CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lenulinka21
25. únor 2009

když má problém chlap toho oni obejdou metodou ICSI. Ale u žen je to horší. Někdo má PCO,
jiná zase špatné hodnoty hormonál.profilu a já nevím co všechno. Koneckonců my příjmáme embrijka
takže naše tělo musí být ok.
Jedna holky nemohla otěhotnět jen proto, že měla kyselé prostředí v pochvě.

lucifirek
25. únor 2009

ahoj holky,vy jste toho dneska napsali 😉

luciiiie
25. únor 2009

Ahoj Luci, tak co? Co dětičky? 😀

lucifirek
25. únor 2009

No super, to jsou agenti 😀 Natynka breptá, a Mates je hroznej šibal

luciiiie
25. únor 2009

😀 😀 😀 My byli dnes na procházce v lese, tak jsem mimčům do bříška poskytla trochu čerstvýho vzdoušku. Není tam ani zima. Máme 3 stupně nad nulou, nefouká, nesněží. No paráda, ale sluníčko chybí.
Tak hlavně Luci, že sis to užila 😉

lenulinka21
25. únor 2009

taky jsem byla dneska venku máme nad nulou jen ta hrozná břečka
člověk aby dával bacha kam šlape 😀 i na tomhle s edá uklouznout. Všude slevy jen né pro
mě jak naschvál mají menší čísla a naopak. No neva na čerstvém vzduchu je fajn.
Lucifírku jaký má kočárek ta kamarádka pro dvojčátka?

lucifirek
25. únor 2009

Ahoj Lenuli,prvně měli Dorjan, a teď mají sportovní bABYwelt

teri81
25. únor 2009

Ahojda,

Zuzuza,zadne nervovani, mate embryjek dost a na ET Ti daji ty nejlepsi a snad zbyde i na zmrazeni 😉

Lenulinko,jak se citis s dvojcatkama v brisku? 🙂 Nechate si zjistit pohlavi? A co jmena,jaky mate vybrany?

Jarusko ahoj, mame se dobre a kojeni jde krasne,mam hrozne moc mlika,no kojna hadr 😀 😀 😀

Tak holky vsechny jste na dobre ceste a pristi rok bychom mohli udelat megasraz maminek a miminek z Unicy,uz by nas bylo dost 🙂

lenulinka21
25. únor 2009

terinko ahojík děkujeme máme se docela dobře jen mě trochu trápí bříško
hlavně v noci nemám spaní asi mi tvrdne přes den to jde.25.3. jdeme na 3D UTZ
tak tam snad pohlaví řeknou. Na jménech jsme se překvapivě shodli takže:
Pavel a Tomášek a Terezka a Eliška.

luciiiie
25. únor 2009

Leni Eliška je krásný jméno..tu bych chtěla jednou taky 🙂

lenulinka21
25. únor 2009

jééé děkuju Luciiie taky se ti líbí to je dobře až to budeme vědět určo
vám to sdělím to si přece nenechám jen pro sebe. Luciiie a co když to budou u vás
dvojčátka probírali jste to doma?

luciiiie
25. únor 2009

No Leni, maminky na obou stranách by byli přímo nadšený a my samozřejmě taky 😉 , i když si to neumím vůbec představit jak by se mi při mých 52 kilech vlezli do bříška. 🙂 ...to musí být doma pořádnej kolotoč 😀
Strašně se těším jestli to vyjde, na první ultrazvuky, pohyby, moc ti to závidím.
Je jasný, že člověk by byl rád i za jedno, hlavně my tady, ale dvě by byl nádhernej dar.. 🙂

lenulinka21
25. únor 2009

Luciiie já před otěhotněním vážila nějakých 60kg ale taky měřím 177cm. takže ta váha nic moc.
Ale miminka si to místečko najdou nějak mi asi uniklo jestli si vdaná? nebo plánujete svatbu?

luciiiie
25. únor 2009

Vdaná nejsem. Jsem od prosince zasnoubená 🙂 Svatbu zatím neplánujem, teď je pro nás nejdůležitější aby tohle všechno dobře dopadlo a měli rodinu. Ale určitě na ni taky dojde.

lenulinka21
25. únor 2009

jj tak tak my se brali v roce 2006 byla to taková pěkná klasika i s různými zvyky.
manžel je starší než já o 14let. mě je 27 a výborně nám to klape. (jinak on vypadá tak na 30)
mají to v rodině oni snad nestárnou 😀

luciiiie
25. únor 2009

Leni my jsme od sebe 6 let. Mě je taky 27 a přítel bude mít v březnu 33, takže si dokážeš představit, kdybych měla pozitivní test, jakej by dostal nádhernej dárek k narozeninám..
Leni i kdyby vypadal na svůj věk, tak co. Na věku nezáleží, hlavně když vám to klape, ne?
Mě teď tak dvakrát silně píchlo na pravé straně..sakriš..co tam ti budulínci provádějí? 🙂

lenulinka21
25. únor 2009

já vím, já vím... ZAVRTAVAJI SE. 🙂

teri81
25. únor 2009

Lenulinka, tak to mate krasna jmena 🙂

Holky ja mela pred tehotenstvim 49 kg a kdyz jsem se pak na prcka podivala,tak do dneska nechapu,jak se mi tam mohl vejit 😀 (no taky byla na me dost velka) ,takze dve si uz vubec nedokazu predstavit 🙂

Luciiie,pichat Te muze vsude mozne,to i z tech hormonu,to nic 😉. Nebo se tam budulinci zavrtavaji 🙂

Muj pritel je starsi o 11 let a musim rict,ze nekdy ten rozdil pocituju dost. 😒AlE jinak je to fajn mit starsiho chlapa,snad neutece za mladsi 😀,kdyz uz jednu o dost mladsi ma 😉

zuzuza
25. únor 2009

Brý večír holky, tak jsem vás zhruba přečetla, ty jo lucifirkovi se to už blíží, zítra je čtvrtek, víkend uteče jako voda a bude testování, Lucii venčila dětičky v lese a já sjem se celý den válela, původně jsem měla jít do mesta s mamkou, ale pak mě trocha bolelo bříško, tak jsem spala, abych to zbytečně nelámala přes koleno, stejně bych se po cestě někde počůrala, jsem furt na wc, jinak už mám zase nervíka, zítra zase volat, bylo by super, kdybysme měli ET v pátek, to už je za den, ale jistě bude až v sobotu, ale to už nějak přežiju.

Zdravím lenulinku, teri všechny ostatní🙂

luciiiie
25. únor 2009

Zuzíku třeba to budeš mít stejně jak já. Taky bylo OPU v úterý a ET v sobotu 😉
Teri tak to jsi taky takovej vyžlounek. 😝 Dívám se, že jsi od Vyškova. Já z Vyškova pocházím 😀

zuzuza
25. únor 2009

lUCII TAKŽE JSI TAKY KOUSEK OD BRNA, NEBO KDE BYDLÍŠ? jj TAK TŘEBA BUDE V SOBOTU, ALE RADĚJI BYCH V PÁTEK A LUCI KOLIK TI VLASTNĚ ZBYLO NA ZAMRAŽENÍ A KOLIKABUNĚČNÉ TI ZAVÁDĚLI, KDY ŽE MÁŠ DATUM TESTOVÁNÍ? nĚJAK PŘ. TÝDEN V SOBOTU?

luciiiie
25. únor 2009

Zuzi z Vyškova pocházím, teď bydlím v Černé Hoře. Zamrazili jsme 3 osmibuněčný a zavedli 2 blastocysty. Testovat budu 10.03. a to jsme tady právě dneska s holkama řešili, že já testuju až po 17 dnech a Lucifírek testuje po 14. Že je to divný, víš?

zuzuza
25. únor 2009

AHA TAK HNED JDU MRKNOUT JAK VYPADÁ TA BLASTOCYSTA NA NETU🙂 A TY OSMIBUNĚČNÉ JSOU TAKY JISTĚ MOC DOBRÉ, TAKŽE TI JICH ZBYLO 5? PO OPU? NO JO, MOŽNÁ ZÁLEŽÍ V JAKÉM STÁDIU TI JE ZAVÁDÍ🙂, ASPOŇ BUDEŠ DÝL nt A PAK pt🙂

lenulinka21
25. únor 2009

to je teda divnééé????

zuzuza
25. únor 2009

ALE URČITĚ V TOM NEBUDEME HLEDAT NIC NEGATIVNÍHO, NEMOHLI SE SPLÉST? JEDINĚ SE PAK LUCII MŮŽE ZEPTAT, PROČ TESTOVAT AŽ TAK POZDĚ, VŠAK UVIDÍME, CO ŘEKNOU V SOBOTU MĚ, KDY TESTOVAT

luciiiie
25. únor 2009

No, bajik psala, že taky testovala 17 den a měla kompaktované moruli. Já si tím radši nebudu moc zatěžovat hlavičku.

luciiiie
25. únor 2009

A když jsem se dívala do tabulky, co sem vždycky hodí Lucen, tak tam holky taky testovali 17. den, takže v tom asi nic nebude 😉

jarkabilik
25. únor 2009

Jak to tak čtu tak to abch se strachovala že ten můj uteče za mladší když jsme o 7let starší 🙂

jarkabilik
25. únor 2009

Tak mi to pojali tak že se vemem a pak děti a nakonec aby ty děti byli,
luciiie taky jsme se zasnoubili v prosinci 05 a říjen 06 jsme se vzali jak přijel z mise 🙂 ,jsme se měli asi postarat nejdřív o děti a pak svatbu jak to tak nad tím uvažuji

lucifirek
26. únor 2009

_Dobré ráanko 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru