CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jarkabilik
15. lis 2009

ellenka a pokud ti bude moc blbě tak to hlavně nenechávej až na uterek 🙂

prcekpet
15. lis 2009

ahojky,

dr. mi delala vysetreni na UTZ - nelibily se ji vajecniky, rekla, ze ty leky co potrebuji ona nesmi predepsat, ze to muzou jedine v CAR...tak jsem z toho takova smutna...vyska sliznice jde nastimulovat, ale ten zbytek ona nesmi... ☹
k tomu pregnylu, kdyz pujdu v unoru na KET a mam v lednicce Pregnyl 5000 to jako nesmim pouzit? Proc 1500? tak doufam, ze se s nema dohodnu a nebudu zbytecne platit za leky - mam plnou lednici a penez na zbyt fakt nemame 😒

dobrou 😉

prcekpet
15. lis 2009

lucif - ta druha carka JE silnejsi 😀

elllenka
16. lis 2009

prcekpet : Také mám plnou lednici léků, místo vajíček mám Pregnyli a vajíčka mám v krabičce jak se prodávají a včera jsem manžu poslala do lednice pro vajíčka, abych mohla obalit květák a on otevře lednici, stojí v ní a říká vajíčka nemáme
😀 jsou tam léky 😀 Tak jsem steně musela jít a vzít si vajíčka sama ☹

Holky uvidím, myslím, že dneska by s tím asi nic nedělali, sestřička mi říkala že do punkce to bude v pořádku, až po punkci se to může zhoršit ☹

elllenka
16. lis 2009

Jinak Vám všem přeji krásný, pohodový den a hlavně samé dobré zprávy o miminkách 🙂

betys
16. lis 2009

Dobré ráno.
jeany-ať Ti to dobře dopadne
Zase je hnusně.Zapoměla jsem večer sundat prádlo ze šňůry a už je zas mokrý.Ach jo.Ta mojehlava 😠

lucifirek
16. lis 2009

Ellenka já bych to nepodcenovala.
Prcek pet,to mě moc mrzí,ale máte mrazáčky,tak určitě zaberou. 😉 A ten pregnyl,já si ho mohla použít,měla jsem sílu 5000 a 1500,ale jestli máš jen 5000 tak to na ket je asi moc,taže ti předepíšoujen tu 1500.

Janičko držím pěstičky,za chvíli už budeš na řadě. Všechno bude určitě v pořádku. 😉

Ivetko,tobě taky držím moc moc palečky,brzyčko budeš mít berušku u sebe. 😉 Tak se drž mamko 😉

Ahoj Betys

lucifirek
16. lis 2009

Bety tady je taky hnusně

Dneska je čárka trošku slabší. ☹ snad je všechno v pořádku,my tu stáli s manžou jak sudičky a oboum nám to šrotovalo. Ale ty testy jsou dost odlišné ty drazší sice vypadají lépe. Ale hrozně dlouho trvá,než ta čárka je vidět.
Zítra testit nebudu až středa čtvrtek.

elllenka
16. lis 2009

Tak jsem se přeměřila a bříško po noci splasklo o centimetr 🙂 a teď ni tak moc nebolí. Asi je to tím, že jsem si včera za celý den nelehla. Tak dneska nic nebudu dělat a třeba to bude tím.

elllenka
16. lis 2009

Luci u nás je také hnusně :( prší

Luci čtvrtek bude za chviličku už se dočkáš a budeš mít 100%jistotu 🙂

lucifirek
16. lis 2009

Ellenka to víš,čtvrtek je u coby dup. Ale jistota nebude ani po utz. To možná bude větší po ukončení třetího měsíce,ale zatím není nic jisté. 😒
To je dobře,že splasklo bříško. Musíš si to hlavně po té punkci měřit a hlídat se 😉

jarkabilik
16. lis 2009

ahojky zdravím všechny a přeji hezký den i když je tak dnes škaredě ☹
ellenka tak to je dobře že ti trochu splasklo přeji aby se ti syndrom vyhl obloukem 😉
lucifirek jak už tam čárečka byla tak už určo nezmizí třeba jak máš strach jestli tam je tak ti připadne slabší 😉

lucifirek
16. lis 2009

No Jary i to je možné,ale pravdaje,že to záleží na koncentraci té moči,jak člověk pije a tak. Takže krev bude asi nejpřesnější. 🙂

lnk
16. lis 2009

ahoj holky
prcekpet, já byla na KET před měsícem a píchala jsem 1 injekci pregnyl 5000 před transferem a 3 injekce pregnyl 1500 po transferu
ellenka, po punkci dávej fakt bacha, jelikož máš velkou úrodu, tak si myslím, že budeš mít náběh na hyperák. Já měla před OPU asi posledních 5 dnů také bolesti, nemohla jsem si ani sednout, říkala jsem, že mi ty vajíčka snad už i lezou ven.. 😉 no a po OPU se mi to bohužel rozběhlo ☹
Jani, ať to dnes dobře dopadne. 😉
Luciferku, proto já nikdy netestila dřív... 😀 ale neboj, věřím, že to bude O.K. a přidáš se k maminám. 😎

lucifirek
16. lis 2009

Ink věřím tomu včera byla opravdu hodně silná a dneska je jen o trošičku slabší,takže věřím,že to bude v pořádku. A na konči týden se to dozvím i z krve.
😉

elllenka
16. lis 2009

lnk : No s tím sezením je to problém 🙂, ale dneska je mi fajn budu víc ležet, třeba to pomůže.
Já se bojím že nepoznám, kdy bude opravdu zle :(

jarkabilik
16. lis 2009

lucifirek co ty dnes budeš dělat?

lucifirek
16. lis 2009

Ellenka hodně pij a zkus ty jogurtíky.

Jary,já jsem vstala ráno v sedm s manžou a uklidila jsem,vysála,utřela prach. Možná mi přijde návštěva. UDělala jsem česnekovou pomazánku a zajdu pro rohlíky do obchodu. Jinak dneska vařit nebudu. Máme tu zbytky polévky od soboty,od včera řízky a ještě od pátku fazole. Takže vařit nebudu. 😉

elllenka
16. lis 2009

lucifirek : Ty jsi pilná včelička 🙂 to já tu mám docela binec :(už by to chtělo vysát, ale dneska nic nedělám - projistotu

elllenka
16. lis 2009

Teď čtu že poslanci projednávají návrh o zachování mateřské, aby se nesnížila - to by bylo fajn, kdyby to stačili do konce roku schválit 🙂

lucifirek
16. lis 2009

No ellenka tou včeličkou si nejsem jistá. Uklízím po čtrnácti dnesk z donucení. Ale jsem ted docela pořád unavená.

jarkabilik
16. lis 2009

lucifirek ty mi ale děláš choutky taky bych si dala česnekovou pomazánku mnam, jinak taky dnes vařit ještě nebudu pro mě a manžu tam ještě na oběd mám a dcera bude jíst na praxi 🙂 Jinak má přijít moje máma za chvíli a má se stavit kamarádka 🙂
elllenka moc bych se tím neutěšovala oni si stejně zase rozhodnou dle svého kolikrát to i člověka naštve

lucifirek
16. lis 2009

No Jary já už si dala obídek a ted si asi půjdu lehnout,jsem strašně unavená. Ta návštěva už asi nepřijde,nebo nevím. Uvidíme. To je jedno.
Ale čekám na zprávičky od Janči. Doufám,že je všechno v pořádku,ale já tomu věřím,že určitě ano.

jimmy1
16. lis 2009

Ahoj holky 🙂
dneska jsem byla na chvíli na plku v práci... Zrovna dneska má spousta škol ředitelské volno, takže se u nás na základce objevilo spoooousta bývalých žáčků, kteří přišli kouknout a pochlubit se jak jim to jde, tak někteří docela zírali na moje pupendo 😀

Pak jsem se sem zkoušela dostat a nic 😠 zase nám Koník stávkuje 😠

Jsem zvědavá, co Jeany, věřím, že to bude všechno OK 😵

Luci, s tím testováním... já taky neměla všechny testy stejné značky, tak jsem pak plašila, že ta čárka není silnější 😉 příště si nakoupím všechny testy stejné a bude 😝

jarkabilik
16. lis 2009

lucifirek tak třeba Janička šla nakoupit nějaké věci na miinko 😉 to počasí je divné taky jsem nějaká unavená a ospalá 😒

mrkvicka28
16. lis 2009

Ahoj Ellenko koikáty den stimulace jsi? Já začínám v pátek tak abych věděla co mě čeká.
Luci každý test je jinej a jsou tam docela markantní rozdíly a kolikrát ani neplatí ty hladiny které prý detekujou, nejdulžitější bude UTZ ,ale určitě to vyjde .

Betys dívala jsem se na přehled a tobě se to povedlo hnad na poprve, že .

Holky užívate někdo něco na štítnou žlázu? Mě se z tebletky vždycky udělá zle od žaudku nemáte nějaký zlepšovák

elllenka
16. lis 2009

Vyhlížím Janičku, jaké budou zprávy a stále nic :(

elllenka
16. lis 2009

mrkvicka28 : Já beru prášek na štítnou žlázu, předepsali mi ho v Unice.

Dá se říct, že jsem se stimulací dneska zkončila, zítra mě čeká punkce- pomalu doháním Lucku 🙂

elllenka
16. lis 2009

mrkvicka28: Je ti zle jen z toho jednoho prášku nebo po každém léku? Já jsme ráno na lačno jedla prášek na štítnou žlázu a pak po snídani další dva léky (které tu bereme všechny)

mrkvicka28
16. lis 2009

Ellenko
tak já jsem měsíc za Luckou ta má 19 testiky a já 20 první inj. a kolik máš folikulu?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru