CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

mrkvicka28
7. pro 2009

ellenko: taky na tebe myslím to to uteklo už zítra tě čeká testík moc držím pěstičky ať tam jsou 2//
Betys tak to tě obdivuji mě byse v tomhle počasí nikam nechtělo.
Lucí: to mě mrzí že je ti špatně snad to brzo přejde hlavně moc moc odpočívej

lucifirek
7. pro 2009

Ahoj mrkvička moc děkuji,dneska je trošku lépe.

Elenka také držím na zítra pěsti. 😉

elllenka
7. pro 2009

Jimmy, onse ti zase vrátí. Já jsem asi po dvou měsících měla manžu v neděli doma, je to pro mě nezvyklé. Většinou jezdí domů až večer na večeři a pak se jde vyspat a to kolikrát usne v obýváku na gauči. Musíme to brát tak, že vydělávají peníze :(

Luci, mrzí mě, že je to špatně. Snad to zachvilku přejde. Zkus třeba piškot namočený ve vodě.

Manža v sobotu dovezl spoustu ovoce- mandarinky, banány, ananasy a doma mám jablka a mrkev, tak stále něco dobrého jím 🙂

Holky mám docela ze zítřka strach, strašně jsem se rozežrala, tak pokud tam nebudou dvě čárky tak se budu muset krotit s jídlem a budu muset hzubnout, už se nevejdu do kalhot :( Mám strach ze zítřka, bojím se špatné zprávy včera to na mě tak nějak dolehlo ☹ Tak víte co , radši se o tom ted nebudeme bavit, nebo budu nervama úplně vháji ☹ a zítra řeknu výsledek 😉 jestli budu mít odvahu, ale to už musím mít. Uteklo to šíleně rychle

lucifirek
7. pro 2009

Ahoj Elenka,to je dobře,že dlabeš ovoce a zeleninku 😉
Já ted zkusila pribináček s půlkou rohlíku,tak uvidíme.

elllenka
7. pro 2009

Luci, snad to bude dobré, hlavně po troškách

mrkvicka28
7. pro 2009

elelnko plně tě chápu já jdu v pátek na první utz a pak během příštího tydne už bude punkce. taky mi to utíká. ted jen trnu aby byli dobrý vajíčka a bylo jich dost. Už bych si přála aby byl pátek.Ovoce jo moc dobré taky mi včera tatka dovezl plnmou přepravku jablíček a hrušek tak si za chvíli pudju udělat džusík to já uplně miluji.
A z toho že se nevejdeš do kalhot si nic nedělej jsme na tom všechny stejně

lucifirek
7. pro 2009

Ellenka snad jo,už je to fakt lepší. Musím si na ráno asi nechávat u postele ty piškoty nebo rohlík a než vstanu si vzít. I když včera mi to bylo prd platné,ale jinak to zabírá.
mrkvička tobě to taky teda letí. Ono jak už se to rozběhne,tak už je to fičák. mě ve čtvrtek překvapilo,že na unice nebyla ani noha,byli jsme tam snad uplně sami.. Já jabka nejím,jsem na ně alergická,ale manža dovez hruškový džus. I když doma dělaný musí být lepší. 😉

mrkvicka28
7. pro 2009

Luci to je hlavně si ho člověk udělá čerstvý. To tě lituji že nejíš jablíčka já jich vždycky zblajznu ješztě že má tatínek na zahradě dost stromů.
Na žaludek na vodě ještě pomáhá napít se ráno než vstaněš trovchu koly dostaneš do sebe cukr a kofein a žaludek se tím nastaruje.

lucifirek
7. pro 2009

mrkvička to jo,a hlavně víš,co v tom máš,máš to z vlastní zahrádky a žádná chemie. Mě nedeělají jablka dobře na žaludek,ale třeba rozvařená se skořicí mám ráda,nemůžu jen sirová. Ani třeba mrkev,mák,lískové ořechy.
Mrkvička ta coca cola je opravdu osvědčená,tak mi ji manža včera koupil,je v ní něco,co pomáhá. Vím,že mi to kdysi doporučila i doktorka,když jsem měla nějakou střevní chřipku. Stačí ledová po lžičkách a fakt pománá.

elllenka
7. pro 2009

mrkvicka28: To s tebou zachvilku budeme netrpělivě očekávat jak na tom jsou embrijka 😉 Vajíčka určitě budou, doktoři to pohlídají lékama.

Luci: Je blbý, že jsi alaegická na jablka, ale naštěstí je spousta jiného ovoce. To počasí mě ničí, už aby bylo léto.

lucifirek
7. pro 2009

No taky jsem říkala,že je to děs, je třičtvrtě na jedenáct a je tma jak v sedm ráno,fakt hnus,člověk celý den musí svítit.

jeany
7. pro 2009

No, holky a já jdu už ve středu na trippl testy. Ale výsledek budu netrpělivě očekávat, ale nevím, kdy se ho dozvím. I když na Veveří to dopadlo, dá se říct dobře. Riziko mám 1:8800. Pořád ještě zvažuji, že na plodovku půjdu dle výsledků z těchto testů. Když vyjdou dobře, tak nepůjdu a kdyby byly špatné, domluvím se s dr a uvidím.

jeany
7. pro 2009

Mrkvičko, takže už v pátek máš 1 utz. Pak už ti to poletí a brzo budeš mít embryjka u sebe. 😉

lucifirek
7. pro 2009

jani určitě to bude dobré,když ti ty první testy vyšli dobře. No i když,každá druhá holka má triply falešně pozitivné. Nevím,proč to dělají,dkyž to tak je.Proč je teda nedělají dřív,když jsou přesnější.

elllenka
7. pro 2009

jeany : Co se vyšetřením plodové vody zjistí? A jaké jsou rizika?
Není lepší na vyšetření nechodit, co když pak řeknou doktoři něco nepěkného, můžou se i splést nebo je to stoprocentní?

mrkvicka28
7. pro 2009

Ellenko sroprocentní to není, já měla u honzíka tripl test v pořádku takže mě na poldovku nehnali, ale segra měla u prvního tripltesty na hraně tak taky zvažovali jestli jo nebo ne nakonec šli a vyšly v pořádku. Hlavně se zjištujě dow,syndrom a jiná ment postižení.. ale pamatuju si že to rozhodnutí pro ně nebylo lehké protože je tam malé riziko poškození plodu.

lucifirek
7. pro 2009

plodovka u už bývádost přesná. Ale ty triply vycházejí docela často falešně pozitivní na choroby. Vím,že kámoška s dvojčátkama měla hodně špatné myslím 1/200 nebotak nějak A nakone šli nejdřív na ten utz do Brna a tam jim řekli,že je to v pořádku a na plodovku nemusela. Ségra měla vyšetření genetiky hned na začátku a tripli jí vyšlí nevím,taky myslím blbě a tak šli naten 3D utz. A to jim vyšlo taky dobře. Dr jí říkala,že si myslí,že by to mělo být v pořádku,dkyž ten utz a genetika na začátku těhu vyšla dobře. Ale že ji tam posílá vvyloženě ze svého alibismu,aby měla čisté svědomí.

lucifirek
7. pro 2009

u nás to funguje tak,že když vyjdou u gyndr.triply špatně,tak posílá na ten velký utz,který se většinou platí do Brna a i ten když vyjde blbě,tak posílají na plodovku. Nebo myslím si to

jimmy1
7. pro 2009

Ahojte holčiny 🙂

tak jsem před chvílí dorazila od gyndr., byla jsem si ukončit neschopenku a od zítra oficiálně nastupuju na mateřskou 😵 😵 😵 tím končí pozitivní zprávy...
Tlak mám pořád vyšší než by měl být, navíc mám špatný krevní obraz ☹ měla bych brát železo, ale to nesmím kvůli práškům na tlak... Gyndr. uvažuje o nemocnici ☹ prý teď počkáme do 17. kdy mám jít do poradny a pak se uvidí, ale mám pořád měřit tlak a kdyžtak zvýšit dávkování dopegytu na 2-2-2. A jak to vylítne, tak mám mazat do Brna na Obilňák nebo do Bohunic hnedkaj. Ani ty moje otoky se mu nelíbí, prý jsem i v obličeji oteklá trochu. Si to teda vyžírám 😝 taky musím mít od každýho kousek 😝

Takže teď jak se najím tak valím dát další Martínkovo prádlo do pračky a budu žehlit ty pidivěcičky, ať mám aspoň tohle nachystáno...

Luci, to je fajn, že ti je lepší 😉
Jeany, určo ty triply vyjdou dobře, ten výsledek z Veveří je suprovej, takže bych se nebála 😉
Elllenko, ty seš dobrá, žes odolala, to já bych měla dááávno odtestované 😉 Držím moc pěsti, ať tam ty // jsou 😵
Mrkvicko, to to letí, za chvíli budeš taky těhulka 😉

bobbule09
7. pro 2009

Ano,přesně tak,jak píšeš Luci. Já jsem měla u syna testy na hraně na downův syndrom a poslali mě na ten velký ultrazvuk a tam bylo vše v pohodě a na plodovku jsem nemusela. Bylo to už před 10ti lety,ale nervy to byly pořádné 😖
Jo a dneska mám nějaké střevní potíže zase já ☹

lucifirek
7. pro 2009

Jimmy tak to mě mrzí, co ještě pomáhá na snížení tlaku,vůbec ted nevím. Nějaké babské rady. No tak se aspon u toho žehlení a praní odreaguješ. Snad to bude dobré,už jsi 33tt tak už to dotáhnete do konce. 😉
Myslím na vás,tak to zvládejte a šetři se.

bobbule09
7. pro 2009

Elllenko,zítra budu moc držet pěstičky 🙂
Já se sem kouknu jak jsi dopadla asi až o víkendu,zítra mi odvezou počítač do opravy. Nějak zlobí a pořád se vypíná 😠 Snad to nebude nic hrozného a půjde to rychle opravit. 😢

lucifirek
7. pro 2009

ahoj Bobule.

mrkvicka28
7. pro 2009

Bobule bez počítače je dneska člověk jak bez ruky.
Luci ten velkej utz je moc fajn když byla segra těhotná (před 14roky) tak takové vymoženosti asi ještě nebyly
Holky dneska mě pořád píchá v bříšku je to 3 den co beru puregon tak doufám že je vše vpořádku. No nic ted jedu pro Honzíka do školky dneska chtěl jít po obědě a já mu to slíbila je to pěkný manipulátor nasadí nevínný výraz smutného dítěte a co má pak člověk dělat. Tak se navás zasejc mrknu po obidku.

lucifirek
7. pro 2009

mrkvička,to píchání je dobré znamení,že se něco děje. To začínají vaječníky tvořit ty vajca 😀 No jo,ty malé děti to s rodičema umí. 😀

bobbule09
7. pro 2009

No to jo,bez internetu je to hrozný 😢 A to ještě sháním nějakou práci z domu,ale v těch inzerátech jsou to samý podvody nebo wellnes poradci a já nevím co 😠 Prostě nic,vůbec nic. 😖

jimmy1
7. pro 2009

Mrkvicka, píchání v podbřišku je dobrý signál, je to známka toho, že vaječníky zareagovaly na puregon a něco se tam děje a folíci začínají růst 😉 kdyby nic nebolelo, tak by to bylo blbě 😉

Bobbule, já už si nějak ani nedovedu představit, že bych byla bez PC, jak teď jsem doma, tak ho "potřebuju" víc než když jsem chodila do práce 😉

bobbule09
7. pro 2009

Teda ta letošní zima nestojí za nic 😠 Kdyby aspoň pořád nepršelo a nebylo takové bahno. Jdu ven s psinou na 15 minut a pak ji 15 minut dávám do pořádku,jak je špinavá ☹ Už mě to fakt štve,kdyby aspoň trochu zamrzlo,nebylo by ani tolik bacilů a chřipek.

lucifirek
7. pro 2009

No já bez netu taky ani ránu. A dokonce přemýšlím,jesti nevyřeším i dárky přez net. ALe já stejně ještě vůbec nevím,co koupím manžovi,což je pěkně blbý. ☹

jimmy1
7. pro 2009

Luci, já letos téměř všechny vánoční dárky pořešila po netu a skoro všechny větší nákupy pro mimísko taky 🙂 Pošťák už moooc dobře ví, kam všechny ty balíčky má vozit 🙂 Teď o víkendu jsme s manželelm ještě doobjednávali snad už skoro poslední "nutný" věcičky pro prcka 🙂 jen ty penízky, kdyby tak nelítaly 😖

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru