CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

pampeliska36
15. črc 2010

@mufinka0 ja jsem podle jejich upozornovani taky pochopila, ze muze prijit az po OPU. ale taky se muzu plest 😉

mufinka0
15. črc 2010

@pampeliska36 😀 Určitě jich budeš mít moc! Uvidíš!!! Taky jsem zvědavá co nám nahlásíš...

lenceslava
15. črc 2010

@mufinka0 aspon neumřu úplně pitomá 😀 já mám těžké nedostatky. Moje kolegyně ležela s hyperstimulákem jednou na jip. a podruhé jí to nějak rozehynli že to neměla tak hrozný.Říkal že měla tekutinu na plících.Mazec,ona si chudera vůbec vytrpěla pěkný peklo.

mufinka0
15. črc 2010

Tak holky,..jdu nachystat věci na zítřek,..Bude to hektický den, takže příprava nutná... 😒 Mějte se tady hezky a všem držím pěstičky pro štěstí!! 😉

mufinka0
15. črc 2010

@lenceslava jj je to sviňa ten hyperstimulák. Dnes mě Frgala uklidnil, že u mě asi moc nehrozí,..nevím proč... 😀 Ale jsem ráda 😀 Je potřeba se pak hlídat! Měj se pěkně, pa A Neumírej!!! Ještě toho musíš hoooodně stihnout!! 😀

pampeliska36
15. črc 2010

tak ahojte holky a dobrou noc 😀
nadi a myslim na tebe zitra!
jooooooooooo a urcite vam zitra nahlasim... ale nekdy az odpoledne, az se dostanu domu 😨

natulaaa
16. črc 2010

Pampel, MUFI držíme palce a čekáme dobré zprávy 😵 😵

vodni
16. črc 2010

@mufinka0 Ahoj Mufi, tak to máš stejný protokol jako já, já teď čekám na MS a pak třetí den píchám gonal. Mám to stejné jako ty, jen místo Puregonu mám Gonal F. Píšeš, že Puregon a Menopur jsou to stejný léky, pozor nejsou - každý je na něco jiného, takže to, že ti dali víc léků neznamená větší dávky: Puregon (u mě Gonal) nastartuje růst folikulů, Menopur je na dozrávání vajíček, a Cetrotide zase brání tomu, aby folikuly praskly dříve než potřebují, což je u tohoto protokolu nutné hlídat. To z čeho se léky dělají bych moc nezkoumala, tedy pokud nemáš nějakou špatnou reagci z prvního IVF. Ono většina léků se dělá z věcí, které je lepší nevědět 😉 Kyselinu listovou dávají spolu s Prednisonem automaticky, a to v den začátku stimulace (u toho "našeho protokolu" je to cca týden před začátkem injekcí).

pampeliska36
16. črc 2010

ahojte kocky... tak poslusne hlasim, ze:

na pravem vajecniku mam 9 foliku v rozmerech od 9 (ty jsou dva) do 13 mm,
na levem vajecniku mam 8 foliku v rozmerech od 11 do 14mm,
endometrium = 8 mm,
vysetroval me gogela a prej je vsechno tak jak ma 🙂
na UTZ jdu zase v pondeli a vypada to, ze ve ctvrtek pujdu na OPU.

jinak jsem teda vyfasovala jeste 3 davky puregonu a menopur (na 3 dny).

co tomu rikate??????????????????????

kveta
16. črc 2010

@pampeliska36 že to znie dobre.. 😉

lenceslava
16. črc 2010

@pampeliska36 tak to je super,gratuluju.A v kolik jsi tam byla?Já tam kolem půl deváté cedila krev 😀

pampeliska36
16. črc 2010

@lenceslava ja jsem tam taky byla v tuto dobu... v pul devate jsem mela jit na UTZ... tak to jsme se museli videt! 😉

pampeliska36
16. črc 2010

@lenceslava a ty jsi byla jenom na krvi nebo i na prohlidce?

natulaaa
16. črc 2010

@pampeliska36 no tak to je výýýborná zpráva ,a moc ti i záávidím,ale v dobréém,kdoví,kolik já budu mít folíku,když mám jen jeden vaječník kruci,to se mi ta šance přece sníží a ještě k tomu s mým fsh ☹ ☹ .omlouvám se za smutnění,ale já mám dneska nějakou depku,všichni kolem jsou pryč,naši na dovolené,před chvíli odjel brácha s děckama do řecka a dneska ráno mi volala sestra,že její dcera,jako moje neteř ráno skolabovala,neví z čeho,ale je doma a leží.ale i tak mám o ní strach a tak mě nějak popadlo smutnění,dotoho mám za pár dní dostat ms,přitom jsme se tak snažili ☹ ,

lenceslava
16. črc 2010

@pampeliska36 já byla jen na krvi v konzultační místnosti.a dneska zobu první marvelon.

natulaaa
16. črc 2010

@lenceslava taky my budeme od sebe nějakých 8,9 dní 😉

pampeliska36
16. črc 2010

@lenceslava ajo ajo ajo... ja byla vzadu u ambulance cislo jedna na vysetreni u gogely a pak jsem taky presla dopredu k sestram 🙂 kde mi pichli dalsi injekce a probrali se mnou co dal

pampeliska36
16. črc 2010

@natulaaa naty nesmutni!!! bude lip, uvidis! neni dulezite kolik toho vseho je, ale jake jsou kvality a to clovek takhle dopredu nevi... proste postupne to vsechno zjistuje 🙂

lenceslava
16. črc 2010

@natulaaa no to budem no.@pampeliska36 mě připadá že ultrazvuky dělá snad většinou jenom gogela.Na to se moc netěšim ☹

pampeliska36
16. črc 2010

@lenceslava ja jsem byla na ultrazvuku a jednou mi delal i otevrel. dneska jsem se ptala, ze frgala byl na sale, otevrel dovolena a gogela ultrazvuk. ale byl super! nic, ze bych z neho mela nejakej spatnej pocit nebo tak neco... to vuuuuuuuuubec. proste profik na svym miste 🙂

natulaaa
16. črc 2010

@pampeliska36 já vím,ale ty budeš mít aspon nějaké mrazáčky na podruhé,já kdoví jestli mi něco zbyde 😒 a o kvalitě no právě,s vyšším fsh je i kvalita vajíček naprd 😢

Já vím,že bude líp,ale depka je prostě depka,ono člověk i doufá,že by to mohlo klapnout i přirozeně,ale asi nééé, 😢

pampeliska36
16. črc 2010

@natulaaa no to ja teda vuuuuuubec nevim, jestli budou mrazacci!!! to do posledni chvile nevi vubec nikdo... jedna kocka tady na konikovi mela 22 foliku a 20 vajuch a po prvnim dnu jich je jen 6....... 😨

natulaaa
16. črc 2010

Já vím Pampel,že se to muže stát,ale máš ohodně větší šance,že to klapne,než jáá ,a jak říkáš,někdo má hodně a zbyde málo,tak co zbyde když já jich budu mít málo hned ☹ ,já vím,že je to individuální,ale ta šance u mě a u tebe je hodně odlišná ☹ 😉 .holky já vás tu nebudu depkařit,zajdu do bazenu se schladit,třeba mě to přejde 😔

pampeliska36
16. črc 2010

@natulaaa no jo no...

lenceslava
16. črc 2010

@natulaaa kašli na to nějak to dopadne,já mám taky strach že budu mít málo vajuch. Chtěla bych aby těch osm šlo na ICSI a zbytek klasicky IVF.Tak snad jich bude dost.

natulaaa
16. črc 2010

@lenceslava no tak to já s takovou urodou ani nepočítám,ale prý je to jiné,když těch vajuch je třeba celkem 20 ,že jich hafo nevydrží a zustane ,ted střelim jen 8 a když prý jich je třeba jen 5 ,tak prý jsou kvalitnější,jako myslím to tak,že tam není takový uhyn,jako o těch 20,to by pak šance potom byla nulová 😲

lenceslava
16. črc 2010

@natulaaa je fakt že s vaším spermiem máte i s málem vajuch větší šanci což se o nás říct nedá ☹

natulaaa
16. črc 2010

@lenceslava každý má něco ,já na hovno vajca a super spermio a ty dobré vajca a na hovno spermio 😒 ,nemuže být všechno dokonalé fakt 😠 😠 😠 ,ale podle mého jsou duležitější vajca,tak se neboj,přes ICSI vyberou i ze špatného spermiogramu dobré ale na co mi budou spermijky,když je nebude do čeho píchnout 😢

pampeliska36
16. črc 2010

UF... byla jsem nakoupit v tom vedru... smarja!!! vsichni lidi jsou na nakupu v kauflandu!!!

pampeliska36
16. črc 2010

holky nezoufejte... ikdyz mame kazda neco, na konci budou ty dve // a to je dulezite 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru