CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

erijan
11. čer 2016

@lnk dakujem 🙂 <3

boba245
11. čer 2016

@erijan aj ja budem na vás myslieť a veľmi vám želám zazit konečne to šťastie keď zistíte že sa to podarilo a samozrejme tešiť sa celých 9 mesiacov a potom do zvyšku svojho života 🙂

tomik1234
13. čer 2016

@erijan Já nemám vejcovody a taky zřejmě málo kvalitních vajuch. O IVF soft jsem ještě neslyšela. Moc, moc držím palušky!!!

kraftka
14. čer 2016

Ahoj holky, Unica nemá na svých stránkách uveden ceník. nemáte, prosím, info o cenách? Děkuji

andela01
14. čer 2016

@hanulkasa tak zítra 😉 držím palečky

erijan
15. čer 2016

@tomik1234 dakujem, aj ja tebe 🙂

andela01
15. čer 2016

@hanulkasa tak jak? Jsem nervózní, jako bych tam měla jet já 😀 Asi trénink na podzim 😉

hanulkasa
15. čer 2016

Ahojky @andela01. Tak jsem 7+2 tt a mame jedno srdicko. 🙂

lnk
15. čer 2016

@hanulkasa paráda!!! tak hodně štěstí až do porodu!

andela01
15. čer 2016

@hanulkasa super, krása🙂 moc gratuluji a přeji krásné a pohodové těhotenství 😉

hanulkasa
15. čer 2016

Děkuji @andela01 a @ink

boba245
15. čer 2016

@hanulkasa tiez sa pripajam a gratulujem 🙂 . zelam vsetko dobre a nech vsetko prebieha tak ako ma 🙂

hanulkasa
15. čer 2016

@boba245 děkuji mooc

boba245
28. čer 2016

@hanulkasa ahojky. ako sa mas a citis ? 🙂 . ja som bola 20.6 na druhy ultrazvuk a vyzera to tak, ze sa embryjko rozdelilo a budeme mat jednovajecne dvojicky 🙂 . doktorka vsak vravela, ze to mame este brat s rezervou a pockame na neskorsi ultrazvuk. ukazovala mi vsak na monitore jeden vacok a 2 biele machulky kde bolo vidiet v kazdej machulke blikania, cize akcie srdiecok 🙂 . o 2 tyzdne ideme na nejake kombinovane testy a tiez na 3D a 4D ultrazvuk v ramci toho vysetrenia, takze by sme mali mat uz vacsiu istotu 🙂 ... no a minulu stredu som sa vydala, takze som mala tyzden plny noviniek 🙂.

hanulkasa
28. čer 2016

Ahojky @boba245. Já byla dnes u svého doktora. Také vše v pořádku. Mám další foto do sbírky a dostala jsem těhotenskou průkazku 😊. Další kontrola za 14 dní a 18.7. Jedeme na první screening. To je asi to co ty. Jedeme do Olomouce. My máme jedno srdíčko, takže jednoho bobiska. Já se vdávala 18.6. To je sranda.. 😀 jinak si užívám hlavně to vedro poslední dobou a taky celkem dost nevolnosti.

andela01
28. čer 2016

@boba245 velká gratulace ke svatbě a super paráda s dvojčátky 😍 já si je taky moc přála

andela01
28. čer 2016

@hanulkasa kam jedeš do Olmiku? Já tam byla taky 😉

hanulkasa
28. čer 2016

Prof. MUDR. J. Šantavý Csc @andela01 to bude asi chytrý chlap 😀

andela01
28. čer 2016

@hanulkasa tak to my ne. Kde to je?

hanulkasa
28. čer 2016

Prý někde u fakultky, Čajkovského 16 @andela01

andela01
28. čer 2016

@hanulkasa už jsem na to koukala. A můžu se zeptat, kdo tě k němu doporučil?

andela01
28. čer 2016

@hanulkasa nebo sama sis ho vybrala?

hanulkasa
29. čer 2016

Poslal mě k němu můj doktor. @andela01 A já mám skvělého doktora. Takže mu věřím.

boba245
29. čer 2016

@hanulkasa velmi sa tesim, ze aj u vas je vsetko v poriadku 🙂 a tiez gratulujem k svadbe 🙂, pekna nahodicka :D . my sme sa chceli vziat az buduci rok, ale tak 20.6. sme to prehodnotili a rozhodli sa ze sa vezmeme a 22.6. sme sa vzali na urade, len za pritomnosti rodicov a surodencov 🙂 a na jar, ked budeme krstit tak sa mozno vezmeme este v kostole a na nasej zahrade spravime oslavu aj pre rodinu 🙂 . ja idem na ten screening 15.7. 🙂 a uz sa velmi tesim az uvidime nase mimina 🙂. zelam vela zdravia a nech nam drobci pekne rastu 🙂

boba245
29. čer 2016

@andela01 velmi pekne ti dakujem 🙂

lnk
29. čer 2016

@boba245 no to je nádherné 🙂 tak hlavně, abyste byli v pořádku. nám se toto stalo u druhého miminka. ale jeden drobek to stejně vzdal, takže jsme měli jen jednoho, byla jsem ráda, vyděsilo mě to, že by tam měli být dva, když už jednoho raracha doma máme 😀 hodně štěstí!

boba245
29. čer 2016

@lnk dakujem ti 🙂 . my sme uz boli zmiereni a tesili sa, ze bude len jedno, ale teraz sa opät tesime, ze mozno budu 2 🙂 . som zvedava na najblizsi ultrazvuk ci sa potvrdi ze su tam dvojicky 🙂 . zelam pekny den 🙂

lnk
7. črc 2016

ahojte maminky čekatelky i snažilky, jak jste na tom? 🙂 my teď máme před sebou oslavu čtyřletého uničátka a vzápětí po něm ročního uničátka 😀 červenec ve znamení oslav, tak ať je i pro vás tento měsíc tak krásně pozitivní, jako pro nás 🙂

boba245
7. črc 2016

@lnk ahooj. jeeeej, tak to drobčekom, želám najmä veľa zdravíčka, šťastia a lásky 🙂.
a ďakujeme 🙂 . budúci piatok ideme s manželom na ďalší ultrazvuk a uvidíme už aj tváričky našich drobcov, tak sa na to veľmi tešíme a pevne veríme, že je všetko v najlepšom poriadku 🙂

lnk
7. črc 2016

@boba245 tak ať jsou v pátek jen a jen ty nejlepší zprávičky!! 🙂 děkujem za přání 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru