CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

pampeliska36
7. črc 2010

@mufinka0 no o tom zadna!!! to je jasna vec!!! proste patris uz k nam 😀

mufinka0
7. črc 2010

Nevíte kde je Natulaaa??? Už nějakou dobu tady od ní nic nečtu 😲 A to tu byla taky každý den... 😖

drndapetka
7. črc 2010

@pampeliska36 My od zítřaka začínáme rekonstruovat byt, takže i kdyby přišly nějaký depky, tak myšlenky budu směřovat na opravy bytu, abych z toho nezcvokla 😀 Bude to pro nás asi hodně náročné-rekonstruovat a přitom stimulovat ( to zní divně 😅 ), ale nějak to dáme a třeba v září budeme mít do nového bytečku nové mimi 🙂

mufinka0
7. črc 2010

@pampeliska36 Já tam s holkama taky píšu, ale málinko,..tam jsou samé těhulky a už si to asi prožívají po svém 🙂

drndapetka
7. črc 2010

@mufinka0 no ona je asi smutná, že se jí musela posunout ta stimulka, tak si asi dává od koníka trochu pauzičku 😒 nebo dovolenkuje 😀

drndapetka
7. črc 2010

@mufinka0 kouknu na e-mimino jak se jí daří a dám vědět 😉

mufinka0
7. črc 2010

@drndapetka Naopak!!!! To je super že budeš dělat a přemýšlet nad něčím jiným!!! Já přemýšlím co budu dělat já po ET 😀 Tentokrát už nebudu jen hledat těhu příznaky, protože oni ani být tak brzy nemůžou 😀

mufinka0
7. črc 2010

@drndapetka jááj, tak to nevím. Jakto že jí to posunuli?? A na kdy??? A proč?

drndapetka
7. črc 2010

Holky, tak Natulaaa nám vykecává na e-miminu 😀 A je v pohodě, nebojte 😉

drndapetka
7. črc 2010

@mufinka0 No já chci mm pomoci dokud to půjde.....takže do konce července určo....Pak netuším jak mi bude po injekcích a po ET budu raději lenošit, protože stěhování a gruntování není asi moc vhodný 😒

mufinka0
7. črc 2010

@drndapetka Ale proč jí to posunuli? A na kdy?

mufinka0
7. črc 2010

@drndapetka To je jasný,..ale po ET bude jen pěkně plánovat co a jak uděláte, vymalujete atd...A jakej budete mít dětský pokojík,..To je fajn víš, než jen sedět sama zavřená doma a přemýšlet nad tím jestli to klaplo nebo nee,..věř mi! Vím o čem mluvím! 😉

drndapetka
7. črc 2010

@mufinka0 Posunuli jí to o měsíc, protože měla u jednoho hormonu ( teď nevím u jakýho-mám pocit že to byla štítka ) hodnotu vysokou.....tak jí na to poslali léky, aby se jí to upravilo a musí počkat do další MS, aby mohla začít papkat Marvelon

pampeliska36
7. črc 2010

@drndapetka jeeeeeeeeeeeejda rekonstrukce naseho bytu me strasne bavila! skoda, ze to uz mame za sebou 😅 je super, ze vas to ceka a taky trosku si rozptylis i svoje myslenky o miminku 🙂

pampeliska36
7. črc 2010

@drndapetka tak ze ji zdravime 😉 a at se na nas prijde taky nekdy kouknout 😀

mufinka0
7. črc 2010

@drndapetka aha, já myslela že ta hodnota byla pořád "v normě"...Ona tady kvůli tomu docela vyšilovala, to si vzpomínám 🙂 Ale myslela jsem že se ještě pořád vlezla do nějaké stupnice.. 😒

mufinka0
7. črc 2010

@pampeliska36 Cha!! To mě rekonstrukce domku nebavila...Protože jsme v tom bydleli a dělali jsme nové snad všechno...brrr, když si vzpomenu na ten binec a jak jsme museli chodit po kládách, abychom nešlapali na nové podlahy,..ne, už ne!!! 😀 😀 Ale za to teď máme pěkný hnízdečko.. 🙂

drndapetka
7. črc 2010

@mufinka0 já mám strach, že budu po ET hrozně na sebe opatrná a nevylezu z postele 😀 Když jsem byla poprvé i po druhé těhu, tak jsem měla pomalu strach jít i na velkou ( je to trpný, ale měla jsem strach, že když hodně zatlačím, že potratím 😀 ) O to víc budu mít větší strach, když to 2x nevyšlo. Nebo možná i sama sebe překvapím a budu až moc v pohodě, to nevím. Ale na neschopenku půjdu už od 1.UTZ, to u mě bude počítám cca 16.8.

drndapetka
7. črc 2010

@mufinka0 No my v tom bydlet nebudeme, bydlíme zatím pořád ještě v tcýninin bytě ( ona tu sice není, ale manžův bratr jo-jsme na ostří nože 😒 ) Takže se budeme stěhovat do fungl novýho

pampeliska36
7. črc 2010

holky a bydlite primo v brne? nebo nekde kousek od brna? ja jsem primo brnanda 🙂

drndapetka
7. črc 2010

No nic, já se s Váma pro dnešek rozloučím, protože manža mi stáhl Twilight Zatmění, abysme nemuseli utrácet za kino 😀 je to zatím sice s titulkama a lepší by to bylo na plátně, tak se na to moc těším....a musím odpočívat na zítřek, protože začínáme s tím bytem a asi budu zítra pěkně utahaná......tak se tu mějsta krásně, papapa a posílám pozitivní náladičku 😵

mufinka0
7. črc 2010

@drndapetka 😀 Ty seš teda povedená 😀 Já jedla každý den misku kompotu, abych "tlačit" nemusela 😀 A pamatuj si jedno!! Pokud se to miminko má udržet, tak se udrží, ikdyž půjdeš na velkou a pokud ne, tak prostě bohužel ne. Je to drsný, ale je to tak.. 😒 Asi ti rozumím,..ne určitě ti rozumím, ale neovlivníš to. Tuhle věc, bohužel ne,..to má v rukou "tam ten nahoře"..a každá máme svůj osud, aš už "s" nebo "bez" miminka.. 😝 😝 😝 To jsem to chytře napsala,..že?? Ale ne že bych se podle toho uměla řídit.. 😀 Tak mi to kladl na srdce ten můj psycholog.. Bohužel má pravdu 😒

drndapetka
7. črc 2010

@pampeliska36 jsem taky přímo brňanda-Nový Lískovec 😉

mufinka0
7. črc 2010

@pampeliska36 Pampel, já jsem z Měnína, jestli ti to něco řekne 😀 Jsem tady 6 let ,..přistěhovaná,..takže taková náplava, jak se říká 😀

drndapetka
7. črc 2010

@mufinka0 Měnín je vedle Telnice-tam jsme měli vyhlídlej baráček, ale nakonec z něj sešlo 😀

Jinak nejsem taky čistokrevná brňanda, narodila jsem se v Prostějově 😉

tak já holky páááádím, paaaaa

mufinka0
7. črc 2010

@drndapetka ano ano, přesně tam je Měnín 😀 měj se pěkně, pa 😵

mufinka0
7. črc 2010

Taky se tady mějte pěkně,..jdu si pustit hudbu a lehce relaxovat 🙂

pampeliska36
7. črc 2010

@drndapetka ja jsem na tom byla uz v kine a mooooooooooooc se mi to libilo 😀 tak pekne pokoukani!

pampeliska36
7. črc 2010

@drndapetka jeeeeeeeeeeeejda tak to mame kousek... ja jsem puvodne ze stareho liskovce a ted bydlim v bohunicich 🙂

pampeliska36
7. črc 2010

baaaaaaaaaaaaaaaaaaaj holky 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru