CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

dendinka
23. srp 2016

@andela01 Díky, třeba mi holky napíšou kolik asi tak platily, je mi jasný, že to je individuální podle dávky a typu léků, ale aspoň orientačně.

andela01
23. srp 2016

@dendinka no protože to bylo naše 3. ivf a moje tělo docela špatně reagovalo, tak jsme zvolili ty nejsilnější léky a nejvyšší denní dávky. Tak snad holky poradí 😉

lnk
24. srp 2016

@dendinka tak já už si ceny bohužel taky nepamatuju, myslím, že jsme kdysi platili něco kolem 30tis, se vším všudy, ale neměli jsme toho tolik co vy a taky už je to asi 7 let nazpět.... jinak jak píše
@andela01 já teda po narkoze spala, mně to nedělá moc dobře, takže jsem fakt chrupala na pokoji a ET je rychlé a bezbolestné, pak tam chviličku ležíš a jdeš domů. potom už to rozhoduje někdo tam nahoře 🙂 hodně štěstí!!!

hanulkasa
24. srp 2016

@dendinka, já teda po OPU moc nespala, hodně mě bolelo břicho, měla jsem co dělat abych došla do auta po těch 2 hodinách. Musela jsem si vzít na cestu prášek. Je to asi individuální, nemyslím že bych byla zrovna citlivá. Možná to bylo i tím, že jsme měli hodně folikulu. Já mám schované doklady. A už před odběrem jsem na tom nebyla moc dobře. Stalo nás to 33 tis včetně zamrazeni 6 embryí po 2. Bez toho to bylo cca 26 tis. Léky jsem počítala cca 5 tis. Vzhledem k tomu že jsme byli nakonec i na KET, tak jsem toho našeho drobecka i s cestami spočítala asi na 50 tis. 😀

hanulkasa
24. srp 2016

Ale taky máme ještě zamrazena 4 embrya 🙂

dajanna
24. srp 2016

Tak krev me vyšla taky negativní.Ve středu jedeme na konzultaci co a jak dal.Genetiku máma hotovou ještě s Repromedy,tak uvidíme jaký bude další postup.Máš ten druhý Et vyšel taky na 50.tisíc.Dali jsme vše nejlepší co šlo.Tak jsem zvědavá k jakému závěru příští týden dojdeme.

hanulkasa
24. srp 2016

Dej pak vědět, na čem jste se domluvili, @dajanna

dajanna
24. srp 2016

@hanulkasa jasně pisnu.Sama jsem zvědavá co nám řeknou.

moravka12
26. srp 2016

Ahoj, dekuji vsem, kdo sem pisi prispevky a zkusenosti, mne to cteni vzdy pomaha. I ja uz chodim do Uniky, mame za sebou 1 IVF a 1 KET. Dnes jsem byla na krvi a zase neuspesne. Zvazuji nativni KET hned v dalsim cyklu. Mate nekdo zkusenost?

moravka12
26. srp 2016

@dendinka ahoj, ja mam u sebe cenik -tak posilam

hanulkasa
26. srp 2016

Ahoj @moravka12, já se o nativ bavila s dr. a prý je na to třeba pravidelný cyklus a je to náročnější na kontroly. Já měla po ivf cyklus hodně nepravidelný. Však se na to zeptej, záleží jaký máš problém a jestli ti to doporučí. A jinak oni nechtějí dělat další KET dřív než za 3 měsíce, že by si mělo tělo odpočinout od hormonů a nabrat síly.

dendinka
26. srp 2016

@moravka12 ceník výkonů mám taky, já se ptala na kolik asi tak vychází doplatek léků

moravka12
27. srp 2016

@dendinka jee,promin,asi jsem to spatne pochopila. U prvniho (ivf) jsme dali za leky kolem 3 tis, ted u KET CCA 2 tis

moravka12
27. srp 2016

@hanulkasa moc dekuji za tvuj nazor. Muj doktor mel ted dovcu,ale vrchni sestra mi prave navrhla zkusit nativ KET. Jak dostanu mesicky,tak si mam volat, tak se jeste poptam. Dekuji

hanulkasa
27. srp 2016

@moravka12 nemáš zač, přeji hodně štěstí. Nám 1.KET vyšel. Taky jsem zvažovala možnost nativ, pokud by to nevyšlo. Zkusit se má všechno 😉

dendinka
29. srp 2016

@moravka12 jé díky za odpověď, tak snad to budeme mít také tak nějak, mám mít malé dávky, jakou kombinaci léků jsi měla?

lnk
31. srp 2016

@moravka12 ahojky, také jsem zkoušela jeden KET v nativu a nevyšel mi. první s léky, druhý nativ a třetí opět s léky, který už byl úspěšný 🙂 jinak já za KET platila asi 5tis., takže jsme tam asi měli něco navíc.. přeji hodně štěstíčka.
@hanulkasa KET si myslím, že můžeš absolvovat každý měsíc, tam není čekací lhůta. já to ale nedávala psychicky, takže jsem si dělala rozestupy 🙂

@dendinka léky bych tipla při stimulaci tak 5000 Kč, ale nechci kecat, fakt si to nepamatuju. u KET už těch léků je méně, takže je to i levnější

dajanna
31. srp 2016

Nas KET vyšel doplatky za léky asi 2300kc a KET plus ismet 9900kc.no dnes jedeme na tu schůzku,tak jsem zvědavá co nám teda řeknou proč se nedari😕

andela01
31. srp 2016

@dajanna moc držím palce, ať schůzka dopadne co nejlépe 😉

dajanna
31. srp 2016

Už tu sedíme a čekáme.pak dám vědět.

lnk
1. zář 2016

@dajanna tak co? dozvěděli jste se něco? jak to s váma vypadá?

dendinka
1. zář 2016

@dajanna ahojky taky čekám. Co nového vám vymysleli?

dajanna
1. zář 2016

Ahojte holky.JÁ úplně zapomela včera napsat.Vymysleli nám jakýsi nizkohormonovy protokol.kdy budu začínat praskama a pak píchat minimum hormonů.prej aby to nedelali uměle ale aby ty folikuly vznikly tím že víc bude pracovat me tělo.a ne tolik hormonů.takže můžeme jít uz další měsíc ale zrovna to vycházelo ze budeme na dovolené.takže v říjnu jdeme na to a bude to stát minimum peněz.Tak jsem zvědavá.vzali me včera asi 6 zkumavek krve.Tak uvidíme.

dendinka
1. zář 2016

@dajanna držím moooooc pěsti, aby to zabralo, vzniklo sice málo ale to nejkvalitnější vajíčko a z něj vítězné embryjko. Já jedu teď ve středu nafasovat léky a začínáme naše první IVF.

hanulkasa
1. zář 2016

@dajanna tak to je super. Hodně štěstí. Jsou fakt odborníci, určitě to vyjde. 😉

dajanna
1. zář 2016

Říkali že jich bude sice min ale o to by měli být kvalitnější.

hanulkasa
1. zář 2016

@dajanna hlavně to min hormonů je už velké plus.

dajanna
1. zář 2016

Taky si myslím.opravdu musím pochválit pana doktora Frgalu protože se fakt snaží. Přemýšlel a badal co a jak dal.co ještě a jak udělat.Opravdu Pan doktor.👍

hanulkasa
1. zář 2016

Jj, @dajanna já ho měla nejradši. Skvělý lékař.

dajanna
1. zář 2016

Naprosto souhlasím.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru