CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lnk
8. čer 2009

jeany, je to tak... v srpnu bych mela dojit na antiko a pak do KETu, ale uvidim, jak budou vypadat vajecniky, zatim stale spatne, musim vyckavat....

jimmy1
8. čer 2009

Ahoj holky. Všem díky moc za podporu 🙂
Ležíme s Bublinou v nemocnici, už jen slabě špiním, tak uvidíme. . .
Břicho mě pobolívá, další UTZ budou prý dělat až příští týden, tak
do tý doby nic nevím.
Doufám, že se Bublinka drží.
Bobbule, drž se, časem to přebolí.
Macinto, držím pěstičky.
Mějte se všechny kráááásně.

irminka
8. čer 2009

ahojte babulky,

úsměv na rtu a statečně do boje.... 🙂

Já vím, že se mně to zatím kecá, ale nikdo nemá vyhráno....., příroda si stejně udělá co chce a pan doktor mně řekl, že se můžu tak akorát modlit 🙂 A jestli to vyjde nebo ne člověk nikdy neví.

Ve středu jedu na Unicu a tam se snad už dozvíme, jestli tlučou srdíčka či srdíčko, jsem napnutá jak luk 🙂

A na ten srazík bych jela, pokecáme, postěžujeme, zasmějeme se....honem někdo něco vymyslete..... 🙂

irminka
8. čer 2009

jimmy, moc na Tebe a mimísko myslím, držte se 😉

macinta
8. čer 2009

Jeany, v to pevně doufááám 😀

luciiiie
8. čer 2009

coooo??? tyčinku a po hodině ven??? a sakra, ještě, že mě to minulo 😅

jeany
8. čer 2009

Luciiie, já myslím, že to není hodinku, vždyť jsem na sále byla asi 15 minut.

luciiiie
8. čer 2009

No prostě zkusíme holky hodně 😉 Stejně jsem asi největší nervy měla potom neúspěchu jak jsem čekala měsíc na tu genetiku....to jsem měla fakt strach...to by bylo potom asi už všechno v háji, kdybych to měla někde v sobě. Hlavně, že je vše ok.

irminka
8. čer 2009

luci: a ty jdeš kdy? mám v tom fakt hokej 🙂

luciiiie
8. čer 2009

Irminko já měla teď začít brát marvelon, ale o měsíc to odložím. Přítel má teď hodně práce, kterou nemůže odložit a já chci, aby si zas všechno pěkně prošel se mnou, víš? 😉 Myslím, že ten měsíc nikomu neublíží a navíc se dám zas o trošku víc do kupy 🙂

irminka
8. čer 2009

hm, tak to jo, moc držím palečky, drž se a hlavně pevné nervy 🙂

jarkabilik
8. čer 2009

luciiie víš jak se to říká nic se nemá uspěchat 😉 a ono je opravdu lepší když si tím vším partner projde s námi když už nemůžeme počít přirozeně, opora je potřeba 🙂

luciiiie
8. čer 2009

jo jo Jari, moje řeč.... už se těší na píchání 😀

jarkabilik
8. čer 2009

luciiie jo tak píchání jo 😀

luciiiie
8. čer 2009

Agolutinu samozřejmě...teda Jarííííííííí 😝

bobbule09
8. čer 2009

Tak jsem pevně rozhodnutá, že prostě otěhotním přirozeně 😀 a když ne, tak zase pomažu na Unicu. Přece vás v tom holky nenechám, vždyť já bych vám záviděla i ty injekce. Asi jsem ulítlá,ale člověk si na to nějak zvykne nebo co. Takže budu zítra pozdravovat na Unice,doufám,že uvidím Mudr. Frgalu,ten je nej. Zítra písnu, co mi řekli a kdy můžu znova do boje. Pa princezny 😉

luciiiie
8. čer 2009

Bobu to je super rozhodnutí 😉 Držím pěsti 🙂

jarkabilik
8. čer 2009

luciiie já vím 😉

jimmy1
8. čer 2009

Ahoj holky, Bublina zatím tepe, uvidíme, jak to bude dál.
Irminko, držím pěsti na srdíčka(o). 🙂
Mějte se všechny zatím krásně. . .

jeany
9. čer 2009

Ahoj holky, zatím dnes nikde nikdo. 🙂
U nás je dnes krásně, svítí sluníčko.

jarkabilik
9. čer 2009

ahojky holky zdravím všechny 😉
jeany u nás je taky sluníčkově 🙂

bobbule09
9. čer 2009

Ahojky holky, tak to mám potvrzeno, těhotná opravdu nejsem. Prostě to nevyšlo. Naštěstí s náma mluvil Mudr. Frgala a byl bezva. A už jsme si domluvili další pokus na srpen 🙂 Já to prostě nevzdám. Jednou se to musí podařit. Jo a taky mě začalo bolet břicho, tak čekám až přijde mrcha. Je to krvácení hodně zlý po vysazení léků? Jo a v pondělí už jdu do práce,blééééé 😖 Už se celá těším, mám strašně protivnou kolegyni ☹ ☹ ☹

irminka
9. čer 2009

bobulko: tak to je mně moc líto, bojuj holka jedna, v srpnu se to urřitě povede, držím Ti moc pěstičky 😉

luciiiie
9. čer 2009

Bobule tak to budem bojovat spolu a mám pocit, že v sprnu nás bude mnohem víc. Myslím že já, ty, Jeany a Lucifírek taky???? Jednou to vyjde, uvidíš. 😉
Jinak mrchu jsem měla normální, nic drastickýho jsem nezažila i když mi Otevřel říkal, že bude asi horší, ale normálka. Já ji dostala zrovna dneska a to už jsem měla týden zpoždění, tak jsem se tiše radovala a ono tohle... ☹ Třeba se tam něco dělo a nakonec zas nic. Oni říkali, že kolikrát o tom ani nevíš, protože se to přestane vyvíjet a dostaneš mrchu jak vždycky. Sakra práce 😢

luciiiie
9. čer 2009

Bobule a nemáš ten druhej pokus nějak brzo????? Vy jste nemusíte čekat na 3 normální menstruace??? 😅

zuzuza
9. čer 2009

Bobule, je mi to taky líto, je ale fakt, že v srpnu je dost brzo, to teprve začneš s HA nebo už stimulovat??

Lucii, já to jednou taky tak měla, že jsem brala zase prášky na vyvolání a pořád po vysazení nic a teplota pořád nahoře, tak 9. den jsem testla teda po vysazení a byla tam slabá, stín, sem si tehdá říkala, že je to asi nějaký mylný, ještě ten den jsem dostala ms s dost velkýma bolestma a do dneška si myslím, že to možná těhu bylo, ale to už se nedovíme...

luciiiie
9. čer 2009

Jo Zuzi, já měla bolesti jak byla ovulka, pak týden po ovulce, a pak najednou pořád nic, tak jsem si říkala, no to snad nemůže být pravda...nikomu jsem nic neříkala a tajně doufala a najednou prásk....taky mě teď šíleně bolí břicho.. Ať to bylo jak to bylo, je mi to líto... ☹ Teď nevím, máš mražáčky Bobulko nebo začínáš úplně znovu?

zuzuza
9. čer 2009

Luci a když jsi čekala na tu ms tak jsi testovala? Asi ne, že? tak třeba se to aspoň trošililinku povedlo a povede se to pořádně, já se tím kdysi taky právě uzěšovala, že jsme byla tak trochu asi V TOM🙂.

luciiiie
9. čer 2009

😀 Zuzo netestovala. Já jsem měla i strach, že tam nic nebude. Říkala jsem si, ještě počkám do konce týdne a pak testnu. A už jsem to nestihla. 😉 Třeba to nic neznamenalo, ale nic důležitýho jsem neměla, že bych byla z něčeho vynervovaná, ve stresu nebo tak a 6 dní si myslím, že už je docela dost. 2 dny bych ještě brala, nejsem robot že jo 😉

luciiiie
9. čer 2009

A co vůbec ty Zuzi? Jak se cítíš? Unavená unavená unavená, co? Micko jedna, přeju ti to 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru