CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

hanulinecka
1. lis 2009

ellenko s tou sestrou je mě to líto opravdu někteří lidé si vubec neuvědomuji co mají za štěstí 😔

a stím kouřením vím je to hrozný opravdu mě pomuže jen těhotenství 😵 😵 😵

ale mám kamaráda co vykouřil 60 denně a naplasti mu pomohly už asi 2 roky nekouří,ale myslím že je to super placebo,ale když pomuže proč ne

jinak musím říct jak jsme skounčili s plínkama tak ted je to asi měsic mareček už si říká sám tak už nemáme ani nehody jen ven v tý zimě nevím nevím dám mu plínku,ale říkám at nečurá tak uvidím co v zimě venku

lucifirek
1. lis 2009

Holky tak už volali. Jedna zástava, 5 osmibuněčných, 1 šestibuněčné a 2 pětibuněčná,ty jsou pomalejší. Prý ty osmibuněčká jsou vývojově v pořádku. Zítra si máme ještě zavolat a asi v úterý bude transfer. Zítra to prý upřesníme

lucifirek
1. lis 2009

uff trošku se mi ulevilo. Ale jsou to nervy,člověk má strach. A když se zadaří tak z toho strachu už nevyjde.

hanulinecka
1. lis 2009

Lucifírku u nás tuším bylo 26 vajiček z toho oplodnili asi 15 a nakonec jěště zbyli do marážku nezoufej bude to super uvidíš už se to blížííííííííííí

s tou mamkou je mě to líto kolik ji je let?? jj u nás taky kouří mamka a mám o ni strach kouří celý život a nevidím to na to aby přestala chjooo zatím je zdravá,ale moooc se o ni bojím mám 2 segry a taky kouří

hanulinecka
1. lis 2009

Jééééééééééééééééééé luci super mám husina super mám radost i za tebe hurááááááááááááááááá fakt zatím je to na dobré cest 😵 😵 😵

lucifirek
1. lis 2009

Hanuli tak s těma plýnkama je to super úspěch,to je Mareček šikulka. Ta kamarádka s dvojčátkama mají s nočníkováním docela probom. jejim rok a deset měsíců.Moc se jim na nočník nechce a ani bez plínek ne.

A s tím kouřením je to určitě těžký,manža kouřil i při minulé stimulaci a přestal až po auditu,po tom co dostal studenou sprchu,tím co mu Gogela řekl,sice se to nezlepšilo,ale časem se to třeba projeví a když ne,tak pro sebe udělal aspo%n něco dobrého. I když ani o sám si není jistý,jestli když otěhotní,nezačne zase. Je to stejný jako s alkoholem,nebo jinou závislostí.

Ellenka bude to chtít silné nervy a sestru podporovat. Já mám se setrou jiný problém,jsou v naprostý finanční krizi,jsou podle mě hůř než na dně zadlužený barák a všude kolem .Ale bohužel už jsme museli pomoc jim vzdát,protože její manžel si to moc neuvědomuje,nedbá našich rad,nenechá si pomoct. Nechce se mu pracovat navíc,aby vidělal aspoň nějaké peníze,prostě hrozný. Díky bohu,že manžel,kdybychom byli v této situaci,uričtě by si vzal ještě jednu práci.

lucifirek
1. lis 2009

Hanuli každopádně se to vyvíji lépe než minule. Tak doufejme,že do zítřka nebo úterý budou bojovat. Musim na ně zase pořádně myslet.
Mamce je teď 46let a rakovinu mu od 38. Nejdříve ji měla v tl.střevě,to jí odoperovali,podstoupila chemu a vypadalo to několik letdobře. Ale pak se ta mrcha vrátila a mnohem silněji,nezabírá nic. Už ji ani neléčí,jenom podporují léky na bolest a na podporu jídla,ale je to horší a horší. Dokonce se budeme asi muset nějak domluvit a střidat se u ní. Nebo jsem si říkal,že bych si vzala ošetřováni. Docela nám pomáha jedna kamarádka,pomáhá v hospicu,kde se dá půjčit spousta pomůce,zajedou pomoct třeba s koupáním,nebo čímkoli jiným. A je to zdarma.

hanulinecka
1. lis 2009

J0ééé holky máte teda starosti s rodinou 😲 😲 😲 😲 u nás vše v pohodě každý je zodpovědný tak snad to i tak zustane

luci jj MM by si vzal taky práci navíc aby na to vydělal

lucifirek
1. lis 2009

Hanuli,to jste měli hodně vajíček,nebolel tě pupík 😉 ?Ale ono jich bývá dost třeba nezralých. My jich měli při první stimulce 23 vajíček a oplodnili jich 13,takže poměrově je to pořád podobné. Ale minule jich z těch 13 bylo jen 7,které bojovali a nakonec to vydrželi jenom 3

lucifirek
1. lis 2009

JO,jo každý máme nějaké problémy. Člověk se věkem a hlavně zkušenostmi a trablemi hodně změní. Mě moc teď na penězích nezáleží,vím,že jsou důležité a bez nich se člověk neobejde,ale dávno si nepotrpím na nějaký luxus,že bych potřebovala značkové věci,musela jezdit na drahé dovolené apod. Každý má nějaké problémy,to smamkou je těžké a nedá se s tím smířit,ale bohužel jí nemůžeme nějak pomoci. Tak semusíme snažit s ní být.
Sestře jsme se snažili pomoci,ale museli jsme začít být sobci,protože oni o to nestáli a my se kvůli tomu jenom hádali. Tak jsme rozhodli,že se budeme starat o sebe. Oni mají starostí s penězi a mají mimčo. My sice nějaké peníze máme,ale nemáme mimi. Prostě každý má nějaké své trable.

lucifirek
1. lis 2009

Manža ještě dneska chrní. Musím ho jít vzbudit,za chvíli máme jet k tchýni na obídek.Budou prý řízečky,mnam 😀
Já se těším na polívku s nudlema. A řízek bych si dala samotný,snad bude kaše a ne salát. Mám to tak ráda. 😉

betys
1. lis 2009

Ahoj holky.Tak vidím že v každé rodině je něco.Můj švagr stojí taky za...Ségra chtěla druhý dítě,ale pak naznala že to nemá cenu do jejich vztahu.
Jinak je u nás pěkně hnusně.Mhla,jinovatka,ráno bylo -5.Manže jel na ryby a dovezl 3 pstruhy.Bude je mít zítra k obědu.Dneska jsou řízečky.A zabijačková polívka a kroupama a játrovýma knedlíčkama

jeany
1. lis 2009

Přeji krásnou neděli.
Luci, to mám radost, že se drží. To je krásný počet, ještě uvidíš zítra a transfer ti tedy posunuli na uterý, co. M8m radost, že to vypadá tak dobře.
Tak si představte, že mně dnes manža vzbudil v 10 hodin, taky se akorát probudil. To se mi nestalo x let, myslela jsem si, že je tak 8 hod. Asi po těch dvou pracovních dnech úklidu si tělo muselo odpočinout. 😀 Před chvílí jsme přišli ze hřbitova, byli jsme zanést věneček a zapálit svíčky. Za chvilku jdu chystat oběd, dnes pro změnu k tomu keřeti na paprice udělám těstoviny.
Holky v každé rodině je něco. U nás jsou naštěstí všichni zodpovědní, ale s jedním švagrem se fakt nemusím. 😎 i

jeany
1. lis 2009

Luci, tak si u tcýně pochutnej na obídku. Já neměla řízky, ani nepamatuji. Tak je asi brzo udělám.
Jé a Betys, vy taky máte dnes řízečky.
Zdravím Hanuli, Mareček je šikovný, už to bude jen lepší bez těch plen.
Jimmy, s tou informací, že tě pálí žáha pořád jsi mě moc nepotěšila. Takže to bude ještě asi dlouho, co. Někdo tu psal, zkusit na to mléko. Holky vyzkouším. Díky.

jeany
1. lis 2009

Ellenko a máš pravdu. Někteří rodiče by si měli projít tím co my a hned by si dětí vážili víc. Dělá mi zle, když slyším někde o odloženém dítěti apod. Nechápu to a nepochopím.

elllenka
1. lis 2009

Luci to je super 🙂 Embrijkám se daří dobře, určitě se něco i zmrazí 😅 Konečně dobrá zpráva.

Rodinné problémy jsou hrozné, sestru teď živí naši, teda tatka mamka nepracuje. On jí nechtěl dát ani korunu teď už musí na malého platit tři tisíce, ale to je nic :( Doufám, že to bude pokračovat dál dobře a aspoň dostane něco z majetkového vyrovnání.

Betys: také bych si dala pstruha- mňam

Holky, proč ty mezilidské vztahy jsou tak složité a komplikované? Proč nemůže být všechno pěkné jako na začátku vztahu, proč se časem všechno mění? A lidi jsou k sobě tak zlí?

elllenka
1. lis 2009

jeany: Když sliším o odloženém dítěti tak si říkám, že kdybych ho našla tak si ho vezmu a bylo by moje

elllenka
1. lis 2009

Omlouvám se za chybu, jsem úplně rozhozená- slyším

hanulinecka
1. lis 2009

LUCIF..bříško mě bolelo dost poprvé jk jich bylo málo tak vubec po druhé to bylo horši nemohla jsem moc chodit jak jsme došlápla nohou a byl otřes tak mě to boleo,ale brzo to přestlo
a s maminkou je mě to moc líto já říkám,že je to prostě osud a člověk se stím musí vyrovnat i když to moc nejde,ale člověk to dokáže spíš stím žít ......

jarkabilik
1. lis 2009

ahojky holky zdravím všechny 😉 dneska počasí nic moc mlha a hnus venku
lucifirek ty nemoci jsou strašná věc, říkám si že když umřít tak bez velkého trápení a bolení jenže to by jsme asi od života moc chtěli ☹ moje sestra když mi povídala o dědovi který měl rakovinu hrtanu jak se o něj starala tak to já bych nezvládla se dívat jak někdo zmírá a něco ho bolí 😕

jarkabilik
1. lis 2009

lucifirek tak snad ti ostatní bojovníčci vytrvají a ještě i zbyde do mrazáčku 😉

elllenka
1. lis 2009

jarkabilik : Také bych to asi nezvládla se starat o někoho kdo pomalu umírá :(, já jsem strašná ošetřovatelka, vždy to nesu hůř než nemocný.

lnk
1. lis 2009

ahoj Luciferku,
blahopřeji k pěkné úrodičce. Tak ať se hezky vyvíjí a zůstane i něco do mrazáčku.
Držím pěstičky na transfer.

jarkabilik
1. lis 2009

hanulinecka tak to musel být záhul když ti odebrali 26 vajíček 🙂

lucifirek
1. lis 2009

Ahojky holky díky moc za podporu.
My předchvíli dorazili,bbyli jsme ještě u mamky a dneska jí ségra zařídila od známé z hospicu tu el.polohovatelnou postel,bude to pro ni lepší,nebude se muset při zvedání tak namáhal a nastaví si to,jak bude potřebovat a ještě tu židličku,když by nemohla na záchod dojít. No je to čím dál horší,zítra chci zavolat tomu doktorovi a domluvit se s ním na nějaké léky na bolesti,protože už ty náplasti moc nezabiráají.
Jinak se těším na zítra,až budou volat,nebo my si budeme volat. Jak ti naši bobánci bojujou.

elllenka
1. lis 2009

lucifirek : Ta postel je super 🙂 je super, že jí ji půjčili 🙂 škoda, že člověk musí mít známé jinak nemá nic :(¨
Embrijkám se určitě daří dobře, p.Frgala říkal, že se dávají do inkubátoru tak se tam určitě mají dobře- určitě pěkně porostou - máš asi tu prodlouženou kultivaci, že?

lucifirek
1. lis 2009

elenka,to máš pravdu,ségra má kamarádku a ta pomáhá v hospicu,tak má známe,dokonce dobře zná i toho dr.na žluTáku,kam mamka jezdí. Hodně jí ta postel pomůže,máme od nich i vyvýšené sedátko na wc a sedátko na vanu.
Ano,máme PK ta už je vlastně ode dneška,déle jak 48hod. Už bychom si trošku štěstíčka zasloužili. I když víc bych ho přála mamce.

jeany
1. lis 2009

Luci, tak držím pěsti na zítra ať se embryjka dobře drží. Myslím, že bude i něco do mražáčku. 😉
Já jdu zítra ráno ke své Dr, ale myslím, že se nic nového nedozvím, protože ona nemá utz. Na to si budu muset počkat až do toho 16.11.
Holky dobrou noc, přišla mi návštěva a tak se musím vzdálit.

lucifirek
1. lis 2009

Jani zítra ještě transfer nebude,asi až v úterý a třeba i něco zbyde. To je fakt škoda,že tvoje dr. nemá utz,u nás dělají každý měsíc myslím.Tak si užij návštěvu a zítra tu určitě budu a dám vědět,až se něco dozvím

jarkabilik
1. lis 2009

lucifírek tak at ti to rychle uteče do transferu 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru