CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jeany
2. lis 2009

Ahoj Lukzo, já se cítím dobře a doufám, že to i nadále tak bude a mimi bude v pořádku. Jak se máš ty? Co nového? Jsi v pořádku? Máš nějakou novou fotečku bříška? Musím mrknout.

lucifirek
2. lis 2009

Ahoj Lukza,zdravím,jak se máš,já se těším na transfer,bobánci se krásně vyvíjejí. Dneska byli kompaktované moruly.Možná třeba zbyde do mrazáčku. 😉 Dočtu vás zítra,manža jde k noťasu,no možná si pustím pc v ložnici.

jarkabilik
2. lis 2009

yummick vidím že si s tebou taky osud pohrál ☹ tak to i já bych přála všem ten malý uzlíček 😉

jarkabilik
2. lis 2009

lukza jeje ahojík tebe jsem tu pěkně dlouho neviděla mamino čekatelko 😉 jak se máš a co mimi?

jarkabilik
2. lis 2009

lucifirek budu na tebe zítra myslet a držet pěsti všude kde můžu 😉

lucifirek
2. lis 2009

Jani tak to je dobře,že už jsi dostala kufřík,aspoň budeš mít co studovat. 😀 A co knížka? Já se na zítra mocmoc těším. Koukali jsme s manžou na stránky a u komp.morulek už se nedají ani spočítat buňky. Do zítřka to třeba doženou některé ostatní. 😉 Uplně mě to překvapuje,jak je to pěkné. Já dorazila kolem šesté od mamky. Je to horší a horší,moc nás ani nevnímá trpí boelstmi,takže jsme se domluvili na středu schůzku z paní z hospicu,mohla by tam každý den zajet sestra a mají i svoji dr.takže to bude určitě lepšíl.Zítra ráno tam bude babička,pak tam budu já a pak se uvidí.Táta chodí taky domů dříve.
Jinak na zítra teda držte palečky. Nevíte,jestli budou chtít to zamražení,pokud bude zaplatit hned? máme nachystané penízky jen na ten doplatek.
Holky jak budu moct tak dám vědět,možná napíšu janči a ona vám dá vědět. Já budu muset za tou mamkou. Jenom se budu šetřit a nebudu ji zvedat a pod. Můžu se tam taky na chvíli natáhnout.
Jary děkuju,to budeš hodná.

luciiiie
2. lis 2009

Ahoj,
Lucifírku budu na Tebe myslet.... my jsme za zamražení platili hned 😎
Užijte si to.....
Yummick IP
pa pa

ellajoy
3. lis 2009

Dobré ráno, holky 🙂

Luci - tak do toho! Držím pěsti!

Yummick - vím, že peníze jsou velký problém, ale vykašlala bych se na vše a pokud to jen trochu jde, zkusila bych ještě třetí pokus, třeba v kombinaci s žádostí o adopci, aby sis jednou nevyčítala, že jsi to ještě měla zkusit...já bych šla do adopce okamžitě, bohužel manžel tomu není příliš nakloněný a tyhle věci nemá cenu lámat přes koleno...přeju hodně sil, osobně znám několik manželských párů, které vedou moc hezký život i bez dětí, je to chabá útěcha, já vím, ale časem všechno přebolí, jen si to musí hlava trochu zpracovat...hodně štěstí!!!

jeany
3. lis 2009

Dobré ráno.
Luci, myslím na tebe, za 2 hoďky už budeš s mrňouskem. 😉
Knížku čtu, je perfekní, je to úplně něco jiného než mám od sestry.Jak jsi v noci spala? Byla jsi asi nervozní? Já, když si na to vzpomenu, tak já jsem byla.

Yumick, jsem zvědavá na výsledek testu z krve. Říkám si, co kdyby ten druhý stín tam přece jenom byl. Moc bych ti to přála. Já když testovala při pokusech, tak jsem neměla žádné stíny, prostě nic. Tak uvidíš dnes. 😉

lnk
3. lis 2009

Ahoj Luciferku a Yummick, držím pěstičky holky...

ellajoy
3. lis 2009

Jeany - já ty stíny teď měla 🙄

kveta
3. lis 2009

Ahojte,

len hlásim, že najhoršie po manželovej nevere počas IVF mám za sebou. S manželom spolu už definitívne nežíjeme, rozvod sa síce nespomína, ale myslím a viem, že je to len otázka času. Smútenie je do väčšej miery tiež za mnou a začala som znovu žiť a mám sa do značnej miery dobre.

Držím Vám palce vo Vašich snahách a ďakujem za podporu /špeciálne Jeany a Prcekpet/. Vašu diskusiu nečítam, asi chápete prečo. Takže ak mi niečo budete chcieť dať vedieť /Jeanine // veľmi potešili.../, tak, prosím, do IP.

Veľa šťastia.

jeany
3. lis 2009

Ahoj Kvety. 😉

Holky, už jsem si psala s Luckou, takže vás můžu informovat. Lucka už má po transferu, má zavedeny 2 embryjka ve stadiu: 1 hatchující blastocysta a 1 exp. blastocysta. A k tomu má ještě 3 mražáčky exp. blastocysty.
Luci mooooooc gratuluji a doufám, že to tentokrát již vyjde, vypadá to moc nadějně. 😉

lnk
3. lis 2009

ahoj luci,
tak mooooooooc gratuluji... 🙂

ellajoy
3. lis 2009

Tak to je super zpráva, to by v tom byl čert, aby to nevyšlo!

Kveta - tvůj příběh jsem tu četla, taky přeji hodně štěstí, zasloužíš si ho víc, než kdo jiný!!!

jarkabilik
3. lis 2009

ahojky holky přeji hezký den

natalka28
3. lis 2009

Ahoj holky, tak jsem se právě vrátili z Unici. Jsem dnes 2DC, tak jsem byla na krvi a měli jsem začít dnes brát antikoncepci a měla jsem dostat přesné termíny timulace, ALE.... Ale sestřička mně při odběrech oznámila, že tento cyklus stimulaci nezačneme, protože na Unice bude rekonstrukce a nebudou probíhat odběr atd. Jsem z toho strašně smutná a začínám věřit, že mně prostě děti nejsou souzeni!!! ☹ ☹ Vám všem ale přeju hodně štěstí, ať máte // a bříška rostou🙂

jeany
3. lis 2009

Ahoj Natalko, do kdy mají rekonstrukci? Neber to tak černě, určitě to začneš další měsíc, ne? Nebo tu rekonstrukci mají na delší dobu? Uvidíš, že děti budeš mít, jen se to teď tímto zkomplikovalo. Vím, že některé holky začínají od ledna, když tak se přidáš až k nim, ne?

jarkabilik
3. lis 2009

jeany tak to jsou hezké zprávičky 😉 tak to přeji Lucifirkovi aby už ty zmražený nepotřebovala 🙂

lnk
3. lis 2009

ahoj Natalko,
dokážu si představit tvé velikánské zklamání... člověk se vždycky těší až se začne něco konečně dít a ono nic...
musíš to vydržet a půjdeš s náma do toho po novém roce, bude nás víc nebudem se báti vlka nic 😉
já měla začínat v lednu další KET, nicméně jelikož je podezření na endometriozu, tak si chci zajít ke své Dr., jestli mě nejdřív ještě nepošle na laparoskopii...
Holky, které jste byli na laparce - to Vás tam poslala vaše gyn při podezření na nějakou komplikaci? Nebo musím počkat až mi bude opravdu tak strašně, že skončím v nemocnici na pohotovosti? ať vím, na co se mám připravit 😉

jarkabilik
3. lis 2009

ahoj Kveta je fajn že už jsi se od toho všeho odprostila a přeji aby jsi byla štastná 😉

jeany
3. lis 2009

Jary, přesně tak. Lucka možná bude mít dvojčátka a zamražené nebude potřebovat, nebo vlastně jo, aby měli třetí miminko. 😀

jarkabilik
3. lis 2009

jeany tak to by bylo uplně super dvě děti jedním vrzem 😉

ellajoy
3. lis 2009

Ink - pošle tě tam tvoje gyn a jak už jsem psala, není se čeho bát 😉

elllenka
3. lis 2009

Luci, to jsou úžasné embrijka, doufám, že se tě budou pevně držet 😅
Konečně jedna dobrá zpráva.

betys
3. lis 2009

Natalka-neber to tak tragicky.To už není tak hrozný počkat měsíc.
Luci to máš pěkně šikovný embryjka.To už se určitě zahryzávají 😉
Zítra brzo ráno vyrážím na Veveří.Mám to na 7.40.
Dneska dopoledne jsem tady měla nahlídání 8 měsíční dceru od známé.Jsem z toho zničená.Zlobí jí zuby,byla protivná,pořád jsem ji musela nosit.Ven se nedalo jít-počasí bylo fakt hnusný.Po obědě jsem pro změnu hlídala neteř a jeli jsme koupit zimní boty.Sníh nás zaskočil asi jako silničáře.
Ráno jsem byla na krvi u své Dr.Mám toho dneska dost,už se vidím v pelechu a to ještě musím jet ke tchýni vyzvednout manžela.To bude takový zlatý hřeb 😠

lucifirek
3. lis 2009

Ahoj holky,vy kecalky jedny,to zase mám co číst. 😀 Janča vám určitě psala,jak jsme dopadli.
Dorazila jsem až před chvílí,protože hned z Brna jsem jela k mamce.
Takže Brno dopadlo super. Dneska byla jedna hatchující blastocysta ačtyři expandované blastocysty. A byli super kvality. Takže zavedli tu hatch. a jednu expand.blastocystu (s AH). A tři nám dali do mrazáčku. ET mi dělal ten oblíbený dr,hodně nám i povídal a gratuloval mi,že jsem těhotná takže odedneška jsem. 😀
Akorát jsme tedadopláceli stimulku a teda mazec,s kryokonzervací nás to vyšlo na 29tis a asi 5tis.léky.
Ale jsme oba spokojeni. 😉

lucifirek
3. lis 2009

Luciiie díky moc. A vám ostatní holky taky moc velký dík za podporu.
Jani to jsem ráda,že se ti knížka líbí. Jinak já spala jako dudek,nervozita žádná,dokonce jsembyla v klidu i kvůli mamce. A jak říkal Frgala,psychika je nejdůležitější. Deska jsem řešila s manžou,že co když budoudvojčátka,tak jestli mrazáčky necháme zničit. Já mu řekla,že ne,že bude třetí mímo. Tak se málem skáce. 😀Jsem ho asi trošku vyděsila. Budou stačitdvě. 😉

Ahoj kvety,to je dobře,že jsi začala žít,jsi krásná ženská a chlapů bude,kteří budou mít zájem. At si manža trhne nohou. Chápu,že už nás nečteš je to určitě těžké. Držím ti moc pěsti do nového života.

Betys držím na zítra pěstičky.

lucifirek
3. lis 2009

elenka neviděla bych to tak zle. Mě to při odběru taky hned nenapsali,řekli mi,až budou výsledky z krve,takže až při další ms.Neboj ono to uteče.

jeany
3. lis 2009

Ahoj Luci, tak už jsi tu, ty jedna těhulko. 🙂 Abyste nakonec neměli celkem děti 3, i to je možné, teď dvojčátka a pak další mimi. Museli byste si zařídit větší byt nebo domek a všude by vám tam lítaly děti. To už by jsi si ani nevzpoměla, co jsi jednou řešila, co. 😉

Betys, přeji na zítřek jen samé dobré zprávy. Budu netrpělivě očekávat co napíšeš. Věřím, že to dobře dopadne. Věřit znamená poloviční úspěch. 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru