CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

crazy_girl3
7. únor 2018

my čekáme. V prosinci revize, takže oficiálně si máme dát do půlky března pohov, než zkusíme další pokus. My se ale domluvili až léto/podzim. Se mnou to dost zamávalo a ani doma nám to neudělalo zrovna ideální pohodu, takže se teď trochu regenerujeme a pak půjdeme do posledního mrazáčka...

mikolaska28
7. únor 2018

Snad to bude uz ten pravej mrazacek. Holky kdo mate zkusenosti s minimalkou

martina_vaneckova
7. únor 2018

@mikolaska28 mela jsem minimalku pred 2 lety. Vajicek bylo stejne jako pri bezne stimulaci,ale do transferu zadne embryo nevydrzelo

mikolaska28
7. únor 2018

@martina_vaneckova a rekli ti proc nevydrzely . mam z te minimalky obavy

martina_vaneckova
7. únor 2018

@mikolaska28 endometrioza...na tu byly svedeny vsechny neuspechy.Pry muze zpusobovat nekvalitu vajicek. Ale at jsem mela kratky nebo dlouhy protokol,vzdycky byly embrya jen na jeden transfer

dendinka
7. únor 2018

@mikolaska28 měli jsme si promyslet minimální stimulaci jakoze před 2.ivf, jestli zkusíme minimálku nebo 2. IVF, kdyby nebyla reakce tak se stopne a další cyklus normální IVF s krátkým protokolem. Přišlo mi to moc nejisté a mít třeba jen 2 embryjka nebo 3 a jedno platit 5000 za mražení. Takže by to vyšlo stejně na 20 tisíc bez léků. Takže jsme šli rovnou do 2.ivf.

hanulkasa
19. bře 2018

Ahoj holky. Tady nic nového? My začínáme přemýšlet ze bysme šli v létě pro zmrzlinu... Kubíček má 14 měsíců skoro...

crazy_girl3
19. bře 2018

@hanulkasa u nás mrtvo.. i doma je trochu nějaká krize, takže jsme téma mimi poslední dobou nějak nenačínali...

lnk
23. bře 2018

@hanulkasa ahojky, to to letí... budu ti držet moc pěsti 🙂 já už půl roku chodím do práce, tak je to pěknej fičák... staršímu jsme teď dali odklad do školy, takže ještě rok mám "lehárko" než začne kolotoč ještě se školou... a to mám pocit, že to je jako včera, co jsem tu řešila, že se nám nedaří otěhotnět 🙂 tak hodně štěstí!

@crazy_girl3 je mi to líto, taky jsme si prošli ve vztahu hned několika krizema, ale všechno jsme to přestáli a teď už konečně poslední měsíc začíná opět svítit slunce v našem vztahu a myslím, že ted už bude líp. tak hodně štěstí, ať to všechno ustojíte a prcek ať přijde co nejdříve.. hodně štěstí!!!

hanulkasa
26. bře 2018

@lnk díky. My o tom zatím spíš mluvíme. Manzel by chtěl hned, já otalim. Mám toho celkem dost s tím našim lumpem. Navíc zatím kojim a nechci se toho ještě vzdát. Rostou nám teď stolicky a nevím co bych dělala v noci, kdybych ty prsa neměla....

hanulkasa
26. bře 2018

@crazy_girl3 To mě mrzí ale naprosto to chápu, u nás taky byla krize, když se nedařilo. Měla jsem nervy jak spagaty a kvůli každé kravine jsme se hádali. Ale můžu tě uklidnit, ani teď to není úplně růžové. Malý mi dává zabrat a tak žádná velká harmonie ve vztahu taky není...

crazy_girl3
4. dub 2018

Holky, tak my půjdeme asi pro mrazáčka už teď. Stále se odhodlávám k telefonu..Za jak dlouho od objednání u vás proběhl ket?

lnk
4. dub 2018

@crazy_girl3 ahojky, je to poměrně rychlé. další cyklus se nasazuje na měsíc antikoncepce a pak se jde na věc.. přeju ti hodně štěstí

marenka244
4. dub 2018

@crazy_girl3 přeji hodně štěstí a pevné nervy 😉

crazy_girl3
5. dub 2018

@lnk
@marenka244 Díky holky, dneska jdu volat 🙂 Snad to konečně vyjde. Teď na kontrole mám zjištěný myom, který prý zvyšuje riziko potratu....takže zase další lahůdka...

hanulkasa
14. dub 2018

@crazy_girl3 ahoj. Já byla bez antikoncepce, takže to bylo hned od začátku dalšího cyklu. Držím pěsti.

hanulkasa
26. dub 2018

@dendinka ahoj. Jak to s tebou vypadá? Něco nového?

dendinka
26. dub 2018

@hanulkasa ahoj zatím jsem po 8 transferu posledního mrazáčka a uvidíme, jak to dopadne

hanulkasa
26. dub 2018

@dendinka Držím všechno co mám!

dendinka
26. dub 2018

@hanulkasa děkuji

marenka244
27. dub 2018

@dendinka taky na vás myslím 😉🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

dendinka
27. dub 2018

@hanulkasa
@marenka244
Dneska jsem 11.dní po KET, zkusila jsem test a je sněhobílý, tak asi zase nic.

hanulkasa
27. dub 2018

@dendinka testovat mas az v neděli? tak ještě vydrz, to přece není možné...

dendinka
27. dub 2018

@hanulkasa až v pondělí, ale to je jedno, když tam bylo, tak v tuhle dobu už byla hezká čárka

hanulkasa
27. dub 2018

@dendinka aha. Já testovala den předem tak nemám zkušenost. To je v pytli....

dendinka
27. dub 2018

@hanulkasa asi se nikdy nedočkáme, asi už nám osud říká, ať se na to vyprdnem

marenka244
27. dub 2018

Já jsem testovala až 15.den podle rozpisu a dřív bych si ani netroufla nebo spíš svědomí mě to nedovolilo.... Ale jestě není čas testu,tak zbytečně nehaž flintu do žita😉

hanulkasa
27. dub 2018

@dendinka neumím si představit, jak ti musí být. Manželova sestrenka to měla jako ty a má dvě holčičky.

marenka244
5. kvě 2018

@dendinka Tak co?? Myslím na vás...

dendinka
5. kvě 2018

@marenka244
@hanulkasa
Krev byla taky negativní. V pátek jsme byli v Praze na vyšetření apoptóza spermií, napsala to manželovi imunoložka Malíčková. Výsledky mají být do týdne. Další pátek máme konzultaci a audit v CARu.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru