CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

luciiiie
26. dub 2010

Jinak já jedla calibrum babyplan a přítel přípravek jménem MACA 😎 To mi poradil Lucifirek 🙂

lucifirek
26. dub 2010

Ahoj Luciiie

luciiiie
26. dub 2010

Ahoj Lucifirku 🙂

elllenka
26. dub 2010

Také mám ráda p.Frgalu.p. Gogelu jsem zažila párkrát i na prvním transferu, ale on skoro nemluví a Otevřel? Toho jsem měla na ultrazvuku a přišlo mi že se mě chce co nejdříve zbavit. No ale co naděláme, že.

Jinak nevím kam patřím, volla jsem dnes na Unicu, od soboty po ránu krvácím a akorát mi řekli, že se mám šetřit a mám přijít ve čtvrtek na ultrazvuk, že je teď brzo cokoliv řešit :( Tak nevím, oficiálně těhotná nejsem jen podle krve a myslím, že tímto to pro mě končí :(

elllenka
26. dub 2010

lenceslava: Příjde mi, že první pokus berou jako test. Přece jen se dopředu neví jak tělo na léky zareaguje. Já bych na kliniku nevolala, je jim opravdu jedno kdy dojedeš na krev. Sestřičky ti jen vezmou krev a hned jdeš pryč. 🙂

misi.21
26. dub 2010

Jestli můžu tak bych ráda řekla,že já Gogelu měla jednou na utz a od té doby jsem se mu vyhýbala... Ale potom mi dělal i OPU a ET a byl úplně jiný,hrozně příjemný... Pokaždé mi podal ruku a popřál hodně štěstí a vše mi v klidu vysvětloval a pořát říkal ať se ptám co mi není jasné... Jinak Frgala vede na plné čáře,jak ho vidím tak jsem v pohodě... 🙂

luciiiie
26. dub 2010

my měli Gogelu u druhé indikační poradny a taky v pohodě. On jen tak vypadá, ale Frgala je nej, měla jsem to stejně jak ty misi.21, jak jsem ho viděla, tak jsem byla klidnější 😉

ivetule
26. dub 2010

Ellenka ještě nemusí být všechno ztracený. Moje sestra špinila až pomalu do 15 týdne 🙂
Hlavně se ted šetři. Držím palce at je to v pořádku.
Já jsem měla Gogelu, Otevřela i Frgalu a můžu říct, že nejvíc na mě zapůsobil Frgala. Hlavně protože mi udělal úspěšný KET. Gogela taky nebyl špatný,ale asi neumí tolik projevovat city. 😒

luciiiie
26. dub 2010

Misi.21, dívám se, že testuješ 4.5. 🙂 To my jedem do Unicy na ultrazvuk, to bude šťastnej den pro nás obě, uvidíš!!! 😉

misi.21
26. dub 2010

Luciiie,pro mě to asi zase až takový úspěch nebude,už šestý den špiním,jenom malinko,není to ani na intimku,ale spíš na papíře na záchodě,většinou tmavá sražená krev,ale dva dny to byla jasně červená krev,tak nevím.. Ale tobě přeji hodně štěstíčka.. 🙂

natalka28
26. dub 2010

Luciiie - máte pozitivní testík??? Tak držím pěstičky na UTZ!
Misi.21 - 4.5.je krásný datum a určitě to bude pro tebe šťastný den!!!
Ellenka - kdy jsi testovala?

elllenka
26. dub 2010

ivetule: Děkuji za pěkná slova, na internetu jsem se dočetla, že to znamená potrat :( tak se na to snažím připravit :(

elllenka
26. dub 2010

natalka28: Testovala jsem asi 15.4 a tento čtvrtek 29.4 mám jít na ultrazvuk

luciiiie
26. dub 2010

a nezkoušela sis volat na Unicu? Šetři se a polehávej, je možný, že bobci třeba narazili na nějakou cévku...

natalka28
26. dub 2010

Ellenka - já se na internetu dočetla tolikrát, že moje těhu potíže znamenají potrat a už jsme s mimískem 17tt! Kolik Ti zaváděli embryjek?

misi.21
26. dub 2010

Nevolala a asi ani volat nebudu,protože co jsem vyčetla tak vždycky radí šetřit se a vyčkávat,jenže jak mám nadopované tělo hormonama,tak vůbec nevím co brat za MS a co ne... Uvidím příští týden...

luciiiie
26. dub 2010

Natalko28, jj, měli jsme tentokrát pozitivní test a mám to potvrzené i z krve, dokonce jsme s paní doktorkou našli i jeden gestační váček, tak jsem si oddychla, že nejde o mimoděložní....je to náš druhý cyklus na Unice. Tak jsme zvědavá a zároveň mám i strach, že váček bude prázdnej. To je tak, když člověk pořád hledá na netu nějaký blbiny a nachází takový věci pak je z toho zbytečně vynervovanej ☹
Elllenka nezoufej, mrkni co píše ivetule...ještě není vše ztraceno, hm?

elllenka
26. dub 2010

natalka28 : Zaváděli mi 2embrijka snad aspoň jedno to zvládne.

elllenka
26. dub 2010

luciiiie: Přesně jak píšeš, když je čas a hledají se na internetu příznaky tak je to pak ještě horší :(

ivetule
26. dub 2010

Ellenka radši na internetu nic nehledej a počkej a uvidíš. Nervy to je taky špatně. Musíš být v klidu. Já vím řekneš to se ti řekne ale zkus to. Vím o čem mluvím. Byla jsem na UTZ ve středu všechno v pořádku máte tam jedno miminko. A ve čtvrtek jsem skončila v nemocnici. Začla jsem utírat krev. Byli to nervy. Dělali mi UTZ všechno v pořádku a přesto jsem utírala.
Taky jsme čekali. Nechali si mě tam 10 dní a nezjistilo se co to bylo. Prostě jak to začalo tak to přestalo. Jedna m,ožnost že odcházelo druhý embryjko,ale vůbec si nebyli jistí. Říkali mi že po IVF je to prostě rizikové. Ale neboj potom úplně bez problémů až se doktoři divili. A ted už mám kluka a 28 bude mít 15 měsíců. Takže hlavu vzhůru. Na smutek je ještě dost času. 🙂 Budu ti držet moc palce. 😵

elllenka
26. dub 2010

ivetule: Jsem ráda, že to u tebe dopadlo dobře 🙂 Asi je to tím, že mě moje gyn. přemluvila na neschopenku, možná je to dobře, ale když jsem byla v práci neměla jsem čas se tak hlídat a myslet na to :( Také nevím jestli zůstata radši na neschopence celé těhotenství nebo jen chcilku a jít do práce, mám ztrach z toho co bude - ach jo. To čekání je strašné :(

kveta
26. dub 2010

Ellenka, vôbec to nemusí byť potrat, tiež som po počatí každú chvíľu krvácala a stále som tehu.... Polehávaj, šetri sa.

jimmy1
26. dub 2010

Ahoj holky 🙂
elllenko, nevěš hlavu, já měla KET 15.5. testovala jsem a byly // ale na UTZ za 14 dní už jsem na Unicu nejela, protože jsem začala po týdnu po testu krvácet a to jako že fakt kusance sliznice ze mě šly... Myslela jsem si, že je to konec, že jsem potratila 😕 a vydala jsem se do nemocnice na pohotovost, kde mě hned poslali na gyndu a tam na UTZ se objevilo cosi blikajícího 😵 😵 😵 a ono to bylo srdíčko Martínka 😵 😵 😵 sice jsem si tam chvíli poležela, ale krvácení ustalo a Martínek bude mít pozítří 3 měsíce, takže nezoufej a vydrž, držíme ti pěstičky.

Luciiiie, zdravím a držím pěstičky ať na UTZ tluče 😉

ostatní zdravím a přeju hezký den😉

luciiiie
26. dub 2010

Jimmy1 děkujeme 😉 Holky to je teda s tím krvácením 😒 Hlavně, že vám to všem dobře dopadlo... 🙂 🙂 🙂 🙂

elllenka
26. dub 2010

Holky nechci, aby to ode mě znělo hnusně, ale jsem ráda, že to není u mě nic neobvyklého a že naděje ještě stále je 🙂
I když nikomu to nepřeji. Děkuji za podporu

luciiiie
26. dub 2010

Elllenka ve čtvrtek ti budem všichni držet pěsti, dobře to dopadne, uvidíš 🙂 a netu fakt nic nehledat 😎

ivetule
26. dub 2010

Ellenka já jsem byla taky na neschopence až do konce. Doktor a ani manžel by mi nedovolili chodit do práce. A vůbec jsem nelitovala. Užívala jsem si to. Chodila jsem se psama a uteklo to jako voda. 🙂
Jimmy to to utíká vid? Vy už budete mít tři měsíce a my 15.měsíců. 🙂
Malej se probil tak pa dáme svačinu a jdeme ven je krásně 🙂

lucifirek
26. dub 2010

elllenka a Misi,opravdu spíš odpočívejte a ještě to neznamená nic hrozného.Nám to říkal na ET i Frgala,že kdyby se to stalo,tak klidový režim. Oni stejně před plánovaným utz nic moc dělat nemůžou,dokud tam není něco vidět. Takže hlavně klídek a věřit,že to dobře dopadne. I když vás chápu,jednoduše se to říká. 😉
Luciiiiena 4.5. držím palečky. 😉

weny
26. dub 2010

Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla. Je tady taková diskuze, že se chcete těhulky přestěhovat někam jinam, že to tady některým snažilkám vadí?! Já nevím, hodně jste mi pomohly a podržely i když jste těhulky a já snažilka. Člověk když čte ty osudy a zázraky, tak je mu (nebo aspoň mě bylo) tak nějak líp. Že se přece ten zázrak může stát i mě. Já nevím, můj názor je , že mě těhulky nevadí. Pravda, závídím vám, ale moc vám to přeju. A všem snažilkám moc držím pěsti. Mě se to taky určitě povede, musí. Tady vidím, že se zýzraky dějí.

lucifirek
26. dub 2010

weny,to jsem ráda,že tobě tu těhulky nevadí.A je vidět,že se opravdu ty zázraky dějí. 😉 A že doktoři pomáhají. 😉 Určitě ti to taky brzo vyjde

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru