CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lucifirek
20. únor 2009

jé holky vy jste toho napsali. 🙂 Musím si to všechno přečíst.

lucifirek
20. únor 2009

LUciiie,tak to je super,ty máš teda silný bojovníčky a jsou asi i rychlý,tak to je super,zítra budeš taky těhulka.
Já jsem dneska nějaká ustaraná,mám dneska strašnej strach,ani nevím z čeho,ale strašně se bojím.

Zuzy máš pravdu,já jsem to taky četla a mám z toho docela depku. I když tam holky především podstupují krátký protokol a myslím,že ani nepíchají agolutin. Tak nevím. Radši budu tady,tady je pozitivní nálada.

Jeany já jsem byla v to městě koupila jsem si taky takovou jarní výzdobu,tak si to tu nazdobím,pak jsem jela k mamce a k babičce,vezla jsem brambory a táhla je do třetího patra,tak snad se nic nestalo.
Pořád mě v tom podbřišku a na straách píchá a nemám na nich chuť,ale bohužel todle bývá i před mrchou,tak jsem zmatená a mám strašnej strach.

Lenpes,bajik,lenuli, moc vás zdravím.

Zuzy radši takhle lítej,abys nebyla sama,hlavně až budeš po ET,aspoň ti to rychleji uteče,já jsem teď dost sama,a je to na prd. Budu muset zavolat kámošce s dvojčátkama a navštívit je,protože mi zvednou náladu.

lucifirek
20. únor 2009

Luciii,uričtě si zamrazte,my byli rozhodnuti,že zamrazíme všechny,ale nám žádné nezbyli. Ale to vám určitě zbyde,ale asi je už nebudete potřebovat,když jsou tak silní. Ale jistota je jistota,aspoň nebudeš pak muset podstupovat klasickou stimulaci. Myslím,kdybyste chtěli pak ještě dalšího potomka.Teď je určitě potřebovat nebudeš. 🙂

Jeany,já ještě nic nevařila,je tu ještě zbytek špaget od včerejška,ty nechám manžovi a já se dneska asi jen nějak odbyju. nemám celkem ani na nic chu´ˇt. Zítra budu dělat bramboráky a bramborovou polévku, a v neděli asi knedlo zelo.

lenulinka21
20. únor 2009

Děvčátka moje ahojík vám všem 🙂
Děláte mi jenom radost.
Luciiie: takže zítr amáš ET. To je super těším se s tebou. je to moc pěkný zážitek.
ani to neucítíš jen si poležíš a alou domů. A taky gratulace k embrijkům.Ještě ti zbyde
hodně na mražáčky ikdyž ani ty je nebudeš potřebovat. 😉
lucifírku: copak ty holka? Jak je? Koukám, že máš i nějaké ty příznaky. to je moc dobře.
A co Agoluton vše v pohodě?
Zuzuza a jak si na tom ty? Už pícháš Puregon, že?
Ostatní holky lenpes, jeany, co vy holky jak se těšíte na víkend?To počasí je hrůůůůůza!!! 😝

luciiiie
20. únor 2009

Luci asi jo, zamrazíme si, ale všechny asi určitě ne, uvidíme zítra, kolik jich bude a v jakým budou stádiu.
Mě bolí pořád prsa ☹
Neboj, mrcha nepřijde a i kdyby, tak pan dr. Otevřel říkal, že to vůbec nic neznamená a že ti to potvrdí stoprocentě až krev. Že se může uchytit jen jedno. Kolik holek psalo, že to dostali a přitom těhotný byli.
Já vím, mě se to píše, ale od zítřka v tom jedu taky 😉

lucifirek
20. únor 2009

Ahoj Lenuli,příznaky jo,ale zase se tím prý nemám zabývat,že to mívají i ty,co těhu nebyli,mám dneska nějaký strach. Ale jinak se snažím být pozitivní. Agolutin je úplně v pohodičce,vždycky ráno na manžu vystrčím prcku,ani se na to nekoukám,manža mě vopíchá a je to . Zatím to nebolí a modříny taky nejsou,takže jakékoliv obavy byly zbytečné. A jak je tobě? Co miminka,brzy už budeš cítit jejich pohyby.

Luciiie,tak se budeme aspoň ještě víc podporovat navzájem 🙂

Kdepak je Jeany a Zuzy?

zuzuza
20. únor 2009

Lucifirku, jsem tady jsem hajala a ted valím za máti tak zase večír🙂

Ahoj lenulinko, včera jsem mělA 37 FOLÍKŮ, TAKŽE MÁM STOPSTAV PUREGONUA A UŽ JEN HCG A DIPHERELINE A V ÚTERÝ ZŘEJMĚ OPU

luciiiie
20. únor 2009

To je stejně mazec...37 folíků..

luciiiie
20. únor 2009

Ty Luci, kdy tam zas máš jet??? To se pak jede za těch 14 dní nebo i za dýl? Já mám totiž u nich neschopenku, tak si asi budu muset říct o lístek na peníze, protože se tam pak nedostanu.

bajik
20. únor 2009

Luciiie lístek na peníze ti dá tvuj obvoďák nebo gynekolok.Já jsem to taky tak udělala.

bajik
20. únor 2009

samo myslím gynekologggggg 😀

lucifirek
20. únor 2009

Luciiie,14 dní po ET test,takže já 2.3. a bylo mi řečeno,že když bude pozitivní,tak tě za 14 dní oté objednají na utz. A když bude negativní,tak bez objednání hned druhý den na krev. To si řekni o lístek na neschopenku hned zavčas. Já jí mám u své gyndarřky naštěstí.
Pustila jsem si na zlepšení nálady Pelíšky. Dneska mám fakt nějakej den na pytel. A ještě k tomu mi je blbš od žaludku,tak nevím,jestli to je z těch léků,občas mi z nich blbě je.
Aha,tak s tím lístkem fakt nevím.

jarkabilik
20. únor 2009

jeany tak jsem si ted pobrečela segra mi volala že je těhotná a je to vše v pořádku od posledně kdy jsme se potkali na gyn v nemocnici kdy já byla na vyčištění a ona na laparoskopii kdy ji vzali celý vejcovod že měla mimoděložně,se mi uplně sevřelo hrdlo a rozbrečela se jak to řekla a ona říká to jsme nechtěla ale já přitom brečela radostí že to nezůstalo někde vyset aby musela procházet tím co já 🙂

lucifirek
20. únor 2009

Jary člověk je rád za ostatní,že nemají problémy a že se jim zadaří,že. Ale v koutku dušičky je to člověku líto. Ale určitě to člověk ostatním přeje. Vím,že předeemnou měla ségra strach mi to říct,jestli my to nebude líto a nerozhodí mě to. Ale já to kaqždému přeju a jsem ráda,že nemusí nic takového podstupovat. Ze?

jeany
20. únor 2009

Luciiie, já jsem taky poprvé přemýšlela, že ani žádné embryjka nebudeme zamrazovat, protože další dítě už neplánujeme. No a nakonec nám zbyly jen 2 a ty nám zavedli a embryjka se neuchytila. Co bych nakonec dala za nějaké embryjka navíc, na zamražení. Zítra už jsi těhule, takl se hlavně opatruja odpočívej a nech se od manži obskakovat.
Jary, tak vidíš, sestra je už těhu. Já jsem zažila to stejné. Sestra má malého, má už 3 roky a asi před půl rokem, když jsem absolvovala první pokus, tak mi oznámila, že je těhotná. Taky se mi chtělo brečet, jí jsem to strašně moc přála, ale cítila jsem strašnou lítost, že já se tak snažím a nic. Nakonec to dopadlo tak, že asi ve 2 měsíci se to přestalo vyvíjet a musela na revizi, teď už je v pořádku, ale rozhodla se, že počká aspoň rok a pak se budou pokoušet znovu. To je že, někdo se pokouší a vyjde to a my tady si to vytrpíme a někdo i několikrát a nic. Kde je ta spravedlnost?
Lucifírku, nic netahej, opravdu. Vidíš, dnes máš takovou špatnou náladu ty. Snad jsem to na tebe nepřenesla. Já měla včera špatnou a dnes už je mi hej. Uvidíš, že zítra bude líp. Nepřipouštěj si negativní myšlenky. Já vím, že je to těžké, prožíváme si to všechny tady tak víme o čem mluvíme. Jinak jsem šla dřív z práce, letěla do školy a pak jsem se šla kouknou na ty svetříky. S odhodláním jsem tam vzala z věšáku vytipované dva a ještě přibrala několik dalších. No a nakonec mi nejvíc sedl a nejvíc se mi líbil ten svetřík zelenkavý. Je na zip, jedoduchý, ale oblečený vypadá super. Dá se i ke kostýmku i k riflám. Stál 350,- Tak jsem si udělala radost a hotovo. A dělám si radost dál, přišla jsem domů, nachystala rychlovečeři jen pro sebe a uvařila si kafíčko a teď to tu dopíjím. A už je mi fajn.
Zítra jdeme na školní ples, dcerka tančí polonézu a tak si možná ten svetřík hned obleču. Mám 2 kostýmky, jeden zelený a jeden vínový. Tak k tomu zelenému to bude pěkné. Ani se mi na ten ples nechce, lae kvůli dcerce musím. Ona se strašně těší. Teď si jela do půjčovny pro šaty, má něvěstovské. Bude jí to moc slušet.
Tak pádím něco málo uklidit, abych toho neměla zítra moc a ještě na vás holky moje mrknu.

lucifirek
20. únor 2009

To uričtě není tím,že bys to na mě přenesla,manža možýná za chvíli přijde domů. Je mi dneska špatně nějak i od žaludku .Pobolívá mě to břicho, jako třeba před mrchou,ale víc. Tak mám stach .Ale ty Pelíšky,mi pomohli,hned jsem si zlepšila náladu. To je super,že sis koupila něco pěknýho,budeš kočena. Já si koupila jen jarní výzdobu a primulku. Ten ples si hezky užijte,já nebyla nikde ani nepamatuju.A teď když mám neschopenku,tak nemůžu. Ale chystáme se na ten muzikál.

luciiiie
20. únor 2009

Máte pravdu, něco zamrazit necháme, když se tak drží a člověk fakt neví, co se může stát, i když by nerad, aby to dopadlo špatně.
Holky já mám momentálně kolem sebe 4 těhotný bývalý spolužačky, takže mi to taky kolikrát přišlo k pláči proč ony ano a já ne...ale přeju jim to, to bych snad ani nebyla normální, kdyby ne.
Jeany je dobře, že už ti je líp a že sis nakonec i ten světřík koupila 😉
Lucifírku vyprdni se na deprese, takovou dobu jsi vydržela bez ní a teď budeš chmuřit?
Dneska mě bolí ta půlka zadku do které jsme píchali a jsem unavená...asi tím počasím..chybí sluníčko na doplnění energie ☹

lucifirek
20. únor 2009

LUciiie,nesmíš na ty injekce koukat,lehni si na bok, horní nohu si pokrč a opři se o ni,tak to u mě funguje, vystrčím na manžu prdelku a koukám někam jinam a pak nezatnu,když píchá a nebolí to.

luciiiie
20. únor 2009

My to pícháme ve stoje Luci, takže na to taky nevidím. Opřu se, přenesu váhu na nohu do které se nepíchá a pak už jen modlím.
Holky, v jakým stádiu jste měli ebryjka při ET?

lucifirek
20. únor 2009

Lucii,tak zkus jinou polohu,třeba se uplně neuvolníš a pak tě to bolí,zkus to třeba v leže na břiše,nebo na tom boku,třeba to bude lepší.
My je měli šestibuněčný,ale vy je určitě budete mít vyvinutější,vy jdete i dřív než my,ne?. Já měla opu ve čt a et v pondělí. To oni ti řeknou,až přijedete na ET.
Manža dneska přišel dřív z práce a obejmul mě a hned se ptal,proč mám špatnou náladu. Tak jsem mu to musela vysvětlit a že mám strach. Tak mě hned ,,uzemnil,,,že výkyvy nálad,nechutenství a bolesti břicha jsou v těhu normální. On tomu fakt věří. A pak řekl,že kdyby to nedopadlo,tak už injekce píchá na jedna,tak že si to vlétě zopákneme. Ach jo. Ale trošku mi náladu zlepšil. Pozval mě na véču. Ale musela jsem odmítnout,protože nemám na nic chuť, ani hlad.

lucifirek
20. únor 2009

Každopádně Luciiie,mi tu trochu bolesti kvůli mrňousům vydržíme,viď 😉

luciiiie
20. únor 2009

Luci ty musíš věřit taky, né jen manžel 😉 A jinak jdeme stejně. Po 5 dnech. Já byla na OPU v úterý a Et je v sobotu.

luciiiie
20. únor 2009

Stejně mě ještě bolí když jdu čůrat. Prý se mám snažit zítra nečůrat, že se to dělá líp s plným močovým měchýřem, tak doufám, že ho nepokropím 😀

zuzuza
20. únor 2009

Holkyyy, zdravím odpoledne, teprv jsem se zase dostala dum, to je hrozný a večer jdem do hospůdky, tak mě to aspoň utíká, už jsem si pořídila ten protifar, tu bílkovinu, píšou o tom i na stránce pronatalu, že je to proti ohss. Tak snad to pomůže, jinak vaječníky už nepíchají, ale jen trochu tlačí a nejvíc když jdu na malou, tak jsme na tom stejně luciii🙂

luciiiie
20. únor 2009

No Zuzi a počkej po OPU, to bude něco 😀

lucifirek
20. únor 2009

Luciiie no s tím čůráním měli pravdu,to mi taky říkali. Jenže já byla doma a když jsme byli v Brně,tak se mi začalo strašně chtít,tak jsem to vyddržela. Pak ti řeknou,že můžeš už jít na záchod,jenže já měla strach,dělat cokoli,natož jít čůrat. Tak jsem to vydržela až domů,ale jen tak tak. Navic mě to břicho hrozně bolelo. Ale ty obavy během jednoho dne pominou

No vidíš,zuzuza,to bude dobrý.

zuzuza
20. únor 2009

NJ holky, jsem fakt zvědavá, lucifirku, ty už budeš mět tejden těhulkování za sebou, super!!! A Lucii si pro ně jede zejtra a já třeba př. sobotu, juchuchuchuchu, holky a braly jste po opu pak nějaké léky proti bolesti třeba ibalgin?

teri81
20. únor 2009

Ahojky,

zdravime a prejeme Luciiiii,at si zitra uzije transfer,je to moc pekny 🙂 a at se ji prckove drzi.
Ja bych nechala zamrazit vsechny embrya,ktere budou vhodne.Clovek nikdy nevi 😒 ..........kolik sourozencu bude chtit prckovi poridit 😀 😀

Luciferek,kdy testujes?

Zuzi,no krati se Ti to,to je parada,moc na Tebe myslim

Jeany,Jaru,jak Vy se mate? 🙂

Lucenko,ahoj kocenko,Ninuska Te pozdravuje 🙂

zuzuza
20. únor 2009

Teri, díky, že na mě myslíš, jak vy se máte, co ty fotečky, jsem strašně moc zvedavá a nejen já určo všechny kočky🙂

lucifirek
20. únor 2009

AhojTeri testuji 2.3. takže ještě celý týden a následující pondělí už testujeme.už mám strach teď,bohužel

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru