CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

luciiiie
21. únor 2009

A testujem 10.března 🙂

zuzuza
21. únor 2009

No super, takže jste měli taky krásný den a těď jsi prostě minimálně na 14 dní těhule, co na 14 dní, vím že ty budeš na 9 měsíců!!!! Už se taky moc těším na př. sobotu, co na sobotu na zítřek, taky se ale bojím bojím:(

luciiiie
21. únor 2009

Neboj Zuzi 😉 Všechno bude v naprostým pořádku ty učůránku 😉

zuzuza
21. únor 2009

Tak jo Lucii, doufám, že ano, to bych měla smůlu kdybych já zrovna zase měla něco extra, když jste tím tak hladce včechny ted prošly🙂, tak valím k tchánovcům, večír s kamoškou do hospůdky a zítra se ozvu, jak sem dopadla🙂

jarkabilik
21. únor 2009

luciiiiie tak to je moc fajn takže se ted pěkně šetři a mysli na hezké věci 😉

jarkabilik
21. únor 2009

zuzuza neboj vše bude určo v pořádku a za chvíli si pojedeš taky z Brna s mrňouskama v bříšku 😉

teri81
21. únor 2009

Holky,tak jsem zacala vytvaret album a uz tam mam par fotecek,ale jeste tam chci pridat.
Je to teda napreskacku a prehazene,prvne foto z porodky a pak s briskem,no ja jsem takovej "talent" pocitacovej.

Jaru,muzu Ti na mail poslat par fotek a zmensila bys mi je prosim? Jestli mas teda cas
Diky moc 🙂

teri81
21. únor 2009

Tak se mi ty fotky podarily prehodit,at nejsou na preskacku 🙂

luciiiie
21. únor 2009

Teri tak jsem se mkrla 😉 Ninulka je nádherná..moc vám to všem spolu sluší..a jak má tu mašličku na té hlavičce..no sladká je 🙂 Hlavně, ať jste zdraví

lopka
21. únor 2009

Terezko ahoj
moc a moc gratuluji ke krasne holcice,mrkla jsem i do alba,je nadherna 🙂 🙂 Opatrujte se a at krasne rostete.

Jinak vsechny moc a moc zdravim,at se Vam vsem moc a moc dari 😉 🙂

lucifirek
21. únor 2009

Luciie,tak to je super,tak to už jsi taky těhulka.
Ahoj Jary,ne neláká,říkám si,že už je to asi rozhodnutý,ale vydržím do toho testu,půlku už mám za seobu,tak to vydržím.

lucifirek
21. únor 2009

Luciie,nechávali jste si taky asist.hatching?

luciiiie
21. únor 2009

Ahoj Luci, ano nechávali

lucifirek
21. únor 2009

Ahoj Teri,malá je užasná,moooc krásná a miloučká. 😉 uplný andílek

lucifirek
21. únor 2009

Tak to měli mrňousi aspoň jednodušší.

luciiiie
21. únor 2009

No to doufám. Na oběd jsme si dali pstruha, pak jsem si od dvou do čtyř schrupla. Teď se dívám na Homolky 😀

lenulinka21
21. únor 2009

Luciiie tak už máš broučky u sebe: tak je opatruj a dávej na sebe pozor. 🙂
Občas vzpomínám na Et jak to bylo krásné a dojemné.
Terezko moc krásné fotečky malá je tak sladoučká radost pohledět. 🙂 Tak at Vám dělá jen
samou radost a roste jak z vody.
Lucifírku: jak se cítíš z malýma v bříšku? Jak je?
Zuzuza taky tě to čeká a budeš se těšit jako holky z mimísků.
Lopi holka ahoj tak kde jsi se nám zatoulala? Jak se Vám daří s manžou?Nám už roste bříško
to víš dvojnásobně rychleji.
Ostatním přeji pěknou sobotu jen to počasí by se už mohlo umoudřit no néééé??

luciiiie
21. únor 2009

Luci, kolik je ti vůbec let???

ivetule
21. únor 2009

Ahoj holky tak už jsem se dostala konečně k tomu aby jsem dala fotky malého do alba. V poradně jsme dopadli dobře. Malí už přibral už měl 4 kg. Dostali jsme pochvalu.
Terezko Ninulka je krásná. Je to malá princeznička. 🙂 🙂

lucifirek
22. únor 2009

Dobré ránko holky,
Luciii tak jak je s miminkama? Mě bylo na začátku února 27 let. Manžovi bude 27 na podzim. Myslím,že jsme tak nastejno ne? Dneska se k pc asi už nedostanu,ale zítra to určitě doženu a všechno si přečtu.
Jeany,jaký byl ples v pátek?
Lenuli,je mi dobře. Hrozně mě bolí prsa a jinak celkem nic a je mi dobře. Akorát včera jsem byla taková nějaká podrážděná. Občas píchne bříško. Ale jinak se cítím moc dobře. Říkám si,že teď už je stejně asi rozhodnuto,tak už to nemá cenu řešit. Uvidíme příští pondělí.

lucifirek
22. únor 2009

IVetule,malej je moc krásnej. Brouček malej.

teri81
22. únor 2009

Ahoj holky,

přeju krásnou neděli a děkuji za pochvaly k albíčku 🙂
Ted jsem doplnila další fotky,tak můžete juknout 😉

Ivet, malej je krásnoučkej 🙂

Luciferek,ono podle příznaků nic nepoznáš,já po prvním IVF to cítila,že jsem těhotná a ted po posledním vůbec nic,přísahám ani příznáček,tak jsem hodila flintu do žita a opravdu s tím nepočítala, zvlášt ještě když jsem začala krvácet,tak jsem měla jasno. No a pak se test ukázal pozitivní a já čučela jak puk 😀

vladka1
22. únor 2009

Ivetule a Teri.....ty Vaše sluníčka jsou krásný 🙂

teri81
22. únor 2009

Vladka1,díky moc, no za chvíli budeš mít taky takový 🙂 , vždyt to už máš za pár 😀

vladka1
22. únor 2009

už aby...mám pocit,že ty 4týdny protrpím 😒 ...

luciiiie
22. únor 2009

Jo tak to jsme stejně starý (mladý) 😀 Jinak je mi dobře, ale žádný příznaky na sobě nepozoruju ☹ My jsme dneska u mamky, tak nás vykrmuje a zítra jdu k zubaři ☹ Tak se mějte hezky a zítra pa pa

jarkabilik
22. únor 2009

teri klidně ty fotky pošli ráda ti je zmenším 😉

teri81
22. únor 2009

Luciiie, tak příznaky mít žádný ani nemůžeš 🙂 , já tenkrát začala 9 den po ET krvácet a brečela jsem a volala prof. Malému ,že krvácím a on at neházím flintu do žita,že to ještě nemusí nic znamenat nebo třeba odchází jedno z embryjek ( a bylo to tak) a já fnukala,že nemám žádný příznaky a on mi řekl,že to,co holky tvrdí,jaký mají příznaky jsou "řečičky naší babičky" 😀 ,že to je ještě brzy,že tonic nevypovídá,že bud si to vsugerují nebo to jsou příznaky z hormonů,které bereme.
A já fakt neměla ani příznáček.
Po prvním ET mě bolely prsa a měla jsem šílenej hlad furt,ale to až tak 2 dny před testem a testovala jsem 18.den,
takže žádný pozorování a klídek 🙂

jarkabilik
22. únor 2009

teri krásně jsi si udělala to album foteček všechny jsou hezké 😉

jarkabilik
22. únor 2009

ivetule moc hezké fotky 😉 malej je krásnej

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru