CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

mrkvicka28
17. pro 2009

ink díky tohle by mě nenapadlo

jimmy1
17. pro 2009

Ink, no to je fakt 🙂 já měla transfery oba v teple, takže tohle by mě vůbec nenapadlo 😎
Mrkvicko, tak jak???

lucifirek
17. pro 2009

Ahojky holky
Tak jimmy a hanuli to máte pravdu. Nás taky oplodnil uspěšně. Je to fakt gentlas.

Jinak dneska na kontrole je vše v pořádku,dostala jsem průkajdu a kufřík. Jsem 9+2 a také jsem se objednala hned na NT screening do Brna i dr. mi to doporučila,ale fotečku novou nemám,nějak mi přijde ta starší dr.taková rozpačitá.
Ale to zase byla akce ráno,to vám řeknu. Byla jsem objednaná na 7.50 a přitom mají až od osmi. Tak jsem tam čekala už před třičtvrtě před zamčenou čekárnou,kde je i wc. Za chvíli se mi začala motat hlava,polilo mě horko,že mi kapal pot z rukou a začal se mi zvedat žaludek.Tak jsem přemýšlela,jestli mám utíkat ven.Nebo si vytáhnout pytlík. Naštěstí za chvilku odemčeli,tak jsem si vzala klíč od wc a musela rychle utíkat. Naštěstí pak už se mi ulevilo.A docela trvalo,než mě vzali na řadu.Ale ani ted mi není moc dobře. Nakonec jsem ani nakupovat nešla,to bych dneska fakt nedala.

mrkvicka28
17. pro 2009

tak má už zpravičky oplodnolo se 10 vajíček ICSI a 6 vajíček ivf takže zatím 16 z 20 vajíček

jimmy1
17. pro 2009

Jejda Luci, ty si to těhulkování fakt pěkně vychutnáváš... No ale hlavně, že je všechno v pořádku 😵 Na kdy jsi objednaná na to Veveří? Tam je to super 😉
No a manžel bude mít pod stromečkem stejně ten nejhezčí dárek, těhulku 😵 takže už nic jinýho nepotřebuješ shánět 😉

jimmy1
17. pro 2009

Mrkvicko, tak to je pěkný, teď aby se hezky drželi bobánkové a pěkně se dělili 😉 Tak to máš určo radost, viď 😵

lucifirek
17. pro 2009

Mrkvička tak to je super,to máte hodně embryjek.
Jimmy na veveří jsem na 6.1. ráno a na další poradná 7.1. Chtěli mě objednat na 7. ,ale to jsem radši nechtěla,protože mám poradnu a to bych asi nestíhala.

mrkvicka28
17. pro 2009

Jimmy mám ale nechci to zakřiknout ještě je pořád brzo
Luci ty jsi teda chudaček že je tik špatně ,ale hlavně že je mimi v pořádku.

bobbule09
17. pro 2009

Ahoj holky, počítač mám opět v provozu,tak vás jdu pozdravit. Luci ty si to teda užíváš 🙂 Mě v těhotenství nebylo špatně vůbec a synek měl přes 4 kila,když se narodil 😀
Budete mít letos krásné vánoce. Zato mě zas příjde ta krvavá potvora a pokazí mi celé svátky 😢 Letos to nevyšlo,musíme doufat,že to výjde příští rok. Už mi taky není 20 let,tak nemůžu chtít zázraky 😝

lucifirek
17. pro 2009

No holky taky doufám,že když mi je tak blbě,tak drobek bude zdravej.Uvidíme za tři týdny.
Bobul,určitě se vám taky brzo zadaří. A já doufám,že bude všechno v pohodě. I když teda ty nevolnosti nic moc. Jediné,co zabírá je ta coca cola,i když bych ji neměla,je to jediná pomoc. Ráno jsem měla rohlík a vodu a bylo mi z toho zle jak blázen. Letos teda ty vánoce fakt odbyté,protože opravdu nevím,kdy vyrazím na ty nákupy,asi až zítra odpoledne.Chtěli jsme s manžou zajet do City parku,nebo nějakého obchodáku,ale to teda nevím,jesti dám,to budu muset být vybavená pytlíkama. 😖

jeany
17. pro 2009

Ahoj holky, tak ode dneška už mám dovču.
Včera jsem ještě byla v práci, ale kolem 11 se mi udělalo špatně, takže jsem už jela domů. Dnes už je mi o něco líp, rýma je o trošku menší, ale hlava mě pořád bolí a k tomu všemu mám zánět spojivek na obou očích. Už to léčím Optalmo Septonexem. Na netu jsme se dočetla, že se zánět někdy vyskytne i z nachlazení a během pár dnů zmizí. Takže tak. Každý den ještě budu ležet než mi bude úplně fajn. Jen jsem naštvaná, že vánoční přípravy nestíhám, ani pečení ani úklid a to jsem ještě něco málo chtěla dokoupit. Nejsem schopná ani vařit, takže vaří manža. Snad už zítra zase bude líp. Drobek je snad v pořádku, ale má to teď se mnou těžké.

Luci, to mám velkou radost, že tvůj drobeček je v pořádku. To je moc dobrá zpráva.
Mrkvičko, gratuluji k takové úrodičcce. 😉

jeany
17. pro 2009

Jimmy, jak ty. Co tlak. Cítíš se líp?

Bbolu ahojky, uvidíš, že příští rok bude šťastný a taky se vám to podaří. 😉

bobbule09
17. pro 2009

Jeany díky 🙂 Neboj,mimísek je určitě v pořádku. Hlavně odpočívej,vánoce budou i bez deseti druhů cukroví. A ještě pořád je dost času 🙂

bobbule09
17. pro 2009

Dneska mě tak bolí břicho,jako na ms,ale je to ještě moc brzo 😒 Nevím,co se mi to zase děje,ale nemám z toho radost. Pořád se něco děje 😖

jimmy1
17. pro 2009

Jeany, no ten můj tlak 😒 tak nějak střídavě oblačno... Pořád se potvora drží ten spodní spíš k 90 a malinko i víc, jen když fakt ležím, tak je pěknej, takže spíš polehávám ☹
Zítra jdu na kontrolu zase na Obilňák, tak jsem zvědavá, jestli mě pustí domů... Tašky už mám sbalené téměř komplet i pro prďolku. Ale snad si mě tam přes svátky nenechají... 😕 😕 😕

lucifirek
17. pro 2009

Jimmy tak odpočívej,ono ti nic neuteče,věcičky máš nachystané a ostatní kdyžtak doženeš,až se vrátíte. Kdybys to viděla u nás,ten bordel,neuklizeno,přípravy žádné,dárky žádné. A to nevím,jesli je zvládnu nakoupit.
Zítra ti budu držet teda pěstičky,at strávíš vánoce ještě hezky doma v klídku. Mě dneska tlak měřili a byl dobrý,naštěstí,i když mi teda bylo blbě a srdce mi teda bušilo. ☹ měla jsem 121/70

hanulinecka
17. pro 2009

ahoojky

mrkvičko ptám se proto že já taky kolem druhé odcházela a nejsi blondýnka taková jedna zkroušená právě odcházela v culíku tuším 😵 a super jen at dál se miminkum daří líp a líp zatím to vypadá slibně

luci a UTZ ti nedělala?? mě taky pomáhala coca cola jedině na žaludek 😉 nic jiného

mě pořád trápí ta záda chjoo a nevím co stím ted mám strach jestli otěhotním že se asi s těma zádama zblázním ☹

lucifirek
17. pro 2009

Mám takové obavy,že si na štědrý den nebudu moct dát ani salát s kapříkem. ☹ Teprve ted to začíná být takové,že mi je nevolno celý den a nemůžu cítit určité pachy a stačí se podívat na nějakou reklamu na jídlo a zved se mi kufřík.

lucifirek
17. pro 2009

hanuli,no my to máme stejný,že jo 😉 . Utz mi dělala,ale připadalo mi,že tam nebylo nic vidět,tak nějak divně to stopla,tak jsem si ani fotečku nenechala dělat. Zkoušela,že už by mohl být slyšet tlukot srdíčka,tak to zkusila pustit,ale nebylo nic slyšet.

hanulinecka
17. pro 2009

jj Luci fakt podoba jako blázen 😀 to nevadí dáš si příští rok nebo si ho uděláš až ti bude dobře
já nesnášela otevřít ledniču aten pach fuuuj a pak jsem nemohla cítit aviváž lenor modrej kterej jsem táák milovala bylo mě z toho špatně a dodneška už ho nepoužívám 😀

hanulinecka
17. pro 2009

luci fakt když jsme si vás začala číst a četla tvoje pocity jakobych viděla a slyšela sebe 😵 😵

lucifirek
17. pro 2009

Hanuli přesně tak,manžel o víkendu lednici vymyl,ale dneska si rozdělal k snídani rybička a zbytek dal do ledníce,jsem myslela,že budu muset jít. nějaké spřízněné duše 😀

lucifirek
17. pro 2009

Já se dneska po dlouhé době nalíčila,když jsem šla k dr. a po té akci,jsem byla tak rozmatlaná,že jsem se musela dát do pořádku,než jsem vylezla ze záchodu.

betys
17. pro 2009

Ahoj holky.Odskočila jsem si od cukroví.
Vy chválíte Frgalu a moje mimčo má zase na svědomí Dr.Otevřel.Punkci i transfer 😀
jeany-kdy jdeš na veveří?Nnevím jestli tam může jít i manžel nebo jestli mají nějaký omezení kvůli chřupce.Asi si tam zavolám.Ikdyž stejně nevímjestli manžela půstí z práce.Jestli ne tak si nechám udělat DVD.Už se na to těším.

lucifirek
17. pro 2009

Jo,jo Betys je to o štěstí,určitě to jsou všechno kapacity. Ale prostě nejlepší přístup má asi Frgala.
Betys a součástí toho screeninku je i utz ve 20. týdnu,nebo se to musí platit znova.Já budu ve 12.tt platit1450,- už jsem se hned objednala.

mrkvicka28
17. pro 2009

hanulinečko jesm blondynka a vlasy jsem měla zapletené na sobě černý klahotya šedou bundu. Tak to jsem asi byla já byl se mnou manža tmavovlasy vousy a modrou bundu a nesl červený batoh
luci je moc fajn že je všechno v pořadku.

hanulinecka
17. pro 2009

Betys marečka nám taky dělal Otevřel v té době tam jěště Frgala nebyl

mrkvičko jj tak to jsi byla ty a chlap nesl batoh já stála tam až vzaději u sesterny jěště jsem čekala až mě vezmou krev

luci si mě rozesmála jak jsi byla rozmatlaná 😀

betys
17. pro 2009

luci-UTZ ve 20 tt je zadarmo.Dostala jsemu své Dr.žádanku.Sestra mě upozorňovala že si mám výsledky okopčit a originál si nechají na gyndě.Že jsou to moc důležité výsledky.
Moje ségra jde 8.1..Taky si to zaplatí,pro jsitotu.Dělá teď operku jedné podnikatelce,hlídá jí dceru,tak si na to aspoň vydělá.100 kč na hodinu to není špatný.Teď šla zrovna na vycházku s kočárkem.Aspoň bude mít natrénováno 😀

jeany
17. pro 2009

Jimmy, tak snad se tě tam nenechyjí. Držím palce, ať jsi na svátky doma.
Luci, teda tobě bývá pěkně nevolno, nebo spíš řečeno až moc volno, že. 😀 Já se tedy tomu vyhnula, mně bylo pořád dobře, jen velmi občasná ranní nevolnost. Zato teď si to vyžírám. 😠
Betys, na Veveří jdu v pondělí 21.12. na ráno. Strašně moc se těším až broučka uvidím, taky po takové době. JInak, jestli mi moje Dr nezavolá dnes výsledky trippl testů, zkusím jí zavolat zítra já. Ale říkala mi, že jak jí to přijde, že se ozve, takže to asi ještě nemá. Vím,že na průkajdu jsem čekala pěkně dlouho, protože tam chtěli zapsat krevní skupinu a pořád jim to nešlo, až opravdu za dloouho to došlo. Je to tu nějaké pomalé.
Luci, teď už to nebudu platit. Jdu na utz a genetiku a pro jistotu mi moje Dr na to Vevevří napsala i žádanku. Když tě posílá Dr, tak to neplatíš. A dokonce 2 známé naplatili ani to vyšetření 1 sreening, jejich dr je tam prostě poslala. Takže je to individuální.
Hanuli ahoj.

jeany
17. pro 2009

Luci, zase jsem se upsala, neměla jsem ranní nevolnosti, ale jen večerní. Nevím co to píšu. Jde vidět, že mi to ještě nemyslí, když mě bolí hlava. 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru