CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

dendinka
11. zář 2017

@marenka244 super to jsou krásný zprávy

marenka244
14. zář 2017

Tak už se nám to blíží... Kolik z vás si připlatilo za metodu PICSI+MACS nebo jen PICSI?? A dávala jste si některá Asistovaný hatching?? Bojím se,aby toho nebylo moc,ale také málo. Spermio je tak na 50% kvality,ale i z toho se dá trefit do té ,,nej spermijky ". Děkuji za rady a zkušenosti...

hanulkasa
14. zář 2017

@marenka244 My jsme měli asistované hatching a PICSI, ICSI a PK.. já to konzultovala ještě se svým gynekologem. Má v tomto oboru zkušenosti. Tohle mi poradil on.

dendinka
14. zář 2017

@marenka244 taky jsme měli PK, ICSI, PICSI a AH pokaždé

lnk
17. zář 2017

@dendinka ahojky, jak je? jak se cítíš? ještě týden do testu? moc na tebe myslím..

hribek
17. zář 2017

Ahoj holky, vsem moc drzim palce at vam to vyjde. Mela bych na vas dotaz, ja byla v unice 1.9., 5.9. mi brali krev na imunologicky vysetreni a den na to jsem podstoupila na orli hysteroskopii. ted ve stredu si jdu pro vysledky na orli a budu se objednavat do unici.
Myslite ze 14 dni po odberu krve uz vysledky budou? zapomnela jsem se zeptat.

dendinka
17. zář 2017

@lnk ahoj dnes jsem 9 dní po KET, snad tentokrát až ke zdravému miminku v náručí, manžel chtěl, ať zkusím test. Ale test je jen začátek.

hanulkasa
17. zář 2017

@hribek Ahojky, v tomto já neporadím. Mně tohle nedělali. Jen hormonální profil.

dendinka
17. zář 2017

@hribek myslím, že nějak tak dva týdny to trvalo, to je ta autoimunita proti zóně pellucida, mně zároveň s tím ještě dělali poruchy krve

crazy_girl3
17. zář 2017

Ahoj holky, můžu se k vám přidat. po 3,5letém snažení jsme se přece jen rozhodli pro CAR, i když pro mě je to strašně těžké. Vybrala jsem UNICU, tak snad dobře. za týden jdeme na konzultaci. Mám endometriozu, ale pruchodne vejcovody. Máte někdo zkušenost s touto diagnozou a otehotnením? Strasne se bojim a jsem nervozni, co me ceka a jakého doktora vyfasujeme

marenka244
17. zář 2017

@dendinka tfuj tfuj ať už to konečně vyjde ;)
na mě už dochází trochu depka :/ od patku uz jsem na neschopence at uz nemam stres z prace... Zitra me pritel na tyden odjizdi pryc,tak se bojim,ze to na me vsechno spadne... Takze i do unici v utery pujdu sama....

dendinka
17. zář 2017

@marenka244 neboj se, to nevadí, já tam taky často chodím sama, manžel většinou až na transfer, aby ho taky podepsal, jezdí pořád pracovně pryč, doma je až ve čtvrtek po práci
Užívej, odpočívej, navštěvuj kamarádky, dělej nějaký koníček, jestli máš.

dendinka
17. zář 2017

@crazy_girl3 Všichni jsou tam milý, zkušenosti s endometriózou nemám, ale přeji hodně štěstí 🍀✊

crazy_girl3
17. zář 2017

@dendinka moc děkuju, jsi hodná. mám strach, co mě tam čeká

hanulkasa
17. zář 2017

@crazy_girl3 neboj, jsou tam opravdu velice milí a ochotni. Všechno vám vysvětlí a navrhnou nejlepší řešení, do ničeho nenutí a netlačí.

hanulkasa
17. zář 2017

@marenka244 Já taky nemám muže doma. Je 14 dní v práci a 14 dní doma. U ketu jsem si prosadila aby byl se mnou doma abych byla ve větší psychické pohodě a pomohlo to. V Unice jsem byla taky několikrát sama, dokonce i na ET. Podepisoval to dodatečně.

lnk
17. zář 2017

@dendinka strašně moc bych ti to přála. pozitivní test už jsi viděla, tak tentokrát at to sakra písek už konečně klapne až do kočárku... moc na tebe myslím!!!

@marenka244 já do unicy jezdila pořád sama. jen na transfery mě doprovázel manžel. hodně štěstí.

@crazy_girl3 ahojky, vůbec se neboj. já tam také šla s endometriozou a PCO navrch. sice to trošku trvalo, ale nakonec jsme se dočkali a dokonce dvakrát 🙂 hodně štěstí!

dendinka
17. zář 2017

@lnk no snad už to špatný jsme si vybrali a tentokrát už to dopadne jak má 🙏🙏🙏❤🤰🍼👶

hribek
17. zář 2017

@dendinka diky, ja vim ze mi brali na autoimunitu ale jestli i poruchy krve nevim, uz sem byla i na hematologii, zkumavek asi 6 🙂 no zkusim tam zitra zavolat tak snad uz to bude. a tobe nasli nejakou poruchu imunity?
diky moc

dendinka
17. zář 2017

@hribek ne tady to mi vyšlo negativní, ale mám poruchu srážlivosti krve

hribek
18. zář 2017

@dendinka aha, ja si dnes volala jestli uz sou vysledky ze se chci objednat. vysledky uz sou, sestricka rikala ze vsechny jsou v poradku ☹ takze uz jsme zase na zacatku, jsem kompletne zdrava, genetika, hematologie, imunologie, hysteroskopie, ale stejne potracim ☹ mame dceru ta je v poradku a prirozene, a pak mam za sebou 5 zamlklych tehotenstvi a uz me to ubiji, snazime se od zacatku 2015 ☹
myslela jsem ze aspon neco najdou aby se dalo neceho chytnout...

dendinka
18. zář 2017

@hribek tohle je jenom ta autoimunita, ještě vás mohou poslat na párovou reprodukční imunologii do Prahy

crazy_girl3
18. zář 2017

@lnk snad to nějak dobře dopadne. Díky 🙂

marenka244
18. zář 2017

@dendinka
@lnk
@hanulkasa
Holky děkuji....
Včera jsem měla nějakou krizi,dnes už je dobře 🙂
Na zítřek mám všechno nachystané,ještě si ráno vyzvednu u mamky prašulky(,,spořím si" u ní kdybych to měla foma,tak všechno utratím) a tradááá do Brna 🙂 jedu i dřív a třeba si koupím něco pěkného 🙂 já mám přítele pořád ,,doma" má práci po ruce,tak je to pro mě pokaždé těžké,když jednou za čas odjede pracovně pryč...

hribek
18. zář 2017

ahoj, dostala jsem na predpis Marvelon, nevite kde koupit? vsude maji jen 3baleni a ja potrebuju jen jedno ☹ mivaji ho v lekarne jak je unica? dekuju

dendinka
18. zář 2017

@hribek v Unice ho mají a jinde by ti ho měli bez problémů objednat, mne ho jednou objednávali v Dr.max

hribek
18. zář 2017

@dendinka jj objednali by ale zrovna maji celorepublikovej vypadek ☹ ale jestli ho maji v unice tak ok, zitra vyzvednu. melas nejaky spineni nebo nezadouci ucinky?
promin za tolik dotazu, je to pro me vsecko novy...

dendinka
18. zář 2017

@hribek ne nic dokonce mi ani nedělal migrény, což jsem s jinými ha měla

marenka244
19. zář 2017

@hribek taky jsem ho dostala a kupovala v unice,ale uz loni. Nic me nedela 🙂

dendinka
19. zář 2017

Dnešní test 11.den po KET, snad už to dopadne výborně.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru