CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jeany
24. únor 2009

Dočítám příspěvky a teď jsem Luci přečetla tvůj dnešní. Neměla jsi raději testovat, ale už se stalo. Nevěš hlavu, máš testovat až 2.3 a to je ještě za 6 dní. Všechno se může obrátit. Teď budeš nešťastná a třeba zbytečně. Kdyby jsi netestovala, myslím, že bys byla v pohodě a teď by to mimi neprospělo. Stává se, že někdy i test ukáže jen jednu čárku a pak se to potvrdí jen z krve.
Luci, nebuď nešťastná, zbytečně se netrap, zkus už vydržet a opravdu testovat až toho 2.3. Držím ti palce a zkus být zase optimistická, tak jak jsi byla. 🙂 🙂 🙂
Moc ti přeji, abyy to vyšlo!!!

lucifirek
24. únor 2009

No to mi povídej Jeany,manža si z toho nic nedělá a věří tomu,že příští týden to bude jinak. Já moc ne. Jsem pitomá. Že jsem si ten test četla. Kdyby na něm nebylo napsané,že se může dělat od 5. dne,tak bychho neudělala. No teď už s tím nic nenadělám.
Budu se snažitbýt optimistická.
A co jinak? Včera jsi měla dost práce,že?
Zítra se jedu podívat za tou kamarádknou s dvoujčátkama,ž se na ně těším. Ti mi zvednou náladu.

jeany
24. únor 2009

Zuzy, taky ti dnes držím palce a jsem zvědavá co napíšeš. Budu sem nahlížet.

Jary, těch 13 směn vydržíš, ne? No a pak si už budeš moct řešit své věci. Čas letí, to je pravda, ale nějaký ten rok ještě máme, ne? Už se těším jak budeš psát ty, jak se ti vede ve stimulce.
Lenulinko a jak jde těhulkování? Tobě je pořád dobře, že? To se máš, žádné potíže. Užívej si to.
Co macinta? Jak se máš?
Lucenku, jsi moc hodná, že na nás tak myslíš.
Ahooojky ostatní.

jeany
24. únor 2009

Luci, hlavně si nic nevyčítej. Je to normální, že jsi byla zvědavá. Nejsi pitomá. Jsi perfektní. Zkus si vylepšit náladu. Vím, že teď to bude těžší. Nevzdávej to.
Já nebudu testovat dřív, protože se bojím právě toho zklamání a čekání až do testovacího dne. Já jsem ani neměla nutkání to minule zkoušet. Prostě jsem věřila, že jsem těhu a pak po testu po těch zhruba 14 dnech jsem zírala jak puk na to, že tam je jen jedna /. Ale věřím dál, že teď se mi to snad už povede. S manžou jsme se bavili, že by se nám mimi narodilo v listopadu a to zrovna s manžou budeme slavit 10. výročí. Bylo by to bezva, kdyby to vyšlo. 😉

lucifirek
24. únor 2009

Můj manža tomu pořád věří,že se to do pondělí změní. Tak budu taky doufat.
JJ,to by bylo v listopadu,to by byl super dáreček k výročí,že. ☹

jeany
24. únor 2009

Luci, taky tomu ještě věř. No a kdyby to náhodou nedopadlo, tak půjdete znovu, ne? Vždyť prvním neúspěchem to nekončí. Já jdu podruhé a říkám si, že to snad vyjde. Nemám strach to podstupovat i dále, toho se nebojím, jen by byl problém kde vzít peníze. Pokud se to nepodaří asi bych to pak zase zkoušela. Mě ten neúspěch posilnil a je pravda jak se říká : Co tě nezabije, to tě posílí.
Luci, nevěš hlavu. Když nebude mimi v listopadu i u tebe, bude později. Ale bude 🙂

lucifirek
24. únor 2009

Nene,nebojim se,určitě bychom šli,hned jak to půjde,znovu. Jen mám strach z těch neúspěchů,penízky zatím máme. Jen je blbý,že nemáme mrazáčky,ale zase by třeba věděli víc a stimulaci by lépe upravili. Apokud bychom neměli mrazačky i teď,tak už máme jen dva pokusy. Ale snad to dopadne,musí mít na unice nějakou jistotu,jinak by jen tak nenabízeli 4,pokus zdarma. Protože kdyby věděli,že to budou platit každému druhému,tak by to asi nedělali. Uvidíme,jak to dopadne. Na další pokus bychom šli asi v květnu nebo červnu.
Jen jsme se oba těšili na mimi. A těšíme,samozřejmě.

lucifirek
24. únor 2009

Ty už teď víš,co tě bude čekat,tak nebudeš mít strach a budeš ve větší pohodě. Změnili ti trochu protokol,tak uvidíš,že to udev pohodě. Jsem sitím jistá. A moc ti to přeju. 😉

jarkabilik
24. únor 2009

ahojky holky přeji hezký den všem 🙂

jarkabilik
24. únor 2009

jeany taky si myslím že to uteče dost rychle než se naděju bude konec roku 😀

jarkabilik
24. únor 2009

lucifirek být tebou tak bych hlavu ještě nevěšela může se stále ještě ta druhá ukázat tak jak říká jeany snaž se nějak zabavit udělat si radost a nemyslet na to co jsi viděla na testu vím jde to hůře ale dělej jako by jsi nic nezkoušela 😉

jarkabilik
24. únor 2009

jinak co se týče zubařky já lokální umrtvení měla jen při trhání zubů a těch horších výkonech ale při vrtání zubu nikdy 😉 vždy se t dalo přežít i když jsem bojsa 😀

jarkabilik
24. únor 2009

jeany tak to jsi jako já taky nějak ty pokusy zvládám ale děsí mě problém kde na to vzít kdyby bylo pokaždé kam sáhnout po peníze tak jsem asi v pohodě více než když vím že když se nepovede tak se budou muset shánět další peníze 🙂

jarkabilik
24. únor 2009

macinta ahojky tak jak je v Pardubicích 😉

jeany
24. únor 2009

Ahoj Jary, já u zubaře nemívám lokální umrtvení. U plombování nikdy nic, dá se to přežít. Mě zubař zase vůbec nevadí. Raději půjdu 100krát k zubaři než ke gynek. Ale co naplat, co je potřeba, tak se musí stejně podstoupit.
Jary ty by jsi šla kdy na Uniku, někdy v létě?

lucifirek
24. únor 2009

Je děsný,že člověk musí pořád přemýšlet,jestli na to bude mít. My máme ještě tak na ty tři pokusy,které platíme částečně. Možná bychom srazili ještě na jeden celý,ale to bychom se vytřiskali naprosto na nulu a pak už nic. Tak doufám,že to nebudeme potřebovat.
Zatím ještě nebudu věšet hlavu,uvidíme v pondělí,stejně s tím člověk nic nenadělá.
Tady u nás je zase zataženo,sice nechumelí,ale je ponuro.
Skočím do obchodu a mám v plánu upéct koláčky,nevím,jak se jim přesně říká,vevnitř je tvaroh a nahoře povidlí a drobenka

lucifirek
24. únor 2009

No já teda k zubaři nerada,vlastně tam jdu jen z nutnosti a nemám to tam ráda a to mám zuby v pořádky a nikdy mi nic nedělaji 🙂

jeany
24. únor 2009

Luci a kolik jste celkem platili za tento pokus. Já počítám, že nás ty 2 pokusy vyjdou tak na 50 000,- + cesty. My to budeme platit teď ve čtvrtek. Budeme platit ICSI + PK + AH a to je myslím 18 700,- no a + injekce a prášky, no a pokud bude co zamražovat tak ještě zamražení a teď nevím kolik stojí zamražení. Minule jsme to nepotřebovali. lJe to drahý špás, co.
Já na to zase nemám oddělané žádné peníze. Dávám to dohromady z výplat jak se dá. Tento měsíc je strašný, manža už platil oslavu ve sklípku, to ho stálo 4000,- a teď v sobotu máme oslavu doma a počítám, že to bude taky nějaký 3000,- Budem totálně finančně vyčerpaní a ještě půjdu do kontokorentu. A další měsíc chceme dělat plot, ale jak to bude, nevím.

lucifirek
24. únor 2009

už jsme dostali celou fakturu,tak ti to můžu říct přesně 26000 a cca 3500 za léky. Nepočítám cesty.
Dopláceli jsme za ICSI více vajíček a neměli jsme zamražení. MOžná ti to rozepíšu podle faktury. Zamražení je myslím 4400 za 4 embrya po PK,ale nevím přesně,podívám se ti.

lucifirek
24. únor 2009

tak je to tak 4.400 za zamražení 1až4 embryí po PK,další 550 za každé embryo.
Jinak my dopláceli 55OO za oplodnění více vajíček.

jeany
24. únor 2009

Jj, je to pěkná částka. Co naplat, jen, aby to vyšlo. Jsou tu holky, které to zkoušeli mockrát. Ono něco jiného je jen IVF a pak ICSI. Myslím, že největší rozdíl v penězích je tam. Pokud má někdo dobré spermio, tak nemusí tolik platit. Ta částka je u ICSI myslím kolem 9000,-, že.
Luci, co dnes budeš vařit? Můj manža po poslední debatě úplně obrátil a je z něj ideální manžel. Vyzvedl mě včera v práci, přišli jsme domů a já chtěla chystat večeři a on mi řekl, ať si sednu, že vaří on. No uvařil rýži, maso jsem měla od neděle. Pak mi řekl, že nemá čas, že musí jít žehlit a už dokonce i v neděli něco vyžehlil. Sice poskládané to bylo hrozně, ale nechtěla jsem mu nic říkat, tak jsem to pak aspoň přeskládala. No vyžehlené to nebylo, jak když žehlím já nebo dcerka. Ale snaha se cení, že. Je jiný, asi si to musel ujasnit. Debata byla potřeba, jsem ráda, že jsme spolu o tom mluvili. Tos mi Jary poradila ty. Mě se moc nechtělo, ale říkala jsem si, že je to nutné.

lucifirek
24. únor 2009

Je to 9900,- .To je super,že to mamža pochopil a chová se takhle hezky. A je lepší to vyřešit takhle v klidu,než to nechad dojít až do hádek. Mě manža včera hodně podržel. porád to chtěl zkusit a říkal,že stejněto bude jen tak ze srandy,že je večer,že hodně piju a mám naředěno moč a že je ještě brzo.Pak mě utěšoval.Já jsem samozřejmě řvala jak želva. Strašně bych si to mimi přála. Těším se na mimi od svých 17-18 let,kdy jsem byla ještě s bývalým.
Tak doufám,že bude mít manža pravdu. Jinak je teď fakt miloučkej a říkal,že když to nedopadne,tak budeme jezdit hezky v létě.
Dneska nevím,jestli budu vařit. Chci upéct ty koláčky a máme tu od včerejška zbytek rizota,tak možná udělám jen nějakou polévku.

lucifirek
24. únor 2009

Ale přemýšlím,jestli si neudělám nějaký flák masa,mám na to docela chuť. Mohla bych udělat kuřecí medailonky s nivou a brokolicí.

jeany
24. únor 2009

Já jsem v neděli dělala kuřesí plátky s nivou a opečené brambory a k tomu obloha a čínské zelí. Bylo to moc dobré. Až budu dělat příště kuřecí, tak to chci udělat na přírodně s broskví a sýrem. To si objednala dcerka. Klidně si udělej masíčko, když máš na to chuť.
Já se Luci začínám bát taky toho období po ET. Budu se strachovat, jestli se mimi udrží nebo ne. Říkala jsem dnes ráno manžovi, že když se 2 zavedenými embryjky je pravděpodobnost úspěchu 50 %, se 3 embryjky 75 % tak se 4 to musí být jistota, ne. Pěkně jsem ho rozesmála. Kdyby to tak bylo, že to 100% vyjde. Já jsem zvědavá kolik budeme mít oplodněných vajíček v den ET. Budu šťastná i za 3 embryjka.

lucifirek
24. únor 2009

Jj teď bychom měli jíst vydatně na bílkovinya živiny a vytamínky. Manža nemá moc rád kombinaci maso a ovoce,takže to já doma nedělám,jinak jí všechno. Já dělám kuřecí plátek orestovaný a na to brokolici a nivu a zapéct,moooc dobrý.
Jeny,tohle období je fakt nejhorší z celé stimulace,nevěřila jsem tomu,ale je to tak,to OPU a bolesti bříška jsou proti tomu procházka růžovým sadem. Člověk udělá všechno. Ale tady je bohužel beznadějný. Snažila jsem se šetřit,ale ani to asi nedokáže všechno. Takže necháte zavést 4? 😀 😀 . Máš pravdu,člověk by měl být rád i za to,co jsme měli,že? I když s mrazáčky má člověk více šancí a pokusů. Tak uvidíme. Lenuli je taky neměla a podařilo se a když ne,tak v létě půjdeme znovu. Ale pořád tomu budu zatím věřit. Byla jsem doma, v klidečku a v pohodě.
Dívala jsem se do té knížky a při normální oplodnění se emryja zavrtávají cca 8 dní po oplodnění. Tak uvidíme.
Manža pořád věří,že tam jsou. Hrozně mě včerra podpořil. POřád mi říkal,že na to jsme dva a že máme štěstí,že se máme rádi a máme se dobře a že to nějak překonáme.
Je to super,že máme takové chlapi,viď.
Ty to určitě zvládneš s nadhledem a v pohodě. Já byla celou dobu taky,ty určitě nebudeš testovat dřív.Držím pěsti všem,aby to vyšlo

Jen takový dotaz asi spíš na ty zkušenější,myslíte,že když nám zaváděli šestibuněčká,že jim trvá déle,než se zavrtají? Připadalo mi,že šestibuněčná jsou málo vyvynutá. Ale dr. říkal,že mají miminka i ze čtyřbuněčných.

luciiiie
24. únor 2009

Ahoj holky
Lucifírku tak ty jsi takovej zvědavec??? Nic si z toho nedělej, uvidíš, že za 6 dní budeš mít pozitivní výsledek. 😀
Jak se znám, tak bych to taky udělala. Asi proto radši žádnej test doma ještě pro jistotu nemám 😉 Hlavně neztrácej pozitivní náladu, jasný??
Myslím na Zuzku, ta už teď beztak někde svačí na posteli a má plno vajíček 😀
Holky já právě injekci mít u zubaře musím, protože jinak si tam prostě nenechám sjáhnout. Já a zubař to bude věčný boj. Naštěstí teď mám fakt suprovýho, všecho mi vysvětlí, ale i tak, strach už ve mě prostě zůstane. ☹
My dali za všechno 23440,- plus stejně jak Lucifírek cca 3500 za léky a plus ještě cesta.
Jeany no vidíš, jakej je manža poklad, je moc dobře, že ti takhle pomáhá.

luciiiie
24. únor 2009

Luci, kdo ti dělal ET???

jeany
24. únor 2009

Luci, můj manža taky nemá rád maso a ovoce. Měl řeči, kdyřž jsem mu říkala, že udělám kuřecí s broskví. Jemu to budu muset udělat bez té broskve.
Jinak já už si nepamatuji přesně co nám zaváděli, ale podívám se do papírů. Zdá se mi, že moruly nebo blastocysty, ale jistě to nevím. Doma mrknu do papírů a napíšu ti to.
Myslím si, že nezáleží na stadiu, to je rozdíl třeba jen jednoho dne. Když říkali, že i se 4buněčných mají výsledky, tak to tak Luci asi bude. Vím, že pak už přemýšlíme nad vším a řešíme všechno. Někdo tu zase předtím psal, že je lepší nechat si zavést mimi hned bez prodloužené kultivace. Prý je lepší, aby se embryjka co nejdřív vrátila, tam kam patří. Nevím, opravdu nevím co je lepší. Já si říkám, že ti doktoři dělají vše co mohou a asi by nic nezanedbali a rozumí tomu.
Luciiie, tobě zaváděli embyjaka v jakém stadiu?

luciiiie
24. únor 2009

Jeany mě zaváděli 2 blastocysty

lucifirek
24. únor 2009

Ahoj Luciiie,jsem hrozná a to jsem byla rozhodnutá,že to neudělám. Jo zuzuza určitě už lítá ja čamrda,nebo jak píšeš svačí 😀 Teď už vydržím do pondělí,stejně se už nic nedá změnit. mě ET dělal dr. Gogela. A tobě?

Jeany,jájsem ráda,že jsme si nechali PK,protože z těch 13 zbyly jen tři,takže by byla velká pravděpodobnost,že by zavedli,která se nebudou dál vyvíjet. Tak uvidíme

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru