CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

mrkvicka28
27. led 2010

holky to je kosa co my dneska ráno rozmražovali zámek na vchodových dveřích měli jsme tam normálně kus ledu.
to jimmy nezávidím cestovat v takové kose jsme zědavá jak dopadne jesli se vráti v jednom nebo už jepak pustí až ve dvou.

jeany
27. led 2010

Dobré mrazivé ráno 🙂
Tak akorát snídám a už jsem oblečená a chystám se k doktorce. No navlekla jsem se pěkně, abych náhodou nezmrzla. 😀 Mám dokonce i punčochy a pořádně se zabalím. Tak jsem se ráno vážila a mám o 1 kg navíc, takže jsem doteď přibrala 4 kg a rifle pořád ještě obleču. Oni to jsou bokovky a tak mě to netlačí a možná, že je budu moct nosit pořád, uvidí se. Řeknu vám, že s emi ven vůbec nechce, ale co nadělám. Tak letím, ale pomalu. 😀

Luci, já ani nevím kolik je tady, no zima jak na Sibiři. Užívej si to doma.
Jimmy, tak ať ti to dnes dobře dopadne, myslím na tebe. Třeba už se Martínek umoudří a vykoukne. 😉
Ink a co ty? Myslím na tebe, jak je? Ono to časem bude lepší uvidíš a budeš se znovu těšit do dalšího boje. Jen ty finance nastřádat není jednoduché.

bobbule09
27. led 2010

Dobré ránko 🙂
Tak Jeany sice neví,kolik je,ale já vím,že je -16 😒 Bydlíme ve stejném městě 🙂
Už se těším,až vyrazím zase znova k doktorovi 😠 ,jsem to mohla mít za sebou.
Záda a krk pořád stejně,snad s tím budu muset zajít někam na injekci nebo co. Když já tak nesnáším chodit po doktorech,radši si všechno léčím sama 😀

lnk
27. led 2010

ahoj holky,
přišla jsem se s váma rozloučit.
Další pokus dřív než v září neplánuju. Nějak ty neúspěchy nesu hůř a hůř. Tentokrát mě to doslova a dopísmene fakt srazilo na kolena. První týden to vypadalo moc nadějně, myslím, že se některý z drobků zahryznul, cítila jsem to, ale pak v sobotu v noci jsem se probudila s příšernou bolestí břicha a v neděli když jsem vstala z postele, tak jsem najednou cítila, že je všechno nějak jinak a že je něco špatně. Od neděle mě bolesti neopustily až do testování, ale už jsem věděla, že je to pasé. Ztratila se mi vyrážka co se mi udělala po transferu, přestala jsem mít rozhoupaný žaludek, mohla jsem si v klidu vypít čaj a při pohledu na maso to se mnou ani nehlo. Myslím, že intuice je zajímavá věc...
Až sem v září zase přijdu, budou tady už nové spolubojovnice. 🙂
Ellajoy a Hanulinecko, holky držím pěstičky, ať jste na tom lépe než já.
Natálko, máš nádherný embroušky, myslím, že se ti určitě minimálně jeden ujme, ne-li dva.
Jeany, Luciferku, Betys, Mrkvičko, opatrujte drobečky a až sem zase přijdu, tak už je budete mít všechny u sebe. 🙂 tak přeju pohodový zbytek těhotenství, bezproblémový porod a zdravé mimísky
Jimmy, Lukzo, vy to máte zapár, tak hodně štěstí přeji.
Mějte se krásně a na podzim třeba s někým na viděnou. 🙂

mrkvicka28
27. led 2010

Ink tak si odpočin naber nové síly a na podzim znopva do boje budem na tebe myslet.

mrkvicka28
27. led 2010

Holky psala Jimmy už si jí v porodnici nechali a zítra budou vyvolávat porod. Až budu vědět něco nového zase podám zpravy.

betys
27. led 2010

Ink-tak se drž a doufám že příště to dopadne líp 😉
bobule-tak to u Vás máte teplíčko.U nás je -.22,5.Je to srandovní jak to lepí noc a namrzají řasy.Ráno jsem potkala pošťačku,no těm fakt nezávidím ☹
Já jsem si na dvoře všechno udělala a teď už budu v teple.Ale jinak je krásně.Budu sama doma tak si zase na chvilku pustím cvičení na balóně ať si protáhnu záda

jarkabilik
27. led 2010

ahojky přeji všem hezký den
lucifirek celkem to jde jinak u nás dnes svítí sluníčko a na teploměru je -12 pěkná kosa ani se mi nechce ven brrr

natalka28
27. led 2010

Ink, přeju hodně štěstíčka a sil, aby jsi se z toho brzo dostala!!! Třeba i u Vás se budou dít zázraky a ani nebudeš muste na další pokus šetřit a čekat! Já ti mám strašnej srach, že se nám to nepodaří... ☹ Budu na tebe myslet Ink!
Jimmy - ať vše probíhá v pořádku a jste s drobkem co nejdříve doma

ratatooy
27. led 2010

Dobré mrazivé ráno.ink-to je škoda ale určitě si odpocnes a budeš myslet trochu na něco jiného.a uvidíš přijde to třeba i samo,ani nebudeš vědět jak.tak holky zítra jedem na unicu na opu.už se celkem i těším.včera už jsem si nemohla ani sednout.holky dají nám na výběr kolik chceme zavést embryjek?nebo dávají většinou dvě?

jeany
27. led 2010

Tak už jsem zase tady 😀 . Kontrola v pořádku, jen ten tlak, mám ho čím dál nižší, už mám jen 100/50. Říkala mi, že takový nizký tlak způsobuje únavu. No a s tím asi nic neudělám, potřebovala bych od Jimmy trošku toho tlaku předat. Jinak jsem netrpělivě čekala co mi dr napíše za vycházky a než jsem se nadechla, podala mi neschopenku a napsala tam neomezeně. Takže mám radost, že nemusím sedět doma a hledět neustále na hodiny a hlídat si čas. Takže tímto mi udělala radost.
Ink, je potřeba nabrat nové síly. Já jsem to tenkrát také tak udělala, potřebovala jsem si oddechnout a zase znovu normálně žít. Ono ze začátku to teď bude takové smutné období, ale to překonáš, uvidíš. Také jsem to tak měla a pak jsem se dokonce na 2 pokus začala těšit a pak už jsem se nemohla dočkat až půjdu na 3 pokus a naštěstí jsem nemusela. Třeba se vám to také tak podaří, zázraky se dějí. Klidně občas nakoukni a napiš nám, jak se máš. Rádi tě tu všichni uvidíme. Drž se. 😉

jeany
27. led 2010

Mrkvičko, jsi hodná, že nám o Jimmy dáváš vědět. Takže to už holka bude mít zítra za sebou. Jen ať je to rychlé a oba jsou v pořádku. Zítra na ni budu celý den myslet. A Mrkvičko, jak budeš něco vědět, napiš nám.

Ahoj Jary, v takovém mrazu ani raději nevylízat. Já jsem šla do města pěšky, ale zpátky už jsem raději jela městskou. A teď si půjdu uvařit kavčo, aby se mi trošku zlepšil tlak. I když volala jsem to manžovi s tím tlakem a on mi na to řekl, neboj zítra ti ho v práci upraví. 😀 No to můžou zkusit! 😠 Jdu zítra na chvilku do práce, ale myslím, že se už nenechám rozčilovat, už je mi to tam všechno jedno.

pehu
27. led 2010

Ahoj ratatooy,
dávají na výběr. Většinou zavádějí 2, ale můžete si říci jen o jedno. Jednou nám zaváděli i 3, protože byla horší.
Včera nám zavedli 2 hatchující blastocysty a 3 blastocysty nám zamrazili.

mrkvicka28
27. led 2010

jeany určitě vám podám zprávy.
ratatoo většinou zavádějí 2 ,ale pokud byschtěla jedno tak ti dají jedno,ale snižuje se tím pravděpodobnost otěhotnění.jinak pokud budeš mít dvě tak ti dají podepsat papír že souhlasíš s možností vzniku dvojčat.

natalka28
27. led 2010

Holky, já vím, že jsem praštěná, moc se pozoruju a nemám to dělat, ale nedá mi to - od ETu mně tam dole pořád píchá. Začínám si myslet, že je to špatné znamení. A navíc mám někdy pocity jako když má přijít MS☹ Měla jste to některá po ET? Díky

mrkvicka28
27. led 2010

Natálko to že tě pícháv podbřišku je naopaka dobré znamení že se něco děje. Kdy máš testovat?

natalka28
27. led 2010

9.2., ale přemýšlela jsem jestli to nezkusit dřív. Do té doby se zblázním🙂 Díky za uklidnění Mrkvičko. A ty jsi testovala tak jak jsi měla? A jak jsi se cítila ty?

lucifirek
27. led 2010

natalka oni ty příznaky jsou podbné u obou možnosti.Tak zatím bud v klídku a netestuj moc brzo,at nejsi zbytečně zklamaná.

lucifirek
27. led 2010

Jani to byla teda rychlovka a všechno je v pořádku,tak to je bezva. 😀

Jimmy tak hodně sil,at tě martínek moc nepotrápí. A už se těším na fotečku.

bobbule09
27. led 2010

Tak jsem zpátky od gyndr a nic moc. Zase endometrióza a nějaké cysty,prostě klasika. Dostala jsem duphaston a za 2 měsíce mám přijít na kontrolu. Pokud bych otěhotněla,tak samozřejmě dřív 😀 Doktor je vtipálek 😅 Přítel dostal vit A a D 🙂
A když se nám to nepodaří,tak prý nemám být smutná a počkat si na vnoučata. Jsem se fakt pobavila 😝

betys
27. led 2010

natalka-přesně tak,ty příznaky vypadají úplně jako MS,taky mě to bolelo,tlaky,píchání.Vyčkej času.Já jsem testovala ve stanovený den.
mrkvicka-ptala jsem se té známé co má dvojčata jestli měla nějaké speciální kontroly-tak neměla.Chodila ke svému Dr. a jezdila na UTZ na Veveří.Klem 28 tt měla problémy takže se jí ujali u Milosrdných bratří a tam taky ve 32 tt porodila.Říkala jsem jí že chodíš ke Kučerovi-ona tam chodila taky.Ale utekla od něj,pak zkusila i Šulce.Teď jezdí do Dolních Kounic-myslím že říkala Dr.Kocman a jes ním strašně spokojená.Opravdu kdo zkusil jiného Dr.tak už by Kučeru nebral.

lucifirek
27. led 2010

bobul teda ten dr. taky asi neví,co plácá.

bobbule09
27. led 2010

Já už jsem v životě vyzkoušela tolik doktorů a stejně mi nikdy žádný nepomohl. No co už 😝
Ona si to příroda stejně zařídí po svém a když mám otěhotnět,tak prostě otěhotním a když ne,tak mi nepomůže ani deset doktorů 😀
Když jsem neměla problémy s otěhotněním,tak jsem neměla vhodného partnera,stejně s ním jedno dítě mám. A teď,když už mám konečně toho pravého,tak to nejde 😠 Měli jsme se potkat dřív,už nejsme nejmladší. Ikdyž chlapi můžou mít děti i v šedesáti 😀

betys
27. led 2010

bobule-bohužel s těma chlapama to tak vždycky taky není.Můj měl sice hraniční spermio,ale díky varikokéle se mu bude pomalu ale jistě zhoršovat.Proto chce jít na tu operaci.Zítra jede do Prahy na soukr.kliniku se doluvit.Když to dobře půjde tak kolem 12.2. by mohl jít na operaci.
Přifoukla jsem si míč a jdu cvičit. 😀

lucifirek
27. led 2010

Betys ty jsi borec,já mám míč doma nafouknutý pořád a pořád nám slouží jenom jako podložka pod nohy. 😀 A ty máš nějaké dvd se cvičením. Já se kouknu na net,jestli tam něco nebude.

Bobul s těma chlapama je to těžké. Já byla od šestnácti sedm let s člověkem,který děti moc nechtěl. A s manželem jsme ho chtěli hned a zase to nešlo. Ale snad se aspon toho jednoho už dočkáme. 😉 Život si to zařídí,jak se mu chce.

jeany
27. led 2010

Pehu, tak držím aplce, ať se aspoň jedno miminko ujme. Kdy máš testovat? Já si naposledy nechala zavést 3 embryjka a stejně se ani jedno neuchytilo. Myslím, že lepší jsou fakt ty 2 a že je to tak, že když se mají uchytit tak se uchytnou a když ne, tak se neuchytne žádné. Je to na přírodě.

Bobule, takže tě nepotěšil, co. Budeš muset i na operaci s cystama? Moc bych ti přála, aby se vám podařilo přirozeně, pracujte na tom. 😀

Natalko, ze začátku jsme se tak pozorovali všichni, jenže příznaky nepoznáš, je to ovlivněno i hormony a tak stejně nikdo neví na čem je, dokud netestuje. Tak se opatruj a zkus myslet pozitivně. 😉

mrkvicka28
27. led 2010

Bety já jsme před tím chodila do brna tam byl skvělý dr,ale pak jsme se odstěhovali a je to daleko. A tady si moc nevybereš, teď je ,ale kučera docela dost vyplašený takže snad to dopadněe dobře. U něj si člověk musí o všechno říct, mám výhodu že mám biologické vzdělání takže si poustu věcí zjistím sama a po něm pa už chci jen konkrétní věci a to mu asi vyhovuje. Příští týden jdu zase pro utroš tak uvidím jak se bude tvářit a jestlůi bude chtít dělat UTZ jinak kontrolu mám až 17. Všude píšou že dvojaječné dvojčata se dají sledovat i normaně u gyn, že nejsou tak rizikové jako jednovaječné tam prý je to horší.

jeany
27. led 2010

Mrkvičko, já jdu také na další kontrolu až 17.2. Tak to máme stejně. To už budeš vědět víc. Kdy jdeš na Screening na Veveří? Objednala jsi se? Tam se chodí 11-13 tt, tak, aby jsi to stihla dopředu se nahlásit. 🙂

jarkabilik
27. led 2010

jeany se mi moc do té zimy nechce protože jsem stále na hromadě pobolívá už jak dlouho v krku a rýma mi připadá stále stejně místo aby se mi ulevilo, jsem byla na periodické prohlídce z práce brali mi krev 4x píchli a nakonec nic neodebrali na hřbetě jsem to ještě přežila ale jak mě napíchla zápěstí myslela jsem že je to moje poslední hodinka nemluvě o tom jak mi tou jehou jezdila..brrr nakonec to vzdali a prej pokud mi někde budou brát krev at jim k tomu přidám jejich žádanky aby mě už netrápili, zlaté injekce do břicha a zadku 😀

mrkvicka28
27. led 2010

jeany jo objednala na screening jdu 2.3. Už se moc těším až miminka uvidí na UTZ uvidím jestli mi třeba neuděla UTZ i příští týden když jdu pro léky

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru