CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jeany
5. bře 2010

Betys, musíme se dophodnout kam půjdeme. My jsme předminule byli v restauraci U jeptišek a bylo to tam dobré. Nebo někde u vlak.nádraží něco najdeme, ale aby to bylo nekuřácké prostředí. Bude nejlepší, když to bude někde blízko a u těch jeptišek tak tam to není daleko. Jestli holky znáte něco a máte nápad, napište. Jinak navrhuji tu restauraci u jeptišek. No my jsmevždy na sraze seděli tak do 4 - 5 hodin a to jsme ještě všechno neprobrali, že holky. 😀 Pořád bylo o čem povídat.

weny
5. bře 2010

Tak holky a už dost 😉 . Zázraky se tady dějí, tak já budu doufat a věřit, že nám se taky jeden stane. Ale v první řadě se já musím hodit do klidu. A to počasí už mě pěkně s...

bobbule09
5. bře 2010

Jo Jeany,ale to jste ještě nebyly všechny těhule. Teď nás tam bude 2x tolik,s těma vašema pupíkama 😀
Ještě před chvilkou tu chumelilo a teď už zase svítí sluníčko 😒 Já jsem teď dovařila klukům na zítra guláš a už se moc těším,co si dám zítra dobrého já 😵

kveta
5. bře 2010

Holky, užite si zrazík. Neprídem, lebo ešte stále len nepohnute ležím a bojujem, aby som zase nekrvácala, takže cestovanie neprichádza do úvahy, ale verte mi, že keby som bola ok, tak by som za Vami dorazila. Nezabudnite sa aj s embriami spočítať kolko Vás tam bolo... 😀 A dajte mi, prosím, vedieť ako tam bolo a prípadne sa tam dohodnite, či súhlasíte, aby sa rozposlali fotky zo zrazu aj nám, čo sme tam neboli... Tak pekný zrazík prajem.

kveta
5. bře 2010

Bobbule, na zraze u jeptišek sme neboli ani jedna tehotná... 😀

nali23
5. bře 2010

Ahoj holky,
zrovna jsem přijela z nemocnice,přišli jsme i o druhé miminko-přesně v den svých narozenin.
Weny-vím,jak se cítíš,ale věř tomu,že čas to aspoň trošku zahojí,já si to taky říkám.Plakala jsem 2 dny a už mi připadá,že nemám ani slzy.Musím se dát nějak dohromady a vůbec netuším jak to udělat,zítra máme doma oslavu a já nejsem schopna ničeho. ☹

kveta
5. bře 2010

Nali, je mi to ľúto... ☹ Drž sa, moja.

Mňa utešovalo, keď som si hovorila, že možno bábätko bolo tak poškodené, že je lepšie, že sa viac netrápilo a vzdalo to... ☹

jeany
5. bře 2010

Květy, srazík si užijeme a pak tě budem informovat. Škoda, že nepřijedeš, ale chápu to, musíš se opatrovat. Však není všem dnům konec a určitě se ještě uvidíme. Měj se pěkně a odpočívej. Držím palce ať ti všechno dobře vyjde. A je pravda, že na srazu, když jsme byli U jeptišek jsme nikdo nebyli těhotné. Bude to zvláštní, najednou jsem já, i Lucka, i Vladis i prcekpet a ty, všechny jsme těhulky. 😀

jeany
5. bře 2010

Nali, to je mi líto. Nevím, co ti napsat, vím, že ti musí být hrozně.

nali23
5. bře 2010

Kveta,děkuji za podporu.Je .to těžké,ale jak člověk čte taty ty příběhy "potěší" ho že v rom není sám

bobbule09
5. bře 2010

nali,holka,drž se. Vím,že to moc bolí,ale chce to čas. Příště to určitě výjde 🙂

luccatko
5. bře 2010

Nali,to je mi líto.....holky taky bych jela na srázek,ale mám vycházky jen odpoledne ☹

lucifirek
5. bře 2010

Nali to mě moc drží,drž se.

lucifirek
5. bře 2010

Jani já taky dorazím vlakem a uvidí se,jesti pojedu i domů,nebo pojedeme po nákupech. 🙂

lucifirek
5. bře 2010

luccatko o víkendu kontroly asi nechodí,já tobudu muset taky rysknout.

weny
5. bře 2010

nali to je mi moc líto.Vím jak se cítíš. Ale drž se holka, musíme to zvládnout. Přece se to štěstí musí jednou usmát i na nás. Já vím, je to moc těžký 😔 .

betys
5. bře 2010

nali-to je škoda že se neudrželo ☹
luccatko-já jedu taky mimo vycházek,kdyby náhodou tak si to pak nějak u Dr.domluvím.Vlastně budu celý víkend pryč,ale snad nikdo nepřijde.
Já znám pěknou restauraci kousek od nádraží přímo na Masaryčce,ale nevím jak tam mají velké stoly.Kolik nás teda bude?Zkusím se poptat kámošky,ona se v Brně vyzná

lucifirek
5. bře 2010

u nás stále hustě chumelí 😒
Bety to bude supr

luccatko
5. bře 2010

No já mám z toho právě strach,kámošce teď zrovna došla kontrola a v neděli odpoledne..zrovna se chystala ven 🙂

natalka28
5. bře 2010

Nali, je mi to moc líto! ☹

lucifirek
5. bře 2010

Jimmy martínek je nádherný. A mamce i tatkovi to sluší 😉

betys
5. bře 2010

Holky zkuste mrknout na tohle.Nevypadá to špatně ale nemám osobní zkušenost.Ta restauračka co já myslím nemá stránky na netu.http://www.gourmand.cz/

jeany
5. bře 2010

Betys, vypadá to tam moc pěkně. Sama jsem zvědavá kolik nás bude. Už sem se dívala i na jídelní lístek. 😀

lucifirek
5. bře 2010

Betys vypadá to moc dobře.

vladis
5. bře 2010

ahojky tak já na srazík nedorazím manža nedostal volno a mladej je protivnej takže si cestu s ním vlakem nedovedu představit tak snad jindy užijte si to pěkně a dejte si papu i za nás
jinak já mám žaludek celej den na vodě tak doufám ze už to brzo prejde 🙂

lucifirek
5. bře 2010

Vladi to je strašná škoda,že nedorazíte. A kdy jdeš k dr. na kontrolu? Už jsi byla na tom utz?

vladis
5. bře 2010

jdu už v pondělí na utz začínám chytat nervy břicho mám jak pred porodem 🙂

zlutas
5. bře 2010

Ahoj holky,koukám, že se tady pořád něco děje. Mrkvička nam připravila bombu,trojčátka, to bude fuška, hlavně ať jste všichni 4 zdraví. Prcku- Peti vypadá to že ten nával chlapečků prolomíme. Mě včera gynekolog potvrdil holčičku, ale 29.3. jdu na 2.trim. screening, tak tomu už uvěřím na 100%. Sranda je,že kdysi mi na sobě 3 kartářky(numeroložky) řekly, že budu mít první dítě holčičku. Dočkala jsem se, rodit budu v 37, takže holky nevzdávejte se. Jo a Weny můj manžel bude mít 42 a starý si nepřipadá 😉 a já si těhu taky užívám. Měla jsem to štěstí, že jsem nezvracelanebylo mi špatně. Mám pouze nízký tlak a beru železo. Statečně přibírám 🙂 , bohužel né do bříška ,ale do zadečku. Takže všem těhulkám přeji zdravá miminka a ostatním držím palečky, ať se to podaří. 🙂 😉 😲 😀

lucifirek
5. bře 2010

Vladi neboj,jestli ti je špatně,tak je to dobrá známka toho,že prckovi se daří dobře.
Zlutas to je hezké,konečně nějaká holčička,pořád tu byli samí kluci. Já ještě ani ted nevím,co čekáme,pořád se nějak nechce ukázat,lumpík. Tak snad nám to řeknou ve čtvrtek v Prenatalu. Když ne,tak už se na to asi vyprdnu a vydržíme do konce,aspon bude sranda a překvápko až do konce.
😀

jeany
5. bře 2010

Vladis, to je škoda, ale co se dá dělat. Tak nás na srazu asi moc nebude, ale co se dá dělat. Já se už moc těším, budeme mít o čem povídat.
Já si už jdu umýt hlavu a dnes si půjdu brzo lehnou a chci se dobře na zítra vyspat. Tak holky, co tam zítra budete, už se na vás moc těším. Nevím, jestli sem ještě ráno mrknu, ale večer ještě nahlídnu.
Zlutas gratuluji k holčičce, hlavně, že jste v pořádku. 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru