CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

elllenka
17. říj 2009

lucifirek : Užij si oslavu, to by se mi také líbilo 🙂

lucifirek
17. říj 2009

Také si myslím,že v pondělí to není problém. Ono stejně většinou na začátku člověk špiní. Je to asi kvůkli hladině hormonů,nebo myslím si to.

lucifirek
17. říj 2009

Ellenka,u nás bývají jednou ja 14 dní v KD triatex,nebo belytex. Takže tam je to za hubičku,ale zase je to tam v hromadá. Jinakk v kamenných obchodech jsou sekáče také docela drahé. Ale ty dětské tu máme dva a tam to docela jde. Ono se toho dá spousta sehnat na netu po různých bazárcích,nebo na aukru. Určitě tam budu okukovat i ty kočárky.

lucifirek
17. říj 2009

Elenka děkuju,ono je to spíš takové každoroční posezení,ale těším se protože se tam člověk potká s chlapama,kteří dělají po stavbách a člověk je často nevidí.

lucifirek
17. říj 2009

Dneska vaří manža,když jsem v práci a jako vždy se mám nechat překvapit,tak jsem zvědavá,co to bude. Ale budu vděčná za cokoli,když si to člověk nemusí vařit a někdo mu to naservíruje,tak je to bezva. 😀

elllenka
17. říj 2009

lucifirek: Také mám ráda firemní akce, ale poslední dobou se radši domlouváme sami a zaplatíme si to. Je lepší mít majitele firmy co nejdál od sebe :( celej rok na nás jen řve- neoprávněně a jeden den v roce se máme tvářit jako spokojení zaměstnanci- navíc večírky pořádá ve čtvrtek a v pátek do práce (se vyspat).

Já hodně nakupuji na netü, takže většinu věcí nakoupím přes net, ale něco koupími v obchodě, abych si to nakupování mohla užít 🙂 Kočárek bych chtěla nějaký levnější, stejně z něj dítko brzo vyroste. Nejspíš budu potřebovat 2, jeden bych nechala u babiček, abych nemusela kočár pořád vozit sebou. Teda to se tak pěkně plánuje 🙂 můj je z toho už nanervy :(

Dneska jsem sama doma tak dělám velký úklid, ještě nevím co si uvařím k obědu.

jarkabilik
17. říj 2009

ak303 já byla na krev u svého gynekologa jen jsem mu ukázala papír co potřebují v Brně a pak jsem jim to nafaxovala takže je i tahle možnost a musí to mít co nejdřív aby podle toho mohli udělat plán léků

jarkabilik
17. říj 2009

Holky musím se pochlubit dnes jsem byla nakupovat dětské hadříky 🙂 pro malého od mojí segry je to moc hezký pocit to kupovat jsem se vtom úplně vyžívala a manžel taky,pak jsme se s manželem na něj zajeli podívat je moooc hezkej dokonce manžel si ho pochoval a to říkal že má strach si to vzít do rukou. 😀

jarkabilik
17. říj 2009

lucifírek tak s tím servírováním musím souhlasit je to příjemné když příjdu domů z práce a manžel uvaři a nachystá mi to hezky 🙂

lucifirek
18. říj 2009

Ahoj holky,přeju krásnou neděli. Včerejší akce byla super.přijela jsem o půlnoci.
J jdu vařit,abych to stihla. Budu dělat svíččkouvou. 😉 mňam,mňam

ratatooy
18. říj 2009

AHOJKY TAK JSME BYLI POPRVÉ V UNICE.MÁM Z TOHO VŠELIJAKÉ SMÍŠENÉ POCITY.MĚLI JSTE TO TAKÉ TAK?JAKOBYCH SE BÁLA ALE ZÁROVEN SE NA VŠE CO NÁS ČEKÁ TĚŠILA?NEJSEM BLÁZEN???

elllenka
18. říj 2009

ratatooy: Já byla šíleně vyděšená, ze všech těch negativních věcí, které se můžou stát. Že mi může jít i o život :( Já osobně bych byla radši, kdyby jsme tam šli 2x nebo i 3x a řekli nám to postupně a opatrněji. Na nás vychrlili, že nemůžeme mít děti a pak to na nás jen hrnul. Měsíc jsem se z toho dostávala až pak jsem se rozhodla, že to zkusíme.
Tak je to asi na první návštěvě normální, je to strašně moc informací :(

elllenka
18. říj 2009

lucifirek: Jé svíčková, také bych si dala, ale můj to nerad. Tak upeču rybu 🙂

ratatooy
18. říj 2009

Haloo je tu někdo,s kým si mám o tom popovídat.asi všichni vaříte??

jimmy1
18. říj 2009

Ratatooy, smíšené pocity jsou úplně normální podle mě. Já se těšila, že se začne něco konečně dít, doufala jsem, že to vyjde, ale bála jsem se všech těch procedůr. Nerada jsem chodila na gyndu, byla jsem stydlín (to jsem se teda na unice odnaučila 😀), bála jsem se všech těch injekcí, jak vidím jehlu, když mi berou krev, tak málem padám do mdlob...
Ale všechno se zvládlo, muselo, když jsme chtěli dítko a normálně by to s naším spermiogramem byl asi zázrak. Takže jsem sebrala všechny síly a šla do toho. S plnou podporou manžela teda 🙂
I když se to napoprvé nepovedlo a byli jsme moc zklamaní, tak dozrál čas to zkusit znovu a teď mám v bříšku kopajícího Martínka a už se na něj s manželem moc těšíme 🙂

Přeju hlavně hodně sil a pevný nervy, stojí to za to 🙂

ratatooy
18. říj 2009

jimmy tak zo vám gratuluji.já se sice nestydím ale těch injekci se také bojím ale to se zvládne.počítám s tím že to vyjde až na podruhé.mi máme spermio celkem v pohodě.ale já mám jen jeden vejcovod a navíc ted přišli na to že ikdyž mám pravidelně ovulku tak vajíčko zůstává ve vaječníku ale neví se jestli je to tak pokaždé

ratatooy
18. říj 2009

dál už tu nikdo není?

ak303
18. říj 2009

Ahojík, přidám se do debaty jestli to nevadí. Také chodím do brna. Tak si můžem povídat 🙂

ratatooy
18. říj 2009

no tak ok. to jsem ráda že mi někdo zdělí svou zkušenost mi tam byli poprvé.zatím z toho mám dobrý pocit.

ak303
18. říj 2009

No my jdeme podruhé. Pořád jsme se rozhodovali kam jít, zkušenosti nebyly, ani jsem nevěděla o tomhle foru, tak jsme zkusili Unicu. Můžu říct, že zatím jsem byla spokojená..uvidíme jak to půjde dál....

ratatooy
18. říj 2009

a první pokus nevyšel???

ratatooy
18. říj 2009

já teda počítám s tím že to vyjde až tak po druhé ale manžel si je jistý že poprvé

ak303
18. říj 2009

vyšel.........a musíš tomu věřit i ty. Ale bohužel v 11 tt se vývoj zastavil. Pevně věřím že teď už to vyjde až do konce.

ratatooy
18. říj 2009

a jaké je si sama píchat injekce a pak ta punkce to tě musí pak bolet ne??

ak303
18. říj 2009

buď opravdu v klidu. Nejhorší je píchnout si tu první injekci. Prostě píchat sama do sebe...hrozná představa, ještě do břicha, ale musím říct že to nic není. Mě to teda vůbec nebolelo, občas to bylo maličko nepříjemné ale fakt jen maličko, ale jinak v pohodě. Pro mě byly horší injekce do zadku od manžela. To jsem z nich měla trauma. A punkce??? U té spíš, takže to vůbec necítíš.

ratatooy
18. říj 2009

ale mě teda o žádných injekcí do zadku nepovídali do břicha to zvládnu když to zvládnou cukrovkáři 🙂 ale pak jak se zbudíš tak tě nebolí nic???a jak dlouho už se snažíte??

lucifirek
18. říj 2009

Rattatoy,tak takové pocity jsme měli všichni,člověk ví,že mu stejně nic jiného nezbyde,je naštvanej a zárovn se na to těší. Mě vyděsili všechny ty injekce a to že ti budou dávat narkozu. A když jsem tenkrát viděla ty ženský jak jdou z lékarny s těma kabelema léků. No bylo to děsný. Přišlo to nespravedlivé,že je člověk zdraví a chyba je třeba u chlapa a stejně to musí podstupovat všechno žena. Ale pak si to musí člověk v hlavince srovna a přijdeš na to,že stejně nic jiného nezbývá. Vefinále to není tak děsné. Já to podstupuji podruhé, pod narkozou budu už počtvrté. Poprvé jsem byla od začátku doma a naprosto jsem sito užívala a nebylo to tak hrozné,jak to z počátku vypadalo. Tentokrát chodím dopráce,ale asi od příštího týdne budu mít neschopenku už se cítím dost unavená a z práce se těším domů jak na smilování. Ale strašně moc si miminko přejeme a já tohle podstoupím,klidně stokrát.

jarkabilik
18. říj 2009

ahojky zdravím všechny a přeji hezkou neděli
rattatoy takové pocity asi měla každá z nás a není na tom nic špatného 😉

ratatooy
18. říj 2009

lucifirek- tak já se samotné narkozy nebojím to už jsem zažila a nic to není,v hlavě to mám srovnané že nám nic jiného nezbyde manža je celkem v pořádku,chyba bude už asi u mě,jednou jsme spolu přiroženě otěhotněli akorát to zkončilo mimoděložním těhu,a od té doby nic už je to skoro dva roky.jenže když mi zůstal jen jeden vejcovod tak je to těžký.

jarkabilik
18. říj 2009

ratatoy jinak si myslím že asi každá z nás měla strach z toho že by měla do sebe zapíchnout jehlu a já osobně jsem zjistila že kvůli miminku jsme schopny udělat hodně 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru