CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lucifirek
1. říj 2009

Ahojky holky.
Betys,to je škoda,že nedorazíš.

Ahoj Jeany,to je pravda,že si nemoc nevybírá,mě je dneska o trošku lépe,ale žaludek pořád na vodě. Ale dělala jsem si znova test a nic,takové štěstí by mě nepotkalo,tak doufám,že zítra bude všechno v pohodě.
Jinak na srazík bych měla dorazít,bohužel mi nic jinehé nejede,takže přijedu už o půl desáté. Pak by další spoj přijel až o půl dvanácté.

Marta vítáme tě mezí námi, a jaká je vaše diagnoza ,jaký má problém manžel a jaký ty?

Prcek to je škoda,ale ty chřipky nějak řádí. Mě je špatně několik dní a v práci každej chrchlá a kašle,smrká. Tak doufám,že od nich nic nechytnu,zrovna teď.

betys
1. říj 2009

Lukza-Ty potvůrko teď jsem u foteček četla že chlapeček je v pořádku po velkém ultrazvuku.Tak to gratuluji!Taky ses mohla pochlubit. 😉

jeany
2. říj 2009

Holky ahoj, zítra už je srazík.
Luci, já se mrknu, jestli mi nejede něco dřív. Mohli bychom si dát někde kavčo ať nečekáš sama. mrknu na idos a napíšu ti.
Betys to je škoda, že nepřijdeš, ale co se dá dělat, viď.
Aho Jary, jak máš směny?

lucifirek
2. říj 2009

Lukza obrovská gratulace,že je všechno v přádku. 😉 tak si to začni užívat a těšit se 😀

jarkabilik
2. říj 2009

ahojky zdravím všechny 😉
jeany jsem ted po noční a mám volný víkend,hla jsem si s krkem tak nemůžu ani otáčet hlavou a začalo mě pěkně bolet v krku takže budu spíše odpočívat a hlavně zase dohánět to co jsem nestíhala když jsme byla v práci a taky už se těším na manžela který dnes přijede

jeany
2. říj 2009

Luci, máš poštu v IP.
Jary, tak se brzo uzdrav a užívej manžu. Odpočiň si.

Holky takže sraz zítra - sobota v 11.00 na schodech před vlakovým nádražím !!!!!!!

Už se těším na pokec a dobrý obídek. Aspoň nebudu muset vařit, pořád jen vařím, tak to bude za mě muset udělat dcerka, pokud budou doma chtít něco jíst. 😀

jeany
2. říj 2009

Holky nikde nikdo. Kde jste?

betys
2. říj 2009

Jeany-Já ležím u telky a bojuju s žaludkem.
Holky prosím Vás nedávno jsme tady řešili manželovu varikokéku.Neznáte nějakého doktora nebo nemocnici kde to dělají?Manža byl na prohlídce a ultrazvuku v Č.Budějovivích u Dr.Kubíčka.Ten mu to našel a doporučil operaci.U něj jako soukromého Dr. by to stálo 97 000Kč.Tak šel manžel do Bohunic.Tam mu udělali UTZ ale říkal že podmínky hrozný-zima-tak si dovedete představit jak to na "něj" zapůsobilo.Dneska si jel pro výsledek a Dr.má celý měsíc dovolenou a jen ho přeobjednali.Tak je z toho pěkně otrávený.Už to chtěl mít za sebou.A to má z těch Budějovic UTZ na DVD tak si to každý jiný Dr.může pustit.Jestli o něčem víte tak mi prosím písněte.Zkoušeli jsme to hledat na netu,ale nic jsme nenašli.Díky 😉

ivanaoctavia
2. říj 2009

Ahoj Všem, po delší době jsem nakoukla a přidala fotky těch naších čertic.15.10.2009 budeme slavit 6.měs.
Koukám že hodně maminek sem nechodí☹
Všem přejí hodně štěstíčka při snažení a jednou se povede Vám všem.Nám se zadařilo díky uměl. opl. po skoro 12.letech a to hned 2násob.
Zdraví Ivana

lucifirek
2. říj 2009

Ahojky holky,tak jsem konečně tu. No nejdřív nás tam trošku naprdli,protože jsme měli v papírech,že máme přijet na 11 a u sestřičky jim naskočilo 12.15. Tak jim manžel řekl,že tam nemůžeme takhle čekat a jak si to představujou. Naštěstí tam bylo málo lidí,tak jsme tam byli celkem asi třičtvrtě hoďky. Takže jsem vyfasofala léky jako minule,jen mám změnu místo Puregonu jsem dostala Gonal,jinak je všechno stejné. A historie se opakuje a v pondělí jdu zase pod narkozu a odsátí cysty,při tom mi zase udělají tu průchodnost. Už to vypadalo,že mě tam budou mučit 😀 Ale zase jsem se tomu vyhnula.

jarkabilik
2. říj 2009

lucifirek sleduji když už tak už 🙂 aspon to budeš mít pěkně nachystáno a držím pěsti

jarkabilik
2. říj 2009

jeany děkuji a přeji hezký srazík zítra škoda že jsem takto nahromádce jinak jela ráda se na vás 😉 mrknout

lucifirek
2. říj 2009

Jary tak tak,at je to dobře nachystaný na nmimise. Jary ty se hlavně brzo uzdrav,škoda,že nemůžeš dorazit,teď nějak ty chřipky řádí.

jeany
2. říj 2009

Luci, tak to je dobře, že nebudeš trpět. Však zítra popovídáme. Už se těěěěššššííím.

Holky tak ahoj zítra na srazu a ostatním přeji krásný pohodový víkend. 🙂

jarkabilik
2. říj 2009

jeany tak jsem podruhé teta dnes se to segře 14:55 narodilo Matěj 3,47kg 52cm a to tam byla už od 30.9.

jeany
2. říj 2009

Jary tak to gratuluji. Určitě ti je líto, že tobě se nedaří, že i když to sestře moc přeješ. Sestra už má 2 děti nebo máš více sourozenců? Já jsem se dnes dozvěděla, že jedna známá je těhu a jen tak, ani se nějak nesnažili. To potom mrzí, že my co se snažíme tak nám se nedaří.

lukza
2. říj 2009

Ahojky holky prominte že jsem nenapsala ale včera jsem byla uplně mimo stoho prostě štastná když nám řekly že čekáme zdravého chlapečka chtěla jsem pisnout ale furt jsem byla s manžou a culily se na sebe chápete že.moc děkuji že jste na mě myslely jste zlatička

betys
2. říj 2009

Lukza-Zrovna jsem večer šla kouknout jak Ti roste pupík a četla jsem to o zdravém chlapečkovi.Samozřejmě jsem to obrečela,hodně jsem na Tebe myslela a hned jsem to utíkala říct manželovi.
Tak mi řekněte na co všechny ty testy jsou,jen na strašení rodičů.U nás ve vesnici je holka a u všech 3 dětí jí strašily Dawnovým syndromem.Všichni 3 kluci jsou zdraví.Jestli to dřív ty maminky neměly klidnější... 😉

lucifirek
2. říj 2009

Ivanaoktavia,ahojky,no teda holky jsou nádherný,jak rostou. Tak at to tak jde dál a jste zdraví. 😉

Lukza my jsme rády všechny s tebou,že je chlapeček v pořádku, to má určitě i manža radost,že je to kluk ne?
I když by vám to bylo asi jedno,jestli je to kluk nebo holka,hlavně že jste zdraví. Uplně tě chápu,to obrovské štěstí a radost. Moc ti to přeju. Tak si to opravdu konečně začni užívat a s chutí můžeš začít nakupovat věcičky,když už i víš na co 😉 Zatím papa.

Mě dneska sestřička Zuzka zase dodala strašně moc optimismu. Že tomu musíme věřit a že i ona tomu věří,ptali jsme sejína ty pokusy a ona říkala,že málokdy se stane,že by se během těch čtyř pokusu nezadařilo. Že to chce trpělivost a hlavně být v pohodě. Což teda není tak lehké že? Je strašně hodná.

lukza
2. říj 2009

Betys já byla na genetice v I trimestru co jsem si platila na to běž určitě taky a pak mě muj gyndař vzal trippl test a ten vyšel špatně no prý bývají hodně falešně pozitivní,ale říkala jsem si co když zrovna u mě né ono hodně doktoru už od těchto testu upouštějí pokud jdeš na ten v I trimestru.jen si myslím že my neměl doktor volat výsledek už 8.9 když věděl že na UTZ jdu až 1.10 to čekání bylo strašné.
Betys na mě to včera jaksi nejvíc dolehlo v čekárně a do ordinace jsem šla s brekem ale doktro byl supr a hned mě utěšoval a manža obrovská opora.
Lucifirku nám to bylo opravdu jedno my chtěly oboje i manža jen rodiče by braly holčičku ,ale já od začátku říkala že to bude kluk a je to kluk doktor mi ukazoval i pindíka ale jak jsem celou dobu měla slzy v očíš tak jsem nic neviděla.ale hlavně že je mimi zdravé.furt koukám na fotečku.
Berušky jste moje zlatička a ještě jednou moc díky na všechny tu furt myslím a držím pěstičky at se všem zadaří a brzy a at máte klidné a pohodové těhu.
Jo užíte jsi sraz a pak doufám někdo ukážete fotečky.mějte se krásně a betys ty se šetři

lucifirek
2. říj 2009

Lukza tak teď jsi mě moc pobavila tím,že jsi přez slzy na utz nic neviděla,však to nevadí,až bude na světě tak mu budeš koukat na pindíka každej den 😀 😀
Škoda,že nepřijedete na srazík také vy těhulky.Tak třeba příště už s mimísema.

lucifirek
2. říj 2009

Jary gratuluju teto 🙂

jarkabilik
2. říj 2009

jeany mám jen jednu sestru a ta má ted druhého kluka,jj je mi to líto a když jsem sní mluvila po telefonu rozbrečela jsem se
lukza tak to je paráda že je to vpořádku 😉 ted už si jen pěkně užívej těhu
Děkuji za gratulace holky

lucifirek
2. říj 2009

Jary je to děs,když všichni kolem mají mimi a u nás pořád nic. Ale určitě se nám všem zadaří. 😉

lukza
2. říj 2009

Jarkobil také gratuluji že jsi znova teta.
Lucifirku tak tedka jsem se zasmála já že si ho ještě užiju to máš pravdu 🙂))
Luci já jsem chtěla přijed ale nevěla jsem jak to dopadne stím UTZ a vycházky mám až od 14-18 a aji je dodržuji protože nikdy nevíš.jo a aby toho nebylo málo tak se my blokl krk a mám límec takže tak nějak bojuju.ale už se těším na fotečky a užíte jsi to ale to si aji tak užijete.
Betys mě aby nebylo špatně tak jsem jedla po malích dávkách ale celý den abych měla furt jídlo v žaludku pro mě nebyl problém třeba ve 4ráno vztát a jít se najíst a pak ráno bylo těžko ale nezvracela jsem.ale každá jsme jiná a každíé těhu je jiné.
Ivankooctavia no ahoj ty stracená ovečko né vím že s holkama je toho asi moc ale jsou krásné také přeji at jsou stále zdravé a dělají jen samou radost

jeany
2. říj 2009

Lukzo také se připojuji k ostatním, mooooc gratuluji k zdravému chlapečkovi. Jistě se ti moc ulevilo, že to tak dobře dopadlo. To je fajn.
Holky už jdu zalehnout a kdo jdete na sraz tak ahoj a zítra se uvidíme. 🙂

irminka
3. říj 2009

dobré ránko děvčata,
do poslední chvíle jsem čekala, že se to zlepší a dorazím na srázek, bohužel jsem včera chytla kašel, už skoro nemůžu ani polykat a jsem zasoplená jak malé děcko, takže ležím jak lazar....je mně to moc líto, že vás opět neuvidím, ale co mám dělat ☹ kdybych byla Brnanda, tak bych se na chvilinku stavila, ale jsem z daleka a je to výlet na celý den...takže to nechci riskovat...

ještě jenou se omlouvám a hezky si to užijte......irminka

ellajoy
3. říj 2009

Ivanaoctavia - berušky jsou roztomilé, mají hezká kukadla 🙂
Betys - slyšela jsem, že na těhot. nevolnosti pomáhají zázvorová lízátka, měli by je mít v lékárně a prý by se měl člověk najíst než vstane z postele
Jarkabilik, Jeany - však se taky dočkáme 😉 ...ale nespravedlnost to teda je...moje kolegyně z práce otěhotněla, ani nechtěla, dál kouří, věřím tomu, že i pije a minule když šla z UZ nám přišla znechuceně oznámit, že čeká holku a ona tedy chtěla kluka...nic jsem jí neříkala, ale zasloužila by po hubě...příště ji vezmu na exkurzi do Unicy, aby si toho začala vážit 😒
Lukza - gratuluji, to byla asi rána, když ten kámen ze srdce padal, viď? 😀
Lucifirek - tak hurá na to 😉 Luci, ten Gonal je taky v peru? A řekli ti proč ta změna? Prosímtě jak vypadá ta s. Zuzka, mám dojem, že na takovou dobrou duši jsem tam nenarazila. Zato jsem narazila na velmi taktní starší světlovlasou sestřičku, která, když jsem přišla na ET vyčuraná (zapomněli mě říct, že se to nemá a od minule jsem to zapomněla), tak pěkně obrátila oči v sloup, to fakt potěší 😒 nebylo to moc profesionální.
Jinak vám všem přeji vydařený sraz a dobrou chuť! 🙂 🙂 🙂

jarkabilik
3. říj 2009

ellajoy tak to je přesně případ toho jak ty co jim to jde normálně si toho neváží já bych byla ráda za jakékoliv miminko at by to byla holčička nebo chlapeček

elllenka
3. říj 2009

Ahoj,
čeká mě IVF, docela hodně se toho bojím. Vůbec v tom mám strašný chaoz, ani nevím co je opravdu nutné k připlácení. Doktor nám toho napočítal podle mě až moc :( vlastně spíš doporučoval ICSI.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru