CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

luciiiie
28. črc 2009

píchá do břicha...

betys
28. črc 2009

Kveta-Však každá známe spoustu holek co otěhotněly i přes prášky apod.Právě že taky nechci zmařit tu snahu,ty nervy co nás to stojí a v neposlední řadě i peníze.Ale zase si myslím že není dobrý být moc přecitlivělá a ufňukaná.To asi taky není zrovna psychická pohoda.A jak má člověk poznat tu zlatou střední cestu.Když mi mamka vypráví jak chodila těhotná do práce a jako prodavačka se docela nadřela a má 2 děti bez komplikací.Dokonce aby sestru porodila ještě v srpnu-zářijové děti chodily o rok později do školy-tak šla sbírat brambory a stěhovala s tatou skříně.
A nejlíp zní věta o psychické pohodě od lidí kteří nemají ani představu jaké to je.Kdo něco podobného nezažil tak opravdu nemůže poučovat. 😒

macinta
28. črc 2009

Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla, takže gratuluju všem úspěchům.
Hlavně pak Lenulince k chlapečkům. Začínala jsem koníkovat na začátku jejího těhu, takže mám hroznou radost, že všechno dobře dopadlo. Lenu, ať jsou chlapi hodní a hlavně zdraví 🙂
Zdravím všechny ostatní a přeju hodně letních úspěchů 😉

jarkabilik
28. črc 2009

ahojky zdravím všechny a přeji hezký zbytek dne 😉

jarkabilik
28. črc 2009

Jinak nedá mi to nereagovat myslím si že při snažilkování je opravdu důležitá pohoda a hlavně klid nějak jsem to měla možnost zažít když jsme byla na ketu zmrazených zadařilo se jen nebylo něco vpořádku jinak, ale jsme přesvědčena že když je pohoda a není stres že je to dobrá cesta k tomu aby to vyšlo 😉
kveta jinak si myslím že co se týče toho vyrovnávání že by člověk neměl své děti je dost těžká a i když člověk se snaží být v pohodě tak v koutku duše ho to stejně trápí

lucifirek
28. črc 2009

Ahojky kočky
zdravím všechny,tak už jen pár dní a vyrážíme na dovču

kveta
28. črc 2009

Jarkabilik, tiež si to myslím a skúsenosti definitívne bezdetných z inej témy, to bohužiaľ potvrdzujú. Ale treba sa s tým čo najviac zmieriť.

Mne sa po ET dosť osvedčilo kukať od rána do večera telku, nemala som čas myslieť na úspechy/neúspechy a v podstate sa aj zadarilo... A dokonca noc pred ET som kvôli stresom vôbec nespala, lebo sme boli v nemocnici s OHSS na infúzkach a o štvrtej ráno odtiaľ a reverz odchádzali do Brna a aj tak sa zadarili dve čiarky...

jarkabilik
29. črc 2009

ahojky zdravím všechny 🙂

jeany
29. črc 2009

Ahoj holky, taky vás jdu pozdravit. 😀

lukza
29. črc 2009

Ahojky holky jdu vás pozdravit.
Betys tobě přeji at tě včeličky bolí co nejmín a at máš krásně kvalitní urodičku šetři se a opatruj se.
všechny jinak moc zdravím a přeji hezký den

betys
29. črc 2009

Lukza-Díky.Včeličky zatím dobrý.Jen mám strach že se my třeba opozdí cyklus nebo tak něco.Minulý měsíc jsem měla i po Proveře týden zpoždění.Snad mě tělíčko nezklame.Nechodím do práce a doma na mě berou ohledy takže dělám jen to co se mi líbí.Snad jim to pochopení vydrží 😀

lukza
29. črc 2009

Betys to je dobře že jsi doma a že berou na tebe ohledy ona už sama od sebe je stimulka záběr pro tělo já chodila do práce až do OPU ale musím říct že ke konci jak rostli folikuly tak to bylo dost náročné tlačilo mě a bolelo břicho a ještě u toho makat no hnus.jsem ráda že včeličky zvládáš dobře popravdě on nejhorší je pak agolutin a mě tebe aji pregnyl bolel to jsem vždycky po něm měla morřinu.
a budu držet pěstičky at MC nesklame a příjde jak má. 😉

jarkabilik
29. črc 2009

betys tak to je parádní když berou doa ohledy ono je to pak o to snažšší já měla doma taky pohodu a pak je člověk i klidnější 😉

betys
29. črc 2009

Takový ty normální práce dělám.Zase nemůžu od začátku sedět u telky.Na to mám ještě čas a užiju si toho.Já už v práci končím úplně.Mám smlouvu do konce srpna ale už teď tam nemusím chodit.Od 17.8. mám nárok na neschopenku takže mě nemůžou vyhodit.Tak je to dobrý že nemusím na pracák.Samozřejmě doktorům to nevykládám že jsem skoro nezaměstnaná.Oficiálně jsem pořád zaměstnaná.A protože jsem pracovala-pořád pracuju se zvířatama tam mi určitě nechají nescopenku celou dobu.Přecejen taková kravička není žádný drobek a když se sní člověk srazí.... 😉

jarkabilik
29. črc 2009

betys tak to je fakt že kravička zrovna drobek není 😉

lnk
30. črc 2009

betys, nechci ti brat iluze, ale jestli jsi mela smlouvu na dobu urcitou do konce srpna, tak ta smlouva konci, i kdyz jsi na neschopence.

jeany
30. črc 2009

Dobré ráno holky.
Betys taky si myslím, to co napsala Ink. Pokud je smlouva na dobu určitou, tak tím určeným datem končí. Trochu se teď o to všechno kolem zajímám, protože sama zvažuji, že v práci skončím. Já mám tedy smlouvu na dobu neurčitou.

bobbule09
30. črc 2009

Ahojky holky.
Máte pravdu,když je na dobu určitou,tak končí smlouva,ikdyž máš neschopenku. 😢
Já teď za měsíc končím taky, tak se těším, jak si oddychnu.
Betys, já taky pracuju se zvířátkama a byla jsem na neschopence hned,jak jsem měla nárok. Ale bylo mi špatně a doktor říkal, že by mi dal neschopenku i dřív,že někdo to snáší hůř.
Jinak přeji hodně štěstí. Mažu do práce,tak se děvčata mějte. 😀

betys
30. črc 2009

Dobré ráno.Nebyla to smlouva na dobu určitou.Mám prostě dostat výpověď.A vím už kdy.Jsem už domluvenás naší účetní a ta asi ví co u mě bude platit.Ikdyby se to nestihlo přesně do konce srpna tak budu ještě v ochranné lhůtě.Udělalo to tak u nás víc lidí.Propouští se už od dubna.Skončilo u nás už přes 30 lidí.A asi 500 kraviček jsme prodali.Po těch je mi smutno.Dala jsem si tu práci a spočítala,že za těch 6 let co jsem tam pracovala jsem porodila asi 1000 telátek.A to už by bylo pěkný stádo.Jenže novýmu majiteli je to jedno. ☹

lnk
30. črc 2009

betys, to mas tezky, letos se fakt dejou veci... u nas uz zrusili kravicky uplne, docela to tady likviduji... loni prasatka, letos kravicky... zviratka uz zadny nezustaly, a obavam se, ze za chvilu uz ani ty pola nikdo nebude obdelavat... ☹

luciiiie
30. črc 2009

Ahoj, holky, co jste byli na Ketu, Agolutin se musí píchat večer? Teď na ten rozpis čučím. Dík za odpověď a mějte se..zítra vyrážíme na víkend pod stan, tak doufám, že nám vyjde počasí....pa pa

lukza
30. črc 2009

Ahojky holky
Luciiie agolutin mužeš píchat i ráno já se na to tenkrát ptala a řekli mi at ho píchám klidně ráno ale vždy at to je bud večer nebo ráno.uží si stanování.
Betys je fakt hnus co se děje v prácích.
ostatní moc zdrvím a přeji krásný den 😉

jarkabilik
30. črc 2009

ahojky holky 😉
ink to máš pravdu moje sestra měla smlouvu do konce června a je na neschopence od ledna protože je miminkovatá a tím že ji smlouva skončila tak je ted na úřadu práce od července 🙂

jarkabilik
30. črc 2009

ink a betys vidím že je to všude stejný moje mamka dělala v družstvě celý život a taky je ted v létě budou rušit jak se narodí poslední selátka ještě že moje mamka může do předčasného důchodu jinak nevím, a co ví máte dost náročnou práci na snažilkování

jarkabilik
30. črc 2009

luciiiie já píchala před ketem agolutin vždy večer aspoň mi to tak na unice doporučili, taky vím že je důležité ho píchat ve stejnou dobu 😉

jeany
30. črc 2009

Holky je to teď prostě s prací těžší a těžší. Je málo volných míst a proto si šéfové dovolují, protože jsou na koni a myslí si, že si můžou vyskakovat. Ale já to i přesto riskla a řekla šéfovi, že míním končit. Jak to dopadne nevím, budu vědět příští týden. Taky jsem si říkala, že na další pokus bych chtěla být v klidu a psychická pohoda je velmi důležitá, že.
Jary a jak ty v práci, co nového?

jarkabilik
30. črc 2009

lukza takto dopadlo zemědělství u nás jak se vše musí brát z evropské unie když jsem to prohlásila tehdy když se o evropské unii rozhodovalo tak jsem se nemýlila a vidím na vlastní oči že zemědělci nemají na růžích ustláno

jarkabilik
30. črc 2009

jeany no v práci nového ☹ chystají na nas to že budem obsluhovat 3-4stroje najednou což bude pěkný zápřah a ani se s dovolením neuprdnem, ted jak jsem měla mens to byla síla tampony mi nějak nedělaj dobře a kdyby to nebylo ted volnější tak ani na wc bych neměla šanci jít tak se děsím toho co bude až bych měla jít na další pokus na unicu

jarkabilik
30. črc 2009

jeany taky určitě jak mi nabídnou neschopenku tak si ji hned vezmu na unice protože tam bych to nezvladala jako v drogerce, jen doufám že mi nebude moc špatně jak začnu vše užívat a píchat když jse v práci 12hod.

lucifirek
30. črc 2009

Ahojky holky.
Jdu vás ještě pozdravit,nevím,jestli se sem zítra ještě dostanu. Pomalu balíme, večer jedeme na nákup a zítra musíme dobalit a frčíme.
Ale je mi nějak divně už druhý den. Bolí mě hlava a žaludek,tak to snad bude dobrý.
Už se těším na moře

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru