CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

natulaaa
16. črc 2010

@pampeliska36 kééééééééééééééééééééééž bys měla pravdu 😵
no a s tím nákupem dej pokoj,já si raději zítra přivstanu a pojedu brzo ráno,ted mě v supermarketu nikdo neuvidí 😀 ,já chtěla i do města,koupit si něco na sebe,ale furt to nějak oddaluju a čekám,že se ochladí,ale abych pak ty letní věcičky stihla ještě ponosit 😖 😲 😀

lenceslava
16. črc 2010

@natulaaa s oni sice vyberou NA PRVNÍ POHLED dobrou spermii,ale už ti niko nezaručí že bude dobrá i po genetické stránce. Holky já zas pádím na víkend na vysočinu tak at ty vedra všichni ve zdraví přežijeme.Večer si s chutí spolknu Marvelonek 😀 😀 😀

pampeliska36
16. črc 2010

@lenceslava tak ahoj a peknej vikend!

natulaaa
16. črc 2010

Leni ahojky taky to přežij 😝 😝 😝 ,já mám v plánu sekat trávník a chci si poklidit terasu,ale venku je na padnutí,tak ted odpočívám a večer se na to vrhnu,klidně i v 8,hlavně že bude dýchatelněji 😉

kveta
16. črc 2010

@natulaaa Dôležité je, aby jedno jediné embrio bolo ten správny bojovníček.. na počte embrií nezáleží... Takže ak aj budeš mať jedno jediné a to sa zakusne a nepustí, tak máš vyhraté..

Inak až na genetické poruchy vajíčok si dovolím tvrdiť, že v spore, čo je horšie, je horšie, keď je zlé spermio... ale nie som v tomto hlasovaní objektívna...

jarkabilik
17. črc 2010

Ahojky holky zdravím po dlouhé době 😉 vidím že už tu není moc těch co znám.

pampeliska36
17. črc 2010

@jarkabilik ahoj jak se mas? holky tehulky se presunuly do holek tehulek 😀 😀 😀 takze i tam je muzes pozdravit 😉

natulaaa
17. črc 2010

Dobré ránko 🙂 🙂 ,hooolky já mám tak hezkéé teplotky ☹ ,kruci nál,jsem se namotala,že by to mohlo vijít 😲 ,no nejsem já blbá? 😕 😀 , 😀 😀 😀 ,to bude sklámání 😠 😠 😠

Jinak doufám,že nás MUFI nebude dlouho natahovat jak dopadla včera 😉 🙂

mufinka0
17. črc 2010

@natulaaa 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mufinka0
17. črc 2010

@natulaaa Natahovat né, ale měla jsem dost práce víš.. No tak, asi takhle to bylo.. V Unice sice léky naprd, tedy co se mi moc nepozdává, ale asi vědí co dělají. No ale dr. Frgala to vyvážil svým přístupem, byl naprosto skvělý a řekla bych, že lepšího lékaře jsem nepoznala. Věnoval se nám na maximum. Takže hodnocení celkově 1. 😉
V Repromedě jsme teda byli včera a mluvili jsme s paní dr. Hromadovou, což je taky skvělá doktorka a hrooozně moc milá 🙂 Už zase tolik se nám ale nevěnovala,...možná tady bych měla pocit, že je to spíše o penězích, než v Unice.. Ale argumentovala mi dost přímo na celý cyklus (celé to tady vypisovat by bylo na dlouho) a zjistila jsem že mají o něco větší úspěšnost než Unica. Ne od ní samozřejmě, to bych tak brát nemohla 🙂 Jsou tedy dražší,..zhruba by nás to vyšlo o 4000,- víc než v Unice... A to za předpokladu, že bych měla doplácet za léky,...ale to bych musela doplácet i v Unice, kdybych spotřebovala víc. 4000,- je sice dost, ale kdyby se to mělo povést, tak bychom neváhali 🙂 Celkem by to asi vyšlo cca 34.000,- i s doplatkem za léky a v Unice 30.000,-.
Celkově bych mohla Natul říct, že mě motivovala spíš Unica svým přístupem, ale....manžovi se pozdává víc ta Repromeda. dr. Fragala nemá konkurenci, ale manžu motivuje spíš ta jejich úspěšnost.. 😖 Udělali by nám i víc vyšetření, než kde jinde a hlavně ta vyšetření hradí pojišťovna!!! Takže bod navíc..
Stejně jsme na tom pořád stejně a nevím kam půjdem!!!!! 😀 😀 😀 Nevím jestli nám ty pohovory k něčemu byly!!!

mufinka0
17. črc 2010

@pampeliska36 Téééda, ty seš ale pěkná nosnice!!!!!!! Ti teda řeknu! Jako výsledky máš naprosto skvělé!! 😉 😉 Tiše závidím,..já takové mít nikdy nebudu, páč jsme zjistili že mi skoro nefunguje pravý vaječník,...ale tak třeba se po stimulce probere.. 🙂

mufinka0
17. črc 2010

@natulaaa Jo a Natul,..pamatuj si, že NIKOMU nemusí zůstat žádné mražáčky!! Můžeš mít 20 vajíček a kvalitní zůstanou jen 2 a zbytek se rozpadne, takže buď ráda třeba jen za těch 8 a kvalitních!! Nakonec budeš mít třeba i víc těch kvalitních než my, co máme 2 vaječníky!!! Takhle to bohužel funguje... 😉

mufinka0
17. črc 2010

@vodni Mě bylo řečeno, že Menopur já při svém hormonálním profilu nepotřebuju... 😒 To mi řekla i moje gyndr. Na dozrání vajíček prý potřebuju Pregnyl, nebo Decaceptyl (tak nějak se to jmenuje 😀 ) Menopur, tedy LH hormonu už mám prý svého dost. Tak pak si to přeber... 😒 😒 😠 My laikové jsme na tom hrozně 😀 Ále... nějak to dopadne! Ať tam nebo tam, nějak to bude! 😉

pampeliska36
17. črc 2010

@mufinka0 jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee nadi ahoooooooooooooooooooooj 🙂

pampeliska36
17. črc 2010

@mufinka0 teeeeeeeeeeda to jsou teda zpravicky... mas z toho urcite hlavu jak balon... no to se ti ani nedivim, kocko 😉 jinak co pisou holky na diskusi treba tady na konikovi u Repromedy... ? vis? do kdy se tak nejak budete rozhodovat, jestli zvolite unicu a nebo repromedu?

pampeliska36
17. črc 2010

@mufinka0 hele k tomu frgalovi je to fakt! je neuveritelnej pan doktor a sympatak... taky jsem z neho byla naprosto nadsena! ale je fatk, ze na unice se ti doktori jakoby "toci"... takze treba tedka jsem byla na kontrole u pana doktora gogely. frgala byl totiz na sale a otevrel mel dovolenou. takze tam to asi neni tak, ze se o tebe bude starat jen pan doktor frgala... tak ja jen, aby jsi s tim pocitala i pro rozhodovani.

mufinka0
17. črc 2010

@pampeliska36 😀 😀 Hlavu jak balon??? Tý jo, to teda mám! Pořád na to myslím a přemýšlím. Jo, v diskuzi Repromedy jsem byla a asi 95% holek napoprvý,..ale to já víceméně vím už dávno, že mají vyšší úspěšnost,..jen jsem taky chtěla vidět ten rozdíl v péči a věnování se pacientům a ten ted byl rozhodně lepší v Unice!!! Když by někdo přišel hned do Repromedy, tak je jistě unešenej, paní dr. byla skvělá, ale pokud mám srovnávat s dr. Frgalou, tak prostě on vede na celé ------------- ! 😀 Dokdy se rozhodnem??? Nevím jestli se vůbec rozhodnem!!! Je to fakt těžký!! 😠 😠 😒

pampeliska36
17. črc 2010

@mufinka0 no jo no. jeste mas chvilku cas si to rozmyslet a dat telo i mysl do pohody 😉 je to des, kdyz ma clovek moznost vyberu 🙂 ale na druhou stranu, jeste, ze ji ma!!!!

mufinka0
17. črc 2010

@pampeliska36 jj, ale hlodá mě i moje rodina. Prý jestli nechceme ještě počkat, až se hodím uplně do klidu... 😒 😒 Když já nevím kdy a jestli to někdy ale bude 😀 Na druhou stranu jsem zase četla a v Repromedě se dozvěděla, že by vaječníky mohli lépe reagovat teď, jako brzo po první stimulce. No tak pak "babo raď".. Celkem jsem se dozvěděla že bych začala píchat až v 5 MS po IVF, protože všude počítali i MS hned po ET. Takže 05, 06, 07, 08 a v 09 bych začala se stimulkou. Takže dostatečně pozdě....

pampeliska36
17. črc 2010

@mufinka0 to je teda uz za chvilku 😉 ale zalezi na tom. hlavne jak se fyzicky a psychicky citis / citite. ono asi zalezi hodne i na penezich... co?

pampeliska36
17. črc 2010

@mufinka0 porad dokolecka dokola zvazuje kazde pro a proti a proc ted a proc ne az potom atd. atd. atd....... ja vim!!!

mufinka0
17. črc 2010

@pampeliska36 😀 Jo to jo,..no peněz moc nemáme, ale 5000 by nás tady v tomto nevytrhlo( Stejně to asi zase budou platit naši,...nebo na to vezmem půjčku. Jinak to nepůjde!

mufinka0
17. črc 2010

@pampeliska36 Pampel ty jsi byla na hormonální profil 2-3 den cyklu před Marvelonem, nebo až po??? Brali ti horm. profil ještě před Puregonem??

pampeliska36
17. črc 2010

@mufinka0 jojo to urcite!!! mne konkretne delali hormonalni profil nekolikrat 😅
ale pred tou stimulkou mi to delali 3 den cyklu jeste pred marvelonem! od tohoto dne, kdy mi udelali hormonalni profil jsem pak zacla uzivat marvelon.

pampeliska36
17. črc 2010

@mufinka0 ano, hormonalni profil byl jeste pred puregonem.

mufinka0
17. črc 2010

@pampeliska36 😀 😀 😀 Je to tady!! Jsem pomatená ze všech těch teoretických termínů, takže ani nevím kdy bych měla kam jít kdybych se rozhodla!!

pampeliska36
17. črc 2010

@mufinka0 😀 😀 😀 je mi to jasne... siiiiiiiiiiiiiiiilene mnozstvi informace, ktere nedovede clovek zatim nejak vyhodnotit 😅

mufinka0
17. črc 2010

@pampeliska36 Vyhodnotit ani zpracovat 😀

pampeliska36
17. črc 2010

@mufinka0 ja dneska pro zmenu zase sedim na vajickach 😀 😀 😀
.... v pondeli jdu znovu na ultrazvuk. tedka v patek a sobotu a jeste i zitra picham menopur 🤐

pampeliska36
17. črc 2010

@mufinka0 ale pro zmenu puregonu uz mensi davecky 🙂 dneska jsem mela krasne ranko se tremi injekcemi do brucha 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru