CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

natulaaa
10. črc 2010

Mufi joo mi to říkej,já mám vše,ms normální ,prostě všechno normální a taky mám hormony nic moc, 😠
Pampel no my mme naštěstí zahradu s bazeném,takže se nám ani nikde nechtělo a Pampel nemáš modřiny na břiše po tom píchání,kámoška je těhu a píchá si něco na ředění krve a má plné břicho modřin a sluníčko ti nic nedělá na ty hormony,to se muže v pohodě joo?tak to je bomba 😵

pampeliska36
10. črc 2010

@natulaaa no ja nevim... ja zatim zadne negativni priznaky nemam... sem tam se mi zamota budka a nebo me boli... ale jinak nic moc velkeho. na slunicku jsem byla dneska sem tam... lezeli jsme i hodne ve stinu. jinak modrinky uplne malililililickate mam, ale treba jen tri 😉 nic moc velkeho!!!
takze prozatim v poho... musim to zatukat.

natulaaa
10. črc 2010

Jo tááák a já právě myslela,že ses celý den slunila víš? to mě zarazilo,tak takhle joo a to zamotání hlavy je myslíš z toho 😒 ?

tevi
10. črc 2010

Nazdárek holky, jak se daří? Nám celkem dobře. Myslela jsem, že druhé mimčo nám půjde líp, ale asi vyrazíme do Brna pro nanučky. Viděla bych to koncem léta. Natuli, koukám, taky okr. Opava. Víťulka už je šikovný mladý muž. Dělá mi radost. Ve středu jsme oslavili dva ročky. Ještě těch plín se musíme úplně zbavit... Myslela jsem, že tu touhu po druhém děťátku přebiju štěňátkem, ale není to ono. Navíc mám lumpíky doma dva 🙂

natulaaa
11. črc 2010

@tevi ahojky,ty taky okres Opava 😵 😵 😵 ,no já jsem z vesničky kousek od Opavy- vršovice,neznáš ? 😅 😅 .jinak my máme taky v plánu zkoušet druhé mimi přirozeně,no ale nejdřív se musí zadařit první že? 😀 😀 😀 😀

vodni
11. črc 2010

@mufinka0 Já byla na vyšetřeních už před IVF, takže když jsme tam šli, tak už jsme měli jasno. Problémů jsem měla spousty a dlouhodobě, takže to by bylo na dlouhý psaní a zbytečně by v tom zas někdo našel svoje příznaky 😉 Raději bych se zeptala doktora konkrétně co a jak v tvém případě

vodni
11. črc 2010

@natulaaa K modřinám - já neměla skoro nic, jen několikrát se mi podařily takové miniaturní (velikosti špendlíkové hlavičky). Jen na konci, v den, kdy jsem píchala 3 injekce najednou a tak nějak už to moc nešlo kam, tak se mi ta posledn íinjekce do břicha pěkně vybarvila 😀

pampeliska36
11. črc 2010

@natulaaa no jen na prednisonu psali, ze nedoporucuji slunicko

pampeliska36
11. črc 2010

dobre ranko holky 😀 😀 😀

natulaaa
11. črc 2010

čaute,tak mi už graf vyznačil ovulku 😵 😵 ,už jsem 3DPO 😵 ,tak za 10 dní je tu ms 😠 a začínám s marvelonem,aspon něco,to nic nedělání mě už s..e 😀 😀 .no uplně nejlepší by bylo,kdyby ms nedorazila vubec,ale budu stát při zemi 🙄 😀 ,jinak si užijte neděli,my dneska opět u bazénu,přijede švagr s přítelkýni,tak se budeme válet 😵 ,tak papa

pampeliska36
11. črc 2010

holky... tak si tak rikam, kolik si jich tech foliku asi vypestuju 🙂 ... za normalnich okolnosti mam v klidnem stavu v prumeru 15 foliku... je to ruzne. kolik jste jich tak meli vy? kdyz jsem brala jeden cyklus clostilbegyt, tak jsem vypestovala dve vajicka 😀 tak si rikam, ze bych mohla reagovat dobre.... nooooooo uz se tesim na patecni UTZ

pampeliska36
11. črc 2010

@natulaaa ahoj i tobe kraaaaaaaaaasnou nedeli!!! myslim, ze jste s manzou na tom krasne zapracovali, tak treba to klapne 😉

natulaaa
11. črc 2010

Pampel já mám jen jeden vaječník a mám tam tak 7vaje,takže oproti tobě žádná sláva,Ale já se Malého ptala,že tím pádem,že mám jen jeden vaječník,tak jestli mám menší šanci,než ti co mají dva a říkal,že néé, že i na jednom mužu mít krásné přírustky,tak jako má někdo na dvou,tak nevíím 😒 😉

pampeliska36
11. črc 2010

@natulaaa tak to mas taky pekne... ja podle ruznych kontrol jsem mela treba na pravem 4 a na levem 11 a nebo na pravem 9 a na levem 11... takze taky ruzne. ikdyz je jen jeden, on zabere! taky si rikam, ze zaberou 🙂

kveta
11. črc 2010

@natulaaa Pri prvom IVF som mala dva vaječníky, pri druhom jeden a pol vaječníka... a ak sa dobre pamätám, nebol rozdiel v počte odsatých oocytov.

natulaaa
11. črc 2010

No říkal mi,že to prý vubec nesnižuje šance,tak mu budem věřit nooo 😀 😀 😀

natulaaa
11. črc 2010

Nooo dneska to nějak nedávám na tom sluníčku 😝 😝 😝 😝 ,jsem zdrhla do chládku 😀

mufinka0
11. črc 2010

@natulaaa Natul je jedno jestli máš jeden nebo 2 vaječníky,..výsledek může být lepší než při obou vaječnících! Já mám 2 a folíků a vajuch jsem měla jen 7.. Takže vidíš!!! Já neměla modřiny žádný,..teda vlastně jednu jo a zmizela mi až za 3 týdny. 😒 Ale to byla moje chyba protože jsem si to píchala v práci na záchodě a někdo na mě zaťukal, tak jsem tu jehličku zarazila do břicha nadoraz až to bolelo.. 😀 Ale to byla čistě moje zásluha.. A modřina měla asi 2 cm. 😀

@pampeliska36 Pampel, ty máš 15 folíků a z toho jsi měla 2 vajucha??? Nezáleží na kvantitě ale na kvalitě!!! Můžeš mít 20 vajuch a z toho bude dobré jen 1, nebo 2... Tak to měla jedna kočka semnou při ET. Je to různý... Hlavně nad tím až zas tolik nepřemýšlet a nechat to na přírodě,...stejně to neovlivníme 🙂

@vodni Chápu a souhlasím 🙂 Už jsem se rozhodla nad tím nepřemýšlet 🙂 Mám za úkol být na sebe hodná,...😀 Ve čtvrtek jdu podat hlášení, tak se musím hodit zase do klidu. 😉

pampeliska36
11. črc 2010

@mufinka0 jojo tak zhruba kolem 15 foliku... a dve se mi udelali bez uplne zadne stimulace!!! to se mi zda dobre ne? kdyz se tvori jen jedno 🙂 jeste jsem zadnou stimulku nemela, tak si o tom jen tak premyslim. toto je moje prvni IVF 😉

pampeliska36
11. črc 2010

@mufinka0 a jak se mas? uz probiha MS v plnem proudu?

natulaaa
11. črc 2010

Holky jak jste prožili den? my měli návštěvu,ale nějak mě to unavilo,ted jsem sebou plácla na sedačku 😝 ,ale ještě musím pouklidit věci z opékaní 😝 a pozalívat i za naše,protože jsou na dovolené 😝 ,takže radost 🙄 😀

drndapetka
11. črc 2010

Ahojky, tak my se dneska nadřeli na bytě 😝 Ještě, že je otočený na dobrou světovou stranu a není tam moc teplo. Teď jsem doma ještě vysávala a utírala prach, tak jsem unavená jak kotě, a zítra už po 5ti dnech do práce 🙄

Jinak žaludek mě už nebolí, vsadím se, že ty první 2 dny Marvelonu mě bolel z toho 😠

Dneska jsem se bavila se známou, která chodí do Repromedy, má za sebou už jedno neúspěšné IVF a chystá se na druhé, ale pořád jí to odsunují, protože má úplně rozhozený hormony. Má zvýšený prolaktin, zvýšenou fci štítky a do toho krvácí mimo MS, takže je taky už naštvaná. Na 1.pokusu byly na Vánoce, už dávno chtěla jít na 2.pokus a nemůže. Je jí 33let, její manža má dobrej spermio, ale ona to má jakýsi na prd 😖 Koukala jsem, že jí na poprvý dali krátký protokol 😕 Já jsem myslela, že když je už "starší" a má takové problémy, že je lepší hned dát dlouhý protokol.....

pampeliska36
11. črc 2010

@natulaaa a grilovani bylo super? dneska mi pripadalo, ze bylo snad vetsi teplo nez vcera.

@drndapetka hola hola hola... teeeeeeda vy tak makate na byte. taky si to zive pamatuju, kdy jsme ve vedrech v lete pracovali a ostatni si uzivali na koupaku... ale bylo to uuuuuuzasne!!!

... my jsme se meli dneska dost odpocinkove. nechtela jsem jit moc na slunicko a tak jsme byli doma.

drndapetka
11. črc 2010

@pampeliska36 Úžasné je to hlavně v tom, že víc myslím na rekonstrukci než na miminko 😀 Dokonce jsem dneska ráno měla i stav, kdy jsem si sama pro sebe v duchu říkala, že jsme klidně mohli se stimulkou počkat až na leden, že se mi toto období lítání kolem bytečku líbí 😉 Jsem blbka, že? 😅 Je to fakt divný-člověk mimi moc chce, ale někdy jsou situace, kdy si říká, že by bylo lepší počkat, .....to je ale asi normální, ne?

pampeliska36
11. črc 2010

@drndapetka ja myslim, ze je to uplne normalni! moje kamosky si to dokonce rikaly i tehdy, kdyz uz byly tehotne... jinak je super, ze mas pred sebou i neco jineho a ze se muzes zamerit na bytecek a upravy a vymysleni... aspon nebudes porad myslet jen na mimo 😉 je to urcite lepsejsi!

pampeliska36
11. črc 2010

@drndapetka a kdy budete bydlet? nebo reknostrukce probiha soucasne s bydlenim?

drndapetka
11. črc 2010

@pampeliska36 Nene, teď bydlíme na Oblé, a byteček opravujeme na Kamínkách, takže se stěhujeme jen o pár ulic dál 😀

drndapetka
11. črc 2010

@pampeliska36 Jak jsem se bavila s tou známou, tak jsem se jí i ptala, jak ona to měla v práci, jestli to někomu říkala nebo ne, a ona mi řekla, že si na ten první pokus v práci vzala dovču , že ji začala jak šla na OPU a pak hned asi 3 den po ET šla do práce, že by se prý zbláznila kdyby měla být doma a myslet na to jestli to vyšlo nebo ne 😒 Ale když to tak počítám, tak to byla doma ale jen tak cca týden.....Povídfal, že injekce jsou na pohodu, že z Puregonu jí špatně nebylo a problémy neměla, tak chodila do práce až do té OPU. Ale v práci to nikomu neřekla. Tak já to asi taky neřeknu. je každýmu do toho prd, že 😀 Stačí, že jsme to už vykvákali půlce rodině a to jsem původně taky nechtěla 😖 A ldyž to půjde tak bych šla na neschopenku teda až taky na to OPU ale asi bych zůstala doma těch 14dní do testu a pak kdyby to bylo o.k. bych zůstala na neschopence dál. Vždyť vycházky na ní jsou, tak se nezblázním ne? Jak to vůbec budeš dělat Ty? Budeš si vybírat dovču nebo půjdeš na neschopenku?

drndapetka
11. črc 2010

@drndapetka Jo Ty ses ptala KDY budeme bydlet 😀 Počítáme , že začátkem září bysme mohli na bytečku spát, to už tam bude koupelna a kuchyň, nějakou matraci zatím koupíme, když nebude postel a pak budeme postupně dokupovat 😉

pampeliska36
11. črc 2010

@drndapetka ja jeste nevim, ale asi budu mit neschopenku. uvidim, jak to bude vypadat tento tyden a v patek jdu na prvni UTZ a tak se tam domluvim. taky bude zalezet na tom, jestli budu mit nejake vychazky.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru