CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

pampeliska36
8. črc 2010

@drndapetka ja jsem ze zacatku brala taky pulku padesatky 😉 uvidis, ze ti to zabere... kdyz rikala sestra "trochu"... to je teda informace taky jak svina!!! ja teda fakt nevim, ale mne vzdycky vysledky volal frgala a rozebral to se mnou... se sestrou jsem mluvila jen tehdy, kdyz jsem se chtela objednat... 😨

pampeliska36
8. črc 2010

@drndapetka jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee tak to by se mi libilo!!! ja jsem na barvicky a pestrobarevnost uplnej uchyl 😀

drndapetka
8. črc 2010

@pampeliska36 sestřička se mi navíc omlouvala, že ať se nestraším, že mám jinak vše o.k. a ta štítka není nic tak hroznýho, tak snad to bude v poho

Našla jsem si na netu příznaky snížené fce štítky a vše na mě do puntíku sedí 😲 Mazec! A prý léčba je pak už doživotní 😨

drndapetka
8. črc 2010

@pampeliska36 já jsem zas úchyl na nehty na rukách.... 😀 viděla jsi moje extra ulítlé drápky na FB? 😀

pampeliska36
8. črc 2010

@drndapetka jojo videla! a to jsou tvoje vlastni?

drndapetka
8. črc 2010

@pampeliska36 no hele, a nebyla to tedy doktorka? je taam nějaká gynekoložka? 😕 Protoža když and tím tak přemýšlím, tak mi volala s čísla mobilního, né z pevné linky, jak by voala sestra.....ona se totiž představila moc rychle tak jsem to nezaregistrovala

drndapetka
8. črc 2010

@pampeliska36 jsou, ale mám je potažené gelem, aby se nelámaly 😉 minulý měsíc jsem je měla fialkový, krásný a s kytičkama.....ta bílo-černá je trochu na mě už moc velkej úlet....ale za 14dní jdu na nový, tak dám nějakou letní barvičku 😵

pampeliska36
8. črc 2010

@drndapetka jojo je tam jedna doktorka gynekolozka, ale nevim, jak se jmenuje ☹

pampeliska36
8. črc 2010

@drndapetka a ty svoje vlastni se ti nezkazi, kdyz si to nechas potahnout gelem?

drndapetka
8. črc 2010

@pampeliska36 no proč by jinak říkala, že pan doktor Vám předepsal.....sestry nemají asi mobil, předpokládám..

drndapetka
8. črc 2010

@pampeliska36 zkazí, ale do 3 měsíců jsou pak fit.....mě by se jinak moc lámaly, i když mám vlastní dost pevné....a když dělám všechno, tak by nevydržely.....

pampeliska36
8. črc 2010

@drndapetka tak to pak jo

pampeliska36
8. črc 2010

@drndapetka a jak se ti libilo zatmeni? koukala ses uz?

drndapetka
8. črc 2010

@pampeliska36 koukala včera, manža mi to stáhnul na počítač, ale kvalita hrůza děs a první díl byl stejně nejlepší....je to zvláštní, ale ani dvojka už nebyla to pravý ořechový 😒 ale u mě je to asi tím, že mám přečetlé všechny knížky, který jsem doslova hltala a knížka je vždycky lepší než film, tak to pak moc srovnávám 😅

drndapetka
8. črc 2010

@drndapetka stejně ty nehty kvůli mimču půjdou pak dolů 😉 bych s nima nezapla ani knoflíčky na dupačkách 😀

pampeliska36
8. črc 2010

@drndapetka ja teda taky hltala knizky jednu za druhou 😀 cteni jednim dechem... ten druhej dil ve filmu se mi vubec nelibil, ale zatmeni se mi celkem libilo.

pampeliska36
8. črc 2010

@drndapetka no to je jasny!!! 😀

pampeliska36
8. črc 2010

no nic, jdu plovat do nasi panelakove vany 😀 😀 😀 a pak jdu do postele ke knize... copak asi nase naty... ty jsou prave v tom nejlepsim, ze? 😀 😀 😀

pampeliska36
8. črc 2010

... to je neuveritelny jak to utika... v sobotu zacinam pichat prvni Puregon

drndapetka
8. črc 2010

@pampeliska36 ten čtvrtej díl je stejně nej...jsem zvědavá jak ho natočí 😀 tam Belu promění, mají první sexík a miminko, to je teprve žůůůžo čtení 😀

drndapetka
8. črc 2010

@pampeliska36 já už chci taky píchat, chci mít ty hnusný píchance za sebou a mít už vajucha 😀 bych to píchání přeskočila nejradši 😅 není ti blbě? co bříško, měříš?

pampeliska36
8. črc 2010

@drndapetka to jo... uz v tom zatmeni ty jejich libacky... byly neco, tak jsem taky zvedava na natoceni prvniho sexiku nekde v karibiku... co? ... no nic! nekdy mi pripada, ze mi ani neni 33 let... cha chaaaaaa 😀 😀 😀

pampeliska36
8. črc 2010

@drndapetka blbe mi neni... vlastne mi ani neni nic. piju denne tak 4 litry tekutin. brisko si nemerim... o tom mi nic nerikali 😨 a ani bych nerekla, ze ho mam nejak rozpichane. asi jsem nejaka divna nebo co...! mozna bych rekla, ze jsem i trosku zhodila... sestra mi rikala, ze se budu citit tak nejak "plne" a ze mi mozna budou mensi kalhoty... tak nevim

pampeliska36
8. črc 2010

@drndapetka tak jsem si teda to bricho zmerila 🙂

pampeliska36
8. črc 2010

DOBROUUUUUUUUUUUUUUUU NOOOOOOOOOOOOOOOC

drndapetka
8. črc 2010

@pampeliska36 a líbí se Ti ve filmu víc Edward a nebo Jacobb? 😀 Já jsem prostě od malička na ty tmavší tipy, takža slintám po Jacobovi..... 😀

drndapetka
8. črc 2010

@pampeliska36 no mělo by se to bříško prý každých 12 hodin měřit, jestli se náhodou moc nenafukuje, a hodnoty si zaznamenávat a kdyby náhodou moc přibíralas, tak zavolat do Unicy

drndapetka
8. črc 2010

@pampeliska36 sladkou noc přeju 😉 Jo to jsem ještě chtěla-když jsem ty knížky četla, tak se mi každou noc zdálo o upírech 😀

natulaaa
9. črc 2010

čaute babeny 🙂
holky poslouchejte já jak byla na první konzultaci,tak jsem dostala papír,kde je popsáno co ted,jako marvelon,krev a tak a taky tu mám dlouhý protokol diphereline0,1,Puregon Pen a Menopur ,to máte všechny?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru