CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lukza
21. lis 2009

Ahojky holky jdu vás pozdravit doufám že se všem daří dobře nebo aspon v rámci možnotí.
Lucifirku tobě posílám hodně sil a pozdravuj drobečky nebo drobečka v bříška.
Jeany a Bety jak se daří vám pěkně vám ty týdny utíkají.
jinak všem co jste v boji přeji at váš boj má štastný konec a všechny co čekájí na boj a nebo mají pauzu tak at vám to utíká a věřím že jednou tu všecdhny tem boj vyhrajete.
Přeji krásný u nás opět mlhavý den

elllenka
21. lis 2009

Mám čerstvou zprávu, zítra v 9:00 mi zavedou embrijka- stále jich bojuje 10, jsou moc šikovní. Jedno je blachtocitla (nebo jak to přesně je) a 9vět jsou kompak. morury. Takže vše je super. Já mám takovou radost.

jarkabilik
21. lis 2009

elllenka tak to moc gratuluji a budu na tebe zítra myslet 😉

mrkvicka28
21. lis 2009

Elenko, tak to je super zítra na tebe budu moc myslet. Jakou dávku puregonu jsi dostvala?
Já si inj. píchám v pul osmé abych o víkendu nemusela vstávat moc brzo. Budu si muset inj píchat v práci naštěstí tam mám jednu místnost kam si mužu zalést a nikdo mě nebude rušit. Ještě nevím jak dlouho budu chodit do práce chtěla bych aspon do konce listopadu aby mi to líp utíkalo. Od 5 prosince si mám píchat puregon to už asi zustanu doma no ještě uvidím jak mi bude.
Já si bohužel nemužu léky nechat u postele, protože bych měla strach, že se k nim dostané náš skoro 4 lletý klučina .

Luci a co jak se cítiš ty?

ellajoy
21. lis 2009

Zdravím při víkendu 🙂

Elllenka - super výsledek, to tu myslím ani nikdo neměl, že holky? Tak na zítra držím pěsti 😉

Jaru - to jsou teda šťouralové u vás v práci 😀

jimmy1
21. lis 2009

Elllenka, tak to máte super bojobvníčky 😉 To by bylo, aby z nich něco nebylo 😉 😉 😉 Tak si to zítra krásně užijte, a už budeš taky těhulka 😵
A za chvilku se k nám přidá i Mrkvicka 😉 A po novém roce všechny ostatní a budem tady samé těhule 😀 😉

betys
21. lis 2009

ellenka-tak to jsou moc šikovná embryjka-to budou dětičky 😉
lukza-pěkný pupík a krásný kočárek,já bych si chtěla po novém roce taky začít vybírat.Teď to ještě nechám být,přes vánoce bude dost jiných starostí

rosall
21. lis 2009

Ahoj, vy chodíde na unicu v brně , barvicova?

rosall
21. lis 2009

ellena: gratuluji. Je to tvůj první transfér? Necháš si dát dvě nebo jednoho?... 😉

elllenka
21. lis 2009

mrkvicka28: Puregon to je tuším to v peru? To jsem měla píchat 125ml, ale po prvním UTZ mi museli změnit protokol. Měla jsem cca 40foliklů, pak jsem píchala cosi na dozrání vajíček.

jimmy1
21. lis 2009

Rosall ahoj, ano všechny jsme tady z Unica Brno, Barvičova 🙂

rosall
21. lis 2009

jimmy...díky. Byla jsem tam ve čtvrtek na první konzultaci. Působilo to tam na mě dobře, konzultace s doktorem jménem Otevřel.....doporučil nám hned ifv....
jaké jsou vaše příběhy?

lukza
21. lis 2009

Ellenko moc gratuluji to je užasné že máš tak silné bojovníčky a zítra už je budeš mít u sebe na celých 9měsícu.
Bety já začala vybírat kočárek taky až později měla jsem furt strach ani jsem ho nechtěla ještě objednávat ale paní mi řekla že vzhledem k tomu že ve vánoce jsou zastavené výroby ta že by se mohlo stát kdyby třeba ta barva nebyla na skladě tak že by se to protáhlo a nechtěla jsem to zase radči nechávat na poslední chvíly člověk nikdy neví co se muže přihodit a pak nechat kočárek a postýlku na manžovy to by bylo vubec tomu nerozumí takže já jsemvybrala podle praktičnosti a manža řekla zda je konstrukče dobrý .ale dlouho jsem vybýrala když se mi líbil na onrázku tak v obchodě mě sklamal až tento se mi zamlouval i cena byla dobrá ale jestli jsem dobře vybraly se teprve pozná.
Rosall vítam tě tu jsi tu nová a nebo jsem něco nepostřehla 😵
Mrkvičko jj puregon je v peru a je to nejlehčí a nejlepší injekce co jsou já píchala 175jednotek ale pak mi musely ještě přidávat injekce menopur protože moje folikulka dorustaly pomalu.takže ke konci jsem píchal už 3denně.Jak čtu tak budeš mít transfer před vánocemy 🙂

lukza
21. lis 2009

Rosall mužu se zeptat co máte za problém a jdete na ICSI?

elllenka
21. lis 2009

rosall: je to můj první transfér, nechám si zavést dvě. Leda že by doktoři doporučili něco jiného. Už se těším na dvojčátka nebo i na jedno.

lukza
21. lis 2009

Betys koukal jsem ti do albíčka a kde máš další fotečky UTZ.?byla jsi na I genetice s tama nemáš fotečku?

rosall
21. lis 2009

lukza: polycystické vaječníky, zvýšené hodnoty mužského hormonu, problémy se štítnou žlázou.....a nedostatečnou rychlost spermií...jo a ještě autoimunitní projevy....:o)))))))))))))))))))))......ano jdme na ICSi

jimmy1
21. lis 2009

Rosall, my jsme tady většinou myslím po ICSI, někdo má problémy s vajíčkama jiní zase se spermijkama. Ale oslední dobou se nám to tady pěkně otěhulilo 🙂 Tak to snad v tomhle trendu bude pěkně pokračovat 😉
Jaký problémy jsou u vás?

jimmy1
21. lis 2009

Teda koukám, že než se stihnu optat a sesmolit to, tak už je tady i odpověď 🙂

rosall
21. lis 2009

jimmy - nás to čeká....mám 16 letou dceru...nového manžela...,který taky moc touží po dítku.....takže s chutí do toho....jsem se musela smát...dva a půl roku se v tom plácáme.....a doktor mi řekne...že v únoru bych už mohla dělat těhotenský test...:o))))

elllenka
21. lis 2009

rosall : my máme skoro co ty: polycystické vaječnýky bez ovulace, problém se štítnou žlázou- jeden hormon je nízký a špatný spermiogram a také jsme šli na ICSI- připlatili jsme si úplně za všechno co by zvýšilo naši šanci.

jimmy1
21. lis 2009

To je pak fakt fofr, jak se člověk rozhodne, že do toho jde, tak to pak pěkně odsýpá 🙂 To se mi na tom ICSI (nebo i IVF) líbí, že se vlastně hned konečně něco začlo dít 😉 Předtím jsme jen zkoušeli a zkoušeli a ta mrcha červená vždycky dorazila 😝

rosall
21. lis 2009

ellenka:....jak dlouho jste se před tím snažili? a jaký byl problém u vás?....budu držet moc pěsti...:o)

rosall
21. lis 2009

ellenka: ....takže i za hatching?

elllenka
21. lis 2009

jimmy1 : Mě ani ta mrcha červená nechtěla dorazit, věčně mi doktorka brala krev a musela jsem testovat jestli nejsem těhotná než mi píchla injekci :( pak mi nasadila prášky, abych vůbec MS dostala. To bylo to nejhorší.

Bez ochrany jsme byla 3roky, ale posledí dva roky jsme si mimi moc přáli.

rosall
21. lis 2009

jimmy: taky sis nechávala dávat dva?..já asi do dvou půjdu..ale manžel se trochu zhrozil....:o)).....protože sliboval, jak bude se vším , co souvísí s dítkem pomáhat.......že nich nezůstane jenom na mně 😀 😀 😀 .....tak teď dostane dvojnáseobek.....

jimmy1
21. lis 2009

Elllenka, tak to je možná ještě horší, než když dorazí načas... To pak člověk má pořád planou naději, že co kdyby... A ono stejně nic 😖
Ale teď už máš pěkně našlápnuto a od zítřka budeš těhulka těhulkovatá 😉
Jak koukám na ty tvoje embryjka, tak možná ani nebudou potřebovat AH a vyklubou se samy 🙂 o to líp se jim pak bude zavrtávat do děložní sliznice 🙂 Tak hlavně hooodně optimismu 😵

rosall
21. lis 2009

jimmy: áááááá...bude to martínek.....krásné fotky z ultrazvuku...
jak to na té unice vůbec chodí......oplodní vás a po jistotě vás předají zpět k vašemu doktorovi nebo se tam chodí až do konce těhotenství?

jimmy1
21. lis 2009

Rosall, já při prvním pokusu měla 2 embrya, ale byla jen 8-mi buněčná a byly problémy při transferu a pak psychický problémy s nemocí mamky, takže se nepovedlo 😖
Ale měli jsme 2 v mražáčku 7B a 9B, takže po necelém roce, kdy jsem sebrala odvaho jsme šli do KET. A to menší embryjko se den před transferem zastavilo ve vývoji, z toho 9B nám vyrostla časná blastocysta a z ní je teď v bříšku kopající Martínek 🙂

jimmy1
21. lis 2009

Rosall po potvrzení těhotenství UTZ (tzn. asi měsíc po transferu) se vracíme zpátky ke svému gyndr. a pak už po nás chtějí jen vyplnit dotazník až se mimís(ci) narodí 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru