CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

vodni
2. črc 2010

@mufinka0 já začínám teď taky hned po těch 3 měsících - transfer jsem měla 29.3.

mufinka0
2. črc 2010

@vodni No já taky nedočítám,..kolik jsi měla folíků?? Byla jsi i na KET? Já měla 7 vajuch ale zbyly jen 2,..no a nic. Takže musím hned zase od začátku.. 🙂 Ale tak neva...teď už to vyjde.

drndapetka
2. črc 2010

Ahojky kočeny, tak jsem doma z práce a přede mnou volný víkend 😀

mufinka0
2. črc 2010

@drndapetka ahoooj,.. Prodloužený víkend, ne?? 😉

drndapetka
2. črc 2010

@mufinka0 To sotva. U náš v rpáci se jede nonstop ☹ Navíc svátky krásně placený, takže jdu i v po i v út. Aspoň budu mít penízky na výbavičku pro mimi 😵 Mám pokladničku a tam házím drobný 😉

vodni
2. črc 2010

@mufinka0 n 4 folikuly, v nich jen 2 vajíčka, z toho jen 1 zralé. To jedno embryo vypadalo moc dobře, vyvíjelo se skvěle, no ale bohužel. Takže logicky KET žádný a taky jdu na celé znovu

drndapetka
2. črc 2010

Ale od středy mám pak 5 dní dovču, tak aspoň něco 😉

mufinka0
2. črc 2010

@natulaaa Naty,..ještě jednu věc jsem ti chtěla říct... Četla jsem před nějakou dobou, že ti dr. Malý řekl, že ten jeden vyječník může vyprodukovat až 15 vajíček,..Naty, je tam to slovíčko AŽ !!! Myslím, že 15 na jeden vaječník by byl už extrém a hrozil by ti jistě hyperstimulák, ale napíšu ti můj příběh. Moje sestřenka měla 24 vajuch, z toho 18 jí napíchli ICSI a všechny byly perfektní. Hned napoprvé má Šárinku a teď z KET čeká další holčičku. No, tak jsem si řekla,..když ona měla tolik a taky jiné holky co jsem četla na netu měly tak nejmíň 10, tak já musím mít taky.. No a o to to pro mě byl větší šok, když mi řekli, že na jednom vaječníku bylo 7 folíků a na druhém jen 1... Celkem 8...a z toho 7 vajíček!! A 2 nám zůstali na zavedení a z toho jen jedna blasta! Hormony jsem měla v pořádku! Celkově všechno O.K. a vidíš... Není pravidlem, že musíš mít hodně vajuch,..můžeš mít klidně i jen 2...Ale pan dr. Malý tě chtěl uklidnit, proto Ti to řekl a já neříkám že to nemůže být pravda, ale nepočítej s tím, ať nejsi zklamaná jako já!!!! Já už podruhý nečekám žádný extrémy,..stačí mi jedna jedničková blasta a budu spokojená! Jen ať se jí u mě tentokrát líbí 🙂

mufinka0
2. črc 2010

@vodni chjjooo... To je nespravedlivý! Já si furt říkám,..kdejaká....má dětí plno a ani nechce a my co chceme nemůžem! Ale jednou to příjde.. 🙂

mufinka0
2. črc 2010

@drndapetka Tak vidíš!! To bych možná chodila taky.. 😀 Kde pracuješ? Ty jsi z Brna?

mufinka0
2. črc 2010

Holky jdu vysávat,..hned jsem tu!! 😀

drndapetka
2. črc 2010

@mufinka0 Ano jsem brňanda. Teda přestěhovaná 😀 Bydlím tu 3 roky, utekla jsem do Brna kvůli práci a už jsem tady zůstala, protože jsem se tu vdala 😀

natulaaa
2. črc 2010

mufi však on mi dneska řekl,že jich bude mín 😉
já jdu taky vysávat 🙂

mufinka0
2. črc 2010

@natulaaa jj, já vím,..jen tě chci připrvait,..víš taky jsem pak byla ve stresu že jich mám tak málo a pak ještě ve větším, že se vyvíjí jen 2... To už jsem víceméně byla přesvědčená o tom že to nemůže vyjít,..no a nevyšlo. Teď se na to dívám jinak 🙂

esther03
2. črc 2010

pampeliska36, ano som tu nova, ale s Nat sa pozname z inej temy 😉 Idem na soft do uniky, buduci tyzden by malo byt ET. Tak snad bude vsetko ok.
Nat pozrela si si tie kvapky?Su to bylinky, uskodit to nemoze, ja som ich brala tiez 😉
luciiie, drzim palce, nech je vsetko ok 🙂

mufinka0
2. črc 2010

@drndapetka 🙂 Ty už pícháš Puregon, či Gonal, nebo ještě ne? Mám ve vás zmatek 😀

natulaaa
2. črc 2010

ester četla jsem na činnost vaječníku ten druh,vypadá to výborně,tak jak to teda objednám?poštovné od vás je 100 ,Ačko mi posílala ty ovu testy tehdy ,Já u nás nic takového nenašla na podporu vaječníku

esther03
2. črc 2010

Natul, ak chces, mozem ti to kupit a ked pojdeme do unicy tak ti to v brne poslem a mas to za ceske postovne 😉

esther03
2. črc 2010

joj baby mna dnes tak bolia vajecniky, ze sa bojim aby ovu neprisla skor, myslite, ze je to mozne? Vcera som mala dva foliky 15mm a jeden 14mm, ostatne mensie.



natulaaa
2. črc 2010

ester a kde tam budeš hledat poštu,tě nechci zase tak obtěžovat ,já zaplatím poštovnéi ze slovenska,já už nějakou stovku kašlu,oni vyjdou kolem 180kč néé a ony jsou malé,to by se vešlo i do velké obálky,jakmi ačko posílala ty testy,to byla dost velká obálka
A s těma folíkama to asi néé 15mm jsou ještě malé a za jeden den by ti tak nevyrostli 😉 ,tam jedeš zítra néé?

esther03
2. črc 2010

No do bublinkovej obalky sa to zmesti v pohodke 🙂 , ja som tak posielala lauritke utors co mi zostal 😉 Do unicy ideme zajtra, tak najviac by hadam mali mat 19mma to este nie su na odsatie ci hej?

natulaaa
2. črc 2010

ester to nevím,jak je to u punkce ,ale co vím,tak normálně by měl mít folikul přes 20mm néé?
Ester a ty bys mi to mohla poslat co nejdřív,abych to začala co nejdřív užívat,at to stihne zabrat 😉 a jaké jsou na to ohlasy a ještě,nevíš jak je to velké,nebo na jak dlouho mi to vystačí,aby mi to aspon na dva měsíce vyšlo 😒

drndapetka
2. črc 2010

@mufinka0 Néééé, já teprve čekám na mršku, abych mohla začít papkat Marvelon 😀 Začátek stimulky mám předběžně na 30.7. 😉

mufinka0
2. črc 2010

@drndapetka jooo přecé, už vím 😀 Tak to jo 🙂 Taky jsem četla o té tvé bolesti vaječníku,..To by bylo kdyby mrška ani nedorazila, co? 😀

drndapetka
2. črc 2010

@esther03 A ty bereš ty Femi kapky i během stimulky?

Holky, myslíte, že bude hodně vadit, když budu během stimulky používat přírodní preparáty? Mám tu ještě od své terapeutky Gynex, Vitamarin ( to je vlastně vit. E) a Kelpatabs ( to je jod, na podporu fce štítky )

drndapetka
2. črc 2010

@mufinka0 Hih 😀 No ona dorazí 😉 Mě to zapíchalo jen dneska ráno jednou, ale teda pořádně 😝

natulaaa
2. črc 2010

No holky já myslím,že přírodní preparáty nevadí néé,já pravě chci zkusit ty femi kapky na podporu vaječníku,já myslím,že ím nic nezkazíme,

drndapetka
2. črc 2010

Holky, můžu se zeptat kolik vážíte? 😅 Já pokud nezhubnu, tak budu stimulku začínat na 68 kilech ( to mám teď ). No jo , mám se s manžou dobře 😀 na mých 163 cm je to ale už dost, pobolívají mě poslední dobou z té zíhy záda, hlavně bederka. Nevíte co na to pomáhá? Třeba nějaký účinný cvičení? Mám strach, že pak budu jednou v těhu trpet ještě víc 😒 A to jsem mladá žaba , co budu dělat v 50ti 😀

mufinka0
2. črc 2010

@drndapetka Já mívám někdy takový bolesti před MS,...a taky při OVU, ale to nemívám zřejmě každý měsíc.. Přírodní preparáty asi nevadí, ale raději bych všechno konzultovala s UNICOU. Já si chtěla koupit jen léčivý urologický čaj a mi řekli, že cca 4 dny před ET to nemám pít, aby se tělo od něj vyčistilo. Záleží jaké to preparáty budou, aby se to tělo stihlo očistit. Ale vitamíny myslím že v pohodě. U bylinek bych si během stimulky nebyla až tak jistá... 😒

drndapetka
2. črc 2010

@natulaaa Natul, i ten gynex je dobrej - celkově působí na všechny ženský orgány. Já mívávala po druhým nepodařeným těhu úplně rozhozený cykly- 70 dní, a první měsíc po Gynexu mi přišly měsíčky po 42 dnech, což si myslím, že na to, že je to přírodní preparát, tak super účinek 😉 jen se bojím to kombinovat s těmi hormony, aby se to nějak nebilo 😖

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru