CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lucifirek
8. lis 2009

Ahoj Jani,je mi trošku lépe,ale ten strach je pořád. Snažím se myslet jen na to,žetam pořád jsou a jsou v pořádku. Já ted odjíždím za mamkou,večer čekáme návštěvu.
To jsem ráda,že je lépe 😉
Jimmy já mám kuře zafixované od mala od babičky,že jsme měli k němu vždycky kompot shruškama,nebo švestkama. A jak píšeš s tím transferem,tak holčina vedle měla taky nějaký problém. U mě naštěstí dobrý,i když říkal,že je to taky trošku stažené,ale šlo to.

lucifirek
8. lis 2009

Jimmy tak at vám jde práce od ruky,předělání ložnice se zadaří,uděláte tam malému hezké prostředí. A ani se ti nedívím,že se těšíš na prací,žehlení a chystání výbavičky,je to fakt krásný. A už to budeš mít hotové.

jeany
8. lis 2009

Ellenko, můj manža má taky rád Landu. Jenže říkal, že dopředu nevíš, jestli tam bude skutečně on nebo jen alternace. Nebo vy to víte, že tam landa bude? Já mám taky ráda jeho písničky. Moc se mi líbí Touha.
Luci, přesně jak píšeš, na šebabička taky dělávala pečené kuřátko, rýži a vždy nějaký kompot. Já k tomu spíš dělám zeleninové saláty, ale přece jen někdy vytáhnu kompot a to se mi zdá takové nostalgické.
Jary, je mi dobře. Jen občas mívám večerní nevolnosti. Po ránu mi špatně nebývá, horší je to navečer nebo když si lehnu, to je mi nějak divně. KLdyž se mě moje Dr ptala, jestli mívám ranní nevolnosti a já jí řekla, že ne, že jen večerní, tak se opravdu pobavila. 😀
Já budu mít za chvíli taky návštěvu, přijde kámoška s přítelem. Nic jsem tento víkend nepekla, tak jsem narychlo uvařila pudink, dala do něj burisony a nazdobila mandarinkama a nahoru pak dám šlehačku. To taky můžu. 😀

elllenka
8. lis 2009

jeany : Jestli tam bude Landa osobně to nevíme. To se ukáže až tam, ale mě ani tak nejde o herce jak o to představení. Koupila jsem lístky manžovi k narozeninám, jinak by jsme nikam nešli, zvlášť teď. Když jsem manžovi říkala, kolik platila Lucka tak se zhrozil, jen mě štve, že se tam nedá platit převodem na účet nebo kartou :( hovostně mi to hodně nevyhovuje.

Jsem si říkala, že bych si měla vzít na ultrazvuk asi 2tisíce, jeslti mi zase předepíší další injekce, abych na to měla
😀

jimmy1
8. lis 2009

S tím placením je to blbý, že to nejde kartou, jenže většinou stejně limit na kartě pro převod je menší než se tam platí... Ale aspoň na některý platby by to bylo dobrý... A hlavně taky v lékárně...

elllenka
8. lis 2009

jimmy1 : S tím limitem máš pravdu my máme nastaveno 15tis./týdně z bankomatu a tuším 20tis./týdně platba v obchodech. Loni jsem absolvovala operaci očí a platila jsem cca 40tisíc a platila jsem převodem na jejich účet, bylo to pohodlné, pak jsem nemusela myslet na to kolik peněz si mám sebou vzít :(, ale co se dá dělat, když to tak chtějí.

jimmy1
8. lis 2009

Já to mám tak nějak podobně nastavené, pro normální provoz je to až až, a když je potřeba víc v hotovosti, tak se holt musí vybrat na pobočce ☹
Takhle je to pohodlnější pro ně a my se musíme podřídit 🙂 kéž by to byla jediná překážka na cesta za tím maličkým uzlíčkem štěstí 😉

Kdy máš plánovanou punkci ellenka? Nějak jsem to nepostřehla 😲

elllenka
8. lis 2009

jimmy1 : to ještě nevím tuto středu jdu na první ultrazvuk. Lucka odhaduje, že to může být příští pondělí, tak uvidíme.

Já jsem měla platit minule 18 700Kč + injekce, tak jsme to vybírali ve 2týdnech 😀

jarkabilik
8. lis 2009

jeany tak to taky hledím mě za dcery bývalo špatně hlavně ráno a nemohla jsem nic pozřít vše šlo vždy ven 😀 dokonce byli dny kdy jsem nesměla sníst vůbec nic,pak jsem zjistila že musím jíst až po 10hod. 🙂 pak jsem nebyla schopna sníst vůbec oběd na který jsme v práci tehdy chodili v 11hod. 🙂

betys
8. lis 2009

jarka-ale ěm je taky špatně buď clý den nebo spíš večer.Ráno se mi většinou vstává dobře ale pak se to zhoršuje.Ale musím zaklepat že už nevolnosti přechází úplně.
Dneska mě od rána šíleně bolí hlava.Měla jsem 2 Paraleny,hodně piju,lehla jsem si a nic.Je to šílený.Ani jídlo mi oc nechutná.Jediný na čem jsem si pochutnala tak na teplých jablečných koláčích.Ještě že tu mamku mám doma 😀

jarkabilik
8. lis 2009

betys je fajn že už ti to přechází jak už nebude špatně tak si to budete obě užívat 😉

jarkabilik
8. lis 2009

Tak k nám taky dorazilo navečer to škaredé počasí pěkně u nás prší že by ani psa nevyhnal 🙂

jeany
8. lis 2009

U nás už taky pěkně leje.
Betys, mě taky občas bolí hlava. Nikdy jsem na to netrpěla. Nic na to neberu, pak mě to přejde samo. Zítra zase musím nakoupit dostatek citronů a už zase začnu citronové bomby. Musím se chránit v tom nepříznivém počasí.

jeany
8. lis 2009

Jo, teď jsem koukla Betys k tobě do albíčka a už chápu jak jste se bavili o té oranžové kytici. Asi jsem něco přeskočila. Ta kytička je pěkná. Já mám oranžovou ráda. Já jsem měla kytici světle oranžovou s bílýma kvítkama.

elllenka
8. lis 2009

Já jsem také ještě kytku nepochválila, je krásná- to jsou kaly, že? Jsou krásné. Připomělo mi to moji svatbu, hned bych si to zopakovala.

mrkvicka28
8. lis 2009

Ahoj Betys, já pracuji na vepřových a hovězích jatkách takže taky dost nebezpečné prostředí . Manžel má strach aby se mi nic nestalo nejen že to tam dost klouže a dost často tam člověk padá tak taky dostat vepřovou pulkou není nic příjemného nehledě na nebezpečí infekce, protože moje práce je halvně prohlítka zvířát ,masa a o říznutí tam není nouze a vzhledem ke stavum plic a jiných orgánu prasat a hovězího to je dost zdravotně rizikový,.A tak nevím jestliych tam měla zustat nerada bych aby kvuli nejakému pádu nebo infekci přišel celý cyklus nazmar.

elllenka
8. lis 2009

mrkvicka28 : To máš hodně náročné povolání, je to dost těžké, že? Určitě se dost nataháš s těžkýma věcma a jak to tam zvládáš? Já bych pak asi nemohla jíst maso :(

mrkvicka28
8. lis 2009

Tak maso to mi ani nevdí, člověk si zvykne i když občas je tam hnusnej smrad a obrací se mi žaludek .Co uplně na práci nesnáším je to vstávání .I když to mám do práce jen do km což je asi 10min. autem musím vstávat večtyři ráno ,protože od pěti už se poráží, taky je tam dost vlhko a chladno občas mě pěkně bolejí klouby a to mi ještě není ani třicet. A taky celou dobu co se poráží tam člověk stojí na lince a v gumákach a ty dost dobře kloužou na te užasně mastné podlaze.
Ale je pravda že když se poráží hovězí a někteři bejci mláti kopytama tak se jich fak dost bojím a hledám bazpečný koutek.
Proto manžel chce ,abych zustala od stimulace doma já jen nevím jestli mi to dotor napíše,bylo by to asi lepší byla bych ve větším klidu a mohla se alespon dostatečně vyspat.

elllenka
8. lis 2009

mrkvicka28: Tak jedině se zkusit domluvit s obvoďákem nebo gynekoložkou.
Já teda vstávám o pěti a pracuji od šesti, ale teď co pícháme injekce tak to na šestou nestíhám :( Chodím na půl sedmou a někdy i o sedmi, nestíháme to dřív, ale naštěstí to nevadí. Dáváme si s injekcemi na čas, mě totiž trvá nějakou chvíli než se uklidním a připravím na injekci, někdy mě trvá dlouho než se uvolním.

mrkvicka28
8. lis 2009

A myslíš že mi to v Caru nenapišou? Za gynekologem se chci stejně před stimulací zastvit tak se ho zeptám.

elllenka
8. lis 2009

mrkvicka28: No já si veymu neschopenku ve středu to jdu na první ultrazvuk, dřív by mi ot nedali ,to mi sestřička řekla, že se musím domluvit s mou lékařkou. Chtěla jsem za ní zajít, ale nakonec jsem tam nešla a zůstala jsem v práci

jeany
9. lis 2009

Dobré pondělní ráno 🙂
U nás je dnes teplo, i když pod mrakem.
Luci, jak se máš?
Ellenko, to jsem zvědavá jaké budeš mít výsledky po 1 utz. Držím palce, aby jsi hodně folíků. 😉
Mrkvičko, to máš tedy opravdu náročnou práci. Jednou jsem byla v masokombinátě a můžu říct, že já bych to tam asi nezvládla. Byla tam zima a musím říct, že jsem pak nemohla pozřít ani kousek masa. Ty si tu neschopenku určitě vem, musíš být v klidu.

lnk
9. lis 2009

Luciferku, držím pěstičky, ať se ti pěkně zakousnou. 🙂 To čekání na test je nekonečný, co? 😉
Mrkvicka, já vstávala do práce před 5, když jsem píchala injekce a než jsem došla z práce zpátky domů ve 4 odpoledne, tak jsem bývala úplně vyřízená, navíc to bylo v únoru, takže tma, zima, no bylo to děsný. Bývala jsem hodně unavená, jinak mi nic nebylo, žádné nevolnosti nebo tak, ale únava strašná... ☹
Elenko, tak ať máte hezkou úrodičku.
Holky, já už se tak těším, až zas v příštím roce půjdem na KET.
🙂

mrkvicka28
9. lis 2009

lnk, tá unava je dost blba mám totiž 4 leteho klučinu a tan mi odpoledne po návratu ze školky zrovna moc klidu nedopřeje takže ta neschopenka bude asi nutná.Uvidím jak se domluvím v Caru

betys
9. lis 2009

Dobré ráno.
mrkvicka-V Unice Ti to napíšou až připrvním ultrazvuku vejíček.Jak jsi daleko se stimulací?Ta práce je fakt nebezpečná,být Tebou tak nečekám a zůstanu doma.
Já už začínám být zoufalá.Hlava pořád bolí.Bolela i v noci když jsem chodila na záchod.Spala jsem dobře tak jsem myslela že to přejde.Nikdy jsem nic takvého neměla aby mě to drželo 2 dny.Asi si zkusím zavolat masérce jestli to nemůže být od krční páteře.Ale jinak mě nic nebolí.Ach jo. ☹

betys
9. lis 2009

mrkvicka-už jsem to našla že Ti stimulka začíná až 20.11.TAk to se zkus domluvit se svým Dr.na neschopence.Vzhledem k Tvýmu povolání by to mohl napsat.

mrkvicka28
9. lis 2009

Betys já budu stimulaci začínat 20.11. takže mám ještě chvíli času asi si skočím za svým gynekologem a domluvím se s ním. Říkla jsem si že bych ten první tyýden ještě chodila do práce to by mělo být ještě v pohodě, né?

lucifirek
9. lis 2009

Dobré ránko.
Ellenka vždycky s sebou nos na utz peníze,určitě ti zase předepíší nějaké injekce. Takže je lepší mít rezervu a i když mají v lékárně terminál. Tak nám řekli,že doplatky třeba na to pero chcou v hotovsti,že to nějak převádějí jedno za měsíc. Takže opravdu peníze voz s sebou,je to na prd,ale jinak se to tam nedá.

Mrkvicka,tak když jsi popsala svoji práci,to bych zůstala opravdu radši doma. Nemá cenu riskovat. Opravdu. A dr. ti určitě neschopenku napíše,když vysvětlíš situaci.

Ahoj Jani,jde to,no víš jak. Dneska nám neteče voda,tak ani nebudu vařit,chtěla jsem si dát sprchu,to taky nedopadne,až večer. Ale jinak to jde,včera jsem měla špatný večer,zase jsem musela myslet na mamku.
Ale jinak se snažím být v pohodě.
Dneska se mi ale zdáli hnusné sny. Zdálo se mi,že jsem začala krváce. A o tom,že dr.Frgala léčil mamku a měnil jí krev. No hrozný sny,fuj tajbl.

lucifirek
9. lis 2009

Betys to mě mrzí,že tě bolí hlava,může to být od čehokoli,masáž by určitě pomohla. Mě takhle bolela hlava při předminulé narkoze,to byl hnus a ani ibalgin nepomohl. POmáhaní také aromatické oleje v lampě. Třeba pomeranč,mandarinka,grep....

jeany
9. lis 2009

Luci, jak to, že vám neteče voda? To vám ani nehlásí nějak dopředu?
Já musím ještě přežít tento týden a hurá na testy na Veveří. Mám už obavy, ale už bych to ráda měla za sebou. Bříško občas cítím, jak se mi zvětšuje, tak si říkám, že je to snad v pořádku.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru