CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

betys
5. únor 2010

natalka-na UTZ toho moc vidět nebude.Až tak ten 7 tt a to si Tě objednají do Unici.Počítá se to stejně,při stimulaci jsi taky měla MS nebo ne?Pak Ti to možná o pár dní upraví podle UTZ.Na netu se dá zjistit datum porodu i podle oplodnění.

inuna
5. únor 2010

lucifirku,moc gratuluji. 🙂 🙂 🙂 nemám čas na vás ani juknout,Leonce bude už 11 měs.a je to moje zlatíčko.Starší dcera měla maturitní ples hrozně to utíká.Užívej si těhu.Pá.

lucifirek
5. únor 2010

Lukza a Jary,tak vidím,že nejsme sami. To mě aspon uklidnilo. hahaha 😉

Hanuli,na utz byla myslím dřív mrkvička. My byli normálně na unice. Hanuli a na ten utrogestan jsem doplácela docela dost peněz,koukám na krabičku a doplácela jsem 65kč na jedno balení. A ta spotřeba je velká,takže to taky ještě něco stálo.
Natalka mrkni na stránky Unicy,tam mají někde napsáno,jak si vypočítat termín porodolu. Mě to jakž takž vyšlo a pak mi to upřesnili na tom utz ve 12tt. Ale myslím,že se to v Brně počítali od dne OPU.

Ahoj jani,jestě nevím,jestli půjdu asi ano. Jinak já chtěla v neděli taky vařit rajskou,ale děda mi včera dal půlku kohouta,tak budu dělat omáčku na paprice,to už jsem taky dlouho neměla. Udělám k tomu domáci knedlíky. Ale nevím,co vařit zítra.

lucifirek
5. únor 2010

Inuna ahojky,ráda tě tu vidím,to je strašný jak ten čas letí,malé bude už rok. Ted u vás v Havl.Brodě rodily dvě známé. Jedna dvojčátka a jedna holčičku. Tak taky přemýšlím,co si vybrat,jestli Nov. Město,nebo Havl.Brod.Ale pro nás je to už trošku dál a navíc nic moc cesta.

weny
5. únor 2010

ahoj holky, tak jsem byla na Unice na krvi. A jo je to tam. Povedlo se. Já jsem tak šťastná, to byla nejkrásnější zpráva v životě. Teď už jen ať je všechno tak jak má být.

luccatko
5. únor 2010

weny tak moooooc gratuluju 😉 😀

luccatko
5. únor 2010

weny kolik si měla hcg?

lucifirek
5. únor 2010

weny moc gratuluji.

jeany
5. únor 2010

Weny, velká graulace!!! Tak ať je vše už jen o.k.
Luccatko já měla na prvním utz Hcg 6852 a byla jsem cca 5 tt. Hcg pak roste každým dnem velkým tempem.

jeany
5. únor 2010

Já jsem to popletla: na prvním odběru krve jsem měla hcg 6852 a ne na prvním utz, to je jasné. 😀

jeany
5. únor 2010

Luci, co bříško, jak ti roste? Hoď novou fotečku.
Já jsem se chtěla vyfotit už včera, ale nemám doma foťák, manža ho vzal do práce a jak ho donese, tak se vyfotím a dám do albíčka. Bříško mi roste a připadá mi, že každým dnem je větší a větší.

bobbule09
5. únor 2010

Jeany,já vařím dneska taky bramborový guláš 🙂
O víkendu vařit nemusím,protože nebudeme doma 😀 Rajskou jsme měli minulý týden.

lucifirek
5. únor 2010

Jani já už jsem se fotila před 14 dny. Ale bohužel nemám v pc nic na zmenšení fotek.manžel předělával pc. Tak jsou fotky moc velké a neuloží se mi. Taky jsem zvědavá na tvoje bříško.

inuna
5. únor 2010

Weny moc gratuluji nejkrásnější zpráva co?

luccatko
5. únor 2010

jeany já na prvním odběru měla 333hcg a když mi brali krev před ult tak už 12000..to jsem byla asi v 7tt...pak přišel utz a byl konec....takže ted mám z toho utz hrozný strach,ale snad už se to podruhé nebude opakovat

inuna
5. únor 2010

Lucifírku ja fakt,že už to máš z ruky ale bylo to tam naprosto skvělý,milý personál a skvělé por.asistentky.Asi proto taky patří Brod mezí vyhlášené porodnice.Minuly rok se tam narodilo 1500 dětí a dost z toho bylo zdaleka.mám zprávy od mojí por.asist.O vaší porodnici nic nevím,jaký to tam je?

lucifirek
5. únor 2010

inuna a taky tam pracuje moje gynekoložka,i když ted chodím převážně k její mamince. Dr. Mašková,ona ted dává před ordinací přednost nemocnici. V ordinaci bývá jenom dva dny v týdnu. Ale je to nejlepší dr. ve Žďáře. Právě,že na nové město moc chváli neslyším,i když porodnice je jedna z dtěch lepších oddělení na které si zase tak moc nestěžují.

inuna
5. únor 2010

Ještě máš čas se rozhodnout,do Brodu si nemusíš k porodu nijak hlásit. A jeď se tam podívat,provádějí tam těhulky a pak uvidíš.Zase je dobrý když víš do čeho jdeš a jsi v pohodě.

lucifirek
5. únor 2010

Uvidíme,času je dost.Zkusím kouknout na internet. Havl.Brod si moc chválí.

jeany
5. únor 2010

Luccatko, myslím, že podruhé se to nebude opakovat, i když tvůj strach chápu. Sestra byla také těhu a tak v 7 tt to embryjko zaniklo a teď se chtějí snažit znovu, ale říkala mi, že se bojí, aby se to neopakovalo. Oni naštěstí nemusí nic podstupovat, oba jsou v pořádku a tak se snaží jen přirozeně. Tak ti přeji, aby to teď už bylo v pořádku. uvidíš, že bude. Držím palce. 😉
Luci, vyfotím a pak uvidíš. Připadne mi, že to už jde vidět i ve volnějších věcech. 😀 No vždyť jsem skoro na konci šestého měsíce. Sedmý měsíc začíná 26+5, takže ve 27 tt.

luccatko
5. únor 2010

jeany Děkujuuuuuu moc 😉 🙂

ratatooy
5. únor 2010

Lucifirek já bych vůbec nepřemýšlela určitě bych brala havlbrod taky o něm dost přemýšlím a to mám 90km.na netu tam mají všechno popsané a jedna paní co tam rodila mi o tom vyprávěla a vypadá že je to tam skvělý.mě se na tom líbí hlavně to že jsi celou dobu jen v jednom pokoji máš jednu porodní asistentku je tam s tebou manza no prostě ideální.

lucifirek
5. únor 2010

Jani tak to jsem fakt na fotečku zvědavá.na mě to asi vidět je,i když si tak nepřipadám,protože ve středu v té jeskyni to paní poznala,aniž bych to já nebo manžel říkala.
Ratatooy,tak musím kouknout na net.Ale vy máte v Třebíči také porodnici ne? Je to tam špatný? Ještě je dost času na přemýšlení. Ale trošku mě odrazuje ta cesta,i když to nemáme tak daleko,jako ty.

ratatooy
5. únor 2010

Lucifirek já bych se ty cesty jako prvorodicka nebála ikdyz někdy je to rychlý i poprvé.mi tady máme porodnici vždyt to všichni znáte jak tu vyměnily ty miminka.teď se staví nová budova třeba to stihnu do te nové.mě se tady nelíbí že jsou to jen takové porodní boxy a vanu mají třeba jen v tom prvním a když už tam někdo je smůla.a všecho je to hnusně zeleně vykachličkovany spíš na mě padá z toho úzkost.fuj.

ratatooy
5. únor 2010

Jo a druhá asi tady vyhlášena porodnice je v ivančicich to mám i blíž.ještě jsme přemýšleli nad jihlavou ale tady je hrozná averze mezi třebíči a jihlavou.ti jak prijdou k sobě tak to je konec.ale mají to tam taky hezky zařízený tak nějak na stejno z brodem

jimmy1
5. únor 2010

Ahoj holky, přidala jsem do albíčka nějaké fotky z domova 😉
Všechny zdravím, ale nějak pořád pořádně nestíhám 😎

betys
5. únor 2010

ratatooy-já mám v plánu rodit v Ivančicích.Pokud nebudou nějaký komplikace.Mám to sice stejně daleko i do Brna,ale na Brno neslyším moc chváli.V Ivančicích je takový osobnější přístup.Na mojeporodnice.cz jsem četla nějaké názory.1 rodička tam nadává na Ivančického primáře,ale já jsemslyšela že je vyhlášený porodník.Tak nevím.Manža mi pořád vnucuje Brno.Ale já mj říkám-budeš rodit ty nebo já 😀

jeany
5. únor 2010

Jimmy, Martínek je moc krásné miminko a ta kytička od manžela je pěkná.

weny
5. únor 2010

děkuju holky. Nevím kolik jsem měla hcg, já mluvila jen se sestrou. byla jsem tam ráno na krvi a pak že si můžu jen zavolat nebo jak chci. A když už jsem byla na cestě tam(po druhé), tak mi sestřička volala a když jsem tam dojela tak mi to hlásila už pomalu venku u dveří. Asi z toho měla taky radost. 22.2. jdu na ultrazvuk.

lucifirek
5. únor 2010

JImmy malej je úžasnej a vypadá moc spokojeně,si hezky bucinká. 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru