CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

betys
12. únor 2010

Dobré ráno.Tak jsem mluvila s manželem.Ještě že tam zůstal přes noc.Trošku mu to krvácelo.V 9 hodin ho přijde zkontrolovat Dr. a pak ho pustí.Přijede až nekdy odpoledne.A Dr.mu říkal že to měl hodně na obou stranách.Tak jsem ráda že to má za sebou 😀

ratatooy
12. únor 2010

Ahojky tak asi holky pojedu na unicu na krev hned druhý den po testu.zkoušela jsem ho dnes po dvou dnech znovu a nesili ani prd spíš se druhá čárka kamsi ztratila.už tam skoro není vůbec vidět.jsem dnes 10den po et.

weny
12. únor 2010

ahoj holky, modo1 gratuluji a přeji moc zdravíčka a štěstíčka

jeany
12. únor 2010

Ahoj 🙂
Jary, mám se dobře a těhu si pěkně užívám. Cítím se velmi dobře a jsem spokojená. Malý kope čím dál víc, někdy to pěkně zabolí, ale jsem za to ráda, aspoň vím, že je v pořádku. Taky bych ti toto štěstíčko moc přála. 😉

Betys, takže ještě, že tam zůstal. To se ti už ulevilo, co? Jak se cítíš ty? Co bříško, mohla by jsi hodit fotečku. Já už tě doháním, bříško mi roste každým dnem. 😀

Ratatoy, to snad ne, že by se druhá čárka ztrácela. Držím moc palce, aby to dobře dopadlo.

bobbule09
12. únor 2010

Dobré ráááánko.
Holky,nevíte,jestli může duphaston ovlivnit výsledek těhu testu? Jako ukazovat falešně pozitivní?

natalka28
12. únor 2010

Dobré ráno,
Betys - to je dobře, že tam zůstal. Tak hlavně, že to dobře dopadlo🙂
Ratatooy - to je mi moc líto, taky jsem to už zažila, ale snad se ještě vše v dobré obrátí.
Bobbule - duphaston urřitě nemůže "zpozitivnit" test! Ty máš //??????????????? Takto gratuluju!!!!! 😉
Holky, mohly by jste mi prosím poradit s tím Utrogestanem? Já jsem ho vždycky polykala, ale teď jsem si řekla, že ho budu zavádět, když je to podle Vás lepší, ale mám pocit, že vždycky, když jdu na WC, tak něco vyteče. Je to jen ten obal? Mám ho radši polykat? Nezmenší to jeho účinek? A s jakým časovým odstupem ho berete? Díky moc

jeany
12. únor 2010

Bobule, pro se na to ptáš? Vyšel ti testík pozitivně? Jsem strašně zvědavá, napiš. 😀

lucifirek
12. únor 2010

Dobré ránko,já dneska vstávala až v deset. ☹ ☹
Betys to jsem ráda,že to manželovi dopadlo dobře,všechno mu vylepšili 😉 a že byl rozumný a zůstal tam. 🙂
Bobul to fakt netuším,myslím,že ne, pročkap?
Natalka s tím utrogestanem si nedělej starosti,ono vyteče jenom to přebytečné a myslím,že ta látka se vstřebá a to je důležitý.Já si s tím kdy moc hlavu nelámala,prostě ráno,když jsem vstala pak někdy kolem poledne a pak před spaním,než jsem zalehla do postele.
Ratatoy to je divný,nebyl třeba špatný test?

lucifirek
12. únor 2010

Ahoj Jani martínek kope? To je dobře,vypadá to na žívé dítko. Já zatím na pohyby čekám. Občas mám takové zvláštní pocity,ale pohyby to asi nejsou,asi máme líné miminko. Včera jsem byla u nás v KD v sekáči byl tam Bellitex a nakoupila jsem na mimi asi 15ks a sobě tričko vše za 400,-. Vše na mimi bylo do 30kč. Jinak už to nemám kam dávat,zatím to mám v igelitkách. A o víkendu přijede švagrová se švagrem,tak plánujeme už tu komodu,aby nám ji vyrobil. Pracuje v této firmě www.skrinenamiru.cz

bobbule09
12. únor 2010

No já jsem si dneska dělala test a je tam taková slaboučká,skoro neviditelná čárka,tak proto se ptám. Takový duch,ale je tam.

lucifirek
12. únor 2010

bobul to vypadá nadějně 😉

betys
12. únor 2010

jeany-chystám se fotit břicho ale nějakse k tomu nemůžu dostat.Teď se snažím odpočívat.Dr.mě trochu vyplašila s tím čípkem.Ale když mi neporučila vyloženě ležet tak to snad není tak hrozný.Ona je dost opatrná.Malej taky dost divočí a je to pořád docela příjemný a srandovní když se začne vrtět. 😀

ellajoy
12. únor 2010

Ahoj všem 🙂

Bobbule, 😵 😵 😵 😵 😵 😵 🙂 🙂 🙂 🙂 😀 😀 .....a to jsi měla strach, že tu zůstaneš sama netěhule...neboj, to budu já 😠

Jinak vás holky průběžně sleduju, jsem ráda, že se vám daří dobře, pěkně přibývají miminka a těhule...je vidět, že v Unice jsou opravdu machři 😉 🙂

bobbule09
12. únor 2010

Jenže já si myslím,že tam tu čárku vidím jenom já,že už z toho blbnu. Taky to může být z toho duphastonu,ještě dneska večer mám poslední tabletku. Nevěřím,že bych mohla být těhu ☹

bobbule09
12. únor 2010

Jo a taky jsem si ten test nedělala hned ráno,ale až teď,tak fakt nevím. Je tak slabá,že je skoro neviditelná 😖

ellajoy
12. únor 2010

Bobbule, ovlivnit to podle mě může jenom lék, který obsahuje HCG a to Duphaston není, ne? Kolikátý jsi den cyklu?

hanulinecka
12. únor 2010

ahoojky

natálko tak jak píše lucifírek to přebytečný vyjdet ven tělo si vezme jen to co potřebuje já si ho beru ráno když jdu dělat marečkovi mlíko kolem šestý pak v poledne když si jdu sním lehnout a neřeším nějaký intervali

ratatoy jěště neházej flintu do žita jsi 10 den kamarádka měla i v den testu negativní a byla těhu vím chabá utěcha,ale vydrž

luci a nevíš kde máš placentu jestli na přední stěně nebo na zadní mohla by jsi to mít napsané v prukajdě
já ju měla na přední a kopanečky jsem citíla až pozdě asi kolem 23tt a i celé těhu byly takové mírnější protože ta placenta to tlumila

bobule a čekáš MS,že jsi testila??? 😵

ello jak jde hubnutí????? 😵

betys spíš bych řekla více odpočívat hlavně že je čípek zavřený mě se ve 30tt pootevřel a zavřeli mě na 14 dní do nemocnice takže jak píše hodně nožky hore a více odpočívat,ale myslím,že mužeš být v klidu 😵

bobbule09
12. únor 2010

Dneska jsem 25 den cyklu.

bobbule09
12. únor 2010

Já jsem to prostě jen tak z legrace zkusila,protože mi je občas špatně od žaludku 😖 ,ale nečekám,že bych byla těhu. Je to nějaký omyl,špatný test nebo tak něco. Určo dostanu ms 😨

natalka28
12. únor 2010

Bobbul - 25.den??? Tak to je ještě brzo, protoje druhá / slabounká! Věřím, že tam je. Držím pěstičky!!!!
Luci, Hanuli - díky

ellajoy
12. únor 2010

Bobbul, tak to je na test docela brzy, ale klíďo můžeš být těhule, tak zkus testnout za 2-3 dny...držím palce, byla by to krása 😉

Hanuli, zatím 2 kg dole, snažím se jíst míň a dodržovat pravidelné 2-4 hodinové intervaly, pokud to jde. Ale první tři dny mě teda hrozně bolel žaludek a motala se mě hlava, jak tělo není zvyklé na nedostatek cukru. Na Orbitreku jezdím 20 minut denně, tak uvidíme...když neotěhotním, aspoň ze mě bude krasavice 😀 😀
Rozhodla jsem se, že začnu užívat Femigard a pro manžela nám v Unice doporučili Profertil. Nemáte s jedním nebo druhým někdo zkušenost?

bobbule09
12. únor 2010

No uvidím,ale určitě budu za pár dnů hlásit,že mi dorazila ms 😠
Já se znám,mě nikdy nic nevýjde 😝 ,ale aspoň jsem zhubla 4 kila 🙂

lucifirek
12. únor 2010

Hanuli tak to fakt netuším,kde mám placentu,v tý průkajdě to nepřečtu,páč moje gyndr.má děsnej škrabopis. tak tam vyluštím max.čísla 😀 Ale jsem začátek 18.tt,tak je třeba ještě brzo. Bříško už roste čím dál víc.Chtěla bych si pořídti ještě nějaké těhu kalhoty.Zatím mi stačí ty moje,ale musím nosit pásek a ten mě škrtí.

hanulinecka
12. únor 2010

luci no jasný je jěště brzo 😉

bobule a u vás přirozené otěhu nehrozí???

ello tak to je super já jsem na tom s váhou jako ty ☹ a u mě to je teda taky pruser,ale měřím 183cm a s marečkem když jsem otěhu tak jsem měla těch 85 a to bylo tak akorát ted mám výchozí váhu děsnou takže u mě taky 5 krát denně jím zdravě a když mě honí mlsná tak jím ovoce zeleninu...zatím mě moc mlsná nehoní...

lucifirek
12. únor 2010

mě holky taky nějak zatím mlsná nehoní a když,tak si radši vezmu ovoce. Ale kdoví,co mě ještě čeká,že? třeba se to ještě změní.Já mám ted tak 81,zatím jsem tak nepřibrala.
Hanuli však se pohybů dočkám a ke konci už se to bude až až.

jeany
12. únor 2010

Bobule, to by bylo skvělé, kdyby jsi za pár dnů našla na testu tlustější čárečku. Strašně moc ti to přeji. Byli bychom těhu spolu. 😀

Luci, jo Martínek je živé dítě. 😀 Já jsem pohyby cítila až tak kolem vánoc a to jsem myslím byla kolem 20 tt, takže ty máš ještě chvilku čas. Jinak předtím kolem toho 18 tt jsem cítila jenom takové jakoby šimrání. A to už asi taky cítíš, že. Tak to jsi nakoupila velmi výhodně. Já zase dnes žehlím poslední zbytky věciček, co sjem dostala. Fakt jsem moc ráda, že nemusím skoro nic kupovat. M8m toho už nachystáno spoustu a např. košilek je snad 20 a dupaček taky. Sestra toho měla opravdu dost.

Hanuli, co záda? Je to lepší? Jak se cítíš, nebývá ti špatně?

jeany
12. únor 2010

Luci, tak mě mlsná už občas honí. 😀 Koupím si ve městě třeba koblihy nebo dcerka někdy zajde pro zákusky. Já na sladké vyloženě nikdy nebyla, ale teď, když mě to přepadne, nejde tomu odolat. 😀

lucifirek
12. únor 2010

Jani taky toho mám dost,ale mám i větší velikosti,takže si to potřebuju nějak roztřídit,abych měla všeho tak akorát.
Ale jelikož zatím nemám,kam to dávat,tak to neperu,nemá to cenu. Až nám švagr udělá tu komodu,tak se do toho pustím.

mrkvicka28
12. únor 2010

Ahoj luci na pohyby máš ještě chvilku čas,ale počkej až se to pak rozjede 🙂 , jinak mě už únava vcelku polevuje sice spím ráno do půl deváté a po obědě si schrupnu,ale už zvládám úklid.Včera jsme pořádně uklidila obývák a ložnici dneska kuchyni už to bylo pořeba. Dovedete si představit jak o asi vypadá když se tři měsíce jen tak šolichá.
S tím mlsáním nevím proč,ale já si musím dát něco sladkého vždycky po obědě,za to večer mi vetšinou z večeře bývá špatně a nevím proč.
Bříško už taky nebolí jen sem tam.
Bobu tak jsem moc zvědavá jak to u tebe dopadne.

lucifirek
12. únor 2010

Mrkvička já si to dokážu naprosto představi,bylo to u nás to samé. Bordel všude,jenom to nejnutnější,nádobí,prádlo. Ale ted už je to v pohodě. Občas si přispím.Ale jinak stávám tak do devíti a udělám doma nějakou činnost.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru