CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

pampeliska36
29. čer 2010

@lenceslava ja fakt nevim... to jsem tipla 😉 zkus si to vygooglovat 😀

drndapetka
29. čer 2010

@pampeliska36 Krev mi brali včera odpoledne

mufinka0
29. čer 2010

@drndapetka Takové zázraky se dějí!!!!!!!!!!!!!!! Dokonce na videu Unicy co mají na stránkách říká doktor, že cca 4 ženy do měsíce jim otěhotní přirozeně!! Jakmile se uklidní, že jdou na IVF a už se bude něco dít, tak najednou otěhu normálně! Takže testuj holka! Raději...už jen kvůli tomu riziku mimoděložka!

lenceslava
29. čer 2010

Já mám heslo bez peněz do lékárny v unice nelez. 😀

drndapetka
29. čer 2010

@lenceslava Jdu si pro Agolutin, protože jsem dneska 37DC a včera to na UTZ nevypadlo, že by chtěla dojít, tak proto ta injekce - na urychlení. Mívám totiž někdy i 60denní cykly a to bych nechtěla tak dlouho čekat až mrcha dojde

mufinka0
29. čer 2010

@natulaaa Natu, ty máš jen jeden vaječník, takže spotřebuješ míň hormonů na stimulku než ostatní se dvěma!! Určo to tak je.

pampeliska36
29. čer 2010

@drndapetka tak to je asi jeste brzo, aby ti volali... ja jsem mela tenkrat taky zvyseny prolaktin.... a myslim, ze druhy den mi urcite nevolali.

pampeliska36
29. čer 2010

@lenceslava 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 dobry heslo

drndapetka
29. čer 2010

@pampeliska36 No a když už beru 3 měsíce svoji kyselinu listovou a vitamín E, tak si můžu brát své, nebo oni mají nějaké speciální, které musím brát?

lenceslava
29. čer 2010

pampel díky díky díky.

mufinka0
29. čer 2010

@drndapetka Jejda!!! Jaktože máš takové dlouhé cykly?? A to ti s tím nic nedělají?? Když ta mrcha přijde, tak musíš trpět jako pes,..jako bolesti a nevolnosti, co?

pampeliska36
29. čer 2010

holky ja vcera zobla posledni antiko 😀 😀 😀

lenceslava
29. čer 2010

@drndapetka já se ptala frgaly na tu listovku protože jsem měla zásoby svojí a ta co oni píšou je nějaká silnější.

mufinka0
29. čer 2010

@drndapetka To je dobře že baštíš kyselinu listovou!!! Mě každej doktor doporučoval Mamavit,..tak já brala ten. Teď už bych ho asi taky měla nasadit.. 😒 Jen musím počkat do výplaty...

pampeliska36
29. čer 2010

@drndapetka myslim, ze zrovna na kyselinu listovou nic nedoplacis... ale fakt nevim! kdyz ti budou psat recept, tak jim to muzes rict. ale ja beru listovku taky uz dlouho a ted zobam tu jejich... treba je to nejaka specialni 😀 😀 😀

mufinka0
29. čer 2010

@pampeliska36 To najednou utíká, co,?? 😀 😀 😀

lenceslava
29. čer 2010

Pampel hele nezlob nás!!! já už chci taky zobat a bodat. 😀 😀 😀

drndapetka
29. čer 2010

@mufinka0 Testovala jsem pro jistotu včerab ráno než jsme šli do Unicy. Navíc včera mi mudr Gogela řekl, že pravděpodobně ovulace v tomto cyklu nebyla, protože jsem měla 36DC ( včera ) největší folík na pravo 15mm ( bože na pravo - to je ten neprůchodnej vejcovod můj 😲 ). No raděj nechci, chci raději mimísa se zkumavky 😵 člověk aby se bál, že to dopadne zase špatně s těma mýma vejcovodama ( což je riziko moc veliké).

No a přece jakmile začnu brát Marvelon tak už přirozeně do ET neotěhu 😀 tak je to v suchu..... I když na druhou starnu bych si to ve skrytu duše přála, aby to vyšlo přirozeně,ale tu ymšlenku jsem hodila pro jistotu stranou 😉

lenceslava
29. čer 2010

Za tu listovku od nich se nic neplatí.

drndapetka
29. čer 2010

@mufinka0 No někdy je MS bolestivá jak pr...., někdy je poho, že o ní nevím ( asi podle toho z jaké to jde strany ). No mě v Heliosu dala na zkrácení cyklu doktorka Duphaston, ale jak mi řekli včera v Heliosu tak je na mě slabý, takže jsem ráda, že mi MS vyvolají injecí a můžeme co nejdřív začít. Nevadí to nějak moc, že mívám tak rozhozené cykly? Myslím kvůli té stimulce? Jinak jsem mívala HP vždy o.k. jen snad mírně jednou zvýšený testosterona jednou lehce ten prolaktin, jinak o.k.

drndapetka
29. čer 2010

@lenceslava Aha tak to potom jo.....A můžu brát k tomu ještě nějaké vitamíny? Třeba to éčko ? Nebo jsem přemýšlela nad femibionem 400, ten je prý vychvalovaný a je v něm vše? Asi je ale zbytečné to tolik kombinovat, že?

drndapetka
29. čer 2010

@mufinka0 No já slyšela že po mammavitu jsou pak velké mimina 😀 Lepší je ten Femibion, ale stojí na měsíc 300,- 😠

lenceslava
29. čer 2010

petka právě proto zobeme ten marvelon,on je díky tomu ten cyklus přesný.Teda aspon doufám že jsem to pochopila dobře.Já tedy s cyklem problémy nikdy neměla. Jak švýcarský hodinky.

pampeliska36
29. čer 2010

@mufinka0 to jo utika to strasne!!! porad jsem byla na diskusich ta, ktera jeste ceka a ted jsou skoro vsechny holky tehulky a ja zacinam se stimulkou 🙂

... holky nebojte!!! taky vam to silene utece! 😉

lenceslava
29. čer 2010

@drndapetka já tedy zobu jen tu listovku(když si vzpomenu) a s manžou užíváme mladý ječmen. jinak nic. A manžovi se teda od té doby spermio lepší,sice jen na množství(kvalita se moc nelepší),ale i to je dobrý.

drndapetka
29. čer 2010

@lenceslava Jen doufám, že je ten Marvelon aspoň trochu silný, protože já mám docela odolné tělo 😀 I když ....brala jsem antiko 5 let ( nejdřív proveru, pak Yadine) a nikdy se mi nestalo, že bych to nedostala přesně, tak to bude asi v poho

mufinka0
29. čer 2010

@drndapetka Myslím že při stimulce je "všechno" jedno, proto se to jemnuje stimulka! 🙂 Já taky občas měla anovulační cyklus a bála se aby mi vaječníky vůbec něco vyprodukovali atd...ale samozřejmě jsem se bála zbytečně! Pamatuj, že kdyby ti to mělo dělat nějaký problémy, tak by si tě nejdřív dali "do pořádku" a pak by si šla na IVF 🙂 Neboj 🙂

drndapetka
29. čer 2010

A co je to, prosím Tě, ten mladý ječmen? Slyším poprvé 😕

Jinak manža měl ještě v únoru množství 44 mil. a teď v dubnu měl nasazený ATB na zánět a zhoršilo se mu to...včera na spermiu jen 10 mil. 😝 Ale to prý dělají ty ATB, tak holky na to pozor u chlapa!! Lepší se to až po těch 3 měsících resp. po 90 dnech, kdy se ty spermie zcela obnoví, tak já doufám, že v srpnu na ET budou spermijky už zase v počtu v jakém byly v únoru 😉

pampeliska36
29. čer 2010

@drndapetka taky jsem brala Yadine 😉

mufinka0
29. čer 2010

@pampeliska36 🙂 To věřím... J vás taky budu sledovat a pak se s // taky přidám!!! 😀 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru