CAR Unica Brno

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly
marenka244
6. kvě 2018
@dendinka tak to mě mrzí 😞 nedokážu si představit,jak ti je😞
hanulkasa
20. kvě 2018
@dendinka ahoj. Co u vas noveho?
dendinka
28. kvě 2018
@hanulkasa čekám na ms a bude 3.ivf, pokud ET nevyjde, pošlou mě do lázní
hanulkasa
28. kvě 2018
@dendinka A prisli na neco noveho?
dendinka
28. kvě 2018
@hanulkasa ne už ani vlastně nemají na co, genetiku, hematologii i imunologii máme vyšetřeno a vyšetření manžela na apoptózu spermií dopadlo výborně
karja
1. čer 2018
@dendinka Ahoj, pročetla jsem kousek diskuze zpátky a moc mě mrzí, že máte takový smutek 😞 Chodila jsi i jinam než na Unicu? My jsme na Unicu chodili a byli jsme moc spokojení. Doktoři i sestry jsou super. Takový přístup jsem asi nikdy nezažila. Ale po x-tém IVF jsme se rozhodli být nevěrní a zkusit to jinde. Konkrétně Reprofit. Mají zase jiné postupy, jinak kombinují léky. A ačkoli jsem na Unice po většině IVF skončila buď bez folikulů nebo s jedním, na Reprofitu byly dva a obě embrya se alespoň na chvíli uchytla. Takže jakýstakýs úspěch. V žádném případě neříkám, že Unica je špatná, rozhodně bych ji všem doporučila, ale možná, že změna pomohla.. Držím palce!
hanulkasa
1. čer 2018
@karja
@dendinka
My jsem v unica buli spokojeni. Mama z prvniho kat 16ti mesicniho prcka. Ale souhlasim ze v tamto pripade bych nad zmenou caru uvazovala.
karja
1. čer 2018
@hanulkasa My taky! Nemůžu říct jediné špatné slovo! Nechtěla bych, aby to vyznělo nějak protiUnicově 🙂
lnk
28. čer 2018
@karja ahojky, tak to jsi už druhá, o které vím, že odešla z unicy a zadařilo se v reprofitu. ta druhá holčina se roky trápila v unice a pak to sfoukla jedno dítě a za dva roky druhé dítě hned v reprofitu. občas je asi dobré zvolit trošku jiný postup, léky apod...
@dendinka zkuste změnu.. držím palce..

Začni psát odpověď...

Odešli