CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lucifirek
27. lis 2009

Dobré ránko. 🙂

vladis
27. lis 2009

ahojky holky
jak se mate těhulky 🙂
my docela dobrý jenom nic nestíhám pořád lítám za rarachem aby nebyl domlacenej už takhle ma odřenej nos
letos ustrojíme stromeček jen na par dní štědrý den budeme mít stejně až 25.12. manžel ma 24.12.směnu a prijede až pozdě večer tak na něj nebudeme čekat
cukroví už jsem začala péct baví mě to a pěkně se u toho odreaguju ale nebudu to přehánět jím to sama a po svátcích bych se asi už neunesla 🙂

betys
27. lis 2009

jeany-my jsme vloni koupili nový ozdoby na stromeček takový jako tmavě oranžoý nebo měděný.Nevím přesně co je to za barvu ale jso teď docela dost vidět.Stromek máme umělý protože ho máme v obýváku u topení.Dřív byl živý a to jsme jehličí sbírali ještě na Velikonoce 😀

lucifirek
27. lis 2009

ahoj vladis,ty jsi teda šikulka,že už pečeš a že to zvládneš s prckem. Taky už bych měla začít pomalu.
My máme stromeček celý červený a máme vžedycky živý. Věnce a výzdobu na stůl si dělám vždycky živou a sama. Aspon z toho má člověk větší radost. Letos chci udělat i jeden svícen se svíčkou pro mamku a zapálíme jí na vánoce.

jeany
27. lis 2009

Ahoj Vladis, to jsi šikulka. Jinka já se mám dobře, 9.12. jdu na trippl testy. Můžeš mrknout do mého albíčka na fotku miminka z utz na Veveří. už to vypadá jako človíček, ne jako tečka.

Betys, tak to my máme stromeček v kuchyni a u francouzských dveří, a mám tam plovoucí, takže se jehličí jen zamete a je to dobré. No a když se vynáší, tak je to hned u dveří venku, takže nepořád z toho po bytě nemám. Jen jeden rok jsem pod stromeček dala malou dečku a pak jsem měla smolu pokapanou na podlaze a trvalo dlouho než se to pořádně dalo umýt a zlikvidovat. Od té doby dávám pod stromeček vetší ubrus.

Ahoj Luci. Já výzdobu a ni nedělám, vytáhnu vždy ten umělý věneček a je nazdobeno. 😀 Možná až bude víc času a budu doma. Taky si říkám, že když budu doma, že bych se znovu po letech dala na pletení pro miminko. Ale nepletla jsem nejméně 10 let, takže ten začátek bude asi horší, ale naštěstí mám schovány veškeré postupy a popisky ještě na svetříky co jsem pletla tenkrát pro dcerku.

elllenka
27. lis 2009

Já nemám vlastní stromeček. Ale letos přemýšlím, že bych si pořídila. Jezdíme totiž o vánočních dnech po rodině a doma se jen vyspíme. Už se těším, až budeme mít děti, že vánoce budeme trávit spolu a omezíme ježdění i když ostatním se to asi nebude líbit.

betys
27. lis 2009

jeany-s tím pletením opatrně.V těhu často zlobí karpální tunely.Myslím že i Jimmy psala že jí brní ruce.Já jsem to zažila letos najaře-a to jsem ani nebyla těhu ale asi jsem to měla z těch hormonů co jsem brala.V noci mi mrtvěly ruce že jsem nemohla spát,ráno jsem je skoro necítila a měla jsem je unavené jak kdybych v noci skládala uhlí.Byla jsem na neurologii dostala jsem nějaké léky na prokrvení a ortézy na obě ruce.Bylo to úžasný.Ale naštěstí to přešlo.A modlím se ať se to nedostaví i teď 😖

lucifirek
27. lis 2009

Mě teda pletení moc nebaví,já bych upletla tak šálu. To bych zvládla,ale mamka vždycky pleta. A když jsme byli malé,tak i šila,je vyučená švadlena,tak na nás docela hodně šila,zimní budny, oteplováky,babička nám pletla.

jimmy1
27. lis 2009

Ahojte holčiny 🙂
Všechny vás zdravím a přeju krááásný den 🙂

Přesně tak, mně brní ruce vlastně pořád, už to beru jako normální stav, někdy brní jen některé prsty, ale někdy všechny a i bolí ☹ Ale gyndr. povídal, že se to v těhu stává a po porodu by se to mělo upravit, tak mu věřím 😀

Včera jsme s manželem stěhovali konečně tu skříň od našich do ložnice 😠 S otcem jsme se rozhádali, myslela jsem, že jim tam necháme polonaloženou skříň a odejdeme 😖 Někdy si můj tatík nevidí do pusy a mluví dřív než myslí, tak jsem bulela jako želva, manžel skřípal zubama... No paráda. On by se můj tatík radši strhal, než by šel 2x, tak chtěl všechno stěhovat nerozdělaný, těžký to bylo jako kráva...
Přitom oni potřebujou skříň větší, tahle jim nevyhovovala, tak nám ji dali.

Dneska pokračujeme v ložnici, skříň už je na svém místě a bude se přesouvat postel a skládat postýlka, takže práce ještě mraky, ale máme z toho s manžou radost, že se to začíná rýsovat 😉

Stromeček míváme stříbrno modrý, ale letos ho asi ani zdobit nebudeme, pověsím si sem asi jen nějakou větvičku, když tady manžel nebude ☹ Ale příší rok si to vynahradíme, to už mám spočítané, že mu vychází na vánoce volno, tak to bude paráááááda i s prďolkou 😵 😵 😵

lucifirek
27. lis 2009

Jimmy to mě mrzí,že to máte takhle,že spolu nebudete na vánoce. Mě by to bylo asi líto. Manža je teda taky pořád pryč,ale večer ho mám aspon doma.

bobbule09
27. lis 2009

Ahoj děvčata,
my míváme živý stromek se slaměnýma a červenýma ozdobama. Taky na něm míváme pozlacené šišky,co jsme dělali se synem a samozřejmě světýlka.
Já bych taky chtěla plést na mimi,strašně mě pletení baví,ale vždycky mě z něho bolí ruka,mám problémy s loktem a když mám ruku moc unavenou,tak mě bolí celá ruka i prsty. A stejně nemám,pro koho bych pletla ☹

jimmy1
27. lis 2009

Luci, však já už jsem to několikrát obrečela, a ještě to určo párkrát obulím 😢 Měla bych jít na Štědrý den k našim, ale po tom včerejším výstupu k tomu nemám sebemenší chuť a nejradši bych zůstala doma... No uvidíme ještě se to třeba vytříbí, ale otec mi včera fakt hnul žlučí festovně 😠

Holky, já bych pořád jen jedla 😀 Zrovna teď do sebe láduju chlebíčky 😀 😀 😀 a k obědu budu dělat čínu s rýží, mám to naložené, tak to bude pak rychlovka 😉 Už se těším 🙂 Manžel si to "objednal" 🙂 A ještě chci dneska upéct koláč s ovocem a tvarohem, tak snad se povede a budeme mlsat 😝 😀

jeany
27. lis 2009

Jimmy, to se časem vstřebá. Do vánoc ještě nějaký čas uplyne. A druhý den po vánocích si uděláte krásné vánoce vy dva sami. A příští rok si to vynahradíte i s Martínkem.
Já bych si taky dala něco dobrého Sice mám už po obědě, ale tady v práci mám jenom jablka. Takže si dám jablka, ale odpoledne jedeme k sestře a ona prý něco napeče, tak si dám něco dobrého až u nich.

lucifirek
27. lis 2009

Jimmy já s tátou neměla nikdy moc dobré vztahy a ne kvůli mě,měto naopak strašně mrzí. Ale bohužel,šla jsem tam vždycky jenom kvůli mamce. A bylo mi jí líto,když tam s ním musela být a on se třeba choval blbě. Ted už tam ani nemám kvůli čemu chodit. To je škoda s tím manželem,ale co naděláš.
Já dneska dělala jenom špenátovou polévku. Ale měla jsem taky chut na čínu. U nás je čínská restaurace a dávám si tam kung-pao s rýži,nic jiného tam neriskuju.
Odpoledne půjdu s kamarádkou a dvojčátkama na vycházku a stavíme semožná do cukrárny. Dneska mám vyloženě chut na capucino. Tak uvidíme,co si dám.

jeany
27. lis 2009

Luci, taky bych si dala kapučíno a k tomu nějaký dobrý ovocný dortík. Holky, mě honí mlsná a nic tu nemám. 😠
Klidně by mi stačil i oplatek, ale to mám doma ve skříňce. Mohla sjem si sem něco vzít do zásoby. Budu to muset napravit.
Luci už se ti to krátí, už se vyspíš jen 5 x jdeš na utz. 😉

mrkvicka28
27. lis 2009

Jeany díky už se moc těším až ho budu moct rosšířit o další mimi

elllenka
27. lis 2009

jimmy1 : To bude zase dobrý, bohuže si rodiče nevybíráme, já mám také problém s našima. A už se právě těším až budu mít svoji rodinku a snad už za našima nebudu muset tak často jezdit :(, pokaždé se totiž pohádáme. Nedávno mi mamka volala a vyčítala mi, že jí nechci říct co mi je. Říkám, jí, že jsem vpořádku, že mi nic není jen jsem si potřebovala odpočnout od práce. A ona mi na to řekla, hlavně že to říkáš cizím lidem a své mamince to neřekneš ....
toto opravdu nesnáším, tak jsem vytočená už jen když vidím na displeji že mi volá 😒

mrkvicka28
27. lis 2009

My máme stromeček umělý a ozodby do červených a zlatých odstínů.U nás to se zdobením moc nejde protože máme doma kocouta a ten miluje věcí ktere se leskouno a třpití a vždycky to stáhne, ale už se moc těší maž si pujdeme příšti týden v pátek natrhat Barborku. My většinou míváme zlatý déšt. tahle neděla je už první advetní to to letí fakt čím je člověk starší tím ten čas běží nějak rychlejc.
My máme ted v práci docela makačku před ¨Vánoci je to hruza co lidi zbaští vepřového masa a přitom bych řekla že na vánoce se baští hlavně kapr a jiné ryby.

lucifirek
27. lis 2009

jo,jo jani. To máš pravdu už se to krátí. Akorát mi je divný,že mi nebývá špatně. Zatím mi fakt nic není.Akorát jsem víc unavená.

elllenka
27. lis 2009

Mě se dneska vůbec nic nechce dělat. Přemýšlím jak udělat vánoční výzdobu, když doma nic vánočního nemám. Tak asi budu na internetu hledat nějakou vystřihovánku.

elllenka
27. lis 2009

lucifirek : Jsem ráda, že ti není špatně, aspoň mám šanci, že to bude dobré. Mě nic nebolí jen bych pořád jenom něco jedla a čokoládu nemůžu ani vidět- což je u mě divné.

jeany
27. lis 2009

Luci, mně taky nic nebylo, takže to ber, že to tak je v pořádku. 😉 Fakt jsem zvědavá kolik mimi tam budeš mít. Jestli nejsem náhodou víc zvědavá než ty, co?

lucifirek
27. lis 2009

to my jsme taky zvědaví,ale tak nějak se ty myšlenky nějak míchají....

lnk
27. lis 2009

Ellenko, uvidíš, že to určitě bude dobré. 😉 měla jsi krásný embryjka, nádherně se ti vyvíjely, tak to určitě vyjde.
Mně asi od druhého nebo třetího dne po transferu okamžitě začlo bolet břicho jako na menstruaci a trvalo to celou dobu do testování (testovala jsem v termínu), kde mi vyšlo negativní. Jakmile jsem vysadila agolutin, tak hned další den jsem to dostala, takže kdybych ho nebrala, tak věřím, že jsem to měla už ten třetí den po transferu.
tak pokud tě nic nebolí, tak si myslím, že to bude dobré
Luci, také jsem moc zvědavá, jestli na tebe vykoukne jeden nebo hned dva drobečci. 🙂

elllenka
27. lis 2009

lnk : děkuji za pěkná slova. Jsem už dost zvědavá, ale musím vydržet. Dneska ráno jsme se dívali s manžou na kalendář, kdy by se miminko asi narodilo. Bylo by pěkně v létě o prázdninách 🙂

mrkvicka28
27. lis 2009

Luci: bud ráda že ti není špatně, nic to neznamená mi u prvního taky vůbes špatně nebylo jen se mi chtělo pořád spát , takže to je určitě vše v pořádku .
Ellenko tobě už se to testování taky zachvilku blíží,že vydržíš do termínu nebo budeš zkoušet dřív?

lucifirek
27. lis 2009

Ahoj ink,jsme tu všichni zvědaví. 🙂 Atje tam aspon jedno zdravé.

jeany
27. lis 2009

Ellenko, kdy by jsi měla termín? Budeš testovat až toho 8.12.? Kolikátý den jsi od transferu?

jeany
27. lis 2009

Mrkvičko a ty jsi jak daleko se stimulkou?

mrkvicka28
27. lis 2009

Jeany: já ted končím prní týden Diherelinu, plus prednison a kys, listovou. Ted čekám jestli příjde krváce ní z vysazení poslední HA jsem měla v pondělí tak to čekám každým dnem.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru