CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

marenka244
6. kvě 2018

@dendinka tak to mě mrzí 😞 nedokážu si představit,jak ti je😞

hanulkasa
20. kvě 2018

@dendinka ahoj. Co u vas noveho?

dendinka
28. kvě 2018

@hanulkasa čekám na ms a bude 3.ivf, pokud ET nevyjde, pošlou mě do lázní

hanulkasa
28. kvě 2018

@dendinka A prisli na neco noveho?

dendinka
28. kvě 2018

@hanulkasa ne už ani vlastně nemají na co, genetiku, hematologii i imunologii máme vyšetřeno a vyšetření manžela na apoptózu spermií dopadlo výborně

karja
1. čer 2018

@dendinka Ahoj, pročetla jsem kousek diskuze zpátky a moc mě mrzí, že máte takový smutek :( Chodila jsi i jinam než na Unicu? My jsme na Unicu chodili a byli jsme moc spokojení. Doktoři i sestry jsou super. Takový přístup jsem asi nikdy nezažila. Ale po x-tém IVF jsme se rozhodli být nevěrní a zkusit to jinde. Konkrétně Reprofit. Mají zase jiné postupy, jinak kombinují léky. A ačkoli jsem na Unice po většině IVF skončila buď bez folikulů nebo s jedním, na Reprofitu byly dva a obě embrya se alespoň na chvíli uchytla. Takže jakýstakýs úspěch. V žádném případě neříkám, že Unica je špatná, rozhodně bych ji všem doporučila, ale možná, že změna pomohla.. Držím palce!

hanulkasa
1. čer 2018

@karja
@dendinka
My jsem v unica buli spokojeni. Mama z prvniho kat 16ti mesicniho prcka. Ale souhlasim ze v tamto pripade bych nad zmenou caru uvazovala.

karja
1. čer 2018

@hanulkasa My taky! Nemůžu říct jediné špatné slovo! Nechtěla bych, aby to vyznělo nějak protiUnicově 🙂

lnk
28. čer 2018

@karja ahojky, tak to jsi už druhá, o které vím, že odešla z unicy a zadařilo se v reprofitu. ta druhá holčina se roky trápila v unice a pak to sfoukla jedno dítě a za dva roky druhé dítě hned v reprofitu. občas je asi dobré zvolit trošku jiný postup, léky apod...
@dendinka zkuste změnu.. držím palce..

dendinka
9. srp 2018

Ahoj holky, posílám novinku, pořád jsme v Unice. Jsem 13.den po KET a držte prosím pěsti, ať na jaře se dočkáme unicatního miminka

hanulkasa
9. srp 2018

@dendinka drzime vsechno co mame! Opatruj se

marenka244
10. srp 2018

@dendinka Drž se ;)

lnk
12. srp 2018

@dendinka tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj. ted už to musí vyjít!!! drž se!

dendinka
12. srp 2018

@hanulkasa
@marenka244
@lnk
Děkuji holky, 31.srpna mám utz, snad se ho konečně dočkám a vše bude v pořádku.

koudelka82
14. srp 2018

@dendinka jeee, to je krásná dalnice. Moc moc gratuluju a držím pěsti, ať je vše Ok 🙂

andela01
15. srp 2018

@dendinka krása, moc moc držím palečky.... Tfuj Tfuj Tfuj 🍀

hanulkasa
30. srp 2018

@dendinka myslím na tebe aby to zítra dobře dopadlo

dendinka
30. srp 2018

@hanulkasa ahoj, bohužel jsem se zase nedočkala. Zítra jedu místo na utz ke své praktické podepisovat žádost o lázně.

hanulkasa
30. srp 2018

@dendinka ach jo. To mě moc mrzí. Slova jsou zbytečná. Neumím si představit jak ti musí být. ☹

marenka244
31. srp 2018

@dendinka mrzí mě to ☹️😥nedovedu si vůbec představit jak ti musí být 😥

lnk
21. zář 2018

@dendinka je mi to strašně moc líto ☹ posílám srdíčko, i když je mi jasné, že to je slabá útěcha..

dendinka
21. zář 2018

Děkuji holky, příští neděli odjíždím do Františkových lázní, uvidíme, jestli ty třeba náhodou nepomůžou, abychom to dali až do konce a nejen max do 7tt.

hanulkasa
9. led 2019

@dendinka ahojky. Je u vás něco nového?

dendinka
9. led 2019

@hanulkasa ahoj no zatím nic, v prosinci se při ketu nic nechytlo, příští týden v úterý máme další ket. Dostávám teď na imunitu infúze intralipidů, snad zaberou.

crazy_girl3
9. led 2019

Ahoj holky, po prvním ET jsem v 6+6 potratila. V květnu 2.KET, mimi zabojovalo a každým dnem se vyklube na svet

boba245
10. led 2019

@dendinka 🙏🍀 nech sa zadari a konecne to vyjde ❤

dendinka
11. led 2019

@boba245 děkuji moc

hanulkasa
11. led 2019

Holky ahoj. My byli včera na klinice. V únoru půjdeme do ket nativ, pokud bude vše ok. Pokud ne, tak další cyklus s léky. Chceme zkusit druhatko.

hanulkasa
11. led 2019

@dendinka držím palečky moc moc

boba245
12. led 2019

@hanulkasa Ahojky . Aj vam drzim päste , nech sa podari KET 🙂. My mame este v Unice 2 mrazacikov v jednej pipete, ale zrejme ich uz nevyuzijeme. Po prvom ET a naslednom potrate v 12tt sa nam podarilo otehotniet prirodzene a mame synceka a nejakym zazrakom sa nam opät podarilo prirodzene a cakame dalsie dietatko . Je mi vsak luto, ze ti mrazacikovia tam ostanu, no tolko deticiek ak by sa podarili este dvojicky z KET by uz na nas bolo vela hoc by som aj chcela 😔.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru