CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jeany
26. únor 2009

Doufám, že mě ta moje dobrá nálada už neopustí. Ale po takových zprávičkách co mi dnes bylo řečeno je mi super.
Luci, taky ti moc držím pěsti. Ty jsi trestovala moc brzo a proto to tak dopadlo. Uvidíš, že v pondělí najdeš 2 //.

luciiiie
26. únor 2009

ahoj Jeany,
no tak to gratuluju. Máš je všechny pěkně veliké. Věřím, že všecho bude ok. 😉 😀

zuzuza
26. únor 2009

Jeany nazdárek, tak supeeeer, gratuluju, určo to vyjde, nám všem!!!!! Já ještě nevím, na kolikátou jdeme, ale jistě ti dám zítra vědět a musíme se vidět🙂, dáme si nějaké poznávací znamení ju????

lucifirek
26. únor 2009

To je dobře,že jsi natěšená a máš elán,budeš ho potřebovat. Aby se u tebe mimisci měli dobře. 😀 😀 No kéž by Jeany,zatím v to pořád věřím a hlavně manža v to věří,pokaždé mi to říká. Je pravda,že první pokus je zkušební a že kdyby se nezadařilo,tak bych šla v květnu nebo červnu a to není zase tak dlouhá doba. Ale každá si to musíme projít a vstřebat po svém. Ale s jistotou vím,že kdybyse nezadařilo,tak v nejzašším termínu půjdeme zase. Musíme za to bojovat. A jsem strašně ráda,že manža je takový optimista a teď při mě stojí a pořád mě utěšuje. Včera jsem byla u té kámošky a ty děti jsou super. dneska mi volala jak snídali pribináček a jak se každej z nich předbíhal,kdo jí dá kousnout ze svého loupáčku. 🙂 Mají teď hezké období.

lucifirek
26. únor 2009

V sobotu vás tam tolik ani nebude. Uplně vám závidím,že se potkáte 🙂 ,zatím se nám to nikdy nepodařilo ☹ a už se těším na srazík

luciiiie
26. únor 2009

Holky já mám takovej strach...já mám dneska takovou depku...to je strašný ☹ Byli jsme venku, tam jsem i pobulela. Hormony hormony 😒

lucifirek
26. únor 2009

Luciiie,to mě mrzí,že máš depku,ty hormony jsou hrozný,to chlapi nemají a ani to nepochopí. Neplakej,probíhalo všechno v pořádku do teď,tak není důvod,proč by nemělo probíhat dál. Uvidíš,vše je v pořádku. 😉 😀

lucifirek
26. únor 2009

já se teď taky snažím zabavit,pak budu chystat manžovi něco dobrého na véču,ať si dáme do nosu 😀

lucifirek
26. únor 2009

Tohle je tak blbý,že když musíme být v největší pohodě,tak to nejde. Vydrželi jsme to tak dlouho,tak musíme i nadále. Nejlepší by bylo,kdyby nám ty embryjka zavedli a mi o tom vůbec něvěděli 😀 😀 to je nápad 😀 to bychom se nestresovali a určitě by to dopadlo vždycky

jeany
26. únor 2009

No prý na tuto sobotu toho mají dost. Sestřička mi říkala, že mi zavolají, že by se to možná posunulo, ale já jsem ji poprosila, zda bych nemohla jít první, protože máme doma tu oslavu. Mám to naplánováno, že večeře bude v 16.hod. a mám pozvaných 25 lidí, takže to bude náročné. Mamka mi udělá řízky a salát a já budu dělat pomazánky, chlebíčky a obložené mísy. Moc mi ani ta sobota nevyhovuje, ale lepší než tam jet v neděli. Budu muset už v pátek nachystat stoly a židle do obýváku. Ale moc se na oslavu těším, sejdeme se celá rodinka. Jedna sestra bydlí v Plzni a jedna u Zlína, teta od Prahy a tak se všichni po nějaké době setkáme.
Zuzy, jaké znamení? Jaké máš vlasY a postavu? Já jsem blond, tedy spíše světlý melír, výška 172 cm štíhlejší postavy. Budu mít v ruce časopis a ty taky drž časopis. nebo tě napadlo něco lepšího jako znamení? Těším se, že tě úpoznám.
Na srazík se těším už strašně moc, však to holky naplánujeme a v dubnu se uvidíme 🙂

lucifirek
26. únor 2009

tak to budeš mít nabytý víkend,rychle ti to uteče. Tyjo,tolik lidí. v dnešní době,lidi nemají moc čas se takhle setkávat,všichni pracují jak o život. Tak je to taková dobrá příležitost.

lucifirek
26. únor 2009

je já vám tak holky závidím,že už se budete znát

zuzuza
26. únor 2009

Jeany pošli mi tvůj mail, já ti pošlu svoje fotoooo🙂

lucifirek
26. únor 2009

je vy se máte,nechcete mi poslat taky svoje foto? No už aby byl duben. Doufám,že se nás tam sejde víc

jeany
26. únor 2009

Luciiie, kdybych mohla, dala bych ti kousek té mé dobré nálady. Mě takhle dobře dlouho nebylo. Nebuď smutná, teš se na mimísky. Vím, ani není nějaké pěkné počasí a na náladě toto pochmurno nepřidá. Já jsem včera večer bulela taky, bylo mi rpostě do pláče. To jsou hormony a stím nic neuděláme.
Jen se holky držte, myslím na vás. 😀

luciiiie
26. únor 2009

Já bulím i teď..když vy jste tak hodnýýýýýýý 😢 😢 😢

jeany
26. únor 2009

Až se potkáme v dubnu na srazu, tak to tam budeme bulet všechny, ale štestím, že jsme těhu a maminy budou bulet s námi taky. Aby jim to nebylo líto. 😀

lucifirek
26. únor 2009

Luciiie,nebreeeeččččč 😉 musíš být 😎
Zrovna jsem koukala,na nějakou solidní fotku,kterou bych vám mohla poslat

luciiiie
26. únor 2009

To je hroznýý..já jak se vidím jak bulím, tak mi to přijde směšný 😀
Jo Zuzo já chci taky vidět jak vypadáte. Mrskněte si fotky, sem, hm?

zuzuza
26. únor 2009

¨Tak jooo holky, tak ja sem vecer neco hodim do albicka ju? nejakou solidni svatebni, ale taky nejakou z civilu, abyste se me pak v realu nelekly🙂, holky tak ja mazuuuu do mesta, dnes jdu s bábi na kafíčko🙂, tak papa a večír tu na viděnou🙂 a jestli brečíte, tak brečte štěstím, že je věda tak daleko a pomohla vám dojít až sem🙂, ježíš já jsem chytrá 😀

lucifirek
26. únor 2009

já taky až večer,nějak jsem zapomněla,jak se tyfotky zmenšujou,tak budu muset říct manžovi,aby mi to připomněl,tak vám jich pár vyberu..
Zuzuzy,tak tobě to musí vyjít na sto pro,protože ty jsi takovej optimista a třešpiprdlo 😀 😀 nás tady vždycky pobavíš

jeany
26. únor 2009

Luci, už jsem ti poslala mou emailovou adresu do IP. Pošli mi nějaký fotečky, já ti taky pošlu. Albíčko dělat neumím a neumím ani zmenšovat fotky. Pro mě bude lepší, když ti to pošlu na email.
Jo, kdyby tu nebyla Zuzka, kdo by nás bavil novými názvy? Nazvát nás Kindervajco nebo jak, to je fakt opravdu povedené přirovnání.

😀

lucifirek
26. únor 2009

tak to jsme na tom teď jeany stejně,já jsem stejně přemýšlela nad albíčkem. Tak jsem zatím poslala dvě fotečky a večer pošlu další,.

jeany
26. únor 2009

Luci, já ti teď taky něco posílám. 😉

lucifirek
26. únor 2009

ok,super jdu se juknout,zuzuzu už jsem viděla

jarkabilik
26. únor 2009

ahojky holky přeji hezký zbytek dne

lenulinka já jak jsem po pozit.testu dobrala poslední agolutin tak jsem brala hned ultroš,je to asi podle toho jaké máš zásoby agolutinu ne...

jarkabilik
26. únor 2009

jeany tak to je super vidíš to a ty jsi měla strach 😉

jarkabilik
26. únor 2009

macinta zdravím do Pardubic vidím že žiješ v pokluse 🙂 a co ty už se těšíš na bojování dál?co ty máš ještě zmražené?

jeany
26. únor 2009

Luci, kde jsi viděla Zuzku. Já ji chci taky vidět, abych ji poznala.
Jary, jo obavy byly velké, ale naštěstí plané. Ani jsem toto nečekala. Na radost je ještě brzy, ale moc mi to zvedlo náladu. No však uvidím co mi řeknou v sobotu a po pukci, záleží kolik bude folíků a jak se budou oplodňovat.
A jak se máš ty?

lucifirek
26. únor 2009

Tak já ti to přepošlu .

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru