CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lucifirek
25. čer 2010

pampel,neboj,ono už nic tak bolet nebude,pak akorát po té punkci je to nepříjemné.Jak u koho,ale většinou to za jeden dva dny poleví. A pak už nic nebolí.Injekce jsou taky relativně v pohodě. Takže pak už jenom porod. 😀 😀 😀 😀

pampeliska36
25. čer 2010

@lucifirek 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lucifirek
25. čer 2010

JInak já docela dobrý. Včera večer to bylo horší,zase bolesti žaludku a zvracení. Ale dneska zase dobrý,poradna taky dobrý. 🙂

pampeliska36
25. čer 2010

@lucifirek tak to je super, ted uz jen ten "hladkej prubeh porodu" 😉

lucifirek
25. čer 2010

No tak to jo,uvidíme,jak to bude,nějak ven malý musí. Strach je,ale přežili jsme horší věci 😀

mufinka0
25. čer 2010

@pampeliska36 týýý jo, ty máš tolik léků?? A ještě přibude?? Panebože!! To nemám šanci si všechno zapamatovat.... 😀

mufinka0
25. čer 2010

@pampeliska36 Hele a to ti musí píchat někdo jiný, jako když ti to píchal manžel?? Nebo spíš se bojíš udělat to sama?? Páč můj by mi asi nic nepíchl,..je to měkota 😀

pampeliska36
25. čer 2010

@mufinka0 neboj!!! oni davaji uplne NAAAAAAAAADHERNY a prehledny rozpis na kazdy den!!!! takze v tom se urcite neztratis 😉 fakt!!! taky jsem si rikala, ze si na vsechno nevzpomenu a je to fakt v poho 🙂

pampeliska36
25. čer 2010

@mufinka0 ja normalne picham manzelovi injekce.... takze se nebojim pichat... picham mu asi uz pul roku... takze jsem uz skoro sestricka 😀 ale je to spis o tom, ze to nedovedu pichnout sama do sebe 😅

mufinka0
25. čer 2010

@pampeliska36 😀 😀 😀 To je teda dobrý... Já bych se naopak bála píchnout někomu jinýmu,..ale sobě to bylo bez problémů 🙂 A to máš kam? Do břicha? Jako puregon vím, ale to co ti píchal dnes..

pampeliska36
25. čer 2010

@mufinka0 jojo dipherelin i puregon jsou oboji do bricha

lucifirek
25. čer 2010

Mufi neboj protokol je opravdu krásně přehledný a je to spíš velké množství na objem,ale ne na počet léků,pár tabletek, a zatím jen jedna injekce a pak přibude ještě jedna. Víc je toho kolem punkce,to bude něco brát i partner. Oni vše krásně vysvětlí. A injekce do bříška si můžeš v klidu píchat sama. Já si je poprvé píchala sama a píchal i manža,jak jsme to stíhali. Většinou jsem mu to nachystala a on pak jen vstal a píchnu. Až po punkci se píchají injekce do zadku a to už ti musí píchat manžel,nebo někdo jiný. Ale musí to zvládnout. 🙂 Můj manža píchal suprově. 🙂 Ani to nebolelo

lucifirek
25. čer 2010

všechny injekce před punkcí jsou do bříška. Někdy to budou i tři,ale to nebude často,dvakrát nebo třikrát. A po punkci budete píchat agolutin do zadečku. 🙂

natulaaa
25. čer 2010

😀 Mufi no to víš,jsem zvědavá baba s tím testováním,
Jinak Pampel náádhera,já už taky chci injekceeeeee,já ještě 21 dnííí,asi začnu stříhat metr

lucifirek
25. čer 2010

Do bříška je to pohodička,to určitě Pampeliška potvrdí. Jsou to kratoučké a tenoučké jehličky. 😉

natulaaa
25. čer 2010

muj manžel mi je asi taky nepíchne,ten jak vidí jehlu,tak kolabuje😀 😀

pampeliska36
25. čer 2010

je pravda, ze oni to vysvetluji tak nejak postupne, aby se z toho cloveku nezamotala hlava 😀 to, co tady pise lucka, tak mi ani zatim nerikali... jen jsou na to v tom rozpise kolonky a to mi zase reknou az toho 16.7., kdy prijdu na UTZ 🙂

pampeliska36
25. čer 2010

presne tak! takove malicke, kratoucke a hlavne ostre jehlicky, takze FAKT v pohode! nekdy jsem manzovi pichala i klasicke a nektere byly pekne tluste a tupe nebo co... ze to ani neslo 😅 ale to, co jsem vyfasovala je fakt v poho.

pampeliska36
25. čer 2010

asi si konecne pres vikend taky udelam svuj blog... jeste jsem se k tomu nedokopala... tak snad to uz tentokrat vyjde 🙂

lucifirek
25. čer 2010

pampel oni ti tím zatím nezatěžují hlavu,ty léky ti postupně předepíší a vysvětlí,stejně by ti ted zbytečně leželi doma. 😉 Je to tak lepší,zatím ti vysvětlí vše,co máš brát a píchat do 1.utz a pak se uvidí,jestli budou upravovat dávkování a to ti zase vysvětlí dál,co a jak. 😉

lucifirek
25. čer 2010

@pampeliska36 🙂 tak přihod nějakou fotečku. 🙂

mufinka0
25. čer 2010

@lucifirek néé, mě píchání injekcí nevadí. Jednu "kůru" už mám přeci za sebou 🙂 Já si píchala Gonal. No do toho zadku jsem dostala jen 1 injekci po OPU. Jinak všechno jsem měla do břicha. Tak uvidíme jak to bude příště,..jiný CAR, jiný mrav 🙂

lucifirek
25. čer 2010

Mufi tak tady jich bude po punkci trošku víc,ale to zvládneš,jestli to nezvládne partner,tak budeš muset zaukolovat někoho jinýho. 🙂

mufinka0
25. čer 2010

@lucifirek Luci, já dostala injekci agolutinu jen jednu... V den po OPU. Nevíš na co agolutin je? 😲

mufinka0
25. čer 2010

@lucifirek No on teď hází machry, že v pohodě,...ale...znám ho... 😀

mufinka0
25. čer 2010

@natulaaa jj, taky bych byla zvědavá, neboj! Normální, naprosto přirozená ženská vlastnost!! 😀 😀 😀

natulaaa
25. čer 2010

holky vy to tu tak krásně všechno popisujete,že se těším i na to píchání 😵 😵 😵

mufinka0
25. čer 2010

@natulaaa Jako řeknu ti, že my jsme si v den kdy jsem dostala léky a tím i první injekci normálně připili a byli jsme oba šťastní jako blechy že už konečně začínáme!! 😀

lucifirek
25. čer 2010

agolutin je na podporu a udržení těhotenství,v některých centrech dávají místo agolutinu utrogestan (bobule) Ale prý je agolutin lepší.Každý car to má trošku jinak. Tak třeba se přemůže a bude píchat. 😉 Pro tebe by to bylo nejjednodušší,nemusela bys nikoho obtěžovat,nebo někam chodit.

lucifirek
25. čer 2010

@natulaaa to je dobře,se těch.Manža tě každé ráno opíchá. 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru