CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

drndapetka
29. čer 2010

@mufinka0 Juju, už se nebujím 😀

drndapetka
29. čer 2010

@pampeliska36 Yadine bylo o.k., dokonce jsem po něm 3 kila zhubla....dobrá antiko

pampeliska36
29. čer 2010

@drndapetka my mame pro jistotu spermouse zamrazene... pro strycka prihodu 😀 😀 😀 clovek nikdy nevi

mufinka0
29. čer 2010

@drndapetka Neboj, pokud budete mít ICSI, tak jsi v pohodě. Oni vyberou ty dobré a "živé" spermijky a těma oplodní tvoje vajucho. 🙂

lenceslava
29. čer 2010

pampel aby to neutela tak rychle že,,zítra" uslyšíme Čau mami budu se stěhovat,nebo Čau mami budeš babička. 😀

drndapetka
29. čer 2010

@mufinka0 Budeme mít ICSI, na 100%..... 🙂

mufinka0
29. čer 2010

@pampeliska36 Pampel,..můžu se zeptat,..kolik ti je?

pampeliska36
29. čer 2010

holky my mame taky ICSI... nase spermio je taky z tech horsich... vlastne to je nas problem

mufinka0
29. čer 2010

@drndapetka 😵 Super. my taky,..ikdyž bychom asi nemuseli. Ale bůhví jak bude sperio vypadat v tom září.. 😀

pampeliska36
29. čer 2010

@mufinka0 uz to mam v blogu..... je mi kraaaaaaaaaaaaaaaaasnych 33, ale citim se tak na 23 😀 😀 😀

drndapetka
29. čer 2010

Holky, teď koukám do kalendáře a ony jsou v pondělí a úterý svátky 😕 No a teď mě napadá - mám jít na odběr HP 2. nebo 3.DC a co když to chytnu v pátek? To jsem asi v pr...., že? 😀

mufinka0
29. čer 2010

@pampeliska36 jééé Jak se říká Kristovi (i/y - hrozně se stydím, ale teď nevím jaký má být) roky.... 😅 😅 😀 😀 😀 😀

mufinka0
29. čer 2010

@drndapetka Podle mě jsou tam svátky i víkendy...prostě nikdy nevíš kdy to dostaneš!! URČITĚ tam budou!!!!

drndapetka
29. čer 2010

Budete se některá snažit před stimulkou něco shodit nebo měnirt stravu a tak? Já začínám mít paniku z toho, že přiberu - tak asi trošku začnu cvičit....No a k smrti nemám ráda zeleninu, tak bych ji asi kvůli mimísovi mohla začít jíst, ať má dostatek vitamínků a dobe se zavrtá, že? 😀 Vypadá to, že na ty 2 měsíce změním trošku životní styl..... 😅

mufinka0
29. čer 2010

@drndapetka No já při stimulce zhubla,..nevím každá to má jinak.. Sahzovat násilím a dietou podle mě nemá smysl a navíc to tělo by to trochu stresovalo, tak si myslím že bychom měli jen zdravěji jíst 🙂

mufinka0
29. čer 2010

@drndapetka Hele tělo musíš mít fit na stimulku a ne ho ruinovat hubnutím.... Teda aspoń podle mě. 🙂 😉

mufinka0
29. čer 2010

@drndapetka A ikdybys přibrala těch 5 kg, tak za mimčo ti to přeci stojí, né??? 😵

lenceslava
29. čer 2010

@pampeliska36 my máme taky blby spermio. @drndapetka jmenuje se to greenbarley.Je to přírodní produkt,jsou v něm vit a min ve vetším množství než v klasických bobulích,Já tomu říkám sušená kopřiva 😀 .Víc info je na www.gcservis.cz,ale momentálně upravují stránky takže se tam toho zatím moc nedočteš

mufinka0
29. čer 2010

@lenceslava 😀 😀 😀 To jo,.. Je mi naprosto jedno jestli budu mít dvojčátka,..jen abych měla mimi, ale prostě.........musí to být hukot jako blázen 😀

mufinka0
29. čer 2010

🙂 Holky já se zatím loučím,...jdu s manžou do zahrádky na hrášek,....ale jak se znám tak se tady zas ukážu.. prostě to bez této diskuze nevydržím.. 😀 Zatím se mějte, pa

lukza
29. čer 2010

@drndapetka v Unice jsou stále krom vánočních svátku a to mají naplánované stimulky atd tak aby to nikomu nevašlo.
jinak k KG vubec je neřeš to by mě teda nenapadlo řešit já při stimulce přibrala 5kg a ty se mě pak držely a při těhu 23kg tedka si asi pomyslíš že jsem neměla tak jíst ale já si těhu užívala a né že bych se na jídlo vymlouvala ale měla sem hlad a pak se ve mně už držela voda a tedka už mám jen 4kg nahoře takže váhu neřeš a pěkně baši co uznáš za vhodné a vitamíny jsou na místě baštit.

Holky jak se jinak máte už se vám to krátí do boje že mooooc na vás myslím a držím pěstičky berušky

lenceslava
29. čer 2010

Jé ta adresa je bez toho ale ,nevím jak se mi to tam tak vetřelo 😠 takže to zkusím ještě jednou www.gcservis.cz @drndapetka já bych se sebou taky ještě chtěla něco udělat,ale jak se znám tak zůstane jen u toho chtíče 😀

lenceslava
29. čer 2010

No holky manža je nadšenej z představy dvojčat.Jména máme vybraný Natálka,Nikolka,Davídek a Petřík(aspon jedno po tatínkovi) 😀 Jen to v našem 1+1 bude potom docela hukot. 😀 😀

drndapetka
29. čer 2010

@mufinka0 No já nemyslela jako trápit se dietama, ale konečně se zčít trochu hejbat 😀 Aby se mi tělo posílilo a při tom třeba zhubnu nějaký to kilíko 😉 Mám problémy se zádama, často mi bolívá bederka, hlavně při MS, to pak nemůžu ani chodit, takže s tím začnu něco dělat, protože mám panickou hrůzu z toho, jak mě ty záda budou bolet pak v těhu 🙄

drndapetka
29. čer 2010

Už tak mám 70 kilo, takže nějaký to kilíko navíc by nevadilo 😉

drndapetka
29. čer 2010

@lukza Já mám totiž ale pocit, že pan mudr Gogela mi tu injekci schválně naplánoval na dnešek, abych se s MS nevešla do svátků, jinak bych ji měla už včera bodlou....tak nevím 😒

drndapetka
29. čer 2010

@lenceslava Kdybysme měli páreček tak to bude Michálek ( po manžovi ) a asi Nela ( i když mě se víc líbí Sára )

lenceslava
29. čer 2010

Tak holky ted už jdu fakt spát.Páááá

drndapetka
29. čer 2010

@lukza Teď koukám do Tvého albíka....ty jsi taky byla na začátku těhu jak lunt, takže 23 kilo sis zasloužila 😉 Já ale když přiberu 25 kilo, tak mám skoro 100kilo, což asi pro klouby a srdce není zrovna ideální, ale máte všechny pravdu - miminko je přednější 😉 jen aby mi pak manžel neutekl, když budu vypadat jak hroch 😀

pampeliska36
29. čer 2010

jeeeeeeeeeejda holky... my jsme se s manzelem jeste o jmenech pro deti vuuuuuuuuubec a nikdy nebavili 😀 😀 😀 takze my nic vymysleneho nemame... my to asi bereme vzdycky tak, jak to prichazi 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru