CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lucifirek
24. únor 2009

Lenuli dvojčátkům bylo 30. ledna rok. Jsou skvělý,mají holku a kluka a je s něma prča,každej je uplně jinej. A jak už si spolu hrajou.

lucifirek
24. únor 2009

Luciiie takhle mi to napsala ráno hanka
Luci, šestibuněčná nejsou tak malá, ale je pravda, že termíny zavrtávání se řídí podle stupně jejich vývoje, takže se může stát, že se zavrtávají déle než blastocysty. Ale není problém z nich otěhotnět, takže neboj, ani kdyby se objevilo špinění, já ho měla taky. Jinak 7 den testovat, to bylo hodně brzy, už jsem prolezla moooooc diskuzí, ale nikdy jsem nečetla, že by mohl být 7 den test pozitivní – a to ani u blastocyst. Takže fakt nezoufej, vyprdni se na testování a zkus se hodit do klidu. Na druhou stranu aspoň teď víš, že už v sobě nemáš pregnyl, takže až budeš testovat po neděli, bude to celkem jasné. Ale nejdůležitější je stejně krev.

lenulinka21
24. únor 2009

Luciiie: taky jsem to tehdá před testem pořád na netu četal hlavně o mimoděložním
ale pak jsem se na to vykašlala a v duchu pořád doufala, že to výjde a vyšlo!
Pořád jsem něco hledala a když jsem testla tak jsem zase měla strach, že je to pregnyl a nebyl.
Potom zase jestli se udrží, kolik jich je jsetli bude srdíčko atd. Pořád nějaké obavy. Nakonec mimča
byly 3 a já musela na redukci ☹ ale zbylé 2 mám u sebe a ty už nepustím 🙂
Veřte že to výjde jsem živoucí důkaz že to jde na poprvééé.

lucifirek
24. únor 2009

Lenuli,kéž bychom měli takové štěstíčko. A ty jsi psala,že jedno bylo šestibuněčné a tu ostatní byli jaké?

luciiiie
24. únor 2009

Já bych se na to taky Leni vykašlala, ale něco hledáš a vždycky narazíš na nějaký negativa ☹
Sakriš holky vy jste mě tady navnadili s tím masem s nivou a broskvema...úplně se vidím, jak to mám před sebou a jím to 😀 Pořád na to musím myslet. Asi si to běhe

luciiiie
24. únor 2009

jé, ten vzkaz není celej. No asi si to během týdne uděláme tam chybí 🙂

lucifirek
24. únor 2009

Luci,vůbec na ty špatný věci nekoukej.
Jj taky mám chuť na kus flákoty, nedávno jsme byli s manžou tady u nás ve steakbaru a dala jsem si krkovičku se šípkovou omáčkou bylo to vynikající,já mám zase tady ty kombinace masa a sladkého ráda. Moc se mi tam líbí,že tam nedělají hranolky,jako přílohu dávají pouze chleba a ani oblohy moc nemají,dávají trošku zeleniny a nakládané cibulky a vždycky k tomu masu mají šťávu.
už jsem manžu zaůkolovala,aby koupil brokolici a nivu a zítra udělám dobrouvéču.
Strašně ráda vařím a je pravda,že manža je strašně vděčný strávník sní téměř všechno a vždycky mě mooc pochválí,on ví jak namě.

lucifirek
24. únor 2009

Holky já jsem asi psycho,ale koukala jsem na ten test,schovala jsem ho a připadá mi,že tam je vidět taková skoro neviditelná čárečka,ale asi se mi to jen zdá. Ale budu si myslet,že tam je. 😀 😀 😀

lucifirek
24. únor 2009

Manža na to večer mrkne,jestli tam něco je ahlavně teď ten test nemusí být už ani platný.

luciiiie
24. únor 2009

Lucie nech toho!! Nebo budu močit na papírek taky!!

lucifirek
24. únor 2009

Holky a ještě dělám od té kámošky kuřecí plátky zapečené s jogurtem a to je vynikající a s manžou máme rádi kuskus. Jedli jste to někdy. Já vařím většinou klasická jídla,ale občas si uděláme nějakou změnu,jak ten kusku,tortili,nebo třeba tu míchanou rýží s tou indiánskou.

lucifirek
24. únor 2009

Ne Luciiiie,žádná čárka tam není,nikam nečůrej,ať nejseš vystresovaná,jako já včera. Řvala jsem jak želva

lucifirek
24. únor 2009

Já už na to teď kašlu,počkám na pondělí,at je to jak chce. Mimisci tam jsou a do pondělí budou 😀

lucifirek
24. únor 2009

už jsem z toho nějak nervozní,že se ta zuzuza neozývá. 😔

jarkabilik
24. únor 2009

holky zatím testíky nechte je na ně času dost představte si že vám rodiče koupili dárek a nesmíte ho rozbalit 😀

jarkabilik
24. únor 2009

je to lepší nic nevědět do toho důležitého dne o to pak větší překvápko to bude 😉

lucifirek
24. únor 2009

No Jary,tak to taky nevím,jestli bych vydržela 😀 mě musí dát manža vždycky přes ruce 😀 A jelikož ví,jak jsem nedočkavá. Tak mě před vánoci,narozkama a svátkem vždycky hrozně provokuje,že už má pro mě dárek vymyšlenej a že ho musí koupit a že doufá,že ho nenajdu. Je s tím hroznej 😀 Ale já mam ráda překvápko,tak to já zase dárky nehledám. A je pravda,že mi vždycky udělal radost. K svátku jsem dostala lístky na výstavu Tutanchamona. K vánocům hodinky..... A k narozkám vstupenku na Draculu,takdoufám,že se tam dostanem,už se moc těším.

zuzuza
24. únor 2009

Ahoooj holky!!! Tak jsem tu, já jsem odpoledne přijela zase až ve 2 zase jdem došla na řadu až v 11 hod!!!!Tak jsem pak valila do pelechu a ted mě byla máti píchnout agolutin.

Takže výsledek dnesní punkce: celkem odsáto 12 vajec, to jsem myslela, že bude teda víc, kvalita B a C, tak jsme si všech 12 nechali oplodnit ICSI, teda ještě nevíme, kolik jich bylo vhodných to až zítra, ale zaráží mě ta kvalita B a C? Mslíte, že je to špatné??? Ačkové tam nebylo ani jedno:(

lucifirek
24. únor 2009

Je zuzuzy,už jsme senemohli dočkat. Já vůbec nevím,co to je kvalita B a C,nám žádnou neříkali. Zuzy dvanáct jich stačí,to sama dobře víš. Určitě tam budou nějaký svalovci.

lucifirek
24. únor 2009

Zuzuzy a co bříško,bolí,nebo je to dobrý? Kdo ti dělal zákrok? Dávali ti tu kapačku?

lenulinka21
24. únor 2009

Lucifírku 1 bylo 6-ti uněčné a zbylé 2 8-mi buněčné.Takže taky žádná sláva a vidíš...
Holky peču řízečky kéž bych vás mohla pozvat není nad to se pořádně napapkat 🙂
Jinak můj 1 těhu test tak čárka nebyla skoro vidět doslova jsme jí hledali 😀 ale já pořád
na manžela že ji vidím a druhý den už byla vidět trošku lépe měla jsem test rapidclear-nejcitlivější
a potom už mamatesty.Jsou na ně dobré ohlasy i od holek z koníka.
jarka: ahoj co ty jak se daří?

zuzuza
24. únor 2009

Lucifirku cauuuu, no kapačku mi ani nedali, asi ani ohss nakonec moc nehrozil, na řadu mě vzali zase až tak pozdě no děs, břicho mě nebolí, jen trošinku jako při tý cystě, po cestě domů jsme se stavili i na jidle, já jsem prostě nezmar🙂 Je vy ste tak tak hodné, že jste na mě dneska mysleli, jo a dělal mě to otevřel a et bude v pátek nebo sobotu a lucifirku četla jsem že jsi testovala, už se na to vyprdni ju a slib že budeš testovat až v den kdy máš 😀

luciiiie
24. únor 2009

Zuzanko neblbni, já jich měla přece 13 nebo 14!!!! To přece není málo.. a o kvalitě mi taky nikdo nic neříkal. To až v den ET, že A byli jen dvě, ty mi zavedou a B jsme si nechali zamrazit. To fakt nevím.

lucifirek
24. únor 2009

Tak to je super Lenuli,tak to je hned příjemnější,já si říkala,jesti nemáme nějaké lenivce.
Jéje řízečky,to je snad nejvděčnější jídlo,co znám a ještě guláš a svíčková. Ale takovej prkýnkovej řízek,mnam,manm,jenom s chlebem a okurkou. jejda já mam strašnou chuť na něco
Jé ja měla taky rapidclear-včera tam určitě nic nebylo a teď mi připadá,že je tam takovej duch. Ale je to jedno,počkam na pondělí.

zuzuza
24. únor 2009

Luciii tak ty B jsou snad taky dobré, no říkali, že vlastně ted je to takové orientační, že do nich ted nevidí a že se uvidí, až jak se budou rýhovat a dělit🙂, byla tam se mnou paní, co má taky pco jako já, je jí 32 let a je na 4. pokusu no to mě teda moc nepřidalo.

lucifirek
24. únor 2009

No zuzy to jsi teda nezmar. Co tě nezabije,to tě posílí,že 😀 Slibuju,že budu testovat v pondělí z ranní moči.
Tak otevřel je taky dobrej ne. Já ho měla jen jednou na uplnym začátku stimulky,na cystu a na oba utz jsem měla Frgalu a na OPU a ET gogelu a i ten gogela mě přišel fajn.

lenulinka21
24. únor 2009

zuzuza ahoj to víš že jsme tady na tebe myslely. 🙂 mě zavěděli samé B-čkové
taky žádné A-kvality takže bud v klidku. Jistě to jsou bojovníčci a určo je mezi něma ten pravý
nebo že by dva?Pozdě si šla proto, že jsis Pregnyl píchla dost pozdě já jsem šla taky poslední.

zuzuza
24. únor 2009

JJ otevřel je ok, jen takovej moc rychlej se mi zdá, no ale ta sestra ta jedna je tam tak nepříjemná, je to taková krátkovlasá s červeným melírem v ofině a je tam u těch punkcí, vodí na pokoje a tak, ta byla dnes tak nepříjemná, že bych ji nejradši poslala někam!!

lucifirek
24. únor 2009

No vidíš,co ses zuzy dozvěděla,my se moc neptali,tak nám ani toto neříkali. Oni je prý nejdřív musí očistit od těch vyživujících buněk a pak teprve poznají,jaké jsou. Tak to mě mrzí,ale nemysli na to,víš co tu pořád říkáme,myslet pozitivně.

lucifirek
24. únor 2009

jj,ta sestřička je nahoře,taky mi někdy přišla taková odměřená. Ale nebylo to takový hrozný.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru