CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

zuzuza
26. únor 2009

Jary hod sem odkaz na lide.cz kde jsi taky bych na tě ráda mrkla, tak jo holky, tak jste mě teda uklidnily🙂

JOOOO a ještě jeden poslední dotázek na vás zkušené kindrvajca🙂 Tak moje mudr. gyndr. mi pořád říká, že po transferu bych měla tak tři dny jen ležet, jenže znáte mě, jakej já jsem rapl, v sobotu teda ležet budu ale v neděli jezdíme ke tchíni na oběd, je to 6 km od nás, jezdíme autí a všici sou natěšení, jak jim budu povídat, myslíte, že je fakt nutný, abych ty první tři dny jen ležela?

lucifirek
26. únor 2009

Jary,já myslím,že ne,že je to jen druhé vydání.

lucifirek
26. únor 2009

Zuzy,nevím,ale mě i na unice říkali,že můžu dělat všechno normálně,jen nedělat nějakou těžkou práci a tahat těžké věci,ale jít ven,nebo normální úklid a tak nemůže uškodit. Ale šetřit víc byses měla.

lucifirek
26. únor 2009

já jsem teda polehávala,ale normálně jsem vařila, a doma dělala všechno,jen jsem nešůrovala celej byt najednou. Tak nějak po troškách

luciiiie
26. únor 2009

Zuzi mě taky říkali, že můžu dělat všechno normál, jen se netahat s ničím těžkým.

zuzuza
26. únor 2009

Takže 2. den po etu snad jet auti ke tchánovcům 6 km vzdálených a tam jen papat obídek a pít kávičku a klábosit bych mohla že jo?

lucifirek
26. únor 2009

tak to určitě zuzuzi mužeš. 😉

luciiiie
26. únor 2009

Zuzo já taky byla druhej den u mamky, kerá bydlí 36 kilásků od nás a třetí den jsem stahovala prdelku na zubařským křesle.

lucifirek
26. únor 2009

Luciiie,taky tě pořád bolí bříško? Mě taky? Jsem z toho nervozní. A hrozně mě bolí ty prsa. Ale to nic neznamená,jak psali holky,nevšímat si toho

lucifirek
26. únor 2009

Holky já jsem tak ráda,že tu jste,i když někdy ty dotazy jsou pořád dokola,že jo. Ale no co nadělám 😔

lucifirek
26. únor 2009

HOlky k té knížce,poslala bych vám ukázku foteček,ale to bych musela udělat asi albíčko nebo nevím,jak bych vám to ukázala,ale moc hezká je ta knížka

luciiiie
26. únor 2009

Luci žééé? My se pořád ptáme na to stejný dokola 😀 Ale to nevadí. No Luci bolí, mě připadne, že chodím pořád čůrat a bolí mě to jak kdyby na stranách, takový teplo, fakt, jak kdybych to měla dostat ☹ Ale vždycky až navečer. To je strašný. Svatý injekce do břicha, fakt. Tohle čekání a nic nedělání a pozorování se už mě fakt sere. s prominutím.

lucifirek
26. únor 2009

jj,já chodím taky čůrat, pořád cítím buď strany,takový tlak,nebo pichání v podbřišku.. Tak tak,jak kdybych to měla dostat ☹ Já občas v průběhu dne.. Luciiie máš pravdu. Je fakt škoda,že nám nemůžou embryjka zavést bez toho,abychom tověděli,to bychom se nepozorovali a nevěděli to,byli bychom v pohodě a určitě by to vždycky dopadlo. To by měli zavest 😀

lucifirek
26. únor 2009

Kéž by to znamenalo,že jsme těhu,viď. Ale nemáme si toho všímat.

zuzuza
26. únor 2009

Holky já vás taky furt otravuju s těma dotazama a pořád dokola chci slyšet, že je to ok🙂, fakt super, že máme toto téma, jste tady všechny moc super a moc mě to pomáhá!!!!

lucifirek
26. únor 2009

Zuzuzy,to je normální,to chceme všechny,aby nás pořád někdo uklidňoval,že je to v pořádku a tak jak má. Od toho se tu máme 😉

luciiiie
26. únor 2009

člověk je protivnej, protože neví, jestli není něco špatně. Ty máš už jen 3 dny, já ještě 11...mě asi jebne.

luciiiie
26. únor 2009

Já jsem taky ráda, že jsme holky tady. Nikdo nám neporadí a nepodrží líp než ti, co to prožili nebo prožívají. To je jak, když nám radili ze začátku, že nám to nejde, protože jsme se na to upli, že na to nemáme myslet. Jak na to člověk nemá myslet???? To prostě nejde.

lucifirek
26. únor 2009

ty poslední dny jsou nejhorší. Ale karty jsou už rozdané a nijak to neovlivníme. Na tohle se taky nedá myslet.

jarkabilik
26. únor 2009

holky nebojte každá z nás která tím prošla se ptala jako vy o tom to téma tady je a hodně pomáhá že se tady může člověk zeptat těch kteří už o tom něco ví, nebojte věřím tomu že všechny co to ted absolvujete tak budete miminkovaté 😉

luciiiie
26. únor 2009

Jdu si nakrájet ovoce a jdu zalehnout k Ordinaci 🙂 Doufám, že dneska nebude další blbej sen o jedné čárce na testu. Mě ten chlap tak dneska vytáčí, že ho asi uškrtím 😠

jarkabilik
26. únor 2009

luciiie tak na to nemysli představ si že se ti narodí dvojčátka a že kolem nich pentluješ 😀 jinak můj byl to samé pak se ani nedokázal srovnat s tím že byl konec jak mě mermomocí chtěl vézt do Brna s bolícím břichem 🙂

jeany
26. únor 2009

Jary, tak už jsem tu a jdu ti poslat pár foteček a mrknu na tvůj profil.
Zuzy, zítra budu čekat co napíšeš, kdy jdeš na Uniku a jak ti pokračuje vyvíjení mimísků.
Luci a Luci, vůbec neva, že se něco omílá dokola. Já myslím, že nám to tu nevadí. jsme ženský a my přece rádi poklábosíme a právě, že musíme o tom klábosit pořád dokola. proto se tu přece máme, že.

Tak holky dobropu, jdu si zapnout TV, je tam herkil Poirot, ráda to sleduji. tak ahooojte ráno.

jarkabilik
26. únor 2009

tak to já ráda sleduji Ordinaci odpočívám u toho 🙂

jeany
26. únor 2009

Jary, už jsem ti pár fotek poslala.

lenulinka21
26. únor 2009

tak jsem fakt zvědavá kdo z vás bude mít dvojčátka 🙂 mám svůj tip
s těma prsama holky jak mě bolely nemohla jsem se jich ani dotknout a už vůbec né manžel. 🙂

jarkabilik
26. únor 2009

jeany sluší vám to a jsi hezká a manža s dcerou taky,ty jsi říkala že je manža mladší? mě se to pak plance všechny ty info od všech 🙂

jarkabilik
26. únor 2009

luciiie taky jsem na tebe na seznamu mrkla
🙂

jarkabilik
26. únor 2009

Holky přeji hezký zbytek večera manža už přijel tak se mu jdu věnovat 😉

danielitka26
26. únor 2009

ahojte baby prosím poradte mi ako sa dostanem k cenníku výkonov z tohto CARu ???

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru