CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jarkabilik
26. únor 2009

zuzuza tak to dopředu přeji hodně štěstí 😉

jarkabilik
26. únor 2009

já chci taky vidět jak holky vypadáte 😉

lucifirek
26. únor 2009

Holky musíme spáchat ten sraz,abychom se mohli poznat.

luciiiie
26. únor 2009

no já taky chci vidět vás ☹

jarkabilik
26. únor 2009

jeany tak já po dnešku mám konečně fajn náladu dnes jsem byla podepsat prac.smlouvu nastupuji 4.3.na noční 12 tak jsem moc ráda že budu chodit konečně do práce zrovna jsme fasovali tři overali plus dvojí obuv a zrovna klíček od skřínky a prošli dalším školením o bezpečnosti práce 🙂 ted už mi bude chybět ke štěstí další absolvování pokusu na Unice

jeany
26. únor 2009

Jary, tak to je moc fajn. Je dobře, že ti to tak vyšlo a na Unice příští pokus určo vyjde, věř tomu.
Jinak Luci posílám ti ty fotky, ale jen po jedné, víc mě to nebralo.

lucifirek
26. únor 2009

jj,tase musím mrknout. 🙂

luciiiie
26. únor 2009

No Lucie kočena jsi 😉 To budou šikovný dědičky 😀

lucifirek
26. únor 2009

no kéž by,ta první ze z této zimy s manžou a ta druhá z masopustu s jedním známým

lucifirek
26. únor 2009

tobě to taky mooooc sluší. Jsi hubeňoučká. To jste všechny,co jsem koukala. 😉

jeany
26. únor 2009

Za chvíli mažu z práce, ale doma jak vyžehlím, hned zasednu k pCc a vyberu ještě nějakou svatební fotku a zašlu, Luci, jo.
tak ahojte tak za 2 hoďky

lucifirek
26. únor 2009

ahoooj

jarkabilik
26. únor 2009

jeany já bych taky koukla ráda na foto 😉

luciiiie
26. únor 2009

Taky bych měla žehlit, ale vůbec se mi nechce ☹ Nakrájela jsem si jablko a dopuju vitamíny 🙂

lenulinka21
26. únor 2009

Yeany to vypadá na dobrou ůrodičku nakonec se z tebe vyklube super
nosnice 😀 😀 ani se nenaděješ a budeš těhule jako ostatní.
Macinto pořád shon u tebe koukám 🙂
Holky z celého srdce bych Vám to všem mocinko přála at můžem rozjet
těhulkovskou debatu. Jsem zvědavá, která z vás bude mít dvojičky 🙂 🙂

macinta
26. únor 2009

Jarko, v Pardubicích se střídá sníh s deštěm ☹ Takže docela už pruda. Snad bude brzy lépe.
Lenuli, pořád v jednom kole ale až se nám zadaří, tak si pak užiju sladké nicnedělání (teda, pokud to vydžím 😀 )

lenulinka21
26. únor 2009

Luciiie záhul tím jsem měla na mysli že se ti po něm chce dost spát
člověk je celý den oblbnutý a proto je ten Dupfaston lepší nic mi po něm nebylo.
Bere se to samozřejmě až dopícháte Agolutin pak záleží co ti napíše tvůj gynek.

luciiiie
26. únor 2009

Leni díky za vysvětlení. Zase jsem o něco chytřejší. 😉

lucifirek
26. únor 2009

Lenuli a myslíš,že když si ho zavádíš vaginálně tak jsi z něj taky oblbnutá?

luciiiie
26. únor 2009

To se zavádí vaginálně??? Panebože holky já si připadnu zas jak totální tupan 😒

lenulinka21
26. únor 2009

Luciiie je to napsané v tom protokolu skoro dole že bud utrogestan 2-2-2
nebo Duphaston 1-1-1.Ten Agolutin jsme píchali asi dohromady cca 20injekcí.

lucifirek
26. únor 2009

No utrogestan se může buď polikat a nebo zavádět vaginálně. Jestli si to dobře pamatuju. Zavádět vaginálně je prý lepší,šetříš si žaludek

luciiiie
26. únor 2009

Leni já vím, že to tam je, to mi říkala i sestřička, ale nevěděla jsem, že to můžeš buď polykat nebo zavádět vaginálně, víš?
No ještě že je Lucajs tak vzdělaná a Leňa má zas zkušenosti 😉
Ona říkala, že při pozitivním testu Agolutin píchat do té doby, než budu mít v ruce jeden z těch dvou léků.

lenulinka21
26. únor 2009

to je pravda ale Duphaston je stejně účinný a bereš jen 3 za den.
navíc to zavádění holky psaly že jim to i vytéká.

lucifirek
26. únor 2009

Aha,tak nevím,uvidíme,až to bude aktuální tak se poradíme,a jestli se toho nemusí brát tolik,tak je to dobrý.
Holky mě je teď odpoledne nějak blbě od žaludku

jarkabilik
26. únor 2009

luciiie jinak mě můj gyn. říkal že je to lepší spodkem než vrchem,navíc to má prý lepší účinek když je to spodem 🙂

jeany
26. únor 2009

Tak holky, už mám dožehleno. Měla jsem tam i povlečení, tak mi to dalo zabrat. manža sice začal žehlit v neděli, pak žehlil ještěn jednou v týdnu, ale když dviděl, že hromada nebere konce, tak jestli si to prý nemůžu vyžehlit já. No, ale jsem ráda, že si to zkusil a ví co to je.
Jinak Jary, pošli do IP tvůj email a já ti nějaké fotky taky pošlu. Tvé fotky ze svatby jsem viděla, ale jestli máš něco z dovolené nebo něco pěkného, tak mi toaky pošli na email. Nebo já ti rovnou napíši můj email do tvé IP. Jo.
Macinto, ty teda máš zápřeh. Jo, dlouho jsi tu nebyla.
Lenulinko, já jsem taky zvědavá, jestli bude mít někdo dvojčátka. Abych to nakonec nebyla já. To by byl mazec. Dnes jak jsem žehlila, tak přišla dcerka a tak jsem jí řekla, že co ona na to kdybychom měli dvojčátka. Klepala si na čelo. Ale máme větší dům a ještě 2 pokojíčky bychom mohli zařídit. Máme to nahoře nedodělané, chybí tam podlahy a vymalovat. Ale to jsem už moc daleko.

lucifirek
26. únor 2009

Jeany,tak to je super,že máte takovývelký domeček,to se vám tam ještě vejde dětí 😉

jeany
26. únor 2009

Luci a vy máte jaký byt? A které patro?

teri81
26. únor 2009

HOlky to je mazec,kolik jste toho naklábosily dneska 😀

S tím Utrošem - já ho brala jen při prvním pokusu ,ale bylo mi po něm blbě, tenkrát mi dr řekl zavádět, sestřička polykat a jiný dr.,že je to úplně jedno. Mně to tom bylo fakt zle,tak jsem ho ráno zavedla a ještě min. hodku ležela, v poledne spolkla a večer před spaním zase zavedla.
Při třetím pokusu mi sestřička dala vybrat,tak jsem byla pro Duphaston a po něm mi nebylo vůbec nic 😉

Luciferek, na jaře pokud by byl srazík,tak bych se ráda zúčastnila jestli můžu 🙂

Jaru, tak to je paráda,že máš novou práci. A co budeš dělat?
Promin,včera jsem Tě na skypíku opět prošvihla,snad příště 🙂

My dneska byli podruhé kočárkovat, chudák malá je v tý kombinéze narvaná jak sněhuláček, má čepici s ouškama a je to hrozně prčovní 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru