CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

andela01
17. srp 2016

@hanulkasa tak to my nechtěli vědět 😉

hanulkasa
17. srp 2016

Tak my jsme zvědaví, úplně všichni 😀 @andela01

lnk
17. srp 2016

@hanulkasa ahojky, tak co??? už to víš, co to bude?? já byla vždycky neskutečně zvědavá. syn se nám ukázal ve 20tt a na dcerku jsme čekali až na 25tt, ale několik doktorů mělo podezření na holčičku, že ty se rády schovávají a taky že jo 😀 😀 tak hlavně, at je všechno OK až do porodu. na pohlaví až tak nezáleží 🙂

lnk
17. srp 2016

@dajanna ahoj, tak já na tom byla u dcerky stejně. dělala jsem si 11 den test a byl úplně sněhobílý. takže jsem si myslela, že to nevyšlo a víc jsem to neřešila. pak jsem si dělala test až ten 14 den spíše jen tak z nutnosti, nejdřív jsem přemýšlela, že ho ani nebudu dělat a rovnou zavolám do Unicy negativní výsledek, pak jsem si řekla, že radši to ještě udělám a krásný // dálnice jako hrom 😀 takže za mě - tři dny jsou neskutečně dlouhá doba 😀 držím pěsti!!!!!

hanulkasa
17. srp 2016

Ahoj @ink, tak kontrola v pořádku, jen mám trochu vyšší spodní tlak. Prcek nohy u sebe, asi to bude lenoch po tátovi. 😀 ale vypadalo to jako by tam byl pindík, jsme se shodli s doktorem. Tak uvidíme na 2. screeningu nebo za 3 tydny na další kontrole. 🙂 Takže budu stále vyckavat s nákupy,

dajanna
17. srp 2016

@lnk ahojky.Fakt?Ani nevíš jak si mě uklidnila.Ja už to včera obrecela docela hodně.Manžel taky říkal ať se zbytečně nestresuju.test mám dělat až 21.8.Tak snad to klapne.díky tobě jé me svitla ještě troška naděje.

hanulkasa
19. srp 2016

Držíš se, @dajanna?

dajanna
19. srp 2016

@hanulkasa ahojky.po nevydařeném testu,který jsem obrecela v úterý,tak je líp.snažím se na to nemyslet a udělám si ho až v neděli kdy si ho mám dělat.Tak uvidíme.třeba nás to překvapí.Si hodná že na mě myslíš.

hanulkasa
19. srp 2016

To je dobre, že ses uklidnila. Vím, že je to tezky vydržet, ale dá se to. Já záměrně nekupovala test, až před testem, aby mě to nelakalo. 😀 Určitě to dobře dopadne. @dajanna

dajanna
19. srp 2016

@hanulkasa snad to klapne.Kdyby ne,tak by nás to čekalo celé znova a od začátku.To musí vyjít.

hanulkasa
19. srp 2016

Určitě, aspoň jedno se chytne. Když ne obě. 😉 @dajanna

dajanna
19. srp 2016

@hanulkasa v to doufám taky.Jinak si to nedokážu představit z jakého důvodu se to neuchytne

hanulkasa
19. srp 2016

@dananna Vůbec na to nemyslí, na takové myšlenky je čas. Mysli pozitivně. Já na ty dva prcky i mluvila 😀 Byla jsem až do ultrazvuku přesvědčena že jsou tam dva 🙂

dajanna
19. srp 2016

@hanulkasa ja taky na ně mluvim.připadám si jak blazen.Snad to opravdu klapne.

hanulkasa
19. srp 2016

Držím pěstičky. 😉 to už uteče! @dajanna

dajanna
19. srp 2016

@hanulkasa děkuji.

andela01
19. srp 2016

@hanulkasa i já jsem si s obouma povídala a na ultrazvuku jsem se strašně divila, kam se to druhý podělo 😂

dendinka
19. srp 2016

@dajanna taky držím pěsti, zrovna už sedim v unice. Manžela už si odcefli

dajanna
19. srp 2016

@dendinka děkuji.Taky držím palečky.Ať vám vše dobře dopadne

dendinka
20. srp 2016

Ahoj holky, tak máme po konzultaci , protože ms jsem nakoc ještě neměla, ale měla jsem pěknou sliznici, tak každým dnem dojde, tak mám naplánováno. Od prvního dne ms Marvelon a 7.9. začneme stimulaci antagonisticky protokol, cetrotide, gonal f, menopur, dávka 125ui/den, protože nám pco tak nižší dávky, protože se neví, co ty mě splašené vaječníky udělají. Máme uvažovat o metodách na zvýšení šance ICSI, PK,AH,PICSI, ES,ISMT. Co jste holky vybírali vy? Případně komu to vyšlo, které tyto metody jste při něm využili?

andela01
20. srp 2016

@dendinka my měli ICSI, PICSI (u nás nebylo treba, ale když už tak už) a PK a zadařilo se 😉 ES a ISMT nevím ani, co znamená . Držím palečky 😉

lnk
21. srp 2016

@dendinka my měli ICSI a PK. držím pěstičky, aby to vyšlo! 🙂

lnk
21. srp 2016

@dajanna ahojky, tak co?? moc na tebe myslím! tfuj tfuj tfuj, ať jsou tam krásné // 🙂

hanulkasa
21. srp 2016

Ahoj @dajanna taky čekám 😊

hanulkasa
21. srp 2016

Ahoj @dendinka. My byli letos v lednu, měli jsme ICSI, PICSI, PK, AH. Teď na to koukám do papírů. Vyšel na 1.KET v květnu. Drzim pěstičky. Je super že můžete hned začít. 😊 Ja byla teda bez antikoncepce, protože jsem po zánětu žil.

dendinka
21. srp 2016

@andela01 ES je embryoscop nový přístroj inkubátor na embria, ktery je každých 20 min vyfotí a embryolog si to může pustit pak a vidí které se jak vyvíjí a jak pravidelně bez toho aby je musel vytahovat ven z inkubátoru. ISMT jsou nějaké látky, co ti dají na sliznici dělohy, aby se lépe uchytilo embryo.

hanulkasa
21. srp 2016

@dendinka to ISMT jsem měla při ET taky, ale protože jsem musela. Měla jsem náběh na hyperstimulacni syndrom a museli mi píchnout před odběrem vajíček nějaké jiné injekce, aby to zastavili a pak jsem musela mít to ISMT, protože díky té injekci mi nenarostla sliznice. Při KET jsem to už neměla. Toto se myslím dá řešit až v průběhu, pokud by bylo třeba.

andela01
21. srp 2016

@dajanna taky se připojuji ke zvědavcům 😂

dajanna
21. srp 2016

Ahojte holky.Tak musíte ještě jeden den vydržet.Udělám si ho az zitra😆.Hned jak budu vědět výsledek tak pisnu.

dendinka
21. srp 2016

@dajanna držím pěsti ještě více, ty nás teda napínáš 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru