CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jarkabilik
27. únor 2009

lucifirek já taky nemens.a měla jsem test negativní a až po krvi až když jsem vysadila všechny léky díky kterým jsem neměla mens.se to spustilo do několika dnů

jarkabilik
27. únor 2009

luciiie tak takto jsem to měla přesně já čárka žádná mens nikde,prostě hne asi vycestovali nebo se vstřebali,ale to se vás netýká vy budete mít určo ty dvě // 😉

jarkabilik
27. únor 2009

Jinak holky to s těch mrazáčků jak jsem testovala tak tam byla slaboulinká čárka a já stále nevěděla co si myslet tak mě kamoška co dělá v nemocnici zařídila odběr krve abych se uklidnila a až mi to potvrdili z krve že je tam 419 HCG mě uklidnili 😀 Takže i krev tak jak to tady bylo řečeno vás překvapí 😉

jarkabilik
27. únor 2009

jeany jsem na tebe moc zvědavá jaké zprávičky zítra budeš mít,jinak jsme se musela smát o den později a byla jak moje dcera 13. 😀

jarkabilik
27. únor 2009

jeany tak tu pomazánku bych si dala i já 🙂

jarkabilik
27. únor 2009

lucen ahojky jsem ráda že tě tady opět vidím,jak se máš
jinak manžel je doma od včera a jede zase v neděli do Pardubic 🙂

jarkabilik
27. únor 2009

lucen jinak mi je moc líto tety že to tak dopadlo ☹

jarkabilik
27. únor 2009

zuzuza zítra se drž a hlavně klídek 😉

jarkabilik
27. únor 2009

vidím že opět si tady vedu rozhovor sama 😀

iveta11
27. únor 2009

Ahoj holky,
já jen k té diskusi ohledně dostání nebo nedostání MS. Ten každodenní Agolutin vám právě mimo jiné také zabraňuje, abyste mrchu dostali. Já když jsem měla test i krev negat. tak jsem měla hned vysadit léky i Agolutin a do 3 dnů mrcha přišla. Když si přečtete dřívější diskuse, tak tam snad nenajdete nikoho, kdo by měl během píchání Agolutinu MS. A ty, holky, co začaly trochu krvácet byly těhule. Tak klid, nestresujte se tím, jestli MS jo nebo ne a myslete jen na to, jak se vaše mimi zavrtávají a vyvíjejí!!! Přeji vám, ať to všem vyjde!!

Já jsem měla už druhou MS, už mám doma i marvelon, který nasadím, když dostanu tu třetí mrchu a pak hurá na KET. Vypadá to tak na konec dubna, popř. začátkem května. Už aby to bylo. Škoda, že vy už budete těhule a já budu teprve čekat, co a jak. Lépe se bojuje s někým, to mi věřte.

hanulinecka
27. únor 2009

Ahojte holky jen tak tady pročítám nemužu spát 😉 😉 a musm napsat uplně vás chápu co rožíváte já toto prožívala před rokem a pul na Unice a se štastným koncem 😵 😵 mám 15.měsičního Marečka z 2.ivf je to největší štěstí co máme a pořád nemužu uvěřit,že je muj a že se někde dělil v misce 😀 😀
1.ivf pro mě bylo vstup do neznáma neměla jsem internet tak jsem nevěděla do če¨ho jdu jen z brožurek tak to máte velkou výhodu poprvé jsem měla 10 vajiček byla jsem štastná oplodnilo se jich 5 na tranfer zbyly 2 byla jsem v sedmém nebi,ale bohužel to nedopadlo padla jsem až na samé dno,ale vyhrabala jsem se a 2.ivf jsem šla hned za 3 měsice zase plná optimismu i když červíček hlodal,ale už jsem věděla jak chutná neuspěch tak jsem tomu moc nevěřila,že by to mohlo vyjít a ejhle 16.den od Et jsem si dělal test a byly tam 😵 😵 😵 nejkrásnější pocit a zároven strach,ale to je pak celé těhotenství všechno dobře dopadlo a narodil se nám náš vytoužený raubíř i když ted na něj koukám nevěří prostě oparvu zázrak s velkým Z
ještě u 2.ivf jsem měla 23 vajiček z něho se oplodnilo 15 tranferovali 2 a 4 máme zamražený v září/říjen bych chtěla jit na ket takže pro sestřičku pro Marečka 😵 😵 😵
jinak u nás byla chyba na straně MM taky málo spermijek,ale věřte že i z mála se dá udělat kráásný miminko
chtěla bych vám všem popřát a věřím,že se všechny dočkáte toho vytouženého vonavého uzlíčku at na poprvé nebo napodruhé nebo i více je to hodně o tom věřit v uspěch i když je to mooooc těžké,ale věřte že se každá dočkáte 😵 😵

ještě k tomu agolutinu měsičky nedostanete když si ho pícháte až po vysazení toho agolutinu ten totiž brzdí MS to dostanete při těhu jsem dostala utrogestan a ago.jsem píchat už nemusela
a jinak opravdu v krvi je více HCG než v moči tak proto ty testy z moči nemusí vyjít

mužete se podívat jak vypadá jeden velkej Unikáček viz album

mějte se krásně Hanka

hanulinecka
27. únor 2009

Ivet jsem se trefili s tím agolutinem 😀

lucifírek ještě jsi se zminovala jak zjistí když by ti další den měl vyjít test na Unice ti vezmou krev a zjistí na 100% jestli jsi těhu z krve je to na tuty 😵 😵 😵 držím pěstičky všem

lucifirek
28. únor 2009

Hanulinecka,děkuji za tento příspěvek,docela mi přidal energii a sílu do boje,pokud by to teď nedopadlo. Tři měsíce není tak dlouhá doba. V pondělí se nechám překvapit a podle výsledků budeme teprve řešit ostatní,nebo případné další řešení.

lucifirek
28. únor 2009

Iveta11 zdravím tě a děkujeme za zkušenou odpověď 😉 jinak hodně sil do dalšího boje a určitě se k nám zase přidej a jsme uričtě všechny zvědavé na úspěchy 😉

lucifirek
28. únor 2009

Hanulinecka,dívala jsem se na albíčko a malej je moc krásnej. TAk se na tebe budeme taky těšit,až se k nám budeš moct přidat. A hodně síli a úspěchu do nového boje,ať se brzy zadaří ta sestřička nebo bratříček.

lucifirek
28. únor 2009

Jinak k tomu,že jsem tu tak pozdě,nebo spíš tak brzo ráno 😀 šla jsem spát před devátou a manža šel na pivo a teď se teprve vrátil. Já už jsem byla ve 3 vzhůru a nemohla usnout. Člověk má strach a tak. Ty chlapi?! 😖

lucifirek
28. únor 2009

Hanulinecka,odkud jsi?

lucifirek
28. únor 2009

Tak Zuzuza a Jeany se už určitě viděli. Zuzuza má miminka už u sebe a Jeany má dobré zprávičky.
Jary,ty sis chtěla povídat a on tu už nikdo nebyl,viď. Jak se jiak máš? Kdy plánujete další pokus?
Já už jsem se nějak sklidnika a kdyby to nedopadlo,tak chci jít co nejdříve na další pokus.

hanulinecka
28. únor 2009

Ahoj luci ještě k tomu jak jsi psala o té práci přesně jsem to měla já po 1.ivf jít do práce u nás to bylo takové veřejné tajemství takže na mě všichni čuměli no děs,ale zvládla jsem to musela jsem a napodruhé jsem věděla někde vzadu že už tam nepřijdu 😵 😵

jsem z Třebíče 😵

jinak kráásné ránkoo

lucifirek
28. únor 2009

hanulinecka tak tak,je také jsem nechtěla,aby to všichni věděli,ale bohužel se to nepodařilo utajit. A pokud se nezadaří,tak to budu muset nějak přežít,už jsem se rozhodla,že pokud se bude někdo vyptávat,tak mu řeknu,že se prostě nezadařilo a nebo že se o tom nechci bavit,je to naše soukromá věc. Víž,že při dalším pokusu to bude každému stejně jasné. Chci zůstat opět doma od začátku. V práci máme stres a nějak mi to nevyhovovalo tam být. Doma jsem se hodila do naprosté psychické pohody a klidu. A to je u nás nejdůležitější.
Pak už to třeba vyjde a nebo to třeba ani nebude potřeba 😉
Tak to jsi taky kousek,já jsem ze Zďáru,v Třebíči jsme si půjčovala svatební šaty. Protože u nás žádné salony moc nejsou,teď tu otevřeli pouze jeden takovej slušnej. A u vás jsou minimálně dva dobré,které jsou přímo na náměstí.
Hanulinecko,přeju štěstíčko a sílu do dalšího boje. Určitě se brzy zadaří,když i tenkrát to bylo napodruhé 😉

hanulinecka
28. únor 2009

No mám z toho trochu strach,ale zase mám marečka tak ten neuspěch nebude snad tak bolet,ale chtěla bych tento rok a příští vybrat to co mě zbývá a pak se na to vyprdnout mě je 32 MM má 36 tak bych to chtěla co nejdřív a když se už nic nepovede budu vědět že jsem pro to udělal max a budu se věnovat jen Marečkovi 😵 😵 😵
musím jít Mareček mě tady neenchá sedět
mějte se a určo na vás mrknu 😵 😵 😵

lucifirek
28. únor 2009

Hanuli,uričtě to bude v pořádku a zadaří se. A máš už jednoho cvrčka,tak to je veselejší a nenechá tě,abys byla smutná a zoufala. TeĎ krásné období. Mám kamarádku s dvoujčátkama,která mají rok a měsíc. A vždyckyse u nich odreaguju a spraví mi náladu. Je s něma sranda. Miminka jsou nádherný,ale tohle období je super,ty jejich postřehy a jak se učí a všechno zkoumají. 🙂

luciiiie
28. únor 2009

Ahoj holky,
předem díky ivetce 11 a hanulinecka za pořádný vysvětlení, jak to teda s tou pitomou menstruací je. To mě docela hodilo do klidu 😉
Hani Mareček je moc krásnej kluk.. 🙂
Ivetko tobě přeju hodně štěstí, víš co se říká - do třetice všeho dobrého, takže to máš na storpocent 😉

luciiiie
28. únor 2009

Lucifírku, ti chlapi jsou všichni stejní, oni nechápou, že o ně má člověk strach. U nás se to taky párkrát stalo, ten pozdní příchod, hlavně, že jde na jedno, že? 🙂 a ta odpověď - co by se mi jako mělo stát?

luciiiie
28. únor 2009

Doufám, že to dnes holkám dopadlo dobře..myslím na ně 😉

lucifirek
28. únor 2009

No Luciiie,jak kdybych slyšela toho mého. Díky bohu přijde v pohodě a docela střízlivej.
Tak mě už se to krátí už jenom dvě noci a testujeme.

lucifirek
28. únor 2009

Jen pořád nechápu to,proč někdo testuje po 14dnech a někdo dýl.

luciiiie
28. únor 2009

Luci jo ten můj taky, ale já to prostě nechápu takový chování. Kolikrát ani nebere telefon, s tím, že to neslyšel, já pak doma trnu, připadnu si jak stihačka a on tam žužlá půllitr. A nebo to zvedne a - já dopiju a jdu. A myslíš, že jde?
No Luco, dneska jsem se vzbudila a říkám si, ty jo, už je sobota, ještě jeden den a Lucifírek čurká na papírek..To vyjde, neboj.

lucifirek
28. únor 2009

No jo,ti chlapi,já mu ani nevolám,protože bych se taky nedovolala. Jednou jsem psala sms a stejně jsem odpověď nedostala a byla ještě víc na nerva.
No uvidíme. Bylo by to krásný,kdbychom na ten srazík jeli už všechny těhu. Ale určitě bych dorazila,i kdybych nebyla. Už mě manža škádlil,jestli si neudělám test už třeba v neděli,tak dostal jasnou odpověď nnnneeee. 😀
Teď tu leží a bolí ho hrozně hlavičkaaa a je strašně unavenej. 😀

lucifirek
28. únor 2009

Tak dneska k nám přidá už Zuzuza,a příští sobotu Jeany.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru