CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

mufinka0
2. črc 2010

@drndapetka Já mám 165cm a 65 kg... 😀 Nemůžu říct, že jsem tlustá, ale ani ne přímo vyhublá. Myslím že tak akorát.. 😀

drndapetka
2. črc 2010

@mufinka0 Do bylinek bych nešla. Třeba vím, že antiko a třezalka se nesnesou, tak bů ví jak je to s těmi injekcemi 😖

esther03
2. črc 2010

drndapetka, ja ich uz neberiem ked som zacala so stimulkou. moje vajecniky su take akcne 😀 som mala clostilom 7 folikov, ale uvidime ci v nich su aj vajka 😠 Inak podla mna by tie prirodne nemali skodit. Ja som si prave uvarila alchemilku na sliznicu.
Natul, v pondelok kupim aj poslem staci tak? Malo by ti to vydrzat dva mesiace, ale mne zostalo 3/4 flasticky, tak ak chces pribalim gratis 😀 Ohlasy su dobre, aspon co som citala, ale to je indi vindi.

drndapetka
2. črc 2010

@mufinka0 No já si taky nepřipadám jako vyžraná, ale mám to všechno v břiše 😠 tak jsem si myslela, jak se mi díky tomu budou asi krásně píchat ty injekce a ono asi prd - zkoušela jsem si zmáčknout tu kožní řasu ( nebo jak tomu říkají ) a mačkám si hlavně ty špeky, který jsou strašně tvrdý. bych řekla, že budu v břiše asi taky hodně zavodněná. To ty injekce budou asi pěkně bolet 😢

mufinka0
2. črc 2010

@drndapetka ne ne,..mám pocit jako bys popisovala moje břicho! Teda nemám moc špeky, to ne, ale tak tvrdý a taky jsem myslela bůhví jak mě to bude bolet... A? Vůbec!! Bylo to úplně v poho. Naopak myslím, že díky tomu že nejsem vyhublá, tak jsem to necítila 🙂 Ale je to pár dnů, to bys i přes malé štípnutí vydržela!! 😉

drndapetka
2. črc 2010

@mufinka0 No hele, ale právěže jak jsou ty špeky tvrdý, tak ta kožní řasa nejde ani pořádně udělat ☹

jak dlouho budu cca píchat? nebude to doufám dýl jak 3 týdny? 😕

mufinka0
2. črc 2010

@drndapetka 😀 😀 😀 😀 3 týdny??? To bys měla břicho jako balon a odletěla do nebes!!! Já píchala 10 dnů!! No ten špíček,..to je ta řasa 😀 My tam tu popisovanou úzonkou "řasu" prostě neuděláme. 😀 My dvě asi nee... 😀 Prostě lapneš mezi ukazovák a palec ten špíček a rafneš tam tu malou jehličku a vpíchneš obsah 😀... V pohodě, neboj!

mufinka0
2. črc 2010

@mufinka0 Já teď zkouším chytnout tu "řasu" a mám ji 2 cm tlustou,..takže špek jako hrom!! Právě mi říkali, že když máš podkožního tuku trochu víc, tak to je lepší, že to vůbec necítíš.. 🙂

mufinka0
2. črc 2010

@drndapetka To s tou 2cm "řasou" bylo pro tebe 😀

drndapetka
2. črc 2010

@mufinka0 Jééé, tak to je super.....Já čekala, bůh ví jak dlouho budu píchat injekce.....takže když začnu stimulku 30.7. tak budu max. páchat tak do toho 15.8.? Na kdy by asi cca přpadlo OPU a pak ET?

drndapetka
2. črc 2010

Moje nejužší kožní řasa má tak 3 cm možná i víc....To asi hodně teda kazím učebnicové tabulky 😀

drndapetka
2. črc 2010

@mufinka0 Jo a pod pupkem my ta řasa nejde vůbec.....to tahám celá břicho 😀 jde to jen na bocích

mufinka0
2. črc 2010

@drndapetka 😀 😀 😀 Ty seš teda případ!! No myslím, že OPU by vyšlo tak na toho 15.8 a ET za 5 dnů po OPU,..Ale to záleží na tom, jak ti budou dozrávat vajucha a taky pak se vyvíjet embrouši.. Ale tak bych to viděla já podle sebe a taky těch holek co semnou na 1 IVF byly. 😉

mufinka0
2. črc 2010

@drndapetka pod pupkem mi řasa taky nejde, v klidu!! No ono se to píchá tak spíš jakoby na bocích,...ne uplně doprostřed bříška. Vždycky jeden den doprava a druhý den doleva 🙂

drndapetka
2. črc 2010

@mufinka0 No a kdybych píchal taky tak cca 10 dnů jako ty, tak mezi koncem píchání a OPU může být přestávka bez píchání? 😕 No já jsem případ, já vím 😀 pan mudr Gogela totiž říkal, že celá stimulka trvá 4 týdny, no a já to tedy pocopila tak, že budu píchat ty celé 4 týdny, jsem pako 😅 No ale po ET pak budu píchat ten Agolutin nebo ještě něco víc? ty jsi po ET píchala neb ne?

drndapetka
2. črc 2010

No ale to by znamenalo, že testit budu už tak cca 3.září 😲 tak brzo jsem to nečekala....měla jsem to celý nějak posunutý v tý mý makovičce 😀

natulaaa
2. črc 2010

kruci baby ,tak ted jste mě zmátly s těma přírodníma ,má to vubec cenu ,já za nějakých 18 dní dostanu ms a pak hned začínám brát HAK ,tak s tím se to taky nesnese? ty přírodní přípravky?Během stimulky už to brát nebudu,ale tak ted nevím 😒 😒 😒 😒 .
A já zítra začnu brát ještě homeopatika na vaječníky,tak abych toho nebrala zase moc ,a ted babo rad 😀 😀 😀

lenceslava
2. črc 2010

Holky já mám řasy akorát na víčkách.Jinde mám samej špek. Michelin hadra🙂) ale myslím že ty špeky jsou kvůli injekcím lepší.(aspon kvůli něčemu).@drndapetka agolutin pícháš od et do testu. pak myslím píšou nějaký jiný léky(tabletky na polykání nebo zavádění) Holky dokážete si představit že máte v jednou vaječníku deset 20mm folíků??

natulaaa
2. črc 2010

jo a já měřím 158 a vážím 46 kg 😝 😝 😝

A mi vychází začátek stimulky kolem 6 srpna a ET do 15 září,no to by už mělo být po ET 😕 a všimli jste si,že myslím pozitivně a že si nepřipouštím,že nebudou vajuchy 😀 😀 ,chci pochválit 😀 😀 😀 😀

mufinka0
2. črc 2010

@drndapetka No po OPU (to je asi tak 10-17 den cyklu, což vychází píchání injekcí 7-14dní) půjdeš na transfer tak za 5 dnů. V Unice mají předpokládám prodlouženou kultivaci, což vychází na ET cca 5den od OPU. Před tím OPU asi jeden až dva dny už píchat nebudeš,..to si píchneš injekci Pregnylu nebo Ovitrelle na dozrání vajuch a půjdeš na OPU 🙂

natulaaa
2. črc 2010

Lení já joo ,já měla v břiše balon a bylo to v pohodě,ani jsem o něm nevěděla 😀

drndapetka
2. črc 2010

@lenceslava No to si teda moc představit neumím 😅 To budu mít bříško jak balon 😀
Takže jak dopíchám tak do OPU bude nějaká menší přestávečka bez píchanců?

mufinka0
2. črc 2010

@drndapetka Já jsem nepíchala Agolutin, já jsem zaváděla Utrogestan,..ale každý CAR to má jinak! Agolutin je určo lepší!!! Jsem ráda že to v Unice užívají 🙂

mufinka0
2. črc 2010

@natulaaa 😀 😀 Šikovná holka!!!

lenceslava
2. črc 2010

petko já měla den před opu přestávku s pícháním,ale v den opu jsem začla píchat agolutin ☹ Takže nonstop píchání 😉 .akorát že po opu už mě píchal manža 😀

mufinka0
2. črc 2010

@natulaaa Raď,..ale poradit by ti měl dr. Malý!!! S těma lékama ať už přírodní nebo chemický by se to nemělo přehánět!

mufinka0
2. črc 2010

@lenceslava Ahoj,..jak dlouho jsi ty píchala Puregon? Kolik dnů?

lenceslava
2. črc 2010

Agolutin je lepší v tom že se z něho všechny potřebné látky rychleji a lépe vstřebávají než z tablet.

mufinka0
2. črc 2010

@lenceslava Já totiž byla na OPU už 12tý den,..přišlo mi to brzy,..ale prý by mi popraskali folíky.. 😒

drndapetka
2. črc 2010

@lenceslava A ty jsi před OPU píchala jak dlouho?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru