CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

erijan
25. dub 2016

@andela01 ja viem ze nie som sama co takym niecim prechadzam...a vie to pochopit len to kto to zazil ma vlastnej kozi...dakujem, budeme skusat dalej...

lnk
25. dub 2016

@erijan jojo, úplně stejně jsem to měla i já. nechápala jsem, proč se hroutí maminky, když už jedno dítě mají a druhé se jim nedaří. co já bych za to jedno dala. teprve až jsem byla v jejich pozici já, tak jsem pochopila 🙂 my si taky počkali, ale stálo to za to 🙂 moc ti držím pěstičky. zkus se v unice na nativ zeptat, já měla KET v nativu, nevím, jeslti i IVF dělají v nativu. moc moc moc štěstíčka posílám!

boba245
26. dub 2016

@erijan ahojky. mozno je niekedy naozaj lepsie skusit nieco jednoduchsie ak to tak mozem nazvat a ak rozmyslate o softe alebo native mozno je to ta spravna volba. neviem ja sa v tom velmi nevyznam, ale ked porovnam, ze na konzultacii som mala v pravom vajecniku 8 folikul a vcera na kontrole po niekolkych dnoch uzivania liekov a injekcii boli v pravom 6 a v lavom 2 ale malinkate. tak neviem. chapem ze nejde o pocet a aj ze kazdy mesiac moze byt tych folikul rozny pocet, len som nejako ocakavala, ze ked zena stimuluje liekmi tak ten pocet bude o nieco vyssi ako pri prirodzenom cykle. vo stvrtok idem na kontrolu tak som zvedava ci sa nieco zmenilo a ti 2 mali prckovia ci sa posnazili a narastli 😝 . povedala som si vsak, ze i ked viem aka byva realita budem si vstepovat do mysle, ze tych sest folikul obsahuju zdrave vajicko ktore bude v den odberu riadne dozrete a ze budeme mat nieco aj na zamrazenie. asi to bez toho nejde inac by to bolo na zblaznenie. a pomaha mi tiez ked velmi nechodim na konika a necitam tie osudy ludi, lebo to zvyknem dost zle znasat ked sa do toho vcitim.

erijan
27. dub 2016

@boba245 ano urcite skusim dalsie moznosti. Niektore zeny lepsie reaguju na soft a lahsie hormony ako na klasicke IVF, aj ked je menej vajicok,ale su kvalitne..tak uvidime ako budem reagovat ja. Drzim palce nech ti to dopadne tak ako si prajes 😉

boba245
27. dub 2016

@erijan ďakujem ti 🙂....kiez by si žiadna žena a pár toto nemuseli zazivat a riesit ako prísť k zdravému babu inac ako prirodzene :(

erijan
28. dub 2016

@boba245 presne tak... nikdy mi ani len nenapadlo ze budeme musiet podstupovat IVF a ze bude taky problem mat dieta ☹ daj potom vediet ako si dopadla ked budes po odbere vajicok atd 😉

boba245
28. dub 2016

@erijan Ahoj.odber sa nám posúva z víkendu na pondelok. Folikuli nedorastli na potrebnú veľkosť tak mi zvýšili dávky a mam ich brať až do nedele, niektrore kratšie. Inac zmenil sa aj počet folikul. V pravom mám 7 cize o jeden viac a v ľavom neviem či jeden alebo 2 navyše. boli tam len 2 ale malinkate a teraz pribudli ešte, cize tieto asik nestihnú vôbec dorásť. Uvidime. Dnes som bola u dr. Frgalu a on verí že by mohlo byt aspoň 5 vajíčok. Kľudne nech sú 5 len nech sú životaschopné a ak sa oplodnia tymi správnmi spermiami a aspon 3 vydrzia tych 5 dni a jedno potom dalsich 9 mesiacov tak to stačí 🙂. Iné si ani nepripúšťam

lnk
29. dub 2016

@boba245 hodně štěstí! 🙂

andela01
29. dub 2016

@boba245 taky moc držím palečky 🙂

erijan
29. dub 2016

@boba245 no super, tak drzim palce... som zvedava kolko nakoniec bude vajicok 🙂

boba245
29. dub 2016

@ink
@andela01
@erijan
dievcata velmi pekne vam dakujem, ste zlate 🙂 ... ozvem sa ked budeme mat po odbere 🙂

boba245
3. kvě 2016

@erijan
@andela01
@ink
Ahojte dievcata 🙂 ... odber prebehol v poriadku. Mala som 6 vajicok, 4 su oplodnene tak sa tesime a verime ze to dopadne stastne 🙂

andela01
3. kvě 2016

@boba245 krásný 🙂 Tak teď ať vydrží. Kdy máš transfer? V sobotu?

boba245
3. kvě 2016

@andela01 jo jo, v sobotu 🙂. dakujeme 🙂

andela01
3. kvě 2016

@boba245 tak tfuj tfuj tfuj, moc držím palečky 🙂

boba245
3. kvě 2016

@andela01 este raz moc diky 🙂

erijan
3. kvě 2016

@boba245 super,tak to mas ako, aj ja som mala 4 oplodnene 😉 tak nech sa pekne delia 🙂

nikaa666
4. kvě 2016

Ahoj holky 🙂 po dlouhé době zdravím. Všem tady moc držím palce, ať se zadaří.
My máme 7M a 14dní 9200g a něco okolo 74cm. Lezeme, sedíme, stoupeme na nožičky....prostě je znát, že na Unice dávají jen samá kvalitní embria 😉

hanulkasa
4. kvě 2016

Ahojky nikaa666 díky za povzbuzení. Blíží se nám první KET příští týden, tak tohle fakt rada slyším 😊

andela01
4. kvě 2016

@hanulkasa budu držet palečky. My se Chystáme na KET po prázdninách 😉

hanulkasa
4. kvě 2016

Děkuji moc @andela01. Začínám být trochu nervózní, ale zároveň se těším 😊

boba245
4. kvě 2016

@erijan dakujeme 🙂 . dnes su stale 4 tak len nech pekne pokracuju takto dalej 🙂 ... treti den je kriticky tak verime, ze to zvladnu 🙂. ty mas co nove ? zistila si nieco o softe ?

boba245
4. kvě 2016

@nikaa666 dakujeme , tvoj prispevok je velmi povzdbudivy a dodava nadej 🙂 a malicky nech pekne rastie, robi radost a je zdravucky 🙂

lnk
4. kvě 2016

@nikaa666 ahojky, booože to letí, nedávno jsme rodily, co?? 😀 😀 jojo a kvalitu z Unicy fakt můžu potvrdit. naše děti obě jsou moc šikovné 😀
@andela01 po prázdninách? tak budu držet vše co mám 🙂

@hanulkasa tak tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj. my máme doma dva Keťáky 🙂
@boba245 super, že se stále drží 🙂 jen tak dál!

hanulkasa
4. kvě 2016

Děkuji moc @ink 😊 taky bych chtela dva ket'aky 😀

lnk
4. kvě 2016

@hanulkasa tak budu držet pěsti 🙂

andela01
4. kvě 2016

@lnk po prázdninách v případě, že přestaneme kojit 😀 😀 Ale doufám 😉 😀 Taky bych ráda dva keťáky ( ale jeden by byl taky super k naší eťačce 😀 😀)

boba245
5. kvě 2016

vsetci 4 nasi bojovnickovia bojuju spolocne statocne dalej 🙂

erijan
5. kvě 2016

@boba245 super...to je dned 3.den?

erijan
5. kvě 2016

@boba245 dnes*

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru