CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lnk
30. lis 2009

ahoj luci, už se ti blíží utz. všichni jsme zvědaví, co tam na tebe vykoukne 😉

jeany
30. lis 2009

Betys, já mám bokovky a nosím to bez pásku, takže je to zatím v pohodě.
Ahoj holky, jak jste se dnes vyspali?

lucifirek
30. lis 2009

ahoj Ink,tak to já taky. 🙂

elllenka
30. lis 2009

Ahojky,
já dneska požádala manžu, jestli by neskočil do lékárny pro test, tak se jen smál, jsem mu říkala aby koupil zrovna 2. Jsem zvědavá jestli něco koupí. Ráno jsem volala na Unicu, zjistila jsem, že prášky na štítnou žlázu mám už jen 4ři, tak mi sestřička pošle recept, holky jsou moc hodné.
Já ještě výzdobu nemám. I když dnes bych chtěla něco udělat, jen ještě nevím co. Asi dám vánoční ubrousky na menší stolečky, na jídelní stůl dávám vánoční ubrus až na štědrý den.

jeany
30. lis 2009

Ahoj Ellenko, takže budeš testovat dřív? Nebo vydržíš? Já jsem udělala to zdobení se svíčkama na oválný talíř, dala jsem to do albíčka. Můžeš mrknout.

lnk
30. lis 2009

ahoj ellenko, už to nemůžeš vydržet a budeš testovat? 🙂

lucifirek
30. lis 2009

Jani já se koukala,ale nic v albíčku nemáš?
Ellenka,to je ještě brzo na testování 😉 At nejsi zbytečně zklamaná

lucifirek
30. lis 2009

Dneska tu pořád houkají sirény,záhranka asi,tak nevím,co se děje.

bobbule09
30. lis 2009

Ahoj děvčata 🙂
Jani,díky za receptík 🙂
Taky jsem včera dělala vánoční výzdobu,ale jen tak zlehka. Stříbrný korálkový řetězy na okna,vánoční ubrousky a svícny. A malý umělý stromeček do dětského pokoje.
Jinak na mě včera došla taková deprese ☹ Mám mít menstruaci a přišlo mi tak hrozně líto,že zase nejsem těhotná,docela jsem si i pobrečela. pořád jsem v pohodě,ale občas to na mě tak příjde,že brečím jak malá. 😢
Ještě že mám tak hodnýho chlapa,kterýmu to nevadí a chápe mě.

lucifirek
30. lis 2009

Bobul,tak takové deprese míváme všechny,ono se vždycky něco najde,co člověku přijde líto. Moc dobře to znám,čloěk každý měsíc očekává,že ms nepřijde a ona pak přijde,jak já jsem ji nenáviděla. ☹ Bude líp,určitě se to brzo podaří. 😉

bobbule09
30. lis 2009

Díky Luci 🙂
Nejhorší je,když potkáš nějakou vychrtlou neupravenou hnusnou ženskou s cigaretou v puse a třema dětma a těhotenským břichem,pak se ptáš,kde je spravedlnost. Ten,kdo o děti moc nestojí a nedokáže se o ně ani pořádně postarat,ten má dětí jak smetí. Asi bych měla začít kouřit a přestat se umývat a příjde to samo 😀

lucifirek
30. lis 2009

No bobul,tak tohle si taky přesně vybavuju,to mě štve i ted,já bych tý ženský ruce zpřerážela,nejradši. Ono to tak většinou bývá. Bohužel ☹ Je to smutné. A potraty tak ted nemůžu vystát. Chápu ženy,které musí,kvůli špatnému vývoji miminka,že by bylo vážně postižené,to opravdu pochopit dokážu.Ale jinak..... Nejhorší je,že když má člověk trápení,tak se to na něj ze všech stran valí,všichni těhotní,rodí,všichni známí mají děti. My si doma připadali tak sami,protože všichni mají svoje povinnosti s dětma. To samé s tím pohřbem,připadá,mi,že všude,kam se podívám,tak je nějaká smrt, a ...... Prostě to člvoěk asi nějsk přitahuje. ☹ Ale musíme být statečné a nějak se probojovat k cíli.

lnk
30. lis 2009

bobule, jak píše Lucka, všechny to moooooooooc dobře známe. Mně zrovna teď MS končí, ale taky to vždycky obrečím... 😉 musíme si říkat, že třeba se na nás to štěstíčko taky někdy usměje. 🙂

lnk
30. lis 2009

Jani, chtěla jsem se tě zeptat, vám se to podařilo přirozenou cestou. Kde byl problém u vás? Na straně tvojí nebo manžela?

elllenka
30. lis 2009

lnk : Já bych klidně testovala v třeba v pátek, to už se skoro bude blížit k tomu datumu, ale nevím jestli mi to manža koupí 😒 Teď záleží na něm, kdy mi to koupí a přiveze.

elllenka
30. lis 2009

bobbule09: Tak to si říkám pořád. Moje spolužačka ze základky si chtěla udržet kluka a vysadila antikoncepci, hned byla v tom a on ji přitom nechce, o dítě nestojí, nevzali se, Ani nemá kde bydlet, bydlí na jakési ubytovně o kluka se nestará jen mu stále nadává 😒
Je to nespravedlivé, moc. Také si říkám, čím jsem si toto zasloužila, co jsem komu udělala ☹

elllenka
30. lis 2009

Jinak s tím testováním, už se nemůžu dočkat, cítím se dobře až na únavu. Jsem hrozně unavená. Někdy když prudce vstanu tak mě bolí břicho a nemůžu se narovnat, ale to je tak jediné. Mám obavu, že se mám takovou smůlu, že to nevýjde.

jeany
30. lis 2009

Ink, problém byl u manži, měl špatný spermiogram. Při prvním pokusu měl hodně špatný, ale pak se mu to o dost zlepšilo, ale přesto se nám to nepodařilo. Pak měl manža problém se zuby a byl v srpnu na operaci a to se rozhodl, že skončí v práci a začne něco jiného. No a pak už jsem 3.10. zjistila, že jsem těhu. Zjištění šokem, strašně dlouho jsem tomu nemohla uvěřit. Myslím, že to bylo u manži i těmy problémy se zuby a také stresem z práce. Myslím, že někdy si ten stres ani neuvědomujeme, ale také hraje podstatnou roli.

Luci, musím do albíčka nakouknout, včera jsem to tam dala a bylo to tam.

jeany
30. lis 2009

Ellenko, strašně moc budu držet pěsti,aby ti to vyšlo a našla jsi na testu 2//. Myslím, že při tvém ukázkovém vývoji embryjek to vyjde. 😉

jeany
30. lis 2009

Jé, Luci, tak to fakt zmizlo. Oni to asi vymazali, protože to tam fakt bylo. Pošlu ti to na email. Jestli vymazávají vše co není s miminkem, nevím. Asi jo. 😠

lucifirek
30. lis 2009

asi jo,to fakt nevím. Tak to pošli mailíkem.

bobbule09
30. lis 2009

Elllenko,moje sestra,když chtěla druhý dítě,tak prostě jen vysadila antikoncepci a hned další měsíc byla v tom. A to má jen jeden vaječník. Já mám dva a stejně pořád nic nedělají a neovulují ☹ Jsou to lenoši líní 😖
Tak ti přeju pořádný dvě // na testíku. A netestuj dřív. Kdyby byl náhodou negativní,bylo by ti z toho moc smutno. Ale ty ho budeš mít určo pozitivní 🙂 🙂

elllenka
30. lis 2009

bobbule09: Mám stejné vaječníky jako ty, také jsem bez ovulece, ale to se prý dá lékama upravit. Jenže u nás má manža špatné spermijky tak nám doporučili umělé, že by jsme za léky mohli utratit mnohem víc peněz a hlavně by to trvalo strašně dlouho a kdo ví jestli by to pomohlo.

Jsem už netrpělivá, je to děsný to čekání.

elllenka
30. lis 2009

jeany : Děkuji, ale kdo ví jestli se embrijkám u mě líbí. Možná, že se jim v laboratoři líbilo a u mě se jim líbit nebude, jám docela obavu jak to dopadne, ještě 8dní je to hrozně dlouho :(

jimmy1
30. lis 2009

Dobré ráno holky 🙂

Tak jsem si dneska pospala do devíti 😉 Měla jsem sice 2x v noci budíček od kocoura, měl hlad 😀 (uff tak to už je mu asi lepší a návštěva veteriny včera pomohla), tak jsem mu o půl druhé a pak v 5 ráno dala po trochách najíst, ale vyspala jsem se hezky.
Pak jsem mazala do práce dát lístek na peníze a rovnou jsem se stavila na čajík na velkou přestávku za kolegama, když už jsem tam byla. Uvažujou o uzavření školy skrz nemoci dětí, prý jich dneska mooooc chybí, tak počkají do zítra a po ranním sčítání se uvidí, jestli budou kontaktovat hygienika a zavřou školu nebo ne 😕

Elllenko, hlavně mysli pozitivně, prostě jsi těhotná a hotovo 😵 Tohle čekání na test je tuze dlouhý a psychicky náročný, ale pak už se celý těhu na něco čeká 😉 A s tím testováním ještě chvilku vydrž, ať neplašíš zbytečně 🙂 jeden den může být test sněhobílý a druhý den už tam ty // jsou, tak ještě vydrž 😉 Když se jim tak vedlo v mističkách, tak u maminky se jim prostě líbit bude a basta fidli 😉

Jeany, já bych taky chtěla vidět tvůj adventní výtvor 😵 pošli mi ho, prosím, na 1jimmy@seznam.cz děkuji 😵

Bobbule, moooc dobře si pamatuju jak mi bylo při každé mrše 😠 a těhotný a kočárkový jsem snad přitahovala jako magnetem, aby mi snad bylo ještě hůř psychicky 😝

Luci, už aby to bylo ten UTZ viď 🙂 jsem fakt zvědavá, kolik tam budeš mít těch prďolků, pořád si tak nějak myslím, že se ti chytli oba 🙂 už to je za pár, manžel pojede s tebou??

jeany
30. lis 2009

Ellenko, obavy chápu. Takové obavy jsem měli před testováním každá. To čekání je nekonečné. Já vždy testovala raději až v daný den. Teď jsem to měla nejlepší, testovala jsem než jsem šla na sraz s holkama v Brně a vůbec ani ve snu by mě nenapadlo, že najdu 2//. To bylo zjištění šokem, ale příjemné. 🙂

lucifirek
30. lis 2009

Ahoj Jimmy,ty jsi byla úča? 😉 No abych pravdu řekla,z té chřipky mám opravdu vítr. Snad nikde nic nechytnu,víte,jak by to mohlo skončit. Ale mezi lidi moc nechodím,akorát ted potřebuju nakupovat. Ale jsem víc doma. manža na 100% jede se mnou,přece by si to nenechal ujít. 😉

jeany
30. lis 2009

Jimmy ahoj, pošlu ti to. Ale mám to na pc doma.
Bobbule, nevzdávej to, jednou to přece musí vyjít. Víš, že já jsem nevěřila, že by to šlo přirozeně a nakonec se to povedlo.

bobbule09
30. lis 2009

Elllenko,mě vůbec moje gyndařka ani žádný léky na povzbuzení činnosti vaječníků nenabídla a hned nás poslala na Unicu 😒 A přítel nemá zas až tak špatný spermio,takže by to mohlo jít i přirozeně a hlavně zadarmo 😀
Kdybych aspoň neměla při ms tak strašné bolesti. Už mi na to nic nezabírá,je mi vždycky na omdlení 😠 a teď mě bolí podbřišek už třetí den a to mám mít ms až ve středu 😖 😖
Se z toho asi už picnu 😢

jimmy1
30. lis 2009

JJ úča 🙂 druhý stupeň Př, Ch a počítače 🙂 ze začátku září mi ta práce dost chyběla, ale teď (hlavně jak mi brní ty ruce) tak jsem ráda, že jsem doma v klídku a taky ta chřipka 😝 se jí bojím jak čert kříža 😝
Taky se snažím vynechávat místa s lidma. Ani do obchoďáků s našima nejedu ani do Svitav za manželem jsem se nakonec nevypravila skrz to chřipkování.
A všechny vánoční dárky míním vyřešit přes net 😝

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru