CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lucifirek
30. dub 2010

Dneska to vypadá venku zase krásně. Já za chvíli poběžím k doktorce,protože ta alergie je čím dál horší.

teri81
2. kvě 2010

Ahoj holciny, diky za optani,mame se nadherne, mala je zlata a je s ni hrozna sranda,hodne povida pekne ceska i anglicka slova a uz i spojuje slovicka,tak je to parada 🙂 Chodime plavat a obe to zboznujeme.
Doufam,ze Vy si maminkovani take moc uzivate,je to krasne co?
Vsechny snazilky se maji na co tesit 😉

V patek jsme byli v Unice dat sestricce Zuzce darecek pro mimiska,odesla uz na materskou a taky zaplatit embryjka v mrazaku na dalsi rok.
Nase mala tam byla ve svem zivlu, litala jako zbesila 😀,vlitla do kancelare a mrkala na toho pana a mavala mu,pak se hnala za recepci a potom k sestrickam do ordinace,tam se zarazila,protoze tam sedela Petra,ale hned se smala,bylo to moc krasne a me to uplne dojalo,kdyz jsem si uvedomila,co jsme se tam najezdili a natrapili se a ted si tam ta nase holka lita jako doma. No vlastne to tak trochu je,kdyz tam vznikla 😅
Mam krasne foto nasi princezny oblozene sestrickami 🙂

Ellenka a jak se dari Tobe? Jeste spinis?
Vsechny moc zdravime.

elllenka
2. kvě 2010

Přeji krásnou neděli 🙂

Teri81: kupodivu nešpiním, ale bolí mě bříško. Nevím co s ním :( Jinak hodně spím, jsem pořád strašně ospalá, ale když už mám tu neschopenku tak to mám jako že omluvené i když manža už začíná remcat :(

V práci jsem to vedoucímu řekla, doktorka mi slíbila, že mě nechá až do konce doma a v práci se za mě musí najít náhrada, kdybych věděla že za měsíc, dva půjdu do práce tak bych to neříkala, ale takto jsem prostě musela :( Zítra ještě ukončím ěsíc i tak se mi toho nakupilo, ale na to už kašlu, udělám jen to nejnutnější kvůli výplatám- pokud bude vše připravené tak to budu mít na hodinku 🙂 a pak se tam snad už neukážu :(

kveta
2. kvě 2010

Ellenka, aký typ bolesti to je? Ako menštruačné bolesti?

elllenka
2. kvě 2010

Kveta: no dá se říct jako bolesti při MS, ale teď se bojím vzít brufen :( tak trpím. Ale snad je vše v pořádku- podle doktorů je to v pohodě a není jiná možnost než ležet a odpočívat :(

kveta
2. kvě 2010

Tie menštruačné bolesti sú v poriadku... to budeš mávať často... je to bolesť z rozťahovania maternice. Samé o sebe sú neškodné, ale ak sa k tomu pridá akýkoľvek iný príznak /napríklad bolesť idúca do stehien alebo do chrbta/, tak treba ísť hneď na pohotovosť... Neviem ako je to pri IVF, ale keď som mala krvácania, tak mi v nemocnici okrem Ascorutinu a Duphastonu pichli vždy aj nejaké dve /alebo tri?/ injekcie... takže keby sa to zase objavilo, tak zváž, či neísť do nemocnice...

Spánok a únava sú v prvom trimestri úplne normálne. Dúfam, že si Tvoj manža na Tvoje obmedzenia zvykne, lebo prvý a tretí trimester je dosť o tom, že žena toho veľa nevládze alebo nemôže... Inak zváž svoj presun do témy Tehulky - Unica Brno. Je to v sekcii Tehotenstvo.

kveta
2. kvě 2010

Brufen fakt neber... teraz sa bábu robia orgány, je precitlivené na chémiu...

betys
2. kvě 2010

ellenka-jak píše Kveta-ty bolesti jsou ormální a budeš je cítit celkem dlouho.Kdyby ty bolesti byly silné tak Ti můžou napsat Magnesium.A únava je taky normální.Na neschopenku máš nárok až do konce.Můj manža tenda bral hodně ohled.Za pár týdnů ta únava přejde a pokud nebudeš mít potíže tak už budeš fungovat normálně. 😉

lucifirek
3. kvě 2010

Dobré ránko všem. 😉

elllenka
3. kvě 2010

Holky děkuji, no můj včera celkem uklízel, ale moc nadšený není. Stále mi připomíná, že jen ležím a že jsem doma tak nic není hotové :( Tak mu vždy připomenu, že na neschopence se léčí.
V rodině, nikdo takové problémy neměl :( všechny pracovaly skoro až do porodu :( A když já jen ležím .... musí si na to zvyknout.

betys
3. kvě 2010

ellenka-u nás v rodině taky nikdy ženská neležela.Ale přece když už jste se do toho boje pustili tak si tonepokazíte kvůli nevytřené podlaze nebo podobné blbině.Já si teda na mého manžu nemůžu stěžovat.Pomáhal se vším.A hlavně si moc dobře pamatuju hrůzu v jeho očích jdyž jsem v 9 tt začala krvácet a jeli jsme do nemocnice.Byl snad vystrašenější než já.Těch pár týdnů to bude muset Tvůj chlap vydržet.Zeptej se ho co by dělal kdybys celou dobu strávila v nemocnici.... 😉

mrkvicka28
3. kvě 2010

ellenko přesně tak vem si kdybys měla být 7 měsíců v nemocnici. On manža bude chvíli remcat a pak si zvykne 🙂 ,nedej se miminko je přednější než úklid

lucifirek
3. kvě 2010

elllenka o ta únava brzo přejde,ten začátek je nejhorší. Já taky spala pořád,celou noc,přez den a nic jsem doma nedělala,ne že bych nemohla,ale měla jsem kopr a nic se mi nechtělo.

luciiiie
3. kvě 2010

Holky je tady někdo kdo neměl žádný těhu příznaky??? Do testu mi nic nebylo, o to víc mě dálnice na testu potěšila, teď mi taky nic není. Kolikrát si říkám, jestli bych radši 5x denně nezvracela 😉

bobbule09
3. kvě 2010

luciiiie klid, mě v těhu špatně nebylo vůbec. Jen někdy večer, ale to nebylo hned v začátku, až později. 🙂

luciiiie
3. kvě 2010

bobbule díky 😉

jimmy1
3. kvě 2010

Luciiiie, neboj, já taky neměla žádný vyloženě těhu příznaky. Pobolívání v břiše mi přišlo stejné jak před MS, to samé s prsama, nevolnosti žádné.
Ale zase na druhou stranu, ty nevolnosti klidně ještě můžou nastat 😉 a co vím od známých, tak to není teda žádnej med 😉

betys
3. kvě 2010

ellenka-jen neříkej dvakrát,na zvracení máš ještě čas.Mě zlobila hlavně unava.A až bude mít prcek přes 2 kg a bude Tě neustále kopat do žaludku a dloubat do močáku tak si nevolnosti taky užiješ 😀

luciiiie
3. kvě 2010

Jimmy díky za odpověď...mě nebolí ani to břicho 😀 člověk se pak bojí, jestli není něco špatně 😒 Ale každá jsme jiná, tak snad je vše O.K.

ivetule
3. kvě 2010

luciliie neboj mě taky nic nebylo. Vůbec žádný příznaky. 🙂
Zvracení začalo až pomalu ve čtvrtém měsíci.

luciiiie
3. kvě 2010

tak to jste mě aspoň trošku uklidnili... 😉

lukza
3. kvě 2010

Luciliie já poznala že jsem těhu podle prsou hned se mi nalila a dostala jsem hned těhu výtok ale nevolnost žádná to bylo až později a to jen že jsem jednou či dvakrát zvracela a to malinko každá jsme jiná a někdo nemá dokonce žádné příznaky a někdo si to zase vyžere až do dna jako lucifirek té bylo hooodně špatně

lenceslava
3. kvě 2010

Ahoj děvčata.Tak jsme s manžou objednaní na konec května do unici a začneme další pokus.Hned mám lepší náladu když vím že se začne zase něco dít.🙂Jen doufám že mi nic mou dobrou náladu nezkazí.
Mě řekl mudr když jsem byla sedmý den po transferu na pohotovosti kvůli bolestem po pregnylu že si mám vzít na tlumení bolesti anopyrin nebo mužu i brufen že ten se v prvním trimestru může,ale asi je nejlepší pokud možno nebrat nic.

luciiiie
3. kvě 2010

Lenceslava no paráda...teď už to všechno pojede jak po másle 😉

lucifirek
3. kvě 2010

Luciiiie bud v klídku,mě do 9.tt nic nebylo,žádné příznaky těhotenství. A pak to nastalo,zvracení..... Bud ráda,že ti nic není. 😉 😀 Mě bylo zle tak do 14-15.tt. Pak bylo dobře a ted my bývá taky zle. Tak si užívej,že je ti dobře. Fakt to není žádná hitparáda. 😉
Lenceslava to je bezva,tak hurá do toho.

lenceslava
3. kvě 2010

No jen to do té doby nějak vydržet.🙂

lucifirek
3. kvě 2010

Lenceslava však to je za chvíli. 😉 My měli mezi pokusy odstup půl roku,nejdřív jsem si říkala,taková doba a ono to uteklo jak voda. To je necelý měsíc. 😉

lenceslava
3. kvě 2010

Taky jsme si nechali půl roku odstup.Ted už mám zase chut do toho jít.Jsem zvědavá co mudři vymyslí aby se nám zadařilo.A taky doufám že tu přibudou další snažilky 😉

lucifirek
3. kvě 2010

len určitě něco poupraví,zkusí třeba něco jiného a uvidíš,že se povede. 😉

lenceslava
3. kvě 2010

Snad se nám to tentokrát podaří.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru