CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jeany
8. čer 2009

Bobbule, je mi to líto. Já jsem už pak taky nevěřila, že z krve by to mohlo být jinak. Testovala jsem 2 x a pokaždé byl test negativní a tak jsem si nedávala žádné plané naděje. Měli jste metodu ICSI? Kolik vás to stálo?
Nás to poprvé stálo 26 000 a podruhé 22 000. Platili jsme méně za léky. Na další pokus se chystáme v srpnu a tak si chci našetřit asi těch 22 000. Je s financema náročné. Prvně mě to dost vadilo, protože financema nějak obzvlášť neoplýváme, ale už to beru jinak. Prostě chci zkusit všechny 4 pokusy a snad se podaří. Dále jako samoplátce bysme to již nezkoušeli, to už bychom finančně nezvládli.

bobbule09
8. čer 2009

No já tomu taky nevěřím, byla by to mooooc velká náhoda 😒 takže je lepší počítat s tím horším. Měli jsme ICSI a vyšlo nás to na 23 000 kč. Nejdřív jsme si říkali, že když bodou mražáčci, tak bude dobře a půjdem do toho znova, ale teď fakt nevím. Ale třeba se zadaří přirozeně 🙂 No ale na jedno IVF by se snad našetřit dalo, moc bych to chtěla zkusit. Roky přibývají, čekat nemůžem 😀 A ty jsi Jeany odkud?

macinta
8. čer 2009

Ahoj holčiny, tak konečně mám chviličku napsat své zážitky z Unicy 🙂
Bylo to veselé, dělali mi jakési roztahování děl. čípku...jedním slovem velkááá hrůza. Ale mám to za sebou a doufám, že už nikdy nebudu muset.
Jinak jsem v procesu a vše běží dle plánu. Nemůžu se dočkat transféru. Tentokráte to vyjde 😉
Jimmy, Drž se, holka. Je to velikej bojovníček 🙂
Všechny Vás moc, moc zdravím 🙂

jeany
8. čer 2009

Macinto, zdravím tě. Mně to naštěstí minulo, ta bolest, já jsem na tom zákroku byla 2 x, ale vždy pod narkozou.
Moc ti budu držet pěsti a snad ti to už vyjde. Moc ti to přeji. Transfer se ti blíží. Pícháš si injekce, že?

macinta
8. čer 2009

Bolest je to nepředstavitelná ale věřím, že to bylo pro něco. Zatím nepíchám nic. Mám prednison a listovku. Od zítra estrofem...či jak se tomu nadává. Injekce do bříška budou tři a od příštího týdne agoš🙂 Transfér 25 a nemůůůžu se dočkat. 🙂

lnk
8. čer 2009

ahoj Macinto, prosim te, proc ti roztahovali děl.čípek?

macinta
8. čer 2009

Ink, prý se obtížně transférovalo. jsem ani netušila, jak důležitá ta "součástka" je. navíc je malinký,takže problém navíc.

bobbule09
8. čer 2009

Co to je, roztahování děl. čípku? 😨 To jsem ještě neslyšela, to musí být nějaká lahůdka ☹ Macinto, hodně štěstí, tentokrát to URČITĚ vyjde, z celýho srdce ti to přeji 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

luciiiie
8. čer 2009

Ahoj, jéžiš macííí no bléé. Teď jsem si na to vzpomněla...mě ho teda neroztahovali, ale jen protahovali, ale i tak to bylo moc fajn. 😕

macinta
8. čer 2009

Bobbule, děkuju moc. Určitě to vyjde nám všem...jen si musíme chvilku počkat 🙂

Lucko, protahování zní taky luxusně 😲

jeany
8. čer 2009

Jojo, holky. Zažíváme si u toho všeho podstupování všechno možné, co.
Luciiie a jak ty? Kdy ty plánuješ další pokus? Jak v práci? Nemáš něco nového?

luciiiie
8. čer 2009

No tak to luxusní bylo, to si piš....to jsem nečekala, pak jsem nemohla slízt z té kozenky a do večera jsem slabě krvácela...mooooc fajn 😅 Ale přežila jsem. Ale při představě, že mě to čeká znova před ketem...uuuf...zkouší, jestli je průchodnej, víš?

luciiiie
8. čer 2009

Ahoj Jani, no já jsem to zatím o měsíc odložila. Jinak v práci nového nic, nikdo neřekne co bude dál, takže asi doděláme tenhle měsíc a pak se uvidí. A nového? teď o víkendu jsme byli synovcům na vítání občánků (to bylo moc krásný) a v neděli na křtu (to bylo taky pěkný). Snažím se pořád něco dělat, však to holky znáte.

jeany
8. čer 2009

No a co ten srazík holky? Naplánujeme nový na prázdniny? Já jedu koncem června na dovču, už se na to moc těším. V práci mě to zmáhá a nějak ani nebaví. Do dalšího pokusu mám ještě času, vlastně červen, červenec a v sronu bych chtěla antiko, takže stimulka by byla až v září.

zuzuza
8. čer 2009

Ahoj holky,

jimmy to je mi moc líto, co se stalo, ale snad to bude v pořádku, já se taky včera pěkně vyděsila, když jsme na spodním prádle uviděla krev, ale nakonec jsme zjistila, že to bylo z prasklinky na konečníku, bylo ale v tu chvíli málem po mě, držím pěstičky, at se bojivník drží!!!!

Jinak všechny moc zdravím!!!

A macinto, tak ty už v tom zase jedeš 😀 , super, to roztahování toho čípku je ta dilatace děložního hrdla ne? Toho jsem se děsila, ale nakonec mě to taky minulo. Udělali mě to při narkoze, když mi odsávali cystu.

Jinak je mi dnes moc zle, celý víkend dobrý a jak přijdu do práce tak od rána šoufl, ach jo:(

lnk
8. čer 2009

macinto, ja se chystam na KET nejak v zari, tak jsem se vydesila, co to je... tak snad to u me preskoci tudletu fazi roztahovani cipku... 😀

jeany
8. čer 2009

Ink a ty jdeš do druhého pokusu? Strašit tě určitě nikdo nechce, neboj. U někoho to asi nedělají a pokud to nejde, tak se to dělá při narkoze a o tom pak vůbec nevíš. Neboj, to bude dobré.

macinta
8. čer 2009

Zuzko,fakt netušííím. dává se tam nějaká tyčinka, která se roztahuje a po hodině se vyndává...
Ink, mě to říkali po prvním transféru, že mě to čeká, takže se nemusíš děsit🙂

jarkabilik
8. čer 2009

ahojky holky zdravím všechny 😉

jeany
8. čer 2009

Zuzy, hlavně se opatruj a nic netahej a odpočívej. Manža ti pomáhá s nákupy a úklidem? Kdy máš tu kontrolu?

zuzuza
8. čer 2009

Maci, já jsem to viděla připravené na stole, když jsem šla na zahájení cyklu,jsou to takové kovové tyčky zabalené v průhledném, ne?

lnk
8. čer 2009

jeany, ja mela hyperstimulak, takze k ET vubec nedoslo, takze jdu rovnou na KET 😉 tak sem se zdesila, co to zasej za novinky co me to ceka... ale asi teda me to neceka.. 😉

macinta
8. čer 2009

Zuzko, netuším...ale mluvili o tyčince z mořských řas...stálo to cca 250Kč.
ahoj Jary 🙂

macinta
8. čer 2009

Ink, neboj. To se nedělá pokaždé 😉
Navíc se to dá přežít a výsledek bude naší odměnou 🙂

jarkabilik
8. čer 2009

macinta ahojky držím pěsti at má vše hladký průběh 😉

bobbule09
8. čer 2009

Holky, já vám závidím, že jdete na další pokus. Když si představím,že musím tak dlouho čekat a ještě to všechno absolvovat od začátku 😢 Ale nevzdávám to 🙂 A co srazík? Já bych chtěla jít taky, kdyby vám to nevadilo 😉 Není nic lepšího, než si, popovídat s někým, kdo to prožil. Každý říká, že to bude dobrý a že to chce čas, ale kdo to nezažil,nepochopí 😖

macinta
8. čer 2009

Bobbule, nebuď smutná. hrozně to uteče.

jeany
8. čer 2009

Aha Ink, tak to jo. Takže ty půjdeš na transfer poprvé. Já budu v září taky stimulovat. Takže nás v září bude víc, co budeme netrpělivě očekávat výsledek snažení. 😉

jeany
8. čer 2009

Macinto, tak mě napadlo, že by jsi za námi na srazík přijela už jako těhule. 😀

lnk
8. čer 2009

bobbule, vyzen depku z hlavy... taky mi byva dost mizerijo... postavili jsme domek, ted nas cekaji venkovni upravy, takze penez to jeste zhltne fest, tak premyslim taky, kde budu brat jeste na mimi, ale tak nejak to musime zvladnou, budeme muset vynechat plot, nebo tak neco... 😉
fakt zavidim tem, kteri si timto vubec prochazet nemuseli, maji mimi bez problemu a jeste zadarmo... 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru