet ze aj takto to moze byt

lnk
16. dub 2016

@erijan jojo, šla jsem si koupit vložky a se synem jsem odvozila písek. za další tři dny jsem si nadávala, jaká jsem kráva... 😀 😀

erijan
16. dub 2016

@lnk jeeemine 😀 ti verim....tak nastastie ze bolo vsetko ok 🙂 ja tiez uz dnes ze to asi nevyslo, pratala som, bola som po obchodoch, ale tak ked u teba to bolo tak este malicku nadej mam nooo

andela01
16. dub 2016

@erijan ty jsi už testila?

erijan
16. dub 2016

@andela01 jasne, lebo som to nevydrzala, ale len s ovulacnymi testami, lebo tie ukazu tehotenstvo skor, ale u mna nic :-/

andela01
16. dub 2016

@erijan to teprve přijde 😉

erijan
18. dub 2016

@andela01
@lnk baby a ako to je ked sa picha Agolutin a nebolo by ivf uspesne tak pride MS normalne aj ked sa picha Agolutin alebo ten ju brzdi a nepride? Az ked sa vysadia lieky?

andela01
18. dub 2016

@erijan myslím, až se vysadí, ale nejsem si jistá

erijan
18. dub 2016

@andela01 lebo citam ze Agolutin sa praveze dava ako vyvolavacka na vyvolanie menstruacie... ci si nepamatas ze ked ti ivf nevyslo ci ti ptisla MS kym.si brala lieky...ja by som mala dostat MS zajtra

lnk
18. dub 2016

@erijan MS přijde až vysadíš léky. dřív ne

erijan
18. dub 2016

@lnk ok dik

jenninka8
18. dub 2016

Všechny vás zdravím a ráda bych se podělila se svým trápením. Také navštěvujeme Unicu. V sobotu jsme byli na odběru vajíček, bylo jich 8....z toho oplodněno 5, včera 4...dnes 2.den pokračují ve vývoji 3. Celý den jen bulím a bojím se,že do čtvrtka nevydrží ani jedno, jsem z toho zoufalá. Manžel mě utěšuje,že stačí jen jedno...ale určitě chápete,že mě to neuklidňuje. Nevím co dělat, jak na to nemyslet ☹

andela01
18. dub 2016

@jenninka8 ahoj, vím, že je to náročný, ale manžel má pravdu. Ty se musíš snažit být v psychické pohodě 😉 Moc moc držím palečky, ať vydrží do čtvrtka už všechny tři. Vím, je těžký na to nemyslet... 😉 Zkus se nevím zabavit, odreagovat

jenninka8
18. dub 2016

@andela01 Moc děkuji za podporu 🙂 snažím se odreagovat,ale moc mi to nejde, vždy skončím tady na koníkovi a hledám podobné příspěvky ☹ a pak u toho běčím.

erijan
18. dub 2016

@jenninka8 ahoj,.to je normalne ja som robila to iste, kazde rano som uz od 7:30 chodila.do Zony pre pacientov a sledovala ci uz nahodili aktualny stav kolko mame embryi... a vkuse som citala kolko komu vydrzalo do 5.dna kultivacie...je to stres a clovek sa boji...ja som to zazivala pred tyzdnom a pol...my sme mali 5 vajicok, 4 oplodnili a potom boli dva dni 3 a potom sa zastavilo jedno a na stvrty den dalsie...cize do 5.dna nam ostalo jedine ktore mi vlozili.

jenninka8
18. dub 2016

@erijan Ahoj,tak u mě je to úplně stejné 🙂 nemohla jsem dospat a honem rychle na počítač. Doufám a věřím,že to bude v pořádku,alespoň jedno tak jako máte vy. Moc vám to přeji a držím palečky,aby to byly // čárky.

erijan
18. dub 2016

@jenninka8 ano aj ja som sa modlila a dufala aby sme malo aspon jedno na vklad, mali sme hatch.blastocystu jednickovej kvality, ale zatial zial nemam //... a mam taky pocit ze ani nebudu... robila som si vcera ovulacny test a ten ukaze tehu skor, a nic bol biely... kamosky co to takto skusali a vyslo im to tak im v taky cas ovulacny test uz ulazoval druhu ciarocku. Aj ja ti drzim palceky.

lnk
18. dub 2016

@jenninka8 ahojky, IVF je bohužel hlavně o psychice a velkém štěstí. jsou věci, které neovlivníš a jsou věci, které ovlivnit můžeš - zůstat v pohodě a přijmout mrňouska,aby se u tebe krásně zabydlel 🙂 tak přestaň stresovat a věř! držím pěsti!

boba245
19. dub 2016

@erijan ahoj. dlho som nepisala, lebo mam toho v poslednej dobe nejako vela, ale myslim na teba kazdy den. kazda zena a telo je ine a i ked kamoskam uz v taky cas ukazal ovulacny test tehu tak u teba to moze prist neskor a preto radsej neporovnavaj a nestresuj sa tym. potrebujes byt v pohode aby aj fazulka bola v pohode 🙂 . ja som sa v zivote naucila, ze vsetko ma svoj cas a vsetko sa ukaze v ten pravy cas, tak este tych par dni vydrzte a malicky sa coskoro ukaze aj v dvoch // ;)

erijan
19. dub 2016

@boba245 ahojky, dakujem, jasne este nic nie je stratene, stale som v termine. Dnes som 10.den po transfere,skusila som tehu test a nic biely, nebudem uz testovat, pojdem v piatok na krv a uvidi sa. Testovat podla Brna mam v sobotu. A ty ako? Kedy zacinas stimulovat?

boba245
19. dub 2016

@erijan uz sa vam ta sobota pekne blizi, drzim pästiky 🙂 ... ja som dnes pichla prvu injekciu Puregonu 🙂 . v pondelok ideme na kontrolu a krv. ozaj, nevies preco beru krv aj muzovi ? som sa zabudla opytat. budu testovat ci nebudem mat reakciu na jeho spermie ? dalsiu kontrolu by som potom mala mat vo stvrtok 28.4. ...juuuj, uz sa nam to blizi 🙂

erijan
19. dub 2016

@boba245 nie nie, to su vysetrenia naviac ako vys.na protilatky...to tam nerobia v ramci ivf, krv beru len kvoli infekcnym chorobam niektorym. Mna napriklad prekvapilo ze nebrali krv pocas kontroly, urobili len ultrazvuk...maju tam uplne ine postupy. Takze uz si zacala...to uz teraz zbehne 😉

boba245
19. dub 2016

@erijan aha, no lebo som myslela, ze priatel staci ked pojde az na odber. oki, nevadi jedna cesta navyse ho nezabije 🙂. nj zacala som a som zvedava ake to cele bude kedze toto je nase prve a pevne verim a dufam, ze aj posledne ivf.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru