CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

betys
27. únor 2010

Dobré ráno.
U nás krásně svítí sluníčko,ještě je chladno ale to se snad zlepší.Čuník už je po smrti a my jdeme s pupíkem snídat.
Přišly mi další kupony do DM-pro nastávající maminky tak chci zítra odpoledne vyrazit do hypernovy a DM nakoupit nějaké zásoby.A asi si už začnu pomalu chystat tašku.Jeany co Ty?Už máš sbaleno.Je ještě brzo ale kdyby náhodou..... 😉

luccatko
27. únor 2010

Dobré ráno 🙂 u nás taky začíná svítit sluníčko,hned má člověk lepší náladu.

prcekpet
27. únor 2010

ahoj holky,

ja s nejvetsi pravdepodobnosti na sraz nedorazim, maly se tento tyden zacal tak vztekat az zurit, ze dalsi takovou scenu na verejnosti bych neustala. Dnes jsme na to byli s manzelem 2 (na to zureni) a ten mi rekl, ze jestli tohle je standart chovani, tak ze mam bozskou trpelivost a svatozar ☹ ze on by po 3 dnech sedel za vrazdu. To fakt pomuze.
V utery jdu na NT screening, dost se bojim, casto me boliva bricho, nevim jestli je to proto, ze nosim maleho, ale fakt se bojim. No a v zapalu dnesni zurivosti me kopl do bricha ☹

Nemate nekdo radu jak na zurivost? Dr. mi rekla, ze ho mam nechat vyvztekat (at si kope a vali klidne na verejnosti / chodniku, ze si ho nemam vsimat) a v lete studenou sprchu. Dnes nezabralo ani jedno a ta studena sprcha ho jeste vic rozzurila... 😠 jeho vydrz skoro 3/4hodiny zuril jenom proto, ze uz si nemohl hrat v solne jeskyni ☹

ratatooy
27. únor 2010

Ahoj holky.přeji krásný víkend.chci se zeptat normálně se mi po tom agolutinu udělali v místech vpichu obrovský fialový fleky a zda se mi že se zvětšují a hrozně to svedi.neměli jste to taky někdo?prvně jsem tomu nevěnovala pozornost myslela jsem že to zmizí ale ono prd.

jeany
27. únor 2010

Jdu vás holky taky pozdravit. u nás je také nádherně a krásně svítí sluníčko. jo a tyk jde vidět jak staršně jsou špinavé a zaprášené okna, když na ně to sluníčko zasvítí. Tentokrát to bude ještě umývat dcerka, už má praxi, minule taky dělalal celý dům.

Betys, já ještě tašku do porodnice nemám nychystanou, ale už dřív jsem si vytiskla co všechno vzít sebou pro sebe i malého. Už jsem si koupila nový kartáčeka pastu, už mám i 3 kojící podprsenky a chystám to jen tak do skříně. ještě musím něco málo dokoupit, ale už si to taky brzy nachystám do kabele, pro jistotu. A jak ty s věcma pro malého, už také chystáš? Já pletu ten svetříček a už mám záda a předek, zrovna to půjdu sešít, ještě mi zbývají rukávy a musím koupit nějaké pěkné knoflíky.

Peti, to je škoda, že asi nepřijdeš. proti zuřivosti nevím co poradit, já to s dcerkou na veřejnosti naštěstí nezažívala. Pamatuji, že až když měla tak 4 roky, tak to měla vztekací období a dělala sjem to tak, že sjme si jí nikdo nevšímali a jí to pak přestalo bavit.

Luccatko, pěkné fotečky.

jeany
27. únor 2010

Jé a teď jsem si všimla Betys, že už ti naskočil 30 tt. Už jsem se dívala, že 8 měsíc začíná 31 +1 tt. Takže to už máš za chviličku. Já jsem za tebou se zpožděním. 😀

mrkvicka28
27. únor 2010

Peti ono je to někdy těžké někdy už opravdu musí dostat na prdel a zaákaz něčeho co má rád,dokud své chování nezlepší. Jinak v obhodě pokud jste dva tak jeden at dokončí nákup a druhý s malým okamžitě odejde třeba do auta tam ho posadit a ignorovat.
Jdeš v útery na NT do Brna? My jdem taky na kolikátou jdete?

prcekpet
27. únor 2010

jeany - ale my si ho nevsimame, ale kdyz jsem v solne jeskyni, ktera zavira a pani jde domu, nejak to dite z tama musis dostat, a vzhledem k tomu, ze nebyl obleceny, tak nemam silu jeste se starat o nemocne dite a musim ho oblect ☹

mrkvicka - jdeme na 8:50, malemu jsem dala na prdel uz nekolikrat, nevsimame si ho, kdyz je doma, ale na verejnosti to fakt nejde, uz jsem ho parkrat umyla v ledove vode - jenom oblicej, ale dnes uz skoncil cely ve vane

betys
28. únor 2010

Dobré ráno.U nás je opět krásně.Mizerně jsem spala,měla jsem špatné sny-asi ten úplněk.A chodila jsem pořád na záchod.Večer jsme byly u tchýně a dala jsem si 2 nealko piva a pěkně mě tlačili.
jeany-podle UTZ z Veveří začínám 30 tt zítra,tady už jsem si to nepředělávala.Na malého začnu prát asi v týdnu a musím si zavolat do porodnice na ten kurz.Jinak myslím že všechno důkežité mám nakoupeno.Něco ještě chci dokoupit na veletrhu.Říkám si že kdyby se něco přihodilo a malý se vypravil na svět tak si nás stejně nechají chvilku v nemocnici protože by byl malý a mamka se ségrou by mi to tady dochystali.Ale raději ať si prcek počká 😉

luccatko
28. únor 2010

Dobré ránko 🙂 mě dnes vzbudila bolest hlavy,tak se jen modlím,aby to nebyla migréna,protože je mívám hodně silné a teď to musím zvládnout bez prášků.....jéje ☹

mrkvicka28
28. únor 2010

peti my jdem na 7:40 tak třeba se tam potkáme. S malým to máš fakt těžké, nám ještě pomáhalo poslat malého za dveře a mohl se vrátit až když se ukidnil,ale je fakt že na veřejnosti jsme s ním žádnou scénu naštěstí nezažili. Přeji pevné nervy 🙂 .

jeany
28. únor 2010

Přeji pěknou neděli, i když u nás je zamračeno. Dnes odpoledne slavíme manžovi narozky. Za chvíli se sejde rodina. Pekla jsem písecký dort, no raději hned dva a dělala s dcerkou chlebíčky.
Betys a tu tašku do porodnice si začnu chysta asi už v týdnu. Říkám si, že to bude lepší a já budu už v klidu.
Tak už někdo jde, tak letím.

natalka28
28. únor 2010

Weny, nali23 - zítra vám budu oběma mooooooooc držet pěsti. Snad už bude hematom pryč a budou vidět obě srdíčka!

kveta
1. bře 2010

Ahojte,

tak ja sa potýkam s komplikáciami. /red tyzdnom spinenie, v sobotu krvacanie, hematóm tam nie je. Beriem Duphaston a napokon aj Ascorutin tri krát dve tabletky. S otcom dieťaťa sa situácia zlepšila nad moje očakávania, chce sa podieľať na výchove a pomáhať mi. Jednoducho predýchal prvý šok a teraz sa už o malé tiež bojí... Môj dr. zle spočítal dlzku tehu, som tehotná o troška dlhšie, teda 10tt+6. Počítam dni do konca 12tt, kedy by som už mala byť relatívne za vodou... Ale poviem Vám, že to behanie na pohotovosť, či nepotrácam, je záhul...
No a pikoška na záver: keďže moja mama aj otec dieťaťa majú chrípku, prisťahoval sa ku mne na prechodnú dobu môj exmanžel a stará sa o mňa... Ešte, že spolu všetci tak dobre a rozumne vychádzame. 🙂

lucifirek
1. bře 2010

Teda Kvety ty to máš opravdu zajímavé. Takových ošetřovatelů 😀 Jinak se šetři,odpočívej a dělej vše jenom pro to malé. Ale to ty určitě děláš,vid. 🙂
Já vyrážím k dr. pro papír na peníze a k zaměstnavateli.
Přeji krásné ránko, u nás je krásně slunečné,ale hodně větrné

betys
1. bře 2010

Ahoj Kveto!Tak to máš spestření.Škoda jen že si to těhu nemůžeš užívat v klidu.
luci-u nás je taky slunečno a větrno,docela chladno
Včera mi manžel opatrně oznámil že co mi narostl pupík tak strašně chrápu-apoň z toho těhotenství taky něco má 😀
Dneska jsem začala 30tt,už přemýšlím o porodu,jestli to všechno zvládnu a tak.

bobbule09
1. bře 2010

Dobré ráno 🙂
Holky,pojede na sraz taky některá netěhotná? Já abych tam mezi váma nebyla sama a nebylo mi z toho smutno 😕
Jinak u nás taky krásně svítí sluníčko,ale dost fouká 😒

luccatko
1. bře 2010

Přeji krásné ráno....květy teda fakt spestření 🙂 u mě včera ta migréna naštěstí nebyla,tak jsem si dost oddechla.Dnes budu mít trošku fofry,máme v práci ukončení měsíce,tak aspon nebude nuda.Ještě dělám provozní,protože penízky se hodí....ta nemocenská je hrozná.dostala jsem od zaměstnavatele za 14dní nějaké 2tisíce,no hnus.

bobbule09
1. bře 2010

Tady je dneska nějak mrtvo 😖

jimmy1
1. bře 2010

Ahoj holky.
Tak jsem to s tím kojením zakřiknula ☹ . Martínek se sice přisaje a tahá, ale nějak mu to neteče, takže pořád odsáváme a krmíme z lahvičky. Škoda, že jsme tak nemobilní, že se nedostanu za váma na sraz. Ani na ten veletrh se nedostanem, takovýhle výletování ještě nezvládáme. Tady je taky sluníčko, tak asi půjdeme kočárkovat. Mějte se zatím krásně, jak budu mít chvilku, zase se ozvu 🙂
P.S. Letí to jako blázen, už nám byl včera měsíc. . .

betys
1. bře 2010

jimmy-tak to už je velký chlap 😀 .Taky přemýšlím jak nám půjde kojení,ale nic na tom nevymyslím.jak to bude tak to bude
bobu-jen přijeď,třeba chytneš bacila a na příští sraz už s pupíkem 😉
Snažím se trochu uklízet ale prcek sebou dneska šije až to chvilkama bolí.Půjdu se trošku vyhřívat na sluníčko.Na dvoře je to za větrem tak si dám pod zadek deku a budu se slunit.Hned je to veselejší.Vyhrožují s ochlazením,ale snad už to nebude pravda.

lucifirek
1. bře 2010

Jimmy to mě mrzí.Opravdu to letí jak voda.

jeany
1. bře 2010

Ahojky, akorát jsem se vzbudila. Po obědě jsem usnula a až doteď jsem spala i s dcerkou. Ona má teď prázdniny a tak nejsem aspoň doma sama. Ráno jsem musela pouklízet po včerejší oslavě a asi mně to zmohlo.

Květy, tak to jsou věci, nakonec se o tebe stará exmanžel. Přeji ti, aby už bylo líp a mohla si těhu bezstarostně užívat.

Betys, malý taky pořád kope. Už mně i napadlo, jestli to nebude extra živé dítě, když je tak strašně čilý.No a já si už začínám chystat tašku do porodnice. Přece jen se mi dcerka narodila v 7 měsíci a tak to chci mít připraveno. Oblečení pro malého nachystám bokem a to by mi pak dovezli, to si hned nebudu brát a asi se to hned ani nebere, že.

Luci, jak se máš? Já lístek už odevzdala minulou středu. Však taky nebudu mít zaplacený zase celý měsíc, protože jsem to měla vystavené už 23.2. No a na konci března musím sestřičce říct ať mi laskavě ten datum vystavení napíše až na poslední pracovní den.

Weny, držím palce. Co jsi se dnes dozvěděla?

Bobule ahoj. No a pokud budeš na sraze jediná netěhulka, tak aspoň chytneš bacil a nakazíš se. 😀

Holky, kdo tedy všechno plánujete přijet? Já se na sraz už moc těším. Holky, když tak vemte nějaké fotečky.

jeany
1. bře 2010

Jimmy, letí to. Malý už má měsíc, ani mi to nepřijde. S tím krmením si to teda užíváš, co. Já dcerku vůbec nekojila, ona měla hned umělou stravu. Byla ještě v Brně v inkubátoru a já si ji domů přivezla až za měsíc a něco a tam už ji na to naučili a já to dobu mezi tím mléko ztratila.

lucifirek
1. bře 2010

Jani je mi fajn,já byla dneska v práci a krom kolegyně všichni super,pak jsem něco málo nakoupila v DMku pro prcka na kuponky,chci každý měsíc něco koupit,abych toho neměla tolik. A koukla jsem po kočárkách. Jedne se mi zase líbí, Espiro vector 4 air,mám ho v albíčku, ten zelený nemá chybu,je lehoučky,jenom 8,5kg a místo tašky je tam moderní batůžek. ALe malý nákupní koš. Cena super,na netu jsem ho našla za mín ja 7 tis. Mají k němu krásnou sedačku. Takže nakonec budu muset asi na veletrh udělat papír,kde si napíšu různá kriteria u kočárků,všechny si je ošaháme a budu si dělat plusy a mínusy a pak se nějak rozhodneme. Mám fakt docela dilema.

lucifirek
1. bře 2010

To je dobře,že sis zdřímla,když se chce,tak nemá cenu se přemáhat.
😉

kveta
1. bře 2010

Nechcem byť zlým prorokom, ale vôbec to na mňa nepôsobí dobre, že sa weny neozýva... 😕

lucifirek
1. bře 2010

Snad je všechno v pořádku a jen neměla čas.

lucifirek
1. bře 2010

kde jste kdooo? 🙂

mrkvicka28
1. bře 2010

to je divný že se holky ještě dneska neozvaly?
My jdem zítra na screenig tak nám držte palečky at dopadnem dobře

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru