CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jeany
19. lis 2009

Luci, to je bezva zprávička, super. Já jsem někde četla, že každý den by se to mělo násobit. Nevím, jestli je to na 1 nebo 2 miminka. To by ti řekla tvoje Dr, kdybys jí zavolala. Já jsem tenkrát volala a ona to počítala a pak mi řekla, že je to 1 mimi, ale první řekla, že je to vysoké a vypadá na 2. Já jsem měla myslím 5 tt HCG 6852.

betys
19. lis 2009

luci-já jsem na tu tabulku koukala a moc moudrá z toho nejsem
ellenka-já jsem s Gogelou byla spokojená a když jsem měla přijít před začátkem stimulace a samozřejmě mrcha měla 10 dní zpoždění tak mi sami volali jakto že tak dlouho nejdu

jeany
19. lis 2009

Mrkvičko, mě se podařilo otěhotnět přirozeně, ale až po 2 pokusech IVF-ICSI.

elllenka
19. lis 2009

betys: Já mám takový pocit, že Gogelu strašně obtěžuji, i můj má takový pocit. Nevím, pořádně mi nic neřekne, zatím co p.Frgala řekne všechno důležitý a sám nemusím z něj každé slovo páčit.

jeany
19. lis 2009

Já taky z té tabulky nejsem chytrá, ale jdu se podívat, jestli nenajdu lepší. Někde to bylo rozepsáno lepší, ne v těchto jednotkách, ale v těch co potřebujeme vědět.

lucifirek
19. lis 2009

jo v té tabulce je to těžké. Je tam opravdu velký rozptyl.

elllenka
19. lis 2009

lucifirek: Když jsem se poprvé objednala do Unici tak mě přiřadili k p.Gogelovi a nedávno jsem se od sester dozvěděla, že můj ošetřující lékař je p.Gogela :( Tak s tím nic nenadělám a zase schtít jiného lékaře mi připadne, jako kdybych si stěžovala a to by asi nebylo moc dobré, už mě stejně čeká jen pár návštěv 🙂 (aspoň doufám)

jeany
19. lis 2009

Ellenko, to my jsme neměli nikoho přiděleného. Vždy to bylo, dko měl zrovna ten den službu. Ale pak už jsme se vždy snažili objednávat jen k Dr Frgalovi.

lucifirek
19. lis 2009

elenka dobře,že se embryjka vyvíjejí v pořádku a jsou šikulky. 😉

jeany
19. lis 2009

Luci, co jsem zatím vyčetla, tak jsi 17 den po ET a to vypadá asi na jedno mimi. Ale já nejsem odboprník, jen to hledám na netu. Něco jsme našla když sem na MK zadáš hcg, tak se objedví několik diskuzí a v jedné to bylo lépe rozepsáno. Ale někde jsem to tenkrát viděla ještě lepší, mrknu se i doma do papírů, jestli jsem si to nevytiskla.

jimmy1
19. lis 2009

Holky, manžel si hrál s tužkou na oči, tak jsem přidala fotku do alba... Upozorňuju, že otvírat jen na vlastní nebezpečí 😀 😀 😀

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

lucifirek
19. lis 2009

Jo jani ale nevím,jak sebe počet dní od početí,protože 16 dní je to od ET a 5 dní od oplodnění a kultivace.

lucifirek
19. lis 2009

Ale ono je to jedno,utz to ukáže.
Jsem holky strašně unavená. Nějak se nemůžu srovnat. ☹ Tak ahojky asi si půjdu lehnout.

lucifirek
19. lis 2009

jíimmy to je hezké 🙂

jarkabilik
19. lis 2009

jimmy tak to nemá chybu 😀

jarkabilik
19. lis 2009

No nic jdu se natáhnout k TV přeji všem hezký večer 😉

jeany
19. lis 2009

Luci, nenašla jsem to. Zkusím se mrknout zítra v práci a napíšu ti to. Ještě, že už je zítra pátek. Tento týden mi rychle uběhl. Ještě musím vydržet, než budu doma. Ještě nevím do kdy budu dělat, ale dívala sjem se, že mám ještě 10 dní dovolené, takže to asi ještě vyberu, než půjdu na neschopenku. To by mi nakonec ta neschopenka vyšla asi hned po novém roce. Takže bych tak do půli prosince chodila do práce, pak dovču a pak už hurá na neschopenku.
Jimmy, pěkná fotečka. 😀

jeany
19. lis 2009

Luci, tak se dobře vyspi. 😉
I ostatním přeji dobrou noc. 😔
Já jsem taky už unavená, takže jdu už zalehnout.

betys
19. lis 2009

ellenka-já jsem byla u Gogely v indikační poradně a všechno nám pěkně řekl.I později na UTZ,někdy tam byl místo něj Dr.Otevřel-taky v pohodě.Frgalu jsem zažila jen jednou,když jsem tam byla s OHSS.
jimmy-pěkné 😉 .Už bych taky chtěla vědět co se v tom mím pupku schovává.Já mám na břiše taky obrázek.Za mlada jsem si nechala udělat tetování-motýla vedle pupíku.Až břicho poporoste tak z něj bude pořádná můra 😀
Mělo to být jen krátkodobé tetování tak na 4 roky.Už ho mám 8 a mizí jen pomalu 😅

jimmy1
19. lis 2009

Betys, tak teď jsi mě s tou můrou rozesmála 😀 😀 😀
Já žádný tetování nemám, u nás tohle všechno obstarává manžel, ale zato pořádně 😝 obě ruce, obě nohy 😉 a teď vyhrožuje krkem, ale to má zakázaný 😝

betys
19. lis 2009

jimmy-já jsem to tenkrát udělala jen tak z hecu,ale líbilo se mi to.Vsadila jsem se s kamarádem a on mi to potom zaplatil.Ale letěli na to chlapi 😀
Tenkrát jsem to tetování ještě mohla ukazovat.To jsem měla necelých 60 kg.Teď už je to trochu horší 😖

jimmy1
19. lis 2009

Všem přeju dobrou noc, já jsem taky nějaká unavená, tak se natáhnu k telce 😉 To do mě zase bude v 1 ráno žďuchat manžel, kterej usne vedle mě, abysme šli spát do ložnice 😉

hanulinecka
19. lis 2009

kráásný večer už všichni chrupete 😵

já přišla ze cvičení uklidila,uložila dítko a jsem taky KO jen jsem vás trochu přelouskala

Lucinko testíík krááásnýý 😵 😵 😵 a krev jak psala jani ne každý den ale ob den až dva by se mě zdvojnásobit já měla 18den od et 2900 ty jsi 16den tak bych řekla,že máš stejně jak já 😵 😵 😵 😵 a měla jsem jedno miminko ono je to fakt individuální,ale pak mě řekli asi v 9 tt že byli 2 taže to vidím na dvojčátka u tebe holky co chodím na jinou diskuzi měli třeba daleko méně než já čekali dvojičky takže je to jen o dohadování na UTZ uvidíme hurááá mám z tebe velkou radost kočko

a jak někdo psal maminka na tebe a miminko dá zeshora pozor a bude vás opatrovat 😔 😔

dobrou noooc

jeany
20. lis 2009

Dobré ránko.
Jo, Hanuli, já to poletla, to HCG se zvyšuje dvojnásobně, ale ob den. Jdu zkusit najít tu tabulku HCG, někde na MK to bylo.

jeany
20. lis 2009

Luci, něco jsem našla tady. Je to tam rozděleno i dle 3 nebo 5 denní kultivace.
http://www.rodina.cz/scripts/journal/journal.as...

jeany
20. lis 2009

Luci, a dočetla jsem se, že ze začátku ani podle HCG nejde rozeznat, jestli jde o 1 nebo 2 mimi. To by se prý z krve poznalo až po měsíci od početí. Jinak to HCG je ze začátku stejné i u 1 nebo 2 mimi.
Takže klidně to můžou být i dvojčátka. To se přesně dozvíš až toho 3.12. 😉
Jak jsi se dnes vyspala, lepší?

Zdravím všechny ostatní........... 🙂

elllenka
20. lis 2009

Teda to HCG je docela složité, ještě že máme UTZ a ten by měl být přesný. To my se s manžou už těšíme na dvojčátka 😀 I kdž bych na začátek jen jedno, abych se vše naučila a pak další mimi. Ale když budou dvojčátka tak po dvou letech si pořídíme ještě jedno mimi nebo taky dvojčátka a budeme pěkná velká rodinka. Já se už tak moc těším 🙂

jeany
20. lis 2009

Ellenko, tak ti přeji, aby ti to vyšlo. 😉
Dnes u ž jsem volala na Unicu a podruhé jsem se dovolala. Takže už to mají nahlášeno, že jsem ve 13 tt. Bavili jsme se i s Dr Frgalou o odběru plodovky a říkal mi, ať to pak posoudím ještě po trippl testech a uvidím, co mi řekne genetik na Veveří. Jinak říkal, že na Veveří jsou na všechno dobří a mají dobré výsledky.

natalka28
20. lis 2009

Ahoj holky,
Luci - gratuluju k "HCG"🙂
Ellenka - to je super, že se všechny krásně vyvíjejí.
Mrkvicka - brala jsi teď HA těch 21dní a teď začínáš stimulku? Můžu se zeptat, od kdy jsi tu HA brala? Pořád mně nějak nejde do hlavy, že mně před 3 týdny tvrdili, že budou rekonstruovat kliniku a že do konce roku nebudou probíhat žádné transfery atd., ale jak vidím, tak to není pravda!!!☹

elllenka
20. lis 2009

Zachvilku Vám zase napíši jak to s embrijkama vypadá 🙂 už se těším co se dozvím

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru